atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par dažādiem jautājumiem Vai Dievs visu ir kārtīgi pārdomājis?
Vēsture
Iesūtīts: 2008.08.06 14:25:24
Tēma sākas ar to, ka pēc nāves cilvēkam ir divas iespējas:
a) nonākt paradīzē
b) nonākt ellē
Jautājums pirmais: vai pamatojoties uz tik īsu brīdi kā dzīve, ir taisnīgi kādu nolemt mūžīgām ciešanām vai mūžīgai svētlaimei?
Šeit piemetināsim to, ka visiem nemaz netiek dotas vienādas iespējas, teiksim, aborigēnu ciltis jau automātiski nonāks ellē kā neticīgas, kaut arī tām nav tikusi dota pat iespēja iepazīties ar kristietību. Šajā pašā kategorijā ietilpst arī tie, kas miruši zīdaiņu vecumā, tie kas kādu psihisku traucējumu dēļ nav spējīgi uztvert šādu informāciju utt.
Jautājums otrais: vai Dievs pats personīgi lemj, kuri būs tie, kam viņš nedos iespēju sevi pierādīt, vai arī tas nekādā veidā netiek kontrolēts?
Ja viņš visu kontrolē, tad pēc kādiem kritērijiem viņš vadās? Pretējā gadījumā - vai no viņa puses ir prātīgi, redzot šādu netaisnību, to neizlabot?
<< 1 ... 9 . 10 . 11 .
AutorsZiņas teksts
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.08.12 13:29:18
KarotesNav

ļaunums principā nevar samazināties! Tad - nav ko censties?

izpratne par to, kas ir patiesībā ir ļauns parādās pēc tam, kad ir saprasts, kas ir patiesība.
tā kā diskusija samērā neauglīga - M&M raksta par bombonkas garšu un ietekmi , bet KN par to cik smukos papīrīšo mūsdienās ietin bombonkas.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.12 13:32:19
Mulders
Var, ja cilvēki kļūst labāki!
Bet viņi taču nekļūst un nevar kļūt, vai ne? Tā taču jums dogma, aksioma!

Pajautā savam darba devējam - vai viņš gribētu saņemt tos pašus tavus pakalpojumsu par velti? Tas ir, vai viņš gribētu tev nemaxāt algu, nezaudējot tevis producēto produktu?
Radošā darbā tas neies cauri, es vienkārši nevarēšu producēt tos savus pakalpojumus, ja man nebūs nodrošināti attiecīgi apstākļi.
Taču, ja jau runājam par bezmaksas pakalpojumiem - vai freeware tev neko neizsaka? Darbs par velti, ņem visi, kam vajag! Vai agrāk tā bija?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.12 13:48:52
Bet viņi taču nekļūst un nevar kļūt, vai ne? Tā taču jums dogma, aksioma! (C)

Var kļūt, ja atgriežas pie Kristus!

Radošā darbā tas neies cauri, es vienkārši nevarēšu producēt tos savus pakalpojumus, ja man nebūs nodrošināti attiecīgi apstākļi.

Jautājums nav par objektīviem apstākļiem. Jautājums ir vai Darba Devējs labāk izvēlētos KN producētos rezultātus nemaxājot par to vai KN producētos rezultātus maxājot KN.
Tā kā Darba Devējam nav cita veida kā dabūt tevis producēto produktu neizdodt naudiņu, tad viņš ir izvēlējies tomeŗ tev dot naudiņu, lai saņemtu pretīm to kas viņam šķiet vērtīgs!
Viņš arī zin, ka, ja tevi sitīs vai nemaxās algu, viņš nesaņems produktu. Bet nebaidies, dienā, kad viņš tavu produktu saņems par velti, tu paliksi bez darba!

Tad arī sapratīsi, vai kāds gribētu šodien Vergus!
Jā grib, bet tā kā uz doto momentu šāds luxus izmaxā dārgi, tad labāk izvēlas maxāt uzreiz, nevis tad kad cena sakrājas. Tirgus ekonomika un būtībā kaut kāds globālais balanss... tas ko verdzības laikā atteicās maxāt darba devējs, nācās maxāt viņa bērnu bērniem 3kārtīgi - zaudējot savus īpašumus, zemes u.c. leitas, kad verdzību atcēla! Jāmaxā tāpat bij!

