atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību par sludināšanu un mīlestību
Rausītis
Iesūtīts: 2008.05.30 15:38:52
Citāts iz diskusijas par Augustīnu: "pa īstam mīlēt vārda "agape" nozīmē spēj tikai Dievs viens pats. Visi mēs pārējiem vienmēr nedaleksim līdz tādai agapei! Bet esam uz to aicināti tiekties!"

Trīs reizes esmu mēģinājusi cilvēkiem krīzes situācijās stāstīt/sludināt atgādināt par Dievu un visas trīs reizes esmu pamatīgi „dabūjusi pa biksēm” ļoti personīgi. Respektīvi, tas ir pārvērties par tiešu uzbrukumu manai personai un man ir norādīts uz to cik cietsirdīga (bez mīlestības) būtne es esmu. Tie pārmetumi, kā jau vienmēr daļa pamatoti, daļa izgudroti.
Tas man liek pārdomāt, lūk, ko - vienā diskusijā jau tika izteikta doma, ka mīlestība ir pirmajā vietā un arī brīnišķīgā 1.kor. 13 nod. tieši mani apsūdz - (pārfrāzēju) sludināšana bez mīlestības ir šķindošs zvārgulis. Tad jau sanāk, ka es tāds šķindošs vara zvārgulis vien esmu un man labāk nevērt savu muti vaļā.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:36:56
Balss Mans naidīgums ir mana pašaizsardzības reakcija. Diemžēl kaut kā ir jāliek saprast atsevišķiem cilvēkiem, lai turas no manis pa gabalu. ... . Dzīvē manuprāt es es neesmu īpaši naidīgs. Nevienam, lai arī kas viņš būtu, es neuzbrūku ne ar vārdiem, ne ar darbiem. Cenšos nevairot ciešanas šajā pasaulē. ... . Un tā, ja vēlreiz līdīsi man tuvumā, dabūsi ar ledus šķembu pa galvu!
Balss
# Labojis Balss: 2008.05.30 16:44:07
*Duksis
Nevienam, lai arī kas viņš būtu, es neuzbrūku ne ar vārdiem , ne ar darbiem
... izņemot Balsi...
dabūsi ar ledus šķembu pa galvu!
Dīvains putns tu esi... kaut kā man liekas, ka Brāļu draudžu tētiņi tevi nesaprastu...
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:46:25
Vade retro! (lat. sātan, atkāpies!)
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:54:04
Sorry, *Duksi, es TEVI itin nemaz neaiztieku! TU esi tas, kurš man vienmēr uzbrauc. Un ES esmu tā, kas aizsargājas...

Tā ka pasēdi mierīgi, iedzer kaut ko, kas tev garšo, palūkojies siltā saulītē un puķītēs un beidz rūkt un niknoties... labāk pasmaidi - kā draudzīgi suņi to prot - ar visu purnu un asti un rumpi!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:56:52
Balss Vienreiz klupšu tev stilbos... tad redzēsi...
Jahve [194.213.9.26]
# Iesūtīts: 2008.05.30 16:59:20
Ctulhu Ok! Būs. Tikai nāksies mūsu sarunu atlikt uz nedaudz vēlāku laiku.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.30 17:02:56
Ctulhu Labi, kļūšu smirdīgs. Varbūt tas palīdzēs labāk.
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.30 18:41:10
Paldies, Ctulhu, tu jau sāc runāt un izturēties kā kristīgs brālis!
Tad, kad tu vēl sāksi tā arī domāt, tad to nu gan mēs varēsim svinēt un gavilēt kopā ar eņģeļiem debesīs!
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.30 18:57:22
a_masiks
Dožģomsja, dožģomsja!
Ja ne šeit, tad tur!
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.30 20:45:42
Artos
Tici vai netici, es šad un tad aizlūdzu par mūsu brāļiem un māsām no NB!...
Bet akūtā situācijā kādreiz arī pavisam nepazīstamam cilvēkam tev ir jāapliecina, ka Dievs mīl šo cilvēku - pat ja viņš ir tev svešs un varbūt pat naidīgs.
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.31 01:52:49
Ctulhu
Tikai tev tās ciešanu likvidēšanas metodes ir tādas neefektīvas... te un tagad, uz vienu mazu acumirklīti - tai miesai, kas pēc otra mirklīša izgaisīs. Bet ciešanas ta paliks!
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 1620