atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Eseja/argumentaacija pret abortiem
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.11.11 13:46:06
http://www.angelfire.com/linux/vjtorley/prolife.html

Eseja ir gara, nopietna un paraada, ka un kaapeec nedzimusham embrijam ir taadas pashas tiesiibas kaa pieaugusham cilveekam.

Pieraadiijums interesants ar to, ka
1) Nebalstaas Dieva vai Dveeseles koncepcijaas, laigan ir ar taam viegli savietojams.
2) Nebalstaas argumetnaacijaa par "potencialitaati", tas ir neizmanto argumentu "Tas kas var buut potenciaali X tam ir arii aktuaala X tiesiibas"

Luudzams, tiem kam tas interesee, lasiit studeet...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 09:53:22
Gnidrs... a pa teemu?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 09:56:55
Aivars... autors manupraat meegjina uzrunaat to nelielo materiaalistu/naturaalistu/ateistu dalju, kas tomeer speej lietot logjiku un domaat logjiski... taada dalja ir maz, bet ja no 10 uzrunaatajiem 1ns maina domas, vai vismaz AIZdomaajas... tad ir veerts.

Es, protams, nedomaaju, ka autora texta meerkjauditorija ir ticiigie, kuriem pietiek ar Dieva liidziibu cilveekaa, lai buutu skaidra cilveeka veertiiba.

Taadeejaadi... ja tu implicee, ka meerkjauditorija ir ticiigie, tad jaa... Autors iisti netraapa meerkji... un nedara pareizi, bet ja meerkjauditorija ir tie, kas sevi un citus uzskata par peertikjim liidziigu protoplazmas kunkuli, tad Autors pasaka ljoti daudz... un, smiekliigi, iisti neviens no shejienes ateistiem nespeej pretargumenteet... "Pa Diognaali" argumentaacija, protams ir garaam, ibo paraada, ka cilveeks nav pat izlasiijis, kur nu sapratis, par ko bazars.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.11.15 10:09:39
Jošs Mulders
Tu esi pārliecināts, ka tiešām ir tādi indivīdi, kas vienmēr sekos aklai loģikai katrā izvēlē? Izklausās pēc ekstrēma autista, kurš pienu veikalā nenopirks, kur nu vēl mūžā meiteni noskūpstītu. Tas, ko šejienes ateisti lieliski demonstrē arī šajā sarunā, ir tas ka viņi galīgi nav tik racionāli, kā sevi iztēlo, bet īstenībā tie ir pavisam citi kompleksi un dēmoni, kas liek ieņemt kareivīgu pozīciju iepretī Kristus draudzes nostājai šajā jautājumā, un `argumentus` vienmēr tur var piedomāt klāt. (Esmu pārliecināts, ka ja kristieši sludinātu veģetārismu, poligāmiju, jaundzimušo upurēšanu utt.. tad šie ļaudis būtu pirmie "īsta mīlestība gaida` rindās :D)
Vienkārši skatoties, kā autors nopūlas arī pats ar sevi cīnoties, liekas, ka var jau būt viņš ir uzrakstījis teorētisku vingrinājumu strīdā ar kādiem konkrētiem ateistu argumentiem savā lokā, bet pats par sevi šis jautājums nav atbildams, ignorējot tā neloģisko fonu
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.11.15 10:28:50
Aivars
Tu esi pārliecināts, ka tiešām ir tādi indivīdi, kas vienmēr sekos aklai loģikai katrā izvēlē? Izklausās pēc ekstrēma autista,

Diemžēl absolūtās attiecību loģikas propagandētāji nemēdz aizdomāties līdz šī uzskata konsekventam atrisinājumam "pēdējā instancē" - cilvēciskās būtības zaudēšanai par labu mehāniskam racionālismam (ar nezināmu mērķi).

