atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem karš Grūzijā
klusētājs
Iesūtīts: 2008.08.10 16:46:46
1.piekšvēsture sākot no komunistu totalitārā režīma sabrukuma Austrumeiropā
2. konflkta plānošana un, kas bija/ir separātistu (lasīt "teroristu" sponsors Dienvidosetijā
3. shēmas, arī iebrukuma dienas izvēle vienlaicīgi ar olimpiādes atklāšanu - lai max samazinātu sab. uzmanību faktam
4. iespējamie iemesli un, vai tā ir tikai nafta?
par šo aktualitāti gribētos dzirdēt viedokļus
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.11 17:46:50
Ctulhu
Tajā ražo -JA!!! (Bet, pat ja ražotu arī tagad, vai tad tas dod t.s. MIERA UZTURĒŠANAS SPĒKIEM uzbrukt militāriem un civiliem objektiem un tos iznīcināt?!

Vēlreiz DELFI:
Šķiet notikumi ir mērķtiecīgi vērsti uz to, par ko svētdien atklāti uzdrošinājās pateikt ASV vēstnieks Apvienoto Nāciju organizācijā -

Krievijas mērķis Gruzijā ir nomainīt Gruzijas valdību. Šāds scenārijs šķiet kā fantāzijas tikpat daudz kā pirms gada šķita, ka Krievijas lidmašīnas varētu mest bumbas Gruzijas valsts teritorijā.

Šodien bumbas krīt, tās vairs nav fantāzijas. Iespējams, rīt kritīs Gruzijas valdība, prezidents, parlaments un līdzīgi kā Čečenijā vai Latvijā 1940. gadā tiks iecelts "tautas atbalstīts" (un Krievijas izvēlēts) prezidents, parlaments vai valdība.

Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 18:01:20
Balss
Neesi tak naiva.vai tu pati nesaproti,ka Gruzija atklāti izaicināja Krieviju.Gruzija atklāti izgāja un konfrontēšanu ar Krievijas militāro rulli.
Protams,ka Krievija seko pavisam skaidrus mērķus.Noņemt Sakašvilī režīmu un nepieļaut Gruzijas iestāšanos eiroatlantiskajā zonā.Kas tev nav saprotams?
Tu domā,ka Krievijā vieni vaņkas dzīvo,kas neko nejēdz un viņiem nerūp Krievijas nākotne?Tu domā,ka Krievijas pilsoņus neuztrauc,ka Krievijai tiek apmesta militāra cilpa ap kaklu.Revolūcijas Ukrainā,revolūcijas Gruzijā.Baltija jau ir norakstīts regions,kas spēcīgi zem Amerikas tupeles.Polijā un Čehijā Amerkanosi grasās izvietot trešo pozicionālo bloku.
tak neesi tik naiva.Protams,ka Krievi visejādi pretosies Amerikānu uzspiestajai pasaules monopolarizācijai.Protams,ka Krieviem Kaukāzas regionā t.s.,Abhāzijā un Dienvidosetijā ir savas intereses.Protams,es pieļauju,ka Krievi izprovocēja militāru konfliktu Gruzijā finansiāli un militāri apgādājos vietējos seperātistus.Protams,es pieļauju tādu iespēju.Es pieļauju tādu iespēju,ka konflikts Gruzijā ir kremļa projekts,lai nepieļautu Gruzijas iestāšanos eiroatlantiskajā zonā.Neviens Gruziju aliansē,nedz savienībā neacinās,ja Gruzija būs iesaistīta militārā konfliktā.Bet visai drīz,-novebrī Bušs noliks savas pilnvaras.
Protams,ka Sakašvilī reitingi kritīsies valstī,jo Gruzija faktiski karu ir zaudējusi.
Protams,ka Krievu militāristi meklēs jelmazāko iemeslu,lai militāri noklātu Gruzijas infrastruktūras stratēgiskos mezglus.Protams,ka Krievijas militāristi turpinās bērt sāli Gruzijai uz rētas.
Protams,kamēr dimplomātiskā līmenī turpinās diplomātu dueles,tikmēr militāristiem rokas ir atraisītas.Kamēr turpinās retorika,kamēr turpinās polēmika,kamēr turpinās asa vārdu apmaiņa,tikmēr militāristiem rokas atraisītas.Bet viņiem tikai dod iespēju praksē atspēlēt taktiskos manevrus,kaujas tehniku,elektroniku reālos kaujas apstākļos utm.
Bet Gruzijai ar to bija jārēķinās,kad savus militāros grupējumus novirzīja uz Chinvalī.Gruzijai bija jārēķinās,ka Gruzijai nav variantu militāri pretstāvēt Krievijai.Gruzijai bija jāsaprot,ka tas ir tikai laika jautājums,kad Gruzijas militārie grupējumi tiks izspiesti no pozīcijām.Gruzijai bija jāsaprot,ka Krievijas militārie spēki izspiežot gruzijas militāros grupējumos no pozīcijām turpinās vajāt agresoru pat Gruzijas valsts iekšējā telpā.
Ko tad tagad Gruzija vaimanā?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 18:19:09
Balss
Pats galvenais uz ko es lieku akcentu,es cenšos aiznest,ka nedrīkst iestāties un pieņemt mazāko no ļaunuma.
Mēs esam pieradināti izvēlēties mazāko no ļaunumiem.To ir pieradīnājusi,tai skaitā,bībele;kristietību pretpozicionējot pagānismam.
Mēs spēlējam ļoti senu,bet ārkārtīgi destruktīvu teātri visas cilvēces mērogā.Mēs no diviem ļauniem izvēlamies mazāko.
vai nu tu esi Krievu pusē,vai Gruzijas pusē.
Es nepieņemu nevienu no pusēm,jo tā vai savādāk,abas puses ir līdzvainīgas to cilvēku dzīvē,kas ir nonāvēti.
Tu uzskatāmi redzi,kas notiek,kad neredzama roka vada nelielu etnosa grupiņu.izteikti biblisks scenārijs.Un neredzama roka Gruzīnus ieveda apsolītajās zemēs.Kur piens un medus tek.Gruzīni krita kārdinājumā.Bībeles lāsts darbojas vēl mūsdienās.
Un,kas no tā izriet?Līdzīgi kā lopu gani semīti tika militarizēti un ievesti apsolītajās zemēs,kur izkāva vietējo etnosu(genocīds,etniska tīrīšana)tā arī Gruzija ir atkārtojusi ļoooti senu cilvēces lāstu.
Protams,man šermuļi pa kauliem pārskrien,kad iedomājos sevi Chinvalī iedzīvotāju vietā,kad tev uz galvas tiek mestas sprāgstvielas un tavu acu priekšā tavi mīļoti cilvēki tiek sarauti gabalos.Tās ir liecības no notikumu vietas,kuras atstāsta Chinvalī iedzīvotāji.
Etniska tīrīšana neies cauri,Balss.
Vēl pavisam nesen ko līdzīgu piedzīvojām Dienvidslāvijā.Pavisam nesen,bet pasaule nu negrib izvilkt pareizos secinājumus.Čurkins uz to uzskatāmi uzsvēra kontekstā ar Srebrenicas scenāriju un konfliktu starp serbiem un albāņiem.
Visas pasaules un eiropas diplomātiskā elite pieļāva etnisku tīrīšanu.To pašu centās atkārtot Sakašvilī.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 18:28:57
Tātad,ja man ir jābūt godprātīgam,es nedrīkstu iziet ielās un izteikt atbalstu Gruzijai,pirms Sakašvilī nav atklājis,kādi ideāli viņu vadīja,ja reiz viņš izgāja uz etnisku tīrīšanu Chinvalī.tas ir ļoti būtiski,pirms es izsaku savu atbalstu Gruzijai.Ir ļoti būtiski saņemt skaidru,argumentētu un pamatotu atbildi uz jautājumu,kas attiecas pret Chinvalī iedzīvotājiem.
Kā tad,es varu izteikt atbalstu Gruzijai,ja Sakašvilī vēl nav stājies taisnās tiesas priekšā un atbildējis uz prokurora jautājumu par mērķi kuru viņš sekoja militāri iebrūkot Dienvidosetijā.Jā,mēs zinam Gruzijas oficiālo pozīciju.Nodibināt konstitucionālo kārtību.Bet pasaulē nav neviens oficiāli atzīts un pieņemts dokuments,vai likums,kas Saakašvilī dotu tiesības brutāli izkaut mierpilsoņus un postīt viņu dzīvesvietu ieviešot konstitucionālo kārtību Dienvidosetijā.Tātad,par to Saakašvilī arī nāksies stāties tiesas priekšā.
bet,es nevaru atbalstīt valsti,kuras līderis nodarbojas ar etnisku tīrīšanu un masveidīgu cilvēku izkaušanu,kā tas ir uzskatāmi ilustrēts bībeles vecajā derībā.
Ko tad Sakašvilī nolēma uz izpostītiem altāriem un svētvietām uzcelt demokrātiskus princupus?Uz ļīķu kalniem uzcelt demokrātisku pasauli,iedibināt jaunu kārtību;noārdot iepriekšējo,kā to ir tūkstošiem gadus darījusi priesteru mafija visā pasaulē?
man tīri morāli un ētiski nav tiesības izteikt atbalstu Gruzijai.
Bet šķiet ka daudziem kristiešiem to ir tik pat grūti saprast,cik grūti viņiem ir saprast bībeles lāstu
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.11 18:40:34
Sandis
Tu pats neapzinies, ka, lai gan ar korekcijām, turpini pūst Krievijas demagoģijas ruporā.
Šī migla ir smacīga un veikla, operējot ar populāriem terminiem -etniskā tīrīšana genocīds, (tā teikt, zaglis kliedz - ķeriet zagli!).

