atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem karš Grūzijā
klusētājs
Iesūtīts: 2008.08.10 16:46:46
1.piekšvēsture sākot no komunistu totalitārā režīma sabrukuma Austrumeiropā
2. konflkta plānošana un, kas bija/ir separātistu (lasīt "teroristu" sponsors Dienvidosetijā
3. shēmas, arī iebrukuma dienas izvēle vienlaicīgi ar olimpiādes atklāšanu - lai max samazinātu sab. uzmanību faktam
4. iespējamie iemesli un, vai tā ir tikai nafta?
par šo aktualitāti gribētos dzirdēt viedokļus
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 21:28:47
Varbūt Jony
Sāksim ar to,ka es patiesi būšu vīlies Krievijas nopietnībā,ja Krievija līdz galam nenovedīs to,ko publiski atļāvās pateikt plašsaziņas līdzekļos.Proti,iet runa par Sakašvilī režīma nodošanu starptautiskajam tribunālam.Gan tiešā veidā,gan zemtekstā kriminālprocedūras ierosināšanu atļāvās uzsvērt teju vai ne viss Krievijas augstākās diplomātijas korpuss.
Ja Krievija atkāpsies no sava publiski paustās nostājas,es patiesi būšu vīlies Krievijas nopietnībā.
Bet,pagaidām man nav pamata apšaubīt,ka Krievija no publiski paustās nostājas atkāpsies un novedīs Sakašvilī līdz starptautiskam tribunālam.Kur viņu likumsakarīgi tiesās par noziegumiem pret cilvēci.
Tālāk.
Kas attiecas par Gruziju.Tu šķiet vispār neseko līdzi politiskajām norisēm ap konfliktu Kaukāzas regionā.ANO brīfingos uzskatāmi izpaudās tas,ka Gruzijas atbalsta grupā ir neviens cits kā Amerika.
Globālajā tīmeklī ir pieejami sižeti no ANO brifingiem.
Gruzija tīri objektīvi iesaistoties militārā konfliktā ar Krieviju visas savas izredzes ir likusi nevis uz militāru uzvaru pār Krieviju,bet gan diplomātisku uzvaru pār Krieviju.Es domāju to apjēg neprasa īpašas intelektuālas spējas.
Tālāk.
Jā,tu pareizi uzsvēri.Attiecībā uz osetīniem Gruzija ir vainīgi un tieši par to Sakašvilī un viņai gvardei nāksies stāties tiesas priekšā.
Kāds tam visam sakars ar Krieviju?Krievijai starptautiskās organizācijas ir piešķīrušas miera uzturētāja mandātu attiecīgajā regionā.Tad,kad Gruzija izgāja uz atklātu militāru konfrontāciju ar Dienvidosetiju un uzbruka Krievijas miera uzturētājiem un pakļāva briesmām regionu,kur mieru un drošību nodrošina Krievijas miera uzturētāji,tad Krievijas asimetriska pretreakcija nešķiet nemaz tik nejauša,vai neadekvāta.
Tas pats attiecas uz NATO,jeb zilajām ķiverēm,kas uztur mieru daudzos pasaules karstajos punktos.Ja kāds naidīgi noskaņots režīms iziet uz atklātu konfrontāciju miera uzturētāju pienākumos ir lokalizēt agresoru un nodrošināt mieru attiecīgajā regionā.
Kas tur nesaprotams?
Balss
# Labojis Balss: 2008.08.11 22:48:23
Sandis
Tu laikam esi pārāk jauniņš, lai kaut ko uz savas ādas būtu pieredzējis no Krievijas totālās melu un dezinformācijas kampaņām, kas sasniedz cinisma kalgalus.

Krievijas vissenākā un pārbaudītākā taktika ir - skaļi kliegt.
ZAGLIS KLIEDZ: ĶERIET ZAGLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tas jebkuram objektīvam un nopietnam vērotājam redzams gan no senākās, gan no jaunāko laiku vēstures.

Otrs - ka tu to nevēlies redzēt. Laikam drīzāk tā. Tu akli kā naktstauriņš skrien uz lampu, kas tevi pašu sasdedzinās.

Nav vērts īstenībā ar tevi diskutēt. Ja GRIBĒSI, uzzināsi patiesību. Ja gribēsi, turpināsi ticēt melīgai dezinformācijai - tā būs tava izvēle.

