atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Piedalos...
mango
Iesūtīts: 2008.09.20 01:34:26
Brīvajā laikā kad mans mazulis čuč, vai ar viņu nodarbojas tētis, man ļoti patīk fotogrāfēt! Esmu nesen iegādājusies jaunu fotoaparātu un nu pirmoreizi mūžā mēģinu piedalīties kādā konkursā!

Fočenīte kas piedalās konkursā mājaslapā saulkrastos.lv zem nosaukuma "Saulstaru peldēs" ir ar taurenīti uz celma vidējā rindā apmēram pa vidu!
Punkti jau ir sakrāti daudz bet līdz uzvarai vēl tālu. Mīļie, kam nav slinkums nobalsojiet lūdzu! http://www.saulkrastos.lv/index?type=contest
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Donachka
# Iesūtīts: 2008.09.25 19:29:35
Sheksna
Es visu laiku nevarēju saprast, kas tas par personāžu Tev tajā fočenē...
Ziniet, biedr Tankist, kauns jums un juusu komunistiskajai paarlieciibai
Eshkola
# Iesūtīts: 2008.10.01 01:44:35
mango

"Paziņojam, ka fotokonkursa "Vasara Saulkrastos 2008" uzvarētāja ir fotogrāfija "Saulstaru peldēs", par kuru ir balsojuši 346 saulkrastos.lv lietotāji. Apsveicam fotogrāfijas autori un uzvarētāju Ievērojot to, ka notikusi ļoti spraiga cīņa par labāko fotogrāfiju, esam nolēmuši piešķirt speciālbalvas otrās un trešās vietas ieguvējām par fotogrāfiju "Barjerists nūdistu pludmalē" un par fotogrāfiju "Tumši zilā".

Kā jūties? Vai uzvaras auglis ir salds?
Kundali
# Iesūtīts: 2008.10.01 13:31:06
Super, mans favorīts : vilks, suns dabūja otro vietu
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 147 , pavisam kopa bijuši: 199