Tomēr šāda informācija kā šajā apcerē, manuprāt, var izrādīties noderīga uz kaut kādu diezgan mistisku loģiku tendētam indivīdam. Bet ne tik daudz kā tiešā informācija, cik katalizators savas "absolūtās" loģikas mainīšanai un atvēršanai uz citu loģiku, kas respektē dzīvības brīnumu un pārstāj akli pretoties šim noslēpumam (jeb ignorēt lietas un principus, kurus pats neizprot).
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 10:38:26
Aivars, Maartinjsh... arii taisniiba.

Imo vai nu Shizofreenijai vai liidziigai kaut kaadai slimiibai viena no izpausmeem ir shaads "extreemais racionaalisms".

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 10:52:28
Aivars... haha... btw... jaa piekriitu.

Interesnati veerot shejienieshus, liidzko Mulders kaut ko pasaka... da nezinu par karburatora uzbuuvi, tiktieshaam dazhaadi shejienes ateisti uzreiz oponee tikai taapeec, ka to pateicis Mulders un nevar buut, ka Mulders kaut ko atbalsta bez references uz Dievu. Taatad, ja Mulders kaut ko atbalsta, un visiem ir zinaams, ka Mulders pac nedomaa, bet tikai akli recitee Rakstus (kuros ir arii daudz kas par karburatoriem pateikts, un aciimredzami nepareizs un irracionaals), tad ir skaidrs, ka visdroshaakaa un racionaalaakaa intelektuaalaa poziicija ir oponeet Mulderam

Tas ir tas, ko es vienmeer par ateistiem un citiem bezdievjiem esmu teicis... vinji ir daudz vadaamaakas aitas nekaa vinji izteelo ticiigos...
skolniekss [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2011.11.15 10:56:09
Jošs Mulders Manuprāt ir maldīgi uzskatīt, ka Tev te kāds oponē tāpēc ka esi ticīgs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:02:20
Jošs Mulders Manuprāt ir maldīgi uzskatīt, ka Tev te kāds oponē tāpēc ka esi ticīgs.

Shoreiz es labpraat kljuudiitos!
skolniekss [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:02:33
Aborts ir tādr pats grēks, kā nozagt pildspalvu darbā, iekārot ar acīm cita sievu, melot.... Tam visam pāri ir piedošana un brīva izvēle. Salīdzināt to ar slepkavību? Tā ir tumsonība. Ir dažādi gadījumi un ir reizes, kad to iesaka mediķi šis nav viennozīmīgs jautājums un ar šo izvēli cilvēkam jādzīvo visu turpmāko dzīvi. Ne Tu mulder ne kāds cits atbildēs tā Kunga priekšā par sievieti/ģimeni. Par to atbildēs viņi paši.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:03:02
Par tēmu ir tas, ka aborts ir absolūti leģitīms jebkurā stadijā (iekļaujot jau dzimušu bērnu killošanu), jo seko tavam ``konstruktors tiesīgs ar sevis radīto izrīkoties pēc patikas, jo viņa morāle ir `objektīvāka` par radītās būtnes morāli blabla`` uzstādījumam.

Tad jau labi, ka Dievs nekillo beernus aiz neko dariit

A tu cik cilveekus esi konstrueejis... ?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:04:21
skolnieks, tad jau izlasiiji eseju un vari likt pretargumentus onkulja argumentiem... Pa teemu pa teemu! Skaldiit iekaltu dzejoliiti arii roboti maak... tagad demonstree speeju analizeet textu. A ja pa teemu nav ko teikt, tad - briivs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:06:59
Skolnieks, un jaa paldies... ka pats nodemonstreeji, kaa TU reagjee uz atsleegas vaardiem un automaataa izspljauj iekaltus lozungus, bet rakstu nemaz neizlasiiji... Taakaaa... aciimredzot man tomeer taisniiba Ateisti oponee un reagjee uz atsleegas vaardiem, pat neiedziljinoties tajaa kas ir pateikts...

Ja ticiigais runaa par abortiem, tad ateists automaataa piljii aaraa kaut ko par vinju iedomaataam tiesiibaam... A teemu neizlasiiji...