Šodien cilvēks vienkārši ir GUDRĀKS nevis LABĀKS - tobiš prot izrēķināt, ka daudz lētāk ir adekvāti samaksāt, nekā mēģināt smuglēt vergus!

Taču, ja jau runājam par bezmaksas pakalpojumiem - vai freeware tev neko neizsaka? Darbs par velti, ņem visi, kam vajag! Vai agrāk tā bija?

Jā... kad daudz daudz daudz cilvēku strādā, tad var "par velti" uzmargot Piramīdas! BTW tas arī bij maxas darbs, nevis vergu darbs!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.12 14:29:39
Mulders
Var kļūt, ja atgriežas pie Kristus!
Bet atkal jau nav statistikas!

Bet nebaidies, dienā, kad viņš tavu produktu saņems par velti, tu paliksi bez darba!
Tad arī sapratīsi, vai kāds gribētu šodien Vergus!

Tas, ka kāds gribētu par velti neonzīmē vergus. Es ar gribētu par velti, bet tikai robotu darbu. Vergu darbu nē.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.12 14:34:52
Bet atkal jau nav statistikas! (C)

Vai tad tu nebiji tas, kas brēc, ka pasaule labāka palikusies?

Tas, ka kāds gribētu par velti neonzīmē vergus. Es ar gribētu par velti, bet tikai robotu darbu. Vergu darbu nē.

Kāpēc ne vergu darbu? Kāda tev šķirba kā tiek ražots tavs produkts ka tik tev par to nav jāmaxā!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.12 14:56:14
Mulders
Vai tad tu nebiji tas, kas brēc, ka pasaule labāka palikusies?
Es vismaz minēju to pašu verdzību. Tagad ir reāli mazāk vergturu, un ne jau tikai aiz bailēm. Tātad - labāk.
Vēl, es minēju, ka ir garīgas saslimšanas, ko ārstē ar zālēm. Kamēr dzer zāles, var normāli dzīvot starp cilvēkiem. Tātad - labāk.
Tie ir reāli fakti. Tev vajag ciparus, cik vergu bija agrāk un cik tagad?

Tad tu saki, ka kristietība dara cilvēkus labākus - tad, lūdzu, statistikas pamatojumu!

Kāpēc ne vergu darbu? Kāda tev šķirba kā tiek ražots tavs produkts ka tik tev par to nav jāmaxā!
Man nepatīk, ka cilvēki tiek ekspluatēti, un ka ir atņemta brīvība, tāpēc.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:05:05
Vēl, es minēju, ka ir garīgas saslimšanas, ko ārstē ar zālēm. Kamēr dzer zāles, var normāli dzīvot starp cilvēkiem. Tātad - labāk. (C)

Nu lūk! Bet šī attiexme pret cilvēkiem no kurienes nāk? Vai no Eigēnikas piekritējiem, kas 20 gadsimtā balstoties šajā Galtona, kas ir Darwina brālēns, teorijā, kastrēja psihopātus, bet Hitlers prosto šamos iznīcināja? Jeb tā tomēr nāk no citurienes, no turienes, kur rakstīts, ka Valsts iestājas par cilvēktiesībām, kuras viņi tic, nāk cilvēkam dabīgi no Radītāja (hints - USA Neatkarības Deklarācija)
Tāpat kā tev šķiet cik efektīva ir kristīgā terapija visādos atkarību jautājumos?

Kā reiz teica kāds mācītājs - Atved man 10 atkarīgos, kurus ir izārstējis viņu ateisms, un es tev atvedīšu 10 uz katru tavu atvesto, kuriem Kristietība ir palīdzējusi tikt vaļā no atkarībām!

Tā kā... jā... pasaulē šur tur novēro uzlabojumus, bet ne jau cilvēka paša spēkos ir kļūt labākam, bet kā jau teicu - bez Dieva - nekā! Pats par sevi cilvēks tik visu sabojā!

