atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Neuzticība!
Briinumsons
Iesūtīts: 2008.05.06 00:25:31
Kad varētu prasīt no pretējē dzimuma būtnes , lai viņa neveodo attiecības ar citiem?
2006 g. Satiku kādu būtni , kas nedaudz līdzīga Rene Zellwegerei , bet skaistāka. arī nedaudz apjukusi.
Viņa nav uzticīga un es no viņas izvairos ....
ši lieta mani sāpina jau sen , bet jautāju tagad ...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
dorinda
# Iesūtīts: 2008.05.07 11:03:33
hmmm..es ceru, Brīnumsonam no šīs sarunas kļuva skaidrāks kā rīktoies ar savu Renee līdzīgo būtni..patiesi ceru..
Brīnumson, esi drošāks, necentrējies tik dikti uz pareizu skūP/Bstīšanos (lai nu kā), bet ļauj, lai Dievs tevi vada tavu attiecību veidošanā..lai vada - tas nozīmē, nevis vēro īgni vai iecerētā ir uzticama, bet ej un veido vispirms atklātas cilvēciskas, draudzīgas attiecības, ja būs lemts, būs arī seksuālas pēcāk
dorinda
# Iesūtīts: 2008.05.07 11:21:33
ja es būtu nevainīga meitene es drīzāk baidītos no vīrieša, kas šai tēmai pievēršas vēl pirms vispār esam iepazinušies
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.05.09 23:45:05
Liekas es šo būtni redzēju vilcienā , braucu tikai vienu pieturu.
Man bija divas izvēles – iet pie viņas un pabraukt garām manai pieturai vai izkāpt.
Es izkāpu no vilciena.
Es zinu viņas telefonu un e-pastu, bet nezinu ko teikt. Man vārdu netrūkst un vienmēr varu runāt par dažādām tēmām. Tikai , kas ir tas , ko viņa no manis vēlas….?
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:11:46
vilks
jā, romanču dziedāšana un rāpšanās balkonā ir laba lieta..
Diez vai par romanču dziedāšanu priecāsies daudzdzīvokļu namu kaimiņi. Da i balkonā līdēju var noturēt par dzīvokļu uzlauzēju...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:15:14
Sēžu uz balkona un skatos no pretējās mājas balkona laistot puķītes, paklūp vecenīte un izkrīt... To redzēja cita vecenīte, tā tik ļoti izliecās skatoties, ka arī izkrita. Kāda cita vecenīte redz pirmās divas un arī no izbrīna izkrita!

Sēžu uz balkona... skatos kā vecenītes krīt!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:15:17
Sheksna
tādēļ, lai nerastos pārpratumi, būtu vēlams no attiecīgā balkona nolaist virves kāpnītes. visiem ērtāk.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:23:54
S.R...
tādēļ, lai nerastos pārpratumi, būtu vēlams no attiecīgā balkona nolaist virves kāpnītes. visiem ērtāk.
Man gan liekas, ka veikalos jaunām dāmām tādas nepārdod, da i arī sieviešu žurnāli pārāk nepievēršas tēmai <kā pareizi operēt ar virvju kāpnītēm un balkoniem>.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:29:09
Sheksna
Man gan liekas, ka veikalos jaunām dāmām tādas nepārdod, da i arī sieviešu žurnāli pārāk nepievēršas tēmai <kā pareizi operēt ar virvju kāpnītēm un balkoniem>.
tātad jāievieš, ar klātpieliktu lietošanas instrukciju. var lietot vairākkārtēji tā jau ir biznesideja!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:30:46
vilks
visām iemīļotajām tak jābūt intuitīvām zināšanām, kā novīt virves kāpnītes no palagiem
bet lai tā lieta būtu droša - jārīko virvju vīšanas no palagiem kursi.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:41:12
a_masiks
Ja tas iemīlējušos jaunēkli spēj atturēt un ir par iemeslu lai klusiņām izkāptu no vilciena - tad viss ir OK.
Tipa - izkāpt no vilciena ar virvju kāpnēm?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:44:19
vilks
aha - tas noteikti būtu plaukstošs bizness. virves līdz 60 kg. virves tiem kam 100 un vairāk. mja - tādi talanti iet zudumā!
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:47:51
vilks
izlasi vēlreiz kontekstu
Mēģinu... nepaliek skaic, kāds tam sakars ar mani.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:50:49
Šī diskusija vairs nav glābjama !

Tomēr es domāju, ka NEDRĪKST pretējā dzimuma būtnes šantažēt , pielabināties , diedelēt , dziedāt serenādes , apdāvināt!
Mans viedoklis –
Uzreiz jāpajautā būtisko!
Tad izvēle nav objektīva !!!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:51:51
tā var daudz ietupīt un ne tikai naudu!
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:52:26
Briinumson, buutikais nav aciim redzams
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.05.10 10:54:06
a_masiks
tādi kā es ir daudz un mūs kļūst aizvien vairāk, drīz būs vairākums !!!
Sheksna
# Labojis Sheksna: 2008.05.10 10:57:04
a_masiks
Nabacentrists! Takš neesi tu nekāds šī topika varonis!!!
Tad man ENĪVEJ nav skaidrs kāpēc man tika adresēts posts par izkāpšanu no vilcieniem?

Briinumsons
Mans viedoklis –
Uzreiz jāpajautā būtisko!

KAS ir būtiskais?

vilks
bet dziedāt serenādes un apdāvināt ir pat vēlams.
Serenādes nedziedāšu. Citādi tuvumā esošie izbēgs no ēkām ārā

šantažēt, diedelēt un pielabināties tiešām nav labi.
Imho - apdāvināt = pielabināties [zināmā mērā]
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:04:34
Un kas tad tevii ir tik buutisks, briinumson? kaapeec kaadai buutu tevi jaaprec? Noreklamee sevi pozitiivi, radi interesi par sevi.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:09:08
laikam nav lemts atrast
pastāstīšu , kas ar mani notika pirms kāda laika...
gribēju atrast īsto un vienīgo būtni iekš gribu.lv , pēc sarakstes izrādījās , ka viņas bijušais vīrs ir pārāk reliģiozs , un tāpēc visas attiecības sabrušas ....
atkal nekā
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.10 11:15:10
a_masiks
Kāpēc to visu tu attiecināji uz sevi?
Tāpēc ka posts bija adresēts man un es sākumā neiebraucu kontekstā Tagad, kad paskaidroji (paldies btw) - viss palika skaidrs. Piekrītu, vairāk jautājumu nav
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 141 , pavisam kopa bijuši: 2139