atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Spēļu izgudrošana, radīšana
Mulders
Iesūtīts: 2008.08.20 12:21:05
Šitāds tēma ienācās!

Vai esat kādreiz bērnībā (bet varbūt pat šobrīd un pat profesionāli) radījuši kādas spēles, domājuši par tādu radīšanu vai vismaz sapņojuši, ka varētu radīt savas spēles. Runa nav tikai par datorspēlēm, bet gan arī par galda spēlēm, kauliņu spēlēm, kāršu spēlēm, vienkārši spēlēm ko var spēlēt laukā pagalmā etc.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.20 12:23:00
Jūsu padevīgais kalps vispār tieši tā arī nokļuva IT industrijā, ka savā laikā kad personālie datori tik sāka ienākt LV skolās un man paveicās būt skolā, kur tie ienācās ļoti agri, mani uzreiz piesaistīja datorspēles, un dabīga nākamā vēlme bij - mācēt pašam tādas programmēt.

Protams beigu galā te nu es esmu, nevis programmēju spēles, bet banku sistēmas kas visai maz pretendē uz spēlītēm bet patīkamā spēļu pēcgarša vēl ir un vienmēr jau tiek lolots kāds mazs sapnītis - uzrakstīt ko ģeniālu, ka visa pasaule noelšās dēļ labās idejas...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.20 12:26:47
Savā laikā ļoti patika lomu spēles, ko radījuši White Wolf firma (var sagoogleet), taču nekad pats tās neesmu spēlējis, jo latvijā manuprāt nav nedz atbilstošu game-masteru, nedz īsti spēlētāju, kas to varētu/gribētu spēlēt. Datorinfrastruktūru šo spēļu vadīšanai arī neesmu redzējis!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.20 12:29:52
Mulders
JĀ !!! :-)
Vairākas galda spēles radīju, dažas mainīju, tai skaitā Monopolu, utt.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.20 12:32:02
Banku sistēmas vai spēles - pēc būtības ne ar ko daudz neatsķirās.
Visur ir kādi uzdevumi, šķēršļi un brīvības.
Spēles tikai ir tādas ... krāšņākas, vai.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.20 12:33:40
KarotesNav, spēles ir stāsti Ceļojumi citās pasaulēs... laigan dažkārt ceļojums šai pasaulē var būt ne mazāk aizraujošs un noslēpumains!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.20 12:55:05
Mulders
Vai esat kādreiz bērnībā (bet varbūt pat šobrīd un pat profesionāli) radījuši kādas spēles, domājuši par tādu radīšanu vai vismaz sapņojuši, ka varētu radīt savas spēles. Runa nav tikai par datorspēlēm, bet gan arī par galda spēlēm, kauliņu spēlēm, kāršu spēlēm, vienkārši spēlēm ko var spēlēt laukā pagalmā etc.
Esmu dažas spēles mazliet modificējis (junitu izmaiņu līmenī), rakstījis scenārijus, veidojis misijas. Ir gadījies rakstīt scenārijus un geimmāsterēt arī spēles, kas NAV virtuālas
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.20 13:10:14
Šexna, jā... a tās nevirtuālās RPG imho iet ilgi, zato scenāriji var būt afigenna jautri un dinamiski!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.20 13:14:04
Mulders
a tās nevirtuālās RPG imho iet ilgi, zato scenāriji var būt afigenna jautri un dinamiski!
Nu manā gadījumā īsti RPG nesanāk, vai arī tās R ir ļooooti nosacītas...
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.20 13:50:52
Nu bērnībā katrs rada spēles tik tādas nenopietnas:p
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.21 08:13:18
a_masiks

nea sekretjikus:p
mēs bērnībā tādus spēlējām...
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.21 09:13:57
Bērnībā spēlējām pirātus un kuģa ieņemšanu ezerā ar laivām, plostu un piepūšamiem madračiem. Ar airiem sist pa galvu bija aizliegts
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.21 09:16:07
nulābi mēs bērnībā spēlējām ļotenes un metām no 5 stāva garāmgājējiem uz galvas maisi;ņus ar ūdeni (tjipa bumbas)..... baigi vienreiz atrāvāmies no tantes par to..... njā a kā lai izklaidējas bērni rīgas centrā
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.08.21 10:44:24
Es atkal esmu metis Bauskā olas uz garāmbraucošām mašīnām ar brālēnu. Vēl pirkam aerosola krāsu balonus un pūtam caur sveces liesmu - sanāca "feierwerks"

Nesen "Kūriņā" kopā ar savu pirmspēdējo draudzeni dziedājām: "Es par savu tēvu zemi - kaķim galvu noraušu" (blakus bija "kūriņa" melnais runcis, Trilo redzēj ato video)
bitch
# Iesūtīts: 2008.08.21 21:34:51
nafig tāds naids pret kaķiem?
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.08.21 21:53:32
Jā...
par šo es visu laiku domāju un arī palēnēm sāku ko kustināt.... sākumā domāju to ekspermentēt uz draugiem, lai viņi nokritizē.. bet tas ar laiku!
bet tā noteikti nebūtu datorspēle....

bet prieks par Rīgas iekļūšanu Monopolā
rainars
# Iesūtīts: 2008.08.21 22:36:43
Viss jau ir jauki ar to spēlēšanu tik atceros kādu rakstu vietu kura domāta uz Lieldienām .Proti Kristus drēbes izlozēšana metot kauliņus.
Domājams tā piesardzīgāk ar to spēlēšanu un spēļu radīšanu.Liekas ka uz spēlēm ar domājams ir atkarība.
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.08.21 22:43:48
rainars
es piemēram domāju, ka ar metamiem kauliņiem ir tāpat kā ar kārtīm.... tāsvar izmantot sliktiem nolūkiem un tam ko Dievs ir aizliedzis datīt, bet var vienkāŗši spēlēt spēli....
kaut gan neskatoties uz to, man ir savi iemesli, kāpēc es personīgi nespēlēju kārtis!
Sieva
# Iesūtīts: 2008.08.22 00:41:39
p.l.dassy Nespēlē kārtis, jo neproti?!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.22 07:59:04
rainars

njā man ir atkarība no spēlēm galda spēlēm. pat;ik t;ās spēlēt:p
elina222
# Labojis elina222: 2008.08.22 08:00:28
Uzzīmējām ar brāli bērnībā pāris galda spēles un aizrautīgi tās arī spēlējām. Man liekas, ka iemesls tam varēja būt tas, ka padomju laikos jau neko interesantu nevarēja dabūt: standarta cirku, ričuraču, domino (tagad pilni veikalu plaukti ar galda spēlēm). Kārtis arī dabūjām izspēlēties, jo tētis bija liels kāršu spēlētājs (diemžēl, jo daudz ko savā dzīvē ir paguvis paspēlēt). Tad mums parādījās kompjūters zx-spectrum, ja nemaldos. Tāda kā klaviatūra, ko pieslēdz televizoram, bet spēles palaida uz parastajām audio kasetēm- par datoru to neuzdrošinos nosaukt, bet klaviatūra bij līdzīga, vai tāda pati.. Vadu jūklis, viss džinkstēja un skanēja, bet brālis paguva radīt pat dažas primitīvas spēlītes. Tas man bija baigais brīnums.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 137 , pavisam kopa bijuši: 670