Tad tu saki, ka kristietība dara cilvēkus labākus - tad, lūdzu, statistikas pamatojumu!

Ir kādi pamati uzskatīt, ka tā nav?

Man nepatīk, ka cilvēki tiek ekspluatēti, un ka ir atņemta brīvība, tāpēc.
Tātad tu uzskati ka maxāt algu (teixim 500Ls) ir daudz mazāk nekā upurēt savu sirdsapziņu! Fair Deal!
Priecē, ka šodien cilvēki kas savu sirdsapziņu augstāk vērtē nekā savu materiālo labklājību! Tas dara godu tādiem cilvēkiem!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:09:13
Mulders
Jeb tā tomēr nāk no citurienes, no turienes, kur rakstīts, ka Valsts iestājas par cilvēktiesībām, kuras viņi tic, nāk cilvēkam dabīgi no Radītāja
Tā darīja arī PSRSā, bez referencēm uz Radītāju. Iztika tikai ar humānisma ideoloģiju.

Tāpat kā tev šķiet cik efektīva ir kristīgā terapija visādos atkarību jautājumos?
Efektīvāka nekā musulmaņu, budistu vai krišnaītu analogas terapijas?

Ir kādi pamati uzskatīt, ka tā nav?
Jā - noziegumu statistikā nav nekādas bedres kristiešu rajonos / pilsētās / valstīs.

Priecē, ka šodien cilvēki kas savu sirdsapziņu augstāk vērtē nekā savu materiālo labklājību! Tas dara godu tādiem cilvēkiem!
Tu domā, ka ir maz tādu cilvēku?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:14:22
Tā darīja arī PSRSā, bez referencēm uz Radītāju. Iztika tikai ar humānisma ideoloģiju. (C)

Un kur tas PSRS ir?

Efektīvāka nekā musulmaņu, budistu vai krišnaītu analogas terapijas? (C)

Galvenais ka efektīvāka par jebkurām Humānistu izgudrotajām! Kuri nezkamdēļ tic, ka cilvis pac par sevi var labs tapt, arī tad, ja šamā funktieri diktē kokaīns!

Jā - noziegumu statistikā nav nekādas bedres kristiešu rajonos / pilsētās / valstīs. (C)

Noziegumus pēc kā mērām? Pēc kuras valsts likudmošanas?

Tu domā, ka ir maz tādu cilvēku? (C)

Nē, bet es domāju, ka viņi tādi nav tapuši Humānisma un Materiālistiskā Ateisma iespaidā!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.08.12 15:31:53
Mulders
Un kur tas PSRS ir?
Kāda tam šeit nozīme? PSRS bija ateistiska valsts, un tur garīgi slomos cilvēkus ārstēja ar zālēm. Tāpat tagad dara Ķīna - ateistiska valsts.

Kuri nezkamdēļ tic, ka cilvis pac par sevi var labs tapt, arī tad, ja šamā funktieri diktē kokaīns!
Pats jau nevar - vajag citu palīdzību, un galvenais - vēlēšanos!
Daudzi ir atmetuši smēķēšanu un dzeršanu, bez reliģijas. Vajag tikai gaišo skatu uz dzīvi (ko dod reliģija), vēl vajag vēlēšanos (ko dod gaišais skats) un - terapijas metodes.

Noziegumus pēc kā mērām? Pēc kuras valsts likudmošanas?
Kādā valstī slepkavības un zagšanas nav noziegumi?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.12 15:43:32
Pats jau nevar - vajag citu palīdzību, un galvenais - vēlēšanos!
Daudzi ir atmetuši smēķēšanu un dzeršanu, bez reliģijas. Vajag tikai gaišo skatu uz dzīvi (ko dod reliģija), vēl vajag vēlēšanos (ko dod gaišais skats) un - terapijas metodes.


Saki skaidri - vajag motivāciju!

Lūk un Reliģija nav nekāds pēdējais motivators visu motivātoru sarakstā!

Kādā valstī slepkavības un zagšanas nav noziegumi?

Nu Irānā nomušīt Muhameda zaimotāju - ne pārāk noziegums!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 62 , pavisam kopa bijuši: 315