Izlasi kaut vai šo: http://www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=21629011

No DELFiem:
Krievu armija gremdē Gruzijas kuģus Gruzijas teritoriālajos ūdeņos, Krievijas aviācija bombardē un SLEPKAVO Gruzijas sievietes un bērnus. Krievija ir sabombardējusi naftas vadu. Krievija šobrīd SLEPKAVO svešas valsts teritorijā un par to kremļa slepkavām bus jāstāv Hāgas tribunāla priekšā!
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.11 23:28:12
Saatans ir melu teevs, Sandi.
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.08.11 23:31:28
Balss
Es esmu atlasījies tipiski prorietumnieciskas pozīcijas rakstus gan delfos,gan tvnetā,gan apollo un tamlīdzīgos portālos.
Man atliek ieslēgt krievu kanālu un interaktīvā režīmā Chinvalī iedzīvotāji atklāti,konkrēti un skaidri runā par Gruzijas militāristu uzbrukumu,gan pilsētai,gan atsevišķiem regioniem,gan cilvēkiem.

Tu taču necentīsies man iegalvot,ka delfos prorietumniciskās pozīcijas aizstāvības rakstelīšu man ir vairāk jāņem vērā nekā aculiecinieku atstāsti no Chinvalī?

Kā tu vispār vari salīdzināt Chinvalī iedzīvotāju sacīto,kas personīgi izgāja cauri kara šausmām,ar delfi redaktoriem,kas sēžot mīkstos krēslos pārdrukā to informāciju,kas veido prorietumnicisko pozīciju?

Tava antipātija pret krieviju tevi muļķo un stulbo līdz nelabumam.Tu esi gatava pieņemt jebkuru citu pozīciju,ka tik viņa nesaskanētu ar Krievijas oficiālo pozīciju.
Jau kārtējo reizi tev uzsveru.Noziedznieks pats pret sevi kiminālprocesu neierosina.Tieši tāpēc Sakašvilī klusē un pat nedomā ierosināt kriminālprocesu attiecibā uz Krieviju.
Sakašvilī faktiski ir atvērts ēters rietumnieciski noskaņotos plašsaziņas līdzekļos.nav neviens skaļš paziņojums par kriminālprocesa ierosināšanu pret Krieviju sastībā ar incidentu Chinvalī.
Bet,ja Sakašvilī neizmanto savu lielo iespēju,neizmanto ēteru,neizmanto iespēju lai pasaules un eiropas vadošos diplomātus pievērstu uz Krievijas cietsirdībām Chinvalī,tad man tev ir jāuzdod pavisam elemtārs jautājums.
Ja Sakašvilī cietsirdības Chinvalī nepiedēvē Krievijai,tad kas to,kas ir noticis Chinvalī ir sastrādājis?
Tu tāda gudra meitene.Tu tāda domājoša un ar atvērtām acīm.
Atbildi uz jautājumu.

Es zinu,ka tu nepratīsi atbildet.
Noziedznieks pret sevi kriminālprocesu neierosina.
Bet Krievija jau sen to ir publiski paziņojusi.Krievija jau sen ir paziņojusi,ka Sakašvilī novedīs līdz starptautiskam tribunālam,kur Sakašvilī tiks tiesāts par kara noziegumiem.
Noziedznieks pret sevi kriminālprocesu neierosina.
Tieši tāpēc Saakašvilī klusē un neizmanto ēteru,lai izdarītu skaļus paziņojumus.Piemēram,ierosināt Gruzijas valdībai uzsākt kriminālprocesu pret Krieviju saistībā ar kara noziegumiem Chinvalī.
Ja tu vispār esi spējīga izsekot manam domas gājienam,par ko man māc šaubas,tad saproti,kāpēc Saakašvilī kā noslānīts sunis ir ierāvis asti starp kājām un žēlabaini smilkst publiskajā telpā.

Tad,kad Saakašvilī tiks novest līdz tribunālam,es no tevis gribu sagaidīt adekvātu reakciju.
Pagaidām tavs prāts ir aizvērts.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.11 23:39:06
Nabaga sandis ...
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.08.11 23:41:33
Rosalie
Jā,tev ir taisnība.Katoļu pāvests,kas cītīgi slēpa no plašsaziņas līdzekļiem pedofīlijas skandālu līdz brīdim,kad slēpt un pietušēt pedofīlijas faktu garīdzniecībā vairs objektīvi nebija iespējams ir Sātans Nr.1
Un tādi cilvēki aiz sevis ved miljoniem ticīgo.Es nemaz neizteikšos par teologijas tēviem,kas nezkapēc Gilgameša storiju pakārtoja ēbreisma mentalitātei.Nez kapēc teologijas tēvi piemirsa bībelē iestarpināt piebildi,ka storijs par Nou nemaz nav storijs par Nou,bet gan par Gilgamešu un it nemaz nav semītu storijs,bet gan šumēru storijs.Kaut kā teologijas tēvi ir piemirsuši bībelē uz to norādīt.Tik pat cik ir piemirsuši norādīt,ka pirms Mozus Sinanaja kalnā saņēma 10 baušļus,tie jau sen bija zināmi Ēgiptē.

