atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību piedzīvotais ļaunums
elivi
Iesūtīts: 2020.04.30 14:43:39
īsti nezinu,zem kādas sadaļas likt,bet gribu padalīties,ar savlaik piedzīvotām šausmām,kas gandrīz novērsa mani no Dieva un kā vis sakārtojās:pirms gadiem pieciem,mani,klusu ticīgu meiteni,kas sevi taupija kāzu naktij,2 vīr.ar varu ievilka auto un azveda uz pamestu garāžu,kur vairākārt izaroja,pie tam kamēr viens to darija,otrs filmēja(tas gan viņus iegāza,jo pie aresta šos video atrada un péc tur redzamā bija skaidrs,ka viņu apgalvojumi par laprātīgu ir klaji meli un abi tagad sēž)!es raudāju,lūdzu saudzēt,bet viņi tikai ņirgājās!péc tam izmeta ceļmalā!bez visa tā atklājās,ka esmu stāvoklī!domāju: Dievs kur tu tsi?kā tu to pieļāvi?bija doma par abortu,bet paldies youtube video par to kā tas notiek un ko tādu es bérnam nespéju nodarīt!arī pati gribéju izdarīt pašnāvību,bet bailes bij todarīt.bet tad sapratu,ka ne jau Dievs to ļaunumu radija un pamazām nomierinājos,dzemdēju,veāki palīdzēja audzināt!un tagad man ir brīnišķīga meitiņa un nu ticīgs līgavaiis,kas viņu mīl un pieņem,kā savu!
AutorsZiņas teksts
seoo seoo [123.253.94.18]
# Iesūtīts: 2024.03.29 14:11:57
Wow, What a Excellent post. I really found this to much informatics. It is what i was searching for.I would like to suggest you that please keep sharing such type of info.Thanks..!You made such an interesting piece to read, giving every subject enlightenment for us to gain knowledge. Thanks for sharing the such information with us to read this... https://www.digitekprinting.com/adhesive-vinyl
mariakenneth [194.169.168.19]
# Iesūtīts: 2024.04.05 14:07:24
It sounds like you`ve been through some incredibly difficult experiences, but I`m glad to hear that you`ve found strength and peace despite the challenges. Your story of resilience and courage is inspiring. If you ever feel the need to talk more about your experiences or seek support, platforms like omegle provide spaces where you can connect with others who may offer understanding and empathy. You`re not alone, and there are people out there who care and want to support you.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 94 , pavisam kopa bijuši: 936