atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Autoritāte
Mulders
Iesūtīts: 2008.08.25 12:32:55
Vai jūs atzīstat autoritātes, ārpus sevis?

Es to jautāju tādā ziņā. Ja ir kāds notikums, process whatever (piemēram auto remonts) kas ir it kā defaultā ārpus jūsu kompetences, vai jūs esat tas cilvēks, kas uzdod jautājumus, mēģina savākt par doto tēmu visvairāk informācijas un tā teikt "noķert vilcienu", jeb jūs paļaujaties uz autoritātēm, kas tieši ar to nodarbojas un jums provaido tikai gatavu processinga rezultātu?

Es p
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:11:20
Muhamedu nevar salīdzināt ar Jēzu, jo viens ir cilvēks, otrs -Dievs.
Islāms nemaz neapgalvo, ka Muhameds būtu visur zinošs un ideāls.

Jēzus nevienu nevajāja, kā jau Dievs.
Pirmie kristieši tāpat, bet viņiem arī nebija tādas iespējas.
Kad iespēja parādījās, viņi to arī izmantoja - kad Romā kristietība kļuva ar oficiālo reliģiju.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:12:04
Mulders
Jēzus Kristus Nācarieša mācība kā tā ir pierakstīta Jaunajā Derībā
... ar piebildi, ka neviens mazākais bauslītis nav atcelts.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:15:05
Muhamedu nevar salīdzināt ar Jēzu, jo viens ir cilvēks, otrs -Dievs.
Islāms nemaz neapgalvo, ka Muhameds būtu visur zinošs un ideāls.


Tavuprāt Islāms pieļauj Muhamedu "pielabot"?

Jēzus nevienu nevajāja, kā jau Dievs.
Pirmie kristieši tāpat, bet viņiem arī nebija tādas iespējas.
Kad iespēja parādījās, viņi to arī izmantoja - kad Romā kristietība kļuva ar oficiālo reliģiju.


Taču Kristus mācība neaicina uz neticīgo vajāšanām un nogalināšanu! Tieši otrādi, ir specifiskas instrukcijas ko darīt, ar tiem, kas atkrīt... par viņiem ir teitks - viņi PAŠI sevi nosoda un mūsu attiexme pret tādiem ir jābūt tādai pašai kā pret citiem neticīgajiem... un tā noteikti nav agresīva vai vajājoša... labākā gadījumā nosodoša - tjipa pirxtu kratīt un moš prasīt no viņiem maxu pēc pilnas programmas bez atlaidēm!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:15:59
Ctulhu, es tev teicu, kas ir Kristietība!

JK teica, ka nav nācis atcelt Bauslību, bet to Piepildīt (ar īsto semantiku)!!! Kas arī vēlāk JD tiek explicīty darīts un atklāts! Tu tač esot redz lasījis Rakstus, tak kā jau teicu - lasīt vēl nenozīmē saprast!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:17:10
Mulders
Tavuprāt Islāms pieļauj Muhamedu "pielabot"?
Kā Ahmeds teica, tad Korāns ir viena lieta, bet paša Muhameda teiktais - pavisam cita, un tur var būt kļūdas.

Taču Kristus mācība neaicina uz neticīgo vajāšanām un nogalināšanu!
Nu, Korānā arī ir panti, kuros neaicina uz vajāšanām.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:17:15
... ar piebildi, ka neviens mazākais bauslītis nav atcelts.

Kā man patīk šie paklāju pinēji, ja vien ietu un lasītu par ko notiek runa tajā rakstu vietā, no kuras visai neprecīzi pēc atmiņas tu mēģini ko uztamborēt, tad redzētu, ka ne par to iet runa, ko tu domā! Taču atkal... lai saprastu to, ir jālasa Raksti un jāstudē šie Raksti!
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.08.27 13:17:41
Ctulhu
``Jēzus piedod grēciniekiem un ir žēlsirdīgs pret visu, izņemot grēku; ``
Nu luuk un neticiiba kristiesiem arii skaitaas greeks. Taa ka viss ir preciizi taapat


Beidz melot, mēģinot teikt `tā pat`. Jēzus nāk pie grēciniekiem ar pestīšanu no grēka!
Kristietība ir vienīgā reliģija, kas konskeventi atšķir grēcinieku no grēka! Šis arguments man lika nopietni aizdomāties laikā, kas es biju ļoti nedraudzīgs Evaņģēlijam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:19:37
Nu, Korānā arī ir panti, kuros neaicina uz vajāšanām.

A kristietībā nav pantu... Kristietība vienkārši neaicina uz vajāšanām... Korāns aicina! Īpaši pret tiem, kuri atkāpjas no Islāma. Un vēsturiski pirmie Islāmticības kari kāreiz tika vērsti pret tām ciltīm, kas pēc Muhameda nāves gribēja no Islāma atteikties un atgriezites pie savas ticības.
Viens ir pašam to izzīst no īkšķa, pavisam kas cits ir, ja tava mācība uz to aicina un leģitimizē šādu vajāšanu un nogalināšanu.

Savukārt ja mācība raksta - ej pa labi, bet citā vietā "ej pa kreisi" tad vispār ērti Ej kur gribi, to visu Korāns apstiprina!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:20:22
Mārtiņš, pastāsti tuvāk par to laiku kad tu biji nedraudzīgs... ?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:26:05
Mulders
A kristietībā nav pantu...
Ir, piem, tas pats par dzirnakmeni kaklā. Vajag tikai saprast burtiski un izpildīt. Tieši tāpat, kā tu dari ar islāmu.