# Iesūtīts: 2008.08.11 23:28:12 Saatans ir melu teevs, Sandi.

Tad jau tu sanāk,esi sātana sekotāja,jo seko melu grāmatai.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 23:44:52
Balss
Tas ir viss,ko tu vari pateikt.
Es saprotu,tev aptrūkstas pretargumentu.Bet tam īpaši pat nav nozīmes,vai tu tiksi vesta pie prāta šeit un tagad,vai tu pati pie prāta nāksi vēlāk.Es neuzskatu,ka tas būtu nozīmīgi,ja tu nāktu pie prāta,jo tas principā nav iespējams šeit un tagad.
Bet laiks ies un saliks visu savās vietās.Kad Saakašvilī stāsies tribunāla priekšā,pat tad nebūs nozīmes tam,vai tu nāksi pie prāta vai nenāksi.Tam lielā mērā absolūti nav nekādas nozīmes.
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.11 23:45:05
Sandis,

Noziedznieks pret sevi kr/procesu neierosina.
Krievija JAU SEN to ir publiski pazinjojusi, ka Sakasvilii ... TIKS TIESAATS.

Utt. Utjpr.

Scenaarija autorus saredzeet nevari? Taads gudrs zeens ... sliecos domaat, tomeer redzeet negribi. Vai totaali nozombeets.

Pie daudz valdiitaaju rokaam asinis liip. Bet Krievijas slepkavu tribunaalaa-ne cilveeku tiesaa-elle par sauru var izraadiities.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 23:49:35
Balss
Bet mums visiem ir jānonāk pie kopsaucēja,ka gan Gruzija,gan Krievija ir pelnījusi nosodījumu.Es pat neminēju Dienvidosetiju un Abhāziju,jo tā vien rodas iespaids,ka šajā spēlē galvenie varoņi ir citi.
Diemžēl,Latvijas oficiālā pozīcija ir šauri orientēta,kas pilnībā atbilst latvijas politiskajam stāvoklim.
Latvija oficiāli izvēlējās mazako no ļaunumiem.Nosodīja Krieviju,un izteica atbalstu Gruzijai.
Slepkavām atbalstu izteikt,tas jau ir nopietns antimorāles signāls valstī.Bet mēs visi zinam,ka Gruzija ir slepkavas.Un Krievija ir slepkavas.Abas puses slepkavoja cilvēkus Kaukāzas regionā.Izteikt atbalstu vienam slepkavam,bet nosodīt otru slepkavu;tas nav nopietni.
Tāda lūk mums morālīte valstī.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 23:58:35
Rosalie
Kārtējo reizi.Noziedznieks pret sevi kriminālprocesu neierosina.vai tik tiešām logika buksē?
Saakašvilī klusē.Medveds un co uzsāk kriminālprocesu.
Kāpēc Saakašvilī klusē,ja reiz Chinvalī Krievu sadisti visu nolīdzināja līdz ar zemi?Kāpēc Saakašvilī klusē par genocīdu,ko Krievi izvērsa Chinvalī?Kāpēc Saakašvilī klusē,ja viņam ir atvērts ēters prorietumnieciski noskaņotos plašsaziņas līdzekļos.Saakašvilī ir visas iespējas publiski izteikt skaļus paziņojumus.Bet Saakašvilī līdzīgi nopērtam sunim asti starp kājām iespiedies publiski lūdzas,vienkārši lūdzas pēc palīdzības.
Lūdzu,mani sabiedrotie neapametiet mani vienu.Esmu iekūlies milzīgās nepatikšanās.Krievi mani ir padzinuši no Dienvidosetijas un uzsākuši vajāšanu jau Gruzijas iekšējā telpā.
Palīdziet mani sabiedrotie.Glābiet mani no Krievijas,no agresora.Bet neviens neglābs.Neviens nenāks palīgos.Pagaidām Saakašvilī vēl slapstās valsts iekšējā telpā.Pagaidām vēl slēpjas aiz Amerikas muguras,aiz eiropas savienības karoga.Bet kriminālprocess jau ir uzsākts.Un viss ir ļoti nopietni.Karš zaudēts.Konstitucionālā kārtības ieviešana izgāzusies.Militārā mašīna iegrimusi Chinvalī iedzīvotāju līķos.Viss ir beidzies Gruzija.Skaistais sapnis ir izsapņots,laiks mosties.Priekšā smaga diplomātiska un politiska procedūra tik cik Gruzija sevi pozicionēja kā agresors.Ar visu no tā izrietošo.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.12 00:15:43
Savukārt,ir jāsaprot vēl viena ārkārtīgi svarīga nianse.
Kā mēs to varam saprast sekojot līdzi procesiem Krievijā,tad Krievijas diplomātiskais korpus jau vairākas dienas izdara skaļus paziņojumus pasaules presē par kriminālprocesa uzsākšanu saistībā ar notikumiem Dienvidosetijā.
Izslēdzot iespēju,ka Krievijas diplomātiskais korpus blefo,jo tik nopietnus paziņojumus ministru prezidents un valsts prezidents izdara būdami nopietni cilvēki.Cilvēki kuru sacītajā ieklausas visa lielā Krievija un bijušās padomju savienības bloka valstis,kā arī visa pārejā pasaule.Tad no šī skaļā pazinojuma izriet sekojoša nianse.
Ja Krievijai izdosies Saakašvilī aizvest līdz tribunālam un izvirzīt objektīvas apsūdzības kara noziegumos,neizbēgami un to ir ļoti svarīgi saprast,neizbēgami tas metīs ēnu uz Ameriku.Tik cik Amerika oficiāli ir nostājusies Gruzijas pusē.
Muļķim ir jābūt totālam,lai nesaprastu,ka Krievija šādu iespēju garām nelaidīs.Nelaidīs garām iespēju Ameriku asociēt ar kara noziegumiem Chinvalī un Saakašvilī režīmu.
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.12 01:14:02
Sandi teikšu tev to ko nekad forumos nedaru, atvainojos par izteicienu - tu esi pilnīgs un totāls bezprātis. Vesalā saprāta paliekas ir tevi sen pametušas, vienīgais saprātīgais risinājums tavā dzīvē būtu doties uz krieviju un tur dzīvot laimīgu un pilnvērtīgu dzīvi.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.08.12 01:18:59
Saprāta dusa ir incants un maz pētīts fenomens ©.