Un tad kad buusi izlasiijis "pa diognaali" tad es automaataa uzreiz suutu atpakalj, jo sheit "pa diognaali lasiitaaji" kaareiz palaizh garaam tieshi to, kas tajaa diognaalee neparaadaas
skolniekss [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:08:51
Jošs Mulders Šos jautājumus cilvēkiem var skaidrot, par to rakstīt, vienvārdsakot lai ir informācija, bet ne uzspiest. Ja nebūs izvēles šajā jautājumā, tad cilvēks esot šķietami brīvs atrodas cietumā kurā jāpakļaujas zināmas grupas ietekmei.
skolniekss [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:14:32
Jošs Mulders Man jāatzīst, ka neesmu tik stiprs angļu valodā. Ja vari iztulko. Tas gogļ mogļ tulkojums ir nebaudāms. Un vēl jau Latvijā valsts valoda ir latviešu un man patiešām ir šāda vēlēšanās lasīt latviski tekstus, kur runa ir par jomu, kuru dziļi nepārzinu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:16:34
Ja nebūs izvēles šajā jautājumā, tad cilvēks esot šķietami brīvs atrodas cietumā kurā jāpakļaujas zināmas grupas ietekmei.

Tas ir kaa netiek tolereeta kleptomaanu, narkomaanu, ierochu kolekcionaaru, kanibaalu un citu "aanu" izveeles?

Valsts un Sabiedriiba mums uzspiezh ljoti daudz raamjus... un tieshi "moraales raamji" muus atshkjir no zveeriem, kuru raamji ir tikai instinktiivi...

Takaaa baidos ka "nedriixt uzspiest" ir garaam... Ir lietas, kuras ne tikai driixt bet arii vajag uzspiest. Tachu, protams, labaak ir informeet un paskaidrot KAAPEEC ir vajadziiga shaada uzspieshana. Parasti jau "kaa spiedienu" to izjuut tieshi tie, kas grib shiis robezhas paarkaapt.

Aizliegumu smeekejeet sabiedriskaas vietaas kaa spiedienu uztver tikai smeekjeetaaji... Aizliegumu zagt, kaa netaisniigu uzskata tikai zaglji... Aizliegumu braukaat ar sabiedrisko transportu par velti, kaa spiedienu uzskata tikai zakji.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:17:03
skolnieks... baidos, ka tev naaxies daudz man samaxaat, lai taadu apjomu iztulkotu.
skolniekss [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:18:26
Jošs Mulders Par naudu jau es nerunāju. Es runāju par informāciju, kuru Tu piegādā.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.11.15 11:18:45
Tur jau tā lieta, ka jams to dara. Ne vien killo, bet ponta pēc arī spīdzina, vismaz, ja tic jūsu pašu teoloģijai. Pietam nevis racionālu apsvērumu dēļ, bet tīri savtīgu egomaniakālu kaislību vadīts (everyone should worship me or else).

Interesanti, kas ir jaapiipee, lai ko taadu izpiipeetu... Vispaar Gnidro tu vareetu buut interesants teologjijas vai psihologjijas disertaacijas peetiijuma avots... naids un apsoluuti akls irracionaalisms kas dzimst no ateisma... Saac jau pretendeet uz Jonas ateistiskaass versijas statusu toch.
skolniekss [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:19:23
Lai apgaismotu ļaudis jārunā viņu valodā, ne mēlēs.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.15 11:20:45
skolnieks, nu piedo... ja nevari lasiit angliski, aciimredzot tev nespiid tad shii diskusija!

Es jau teicu, man nav nedz laika nedz liidzeklju TAADU informaacijas apjomu tulkot... Vari meegjinaat pa gabalam tulkot ar Google Translate... Mosh uz kaadu vaacu vai krievu valodu, jo anglju->krievu vai anglju->vaacu versija noteikti buus labaaka Google variaacijaa nekaa anglju->latvieshu
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 159 , pavisam kopa bijuši: 9228