Ja tu mazliet zinātu PSRS REĀLO, ne skolas vēsturi, tad zinātu, ka vienas no baigākajām etniskajām tīrīšanām ir izgudrojusi un veikusi tieši PSRS pret neskaitātām tautām - čečeniem, Volgas vāciešiem, ukraiņiem.

Kā, jau teicu, šajā Krievijas -PSRS mantinieces visādā ziņā, izņemot pienākumus un atbildību - dezinformācijas mašinērijā darbojas labi izglītoti, pieredzējuši profesionāļi.
Uz kuru makšķerēm uzķeras tie, kas šos āķus nav iepazinuši uz savas ādas un nepameklē dziļāk.

Uzbrukums Chinvali, kurā bija koncentrēti lieli Krievijas militārie spēki un kurā, droši vien, gāja bojā arī civiliedzīvotāji, ir bēdīga kara darbības realitāte.

Tomēr tam ar genocīdu nav nekāda sakara. Genocīds ir MĒRĶTIECĪGS kādas etniskās grupas iznīcināšana, kuru, piemēram, Srebreņicā izdarīja KRIEVIJAS ATBALSTĪTIE UN AIZSTĀVĒTIE SERBU KARA NOZIEDZNIEKI, kas tai laikā bija Serbijas augstas militārpersonas.