Būsim godīgi - NEVIENS no mums NEZIN, kas tur patiesībā notiek un KĀPĒC notiek. Ja mēs skatāmies prorietumnieciskos informācijas avotus - mums rāda sabombardētas Gruzijas pilsētas un raudušus, nobijušos gruzīnus. Ja mēs skatāmies prokrieviskus infas avotus - mums rāda sabombardētu Chinvali un bēgļu masas, kas dodas uz Beslanu (Z-Osetija, Krievija) un tiek iedzīvokļotas tur. Skaidra lieta, ka pārspīlē un piemelo kā vieni, tā otri.

Uz jautājumu <KURI IESĀKA?> es personīgi neesmu atradis pamatotu atbildi, tāpēc kategorisks atbalsts vienai pusei un otras nosodījums man nava pieņemams un, piedodiet, kategoriskos vienas vai otras puses fanus/nosodītājus es atļaujos uzskatīt par muļķiem, lasi - informatīvā kara (vienas vai otras puses izpildījumā) upuriem.
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2008.08.12 06:03:40
Sheksna,

Tu vareetu buut Zaalamans ... ja ne dazi "bet"...

Proti, speeku kliedzosaa nesameeriiba. Neviens godiigs sogjis nenjemsies laacja/zakja dueli iztiesaat .. neomuliigi kaut kaa.

Un gadu simtos, nee-tuukstosos tautu gjeneetiskajaa atminjaa ar asiniim ieraxtiitaas bailes un naids. Neizdzseesami. Tas nu krievu valdiitaajiem-tiraaniem, caur asiniim un asaraam, ar zobiniem-arbaletiem-biseem-tankiem-rakjeteem kaiminju tautas aplaimojot/atbriivojot- ir izdevies.