Un vēsturiski pirmie Islāmticības kari kāreiz tika vērsti pret tām ciltīm, kas pēc Muhameda nāves gribēja no Islāma atteikties un atgriezites pie savas ticības.
Pret ko vēsturiski bija vērsti pirmie kristiešu kari?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:29:49
Ir, piem, tas pats par dzirnakmeni kaklā. Vajag tikai saprast burtiski un izpildīt. Tieši tāpat, kā tu dari ar islāmu.

No kontexta tas neizriet, tur nav pavēles, tur ir vienkārš hiperbolisks secinājums! Savukārt Islāmā, ņemot vērā, ka Sūras vispār ir sakārtotas pēc garuma, nevis tēmām vai kontextuāli, un panti analoģiski ir "instrukciju punkti" tad tur ir skaidri saredzama pavēle - "slay"

Pret ko vēsturiski bija vērsti pirmie kristiešu kari?

Pret pagāniem un neticīgajiem, kas negribēja Kristietību pieņemt, un šeit Kristieši kļūdījās, jo šādas pavēles nebij. Pavēle sludināt labo vēsti nebij specificēta ar kara metodoloģiju, vēl vairāk, vairākas vietas Rakstos liecina, ka sludināt vajag vārdu, un ja to nepieņemt, tad nokratīt putekļus un doties prom, jo tāda pilsēta pati sevi nosoda, tur nevajag šai "palīdzēt"
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:31:44
>Mārtiņš, pastāsti tuvāk par to laiku kad tu biji nedraudzīgs... ?

Tak nekas īpašs, argumenti līdzīgi kā šjienes neticīgajiem. Simpatizēja viss no austrumiem, ūber kritiska attieksme pret Eiropas kultūru utt. Cilvēka `gara spēka` kults, matemātikais materiālisms kā pasaules uzskata skaidrojums. A es pats īstenībā lielā nesaprašanā. Pirms padsmit gadiem, Vācijā sarunā ar kādu tanti, viņa bažījās par savu dēlu, kas nenormāli iefanoja par Japānu. Un un viņa man šo argumentu toreiz teica, kā arī šodien varu apgalvot, ka par viņas ticību liecināja arī viņas darbi. Un kas interesanti, ar visu savu slikto vācu sarunvalodu, šo vēsti es sapratu absolūti skaidri.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:34:13
Mārtiņš, nesapratu, ko tā Tante pateica tev tādu, kas bij tava "sudraba lode" ?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:35:13
Mulders
Sūras vispār ir sakārtotas pēc garuma,
Tu vismaz visu sūru izlasi, tajā teikumi nav sakārtoti pēc garuma.
Ahmeds par šo jautājumu runā, tikai viņa palagi ir 10x garāki par taviem. :-)

vēl vairāk, vairākas vietas Rakstos liecina, ka sludināt vajag vārdu, un ja to nepieņemt, tad nokratīt putekļus un doties prom
Jā, un Korānā analoģiski.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:38:20
Tā veči, jūs te muļķības runājat, a es atklāju Supreme Commander - Foged Alliance spēļuku... pie kājas visas sūras Šitais ripina!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.27 13:39:01
Ko gribi uz mani paproveet? (C)

Sudrabs baidos tevi neņem... tevi ar ķiplokiem jāarstē un noteikti darbotos apses miets sirdē - toč beigts būsi kā visi vampīri!

p.s. tas nav aicinājums uz vardarbību pret neticīgajiem, tik jox!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:40:36
Mulders

Kristietība ir vienīgā reliģija, kas piedod visiem grēciniekiem, neprasot savus grēkus atstrādāt, tās pamatā ir tikai žēlastība un mīlestībā pret visiem cilvēkiem te un tagad nevis kaut kādā neapjēdzamā nākotnē. Nu kaut kā tā - nocitēt nevarēšu. Katrā ziņā tas iespiedās atmiņā un tas noteikti atstāja ilgtermiņa iespaidu uz mani.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:41:38
Mārtiņš, man kaut kur no vienas grāmatas iespiedās cits fakts - Kristietība ir vienīgā reliģija, kur Dievs nāk pie cilvēkiem, nevis māca kā civlēkiem nonākt pie Dieva!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:45:18
Ctulhu
Putra galvaa tev bijusi, nav briinums, ka `iekriti` uz religiju

Kļūda. Nevis iekritu, bet Jēzus mani izvilka no šīs putras.

P.S. Ja vēl tagad būtu tāda pat putra, tad es to uztvertu par uzbraucienu un atspēkotu.
Garaamejot [78.84.22.131]
# Iesūtīts: 2008.08.27 13:49:41
Pret ko vēsturiski bija vērsti pirmie kristiešu kari?

Mulders>Pret pagāniem un neticīgajiem, kas negribēja Kristietību pieņemt, un šeit Kristieši kļūdījās, jo šādas pavēles nebij.

Hehe, kristieshiem tak kaa vienmeer ir shausmiigi eertie divdaljiigie sveetie raksti. Gribaas paslepkavot - njemam volume 1, kureejaa dieviensh tieshi un skaidraa valodaa paveel slakteet uz vella paraushanu. Gribaas piiaaru taisiit, kaadi kristieshi zheelsirdiigi - ziimeejamies ar volume 2, aijaijai, cik viss balti un pukjaini.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 136 , pavisam kopa bijuši: 4170