Palasi bez Čurkina vēl kaut ko!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 18:48:01
Balss
Tev ir pamatbāze etniskai tīrīšanai Chinvalī.Liels vairums pamatiedzīvotāju akcentu lika tieši uz to,ka gruzīni nešķirojot izkāva,gan militāristus,gan pamatiedzīvotājus.
Man taču ir pamatots pamats ticēt aculiciniekiem no Chinvalī,nevis tavai pastarpinātai situācijas interpretācijai.
Kādus tu vēl gribi pierādījumus,ja Chinvalī iedzīvotaji saviem vārdiem atklāj kliedzošu netaisnību,kas uzglūnēja nakts aizsegā.
Kādus tu vēl gribi pierādījumus,ja sievietes,kas devušās bēgļu gaitās situāciju Chinvalī raksturo kā lopkautuvi.gruzīnu tanki ciniski medīja pa ielām šoka pārņemtos cilvēkus.ja man aculiecinieces stāstītais atklāj,ka gruzīnu tanki dzīviem cilvēkiem brauca virsū t.s.,sievietēm un bērniem,kādus tu vēl gribi sagaidīt objektīvus pierādījumus genocīdam un mērtiecīgai etniskai tīrīšanai?
Nē,nu tas jau ir par daudz.Goda vārds.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 18:50:24
Balss
Raudošas,šoka pārņemtas mātes raustītā valodā no pārdzivotā kliedzoši sauc pēc taisnības un palīdzības.Tā ir nedzirdēta nekaunība.Kādus vēl tev vajag pierādījumus,ja tev nepietiek ar aculiecinieku sacīto?
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 18:56:47
Balss
Bet tu pati atceries Dienvidslāvijas scenāriju.Cik novēlota bija pasaules un eiropas diplomātiskās elites reakcija.
Un to pašu var novērot arī Dienvidosetijas scenārijā.
Es salieku divus scenārijus vienu otram virsū un viņi atbilst un saskan viens ar otru.Kamēr pasaules un eiropas diplomātiskā elite iešūpojas un pieņem rezolūciju tikmēr veseli ciemi jau ir izgriezti.
Man patiesi prieks,ka Krievija to nepieļāva Dienvidosetijā.
Man patiesi prieks,ka Krievija zibenīgi reagēja uz situācijas inerci Dienvidosetijā.
Un man nav jāšaubas,vēl vakar vienota rezolūcija pieņemta netika.Bet kopš incidenta bija pagājis prāvs laiks.ja Krievija būtu māžojusies un vilcinājusies,kā to mēdz darīt pasaules un eiropas dimplomātiskā elite,es pat iedomāties negribu,kāds velnišķīgs neprāts būtu izpaudies Dienvidosetijā.
Mums ir ziedu klēpju jānes Krievijas vēstiecībā,bet tā vietā mēs esam ideologiski sagūtīi pret valsti,kas iepretim pasaules un eriopas dimplomātiskajam korpusam asi,zibenībi un nekavējoties reagēja uz situācijas inerci.Un turpnāja turpmāk vajāt agresoru t.i.,Sakašvilī režīmu.
Balss
# Labojis Balss: 2008.08.11 18:57:34
Sandis
Vai tad CHINVALI atradās GRUZĪNU , nevis krievu TANKI?
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.11 18:58:51
Sandis
Mums ir ziedu klēpju jānes Krievijas vēstiecībā,
NABAGA APMĀTAIS CILĒKS...
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 19:37:19
Balss.
Manuprāt,ne Dienvidosetijas,ne Krievijas gaustākās amatpersonas nesvaidītos ar izteicieniem,par kriminālprocesa ierosināšanu attiecībā pret zvērestībām Dienvidosetijā.
Pavisam konkrētā veidā tika teikts,ka prokuratūra ir izveidojusi darba grupu,kas nodarbojas ar pierādījumu apkopošanu.
Tātad,ir pamats Krievijas oficiālai pusei mētāties ar izteicieniem`etniska tīrīšana,genocīds"
Vai esi dzirdējusi asimetrisku reakciju no Gruzijas puses?
pag,ja vienas valsts augstākās amatpersonas,līdz pat ministru prezidentam un valsts pirmajai galvai publiski dod norīkojumus un savstarpēji pārspriež par kriminālprocesa ierosināšanu,tu ko man gribi iegalvot,ka Krievijas augstākās amatpersonas,visi kā viens atklāti blefo visai pasaulei par kriminālprocesa ierosināšanu pret Gruziju kara noziegumos pret cilvēci?
Ir taču jābūt pamatotai augsnei,lai oficiālā līmenī ko tādu ierosinātu visas pasaules uzmanības centrā.
Sandis
# Labojis Sandis: 2008.08.11 19:45:33
Balss
O.ki,pieļausim,ka Krievi inscinēja scenāriju Dienvidosetijā.Pieņemsim,tie bija krievijas militārie grupējumi,kas sēja nāvi Chinvalī un tuvāko ciematos.PIeņemsim,par to ir informēta Gruzijas valdība.Tad kāpēc rietumnieciski orientēti plašsaziņas līdzekļi,kas vienozīmīgi paķertu tādu pīli,neagetē pret Krieviju attiecībā uz notikumiem Chinvalī?
Kāpēc plašsaziņas līdzekļos es nedzirdu Sakašvilī oficiālu paziņojumu,ka Gruzija nav līdzvainīga tajā,kas notika Chinvalī?
Kāpēc,es plašsaziņas līdzekļos,proamerikāniski noskaņotos nedzirdu Sakašvilī iniciatīvi ierosināt kriminālprocesu pret Krieviju,jo Krievija pati ir iniciējusi visas tās zvērestības Chinvalī,par kurām runā Chinvalī iedzīvotāji,bet Gruzija ar to nav absolūti nekas kopīgs.
Kāpēc tad Gruzija neierosina kriminālprocesu pret Krieviju par noziegumiem pret cilvēci kontekstā ar notikumiem Chinvalī?
Sakašvilī faktiski ir atvērts viss rietumnieciski noskaņotais plašsaziņas līdzekļu ēters.
Bet Sakašvilī klusē.Nav skaļi paziņojumi,nav drošas un mērtiecīgas replikas.
Toties Krievijas oficiālā puse ir gan uzsākusi kriminālprocesu.
Un par to atklāti runā Medveds,Putins,Čurkins,Lavrovs un citi augstākā ranga funkcionāri.