Un laasts vinjiem par to, ne paarmetumi upuru peecteciem, ka no vaarda "krievs" sermuljo ... pret labsirdiigo, viesmiiliigo, straadiigo krievu tautu taas liideri-antikristi patiesiibaa ne mazaak noziegusies, panaakot, ka dalja sabiedriskaas domas identificee tautu ar politikaanjiem. Kas, protams, bija peedeejo meerkjis, jo tad kautinjs var sankcioneeti uz visaam puseem iet valjaa. Saatana demagogi.
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.08.12 06:59:24
Hermanis
Sheksna visai skaidri uzsvēra uz informatīvā kara upuriem.Visiem ir skaidrs,ka propogandas mašīna ir ieslēgta uz maksimāliem apgriezieniem.
Neba tāpēc,ka man būtu antipātijas pret Krieviju,es esmu gatavs nostāties paša nelabā pusē,lai tikai mentāli Krieviem atdarītu okupācijas sāpi.
Man ir absolūti nepieņemami Dienvidosetijas scenāriju uzlūkot tikai un vienīgi prorietumnieciski noskaņotu prātu.Es labi atceros Dienvdilsāvijas scenāriju un pasaules,kā arī eiropas elites kūtrumu.
Kas 100% atspoguļojas Dienvidosetijas scenārija gadījumā.
Mēs ļoti labi zinam,kā beidzās serbu un albāņu konflikts.Ļoti labi zinam,ka pasaules un eiropas elite nespēja adekvāti pieiet situācijai.Notika tas,kas notika.Dienvidosetijas scenārijas lielā mērā atkārto scenāriju Dienvidslāvijā.Tā vai savādāk,bet mēs vienozīmīgi runājam par etniskas tīrīšanas mēginājumu.
Vai tie bija Krievi,vai tie bija Gruzīni,objektīvi pateikt ir grūti.Bet,es sliecos pieļaut,ka Gruzijas puse masu slepkavībās ir iesaistīta.Es sliecos pieļaut,ka Saakašvilī režīms ir vainīgs notikumos Chinvalī.
Es neredzu objektīvu pamatojumu tam,lai es mainītu savu viedokli.
Es neredz un nedzirdu no Saakašvilī kaut cik necik pamatotu,argumentētu atbildi par to,kāda ir viņa loma Chinvalī.Es nedzirdu Saakašvilī izdarām skaļus paziņojumus saistībā ar notikumiem Chinvalī.Man nav radies pamatatos iemesls uzskatīt,ka Saakašvilī nav vainīgs Chinvalī notikumos,jo kā jau teicu,tad Saakašvilī ir atvērts ēters rietumnieciski noskaņotos plašsaziņas līdzekļos.
Tikai nezkapēc Saakašvilī neizmantoja savu iespēju,lai pasaulei paskaidrotu visus tos pārmetumus kurus Saakašvilī virzienā adresē Krievija.
Ja ne Saakašvilī ir vainīgs pie etniskas tīrīšanas Chinvalī,tad,kas ir vainīgs etniskā tīrīšanā Chinvalī?
Es pašlaik tikai Krievijas pusi dzirdu runājam par genocīdu.Turpretim,sākot jau ar 8.08.2008.
Gruzijas pusei bija laiks,bija iespēja,bija visi nepieciešamie nosacījumi un faktori,lai attspēkotu Krievijas puses oficiālo paziņojumu,par to,ka Saakašvilī ir vainojams plānveidīgā,mērtiecīgā vietējā etnosa izkaušanā.
Ja reiz Saakašvilī nav atspēkojis Krievijas oficiālos paziņojumus.Ja reiz Saakašvilī oficiāli nav devis savu redzējumu par notikumiem Chinvalī.Ja reiz Saakašvilī nav atspēkojis tās apsūdzības,kas viņam ir izvirzītas.Ja reiz Saakašvilī nav ierosinājis kriminālprocesu saistībā ar notikumiem Chinvalī,jo tas būtu viņa vistiešākais uzdevums.Kaut vai tikai tāpēc,ka tieši Gruzija grib Dienidosetiju pievienot Gruzijai.Tātad,jau sākotnēji Saakašvilī apņemas visu atbildību par regionu un tā iedzīvotājiem.Ja rez Saakašvilī nav izteicis savu redzejumu;kas tad īsti Chinvalī nolīdzināja līdz ar pamatiem?Man ir pamatots iemesls pieslieties Krievijas oficiālai pozīcijåi,jo es neredzu,ka Saakašvilī man un pasaulei varētu pamatoti paskaidrot,vai pretargumentēt par to,ka viņš nav iesaistīts notikumos Chinvalī un Dienvidosetijā kopumā.
Tā lūk.
Nav jābūt intelektuālam spīdeklim,lai izietu uz tik elementāriem secinājumiem.
bet redzu,šeit reti kas prot patstāvīgi domāt.Prātā iepumpēta desinformācija,bet patsāvīgas domāšanas šeit nav.
Lūdzu,pretargumentējiet.
Esmu jau gana no kristiešiem attēdies personīga rakstura aizvainojumus.Lūdzu,sniedziet savu redzejumu un paskaidrojiet saviem vārdiem Saakašvilī kūtrumu un nespēju dzelžaini pretargumentēt Krievijas oficiālai pozīcijai,kas pavisam skaidri un pamatoti visai pasaulei ir paziņojusi:
Saakašvilī ir kara noziedznieks.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.12 07:27:45
Iespējams jūs sekojāt līdzi ceturtajam pēc kārtas ANO brīfingam,kad Gruzijas oficiālais pārstāvis Čurkinam un sēdes locekļiem atklāti paziņoja`Krievijas uzbrukums suverēnai Gruzijai,ir genocīds pret Gruzijas tautu"
Pag,pag.man uz to brīdi sastinga prāts.Bet,kā tad paliek ar Dienvidosetiju un Chinvalī?
Ja reiz Gruzijas oficiālais pārstāvis atļāvās Krieviju apvainot nepamatotā agresijā,apsūdzēt genocīdā pret Gruzijas tautu,būtu tikai un vienīgi logiski sākt nevis ar genocīda pieminēšanu pret Gruzijas tautu,bet arī pret Dienvidosetiju,ja reiz Gruzijas oficiālais pārstāvis visai pasaulei krievus vēlas pasniegt kā agresorus un tirānus.Tas būtu tikai un vienīgi pareizi,ja Gruzijas oficiālais pārstāvis sāktu ar genocīdu pret Dienvidosetiju,jo tas,kas notika Chinvalī,to nedrīkst nekādā ziņā ingnorēt.Tātad,tas būtu tikai logiski,ja Gruzijas oficiālais pārstāvis sāktu ar Dienvidosetiju un notikumiem Chinvalī kontekstā ar skaļo paziņojumu par nepamatotu agresiju,kas vērsta pret Gruzijas tautu.Citādi,veidojas milzīgs robs,starp notikumiem Dienvidosetijā un notikumiem saistībā ar agresiju pret Gruzijas tautu.
Diemžēl,mēs redzam,ka Gruzijas oficiālais pārstāvis ANO brīfingā genocīdu pret Dienvidosetiju pat vārdā nepieminēja.
Bet,es pieļauju nevienam nevajag vairs paskaidrot,ka tas,kas notika Chinvalī,tā ir tragēdija.Un mums katram ir visiem spēkiem jāmēgina atrast atbildi.Kas tad īsti notika Dienvidosetijā un kādi destruktīvi spēki Chinvalī nolīdzināja līdz ar zemi.Diemžēl ANO brīfingā Gruzijas oficiālais pārstāvis nekādi nekomentēja to,kas notika Chinvalī.
Vai jums tas nešķiet dīvaini?
Nē,nu,patiesi,cik ir jābūt neattapīgam,lai sevi nepieķertu pie domas.Kāpēc ANO brīfingā Gruzijas oficiālais pārstāvis apgāja Chinvalī interpretāciju.Kāpēc nedeva Gruzijas oficiālo redzejumu tam,kas notika Chinvalī.Bet,mēs no sižetiem plašsaziņas līdzekļos skaidri redzam.Chinvalī ir izpostīts,infrastruktūra sagrauta un tam visam pa virsu humanitārā krīze.Tad kāpēc,ja Krievija inscinēja scenāriju Chinvalī Gruzijas oficiālais pārstāvis ANO brifingā nesāka ar Krievijas vērsto agresiju pret mierpilsoņiem Chinvalī.Tas būtu tikai logiski un pareizi sākt ar scenārija interpretāciju Chinvalī un tad plūstoši pāriet pie scenārija ar Gruzijas tautu kontekstā ar skaļiem Gruzijas paziņojumiem par genocīdu pret Gruzijas tautu.
Atkāroti,ja reiz Gruzijas oficiālais pārstāvis ANO brifingā nav izdarījis oficiālu paziņojumu,oficiālu interpretāciju saistībā ar notikumiem Chinvalī,ja reiz Gruzijas oficiālais pārstāvis nav apsūdzējis Kriviju genocīdā pret Dienvidosetiju,tad kas ellē ratā ir vainīgs pie tā,kas notika Chinvalī?Gruzija oficiālā puse klusē.Saakašvilī klusē.Kas man lūdzu paskaidros?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.12 08:06:50
Tad nu lūk,izejot no iepriekš sacītā,būtu tikai logiski pieņemt,ka tā dēvētais`genocīds`,kas vērsts pret Gruzijas tautu,ir nekas mazāk,kā asimetriska Krievijas un Dienvidosetijas pretreakcija,kas vērsta pret agresoru Gruziju.
Tostarp,Krievija jau sākot ar 8.08.2008 plašsaziņas līdzekļos Gruziju un Saakašvilī režīmu apsūdzēja etniskā tīrīšanā.
Bet pag.Ja reiz Krievi paši insinēja etnisku tīrīšanu Chinvalī,kāpēc no Gruzijas puses nesekoja asimetriska pasūdzība,ka Krievi paši inscinēja tīrīšanu Dienvidosetijā,jau 8.08.2008?
Saakašvilī režīmam ir atvērts rietumnieciski noskaņots plašsaziņas ēters.Jebkurā brīdī,jebkurā laikā Saakašvilī varēja vērsties ar pavisam konkrētu un pamatotu apsūdzību pret Krieviju,vai arī ar pamatotu pretargumentāciju tām apsūdzībām,kuras Krievijas oficiālā puse Saakašvilī izvirzīja jau 8.08.2008.
Bet Saakašvilī klusē!Kāpēc Saakašvilī klusē,ja reiz Krievi inscinēja etnisku tīrīšanu Chinvalī un noziegumus piedēvēja Gruzijas militārajiem grupējumiem?
Tā vietā,tad,kad Chinvalī jau ir nolīdzināts līdz ar pamatiem,milzīgs skaits bojāgājušo un Krievi atbild zibenīgi ar militāru akciju Gruzija visai pasaulei paziņo,ka Krievi uzbrukuši suverēnai Gruzijai un plānveidīgi"genocīds`ir sākuši iznīcināt Gruzijas tautu!
Absurds,es jums teikšu.Ja mēs pieļaujam,ka Saakašvilī militārie grupējumi ir vistiešākajā mērā atbildīgi par to,kas notika Chinvalī,manuprāt,Krievijas militārā ofensīva agresoram Gruzijai,kā arī Gruzijas militāro grupējumu plānveidīga iznīcināšana,kā arī Gruzijas militāro grupējumu vajāšana,arī Gruzijas valsts iekšējā telpā,ir pamatota un akūti nepieciešama Krievijas un Dienvidosetijas zibenīga pretreakcija neļaujot agresoram pārgrupēties,vai veikt citus taktiskus manevrus.
Katrā ziņā Gruzijas oficiālās puses kleidzoši nekaunīgais kūtrums saistībā ar notikumiem Chinvalī,kad Gruzija oficiāli nekaunas lietot jēdzienu`genocīds`attiecībā uz Gruzijas militāro grupējumu plānveidīgu iznīcināšanu no Krievijas un Dienvidosetijas puses.Bet kliedzoši nekaunīgs kutrums no Gruzijas puses saistībā ar notikumiem Chinvalī,kur pamatoti ir jālieto jēdziens"genocīds"mani mulsina.Mani mulsina Gruzijas oficiālā pārstāvja kūtrums ANO brīfingā,kur ir īstā vieta,lai izdarītu skaļus paziņojumus.
1)Scenāriju Chinvalī inscinēja pati Krievija.Gruzijas pusei ar notikumiem Chinvalī nav nekā kopīga.
2)Gruzijas militārie grupējumu neizdarīja uzbrukumu Chinvalī.
3)Krievijas paziņojumu,ka,it kā,Gruzija ir vainīga notikumos Chinvalī,ir Krievijas puses klaji meli un propoganda.Nekaunīga un nepiedodama.Un apvainošanu etniskā tīrīšanā Chinvalī Gruzija oficiāli noliedz.
4)Gruzijas valdība ir uzsākusi kriminālprocesu par plānveidīgu Dienvidoesetijas,konkrēti Chinvalī iedzīvotāju iznīcināšanu no Krievijas puses.
Un tādā garā.
Bet,ko Gruzijas prezidents Saakašvilī un oficiālais pārstāvis?
Redz,Krievija plānveidīgi`genocīds`iznīcina Gruzijas tautu.
Nē,mīļie draugi.Nevis plānveidīgi iznīcina Gruzijas tautu,bet plānveidīgi iznīcina Saakašvilī agresīvo grupējumu Gruzijas iekšējā telpā.Plānveidīgi militārā veidā iznīcina agresoru Gruzijas iekšejā telpā,suverēnā valstī.Tas nav uzbrukums suverēnais valstij,tas ir uzbrukums kara noziedzniekam Saakašvilī,kas pasaulei nav izlicis savu interpretāciju saistībā ar notikumiem Chinvalī.nav pretargumentējis ļoti nopietnām apsūdzībām etniskā tīrīšanā Chinvalī.Visos diplomātiskos līmeņos Gruzijā ir klusums un neziņa kā adekvāti reagēt uz apsūdzībām saistībā ar notikumiem Chinvalī.

Lai to saprastu,ir jāpajautā sev.Kāpēc ir tā,nevis citādi.Kāpēc nevis Gruzija uzsāka kriminālprocesu pret Krieviju,bet Krievija uzsāka kriminālprocesu pret Gruziju.Kāpēc Gruzija Krieviju apsūdz plānveida Gruzijas tautas iznīcināšanā`genocīds",bet Krievija Gruziju apsūdz plānveida Dienvidosetijas tautas iznīcināšanā"genocīds"
Kāpēc Gruzija Krieviju neapsūdz plānveida Dienvidosetijas tautas iznīcināšanā,ja kādam taču ir jāpaskaidro un kāds jāapsūdz tajā,kas notika Chinvalī.Ja Gruzija neapsūdz Krieviju tajā,kas notika Chinvalī,bet Krievija apsūdz Gruziju,tajā,kas notika Chinvalī.Tanī pašā laikā Gruzija apsūdz Krieviju tajā,kas notiek ar Gruziju pašlaik,tad šis apsūdzību kamols ir jāatraisa.
Kāpēc Gruzija Krieviju neapsūdz tajā,kas notika Chinvalī,jo tieši ar notikumiem Chinvalī elles vārti tika plaši atvērti Kaukāzas regionā.
Ja Krievi ir agresori,tad Krievi ir agresori arī Chinvalī gadījumā.Ja reiz Krievi ir agresori Chinvalī gadījumā,un Gruzija ļoti labi zin,ka Gruzija nav līdzvainīga notikumos Chinvalī,bet notikumus Chinvalī inscinēja Krievija ar tālāku mērki plānveidīgi ielauzties Gruzijas iekšejā terotorijā,it kā,lai iznīcinātu,it kā,agresoru,kas,it kā,ir Gruzija,tad Gruzijai un tas būtu tikai logiski,būtu jāsāk nevis Krievus apsūdzot `genocīdā`pret Gruzijas tautu,bet`genocīdā`inscinētā plānveida etniskā tīrīšanā pret Dienvidosetijas tautu,kas arī pēcāk kalpoja par iemeslu Gruzijas militārai vajāšanai Gruzijas teritorijas iekšejā telpā.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.08.12 08:37:02
Sheksna
Uz jautājumu <KURI IESĀKA?> es personīgi neesmu atradis pamatotu atbildi