Ir viela pārdomā,vai ne!
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 19:51:09
Balss
Te tev arī nabaga apmātais cilvēks.
Ir nepieciešams pavisam nedaudz.Nedaudz logiskas pieeja.
Noziedznieks,taču neierosinās kriminālprocesu par to,pie kā pats ir vainīgs.
Lūk arī Sakašvilī klusē.UN nekādu kriminālprocesu viņš neierosinās,jo viņš taču nav tik aptracis,lai pats ierosinātu krimināprocesu par noziegumiem pret cilvēci,pie kuriem pats arī ir līdzvainīgs.
Bet Krievi ir ierosinājuši.Tad,ko tu man te tagad centies iegalvot,ka noziedznieks(krievija)ir pats pret sevi ierosinājis kriminālprocesu ar nodomu krimināllietu aiznest līdz starptautiskajam tribunālam?
vai kam tādam vispār kāds ir gatavs noticēt izņemot tevi Balss?
Varbūt Jony
# Iesūtīts: 2008.08.11 20:40:59
Sandis

Dikti jau Tu aizstāvi to Krieviju...varētu padomāt ka viņi ir tādi balti un pūkaini, bet paklausoties ziņas , man nāk ņirdziens...Krievija pataisa Gruziju par baigo agresoru. Tiek paziņots par gruzīņu špionu notveršanu Tiekot "apdraudēta" Krievija.Absurds...vai kāds vispār var ar krievu cīkstēties. Protams attiecībā uz Osetīniem Gruzija ir vainīga, bet kāpēc tur jauc gaisu Krievija. Ja tur nebūtu Krievijas ieinteresētība(naftas vads), tad arī neinteresētos par nabaga osetīniem.
NATO fans [80.232.183.58]
# Iesūtīts: 2008.08.11 20:52:00
Noasveidīgais. vai tad NATO mūs neaizstāvēs?
NATO fans [80.232.183.58]
# Iesūtīts: 2008.08.11 20:54:15
Kur Tu pazudi, noasveidīgais? Vai mods Tevi izmeta? Nez, ko Tu šoreiz nogrēkojies?
Varbūt Jony
# Iesūtīts: 2008.08.11 20:54:41
Kaut kur pazuda Naosveidīgā komentārs...laikam arī šeit čeka darbojās
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.08.11 20:59:53
Ui Sandi, Sandi. Tāds slinkums Tev atbildēt, ar Tevi diskutēt ir tas pats kas ar Kaspi Dimitri abi dzīvojat proslavofilu informācijas telpā un domājat sevi par objektīvajiem pasaules redzētājiem. Žēl man Jūs.
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.11 21:04:00
Cilvēks pat grūti pieejamos kalnos nevar mierīgi dzīvot. Vienmēr atradīsies kāda ieinteresētā puse. Vai nav dīvaini?
Labi, ka sāmi Lapzemē tādi miermīlīgi. Viņi laikam tā arī izzudīs bez visādām karadarbībām viņu zemē.
Sandis
# Iesūtīts: 2008.08.11 21:10:14
Hermanis
Ja tu būtu neteici absolūti neko,tu būtu pateicis daudz vairāk par to,ko pateici.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 16 . 17 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 2459