tieši tā ... izskatās ka iesāka gruzīni, un pilnīgi nav skaidrs kādēļ vai viņi "uzķērās" uz krievu provokācijas, bet nav tak nekādi nepieredzējušie, vai arī saņēma "solījumu" par buša atbalstu ... citādi pilnīgi nav skaidrs, ko viņi sāka .... un ja paskatās kartē, tad vispār nav skaidrs kā krievu tanki tur ir iebraukuši, jo Kkalni tajā reģionā ir baigi augstie. Gruzīņi esot pat kontrolējuši kaut kādus ciemus DO, caur kuriem iet faktiski vienīgais ceļš pāri kalniem. Tā kā gruzīniem it kā jau bija iespēja apšāudīt krievu tankus daudz izdevīgākā teritorijā - šaurā kalnu ielejā. kāpēc viņi to nedarīja tad, kad bija labāka izdevība .... baigi daudz neskaidru lietu
Akebono
# Iesūtīts: 2008.08.12 09:59:16
Sandi, ja Krievija izdomās ar nacionālboļševiku rokām sarīkot bruņotas provokācijas Daugavpilī un, kad mūsu policija viņus noliks pie vietas, nāks aizstāvēt savus pilsoņus Latvijā, iznīcinot agresīvo Zatlera grupējumu Latvijas iekšējā telpā, viņi tevi droši varēs pieņemt par jaunā režīma propagandas ministru. Tieši šo pašu retoriku par savu pilsoņu aizstāvēšanu izmantoja gan Hitlera Vācija gan Staļina Padomija, lai anektētu savus kaimiņus. Un kas tā vispār par modi mētāties ar vārdiem "genocīds", "etniskā tīrīšana"? Starptautiskā sabiedrība gadiem ilgi pēc Ruandas un Darfūras vēl nav vienojusies, vai tur notikušo var nosaukt par genocīdu, bet tev pēc četrām dienām jau ir skaidrs, ka Chinvali notika genocīds!
Ingars
# Iesūtīts: 2008.08.12 10:01:11
Neaizmirsīsim vienu lietu vēsturē - PSRS, kas tagad ir Krievija ir meistari uz mākslīgu incidendu izraisīšanu. Piemēram Somija - neba jau tak prosta krievi iebruka Somijā, bet pirms tam tika sarīkots falsificēts robežincidents, kam krievi lika izskatīties tā, lai vainīgie būtu somi

UN kas dod garantiju, ka pats Sakašvilli nav krievu aģents, kurš tāpat, kā Osama izraisa citas valsts agresiju pret savējiem, lai būtu iemesls attiecīgo valsti noslaucīt no zemes

Un vēl viens jautājums Sandim - ja kāds iznīcina tavu ģimeni, tad tu ko - tāpat arī iznīcināsi viņējo? Vai tu esi Dievs tas Kungs, vai tad tie bērni ir atbildīgi par sava tēva noziegumu

Jā Gruzijai bij visas iespējas atrisināt konfliktu bet asinsizliešanas, taču šajā gadījumā aizstāvēt nevar ne vienu ne otru, jo krievi ir tālu pārsnieguši savas tiesības. Ja man uz ielas uzbrūk, tad es aizsargājos konkrēti pret uzbrucēju, un kad viņš neitralizēts, tad nododu policijai, nevis eju pēc tam un noslaktēju viņa tuviniekus.

Krievi parāda tikai to, ka viņi nav ne par matu labāki un ir tādi paši slepkavas un turklāt vēl gļēvuļi, kādi viņi vienmēr ir bijuši visā vēsturē. Protams ne jau visa tauta bāžama vienā maisā - runa ir konkrēti par atbildīgajām amatpersonām un militārpersonām.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 127 , pavisam kopa bijuši: 9459