atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Eseja/argumentaacija pret abortiem
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.11.11 13:46:06
http://www.angelfire.com/linux/vjtorley/prolife.html

Eseja ir gara, nopietna un paraada, ka un kaapeec nedzimusham embrijam ir taadas pashas tiesiibas kaa pieaugusham cilveekam.

Pieraadiijums interesants ar to, ka
1) Nebalstaas Dieva vai Dveeseles koncepcijaas, laigan ir ar taam viegli savietojams.
2) Nebalstaas argumetnaacijaa par "potencialitaati", tas ir neizmanto argumentu "Tas kas var buut potenciaali X tam ir arii aktuaala X tiesiibas"

Luudzams, tiem kam tas interesee, lasiit studeet...
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.11 13:46:20
Mulders, protams, zem taa visa parakstaas... Arguments labs.
Alucard
# Iesūtīts: 2011.11.11 14:34:04
Pa perpendikulāri uzmetu acis. Ļoti jauki. Es piekrītu.

Bet vai tas ir arguments tai duročkai, kura grib taisīt abortu? Ieskaidro viņai, lai netaisa.

Vai vēl labāk ieskaidro tai duročkai, kura stājas dzimumattiecībās, lai nestājas, ja pēc tam gribēs taisīt abortu.

Ibo aizliegt jau var, bet tas tikai šo praksi nodzīs pagrīdē, tāpat kā ar alkoholu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.11 14:54:20
Alucard, man arii vienmeer ir izbriiniijushi aizliegumi par narkotikaam un kontrobandu, jo reaali tas aizdzen sho nozari pagriidee, kur tad jau vajag baigos spechus (speciaali apmaaciitu policiju) lai ar to ciiniitos...

Baidos, ka arguments, ka tev nav resursu apkarot kaadu noziegumu, taapeec labaak to legalizeet... buus vaajsh arguments.

Tur pa diognaali gan arii nepietiek, jo tur ir izrunaati un pretargumenteeti arii daudzas iebildes, ko eetikji un filosofi celj priekshaa, un izraadaas ka pat ljoti lieli filosofu kari notiek shai jomaa, chalis tur rezumeejis un apkopojis daudz taadus argumentus ar daudz referenceem... ir ko palasiities, laika tik nav.

παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.11.11 14:59:38
Alucard
Tiem durčikiem, kas nolemj nodrāzties, vajadzētu zināt par pretapaugļošanos un būt piejamiem līdzekļiem.
Alucard
# Iesūtīts: 2011.11.11 15:03:42
Baidos, ka arguments, ka tev nav resursu apkarot kaadu noziegumu, taapeec labaak to legalizeet... buus vaajsh arguments.

Atcerēsimies sauso likumu ASV, to tomēr nācās atcelt tieši šī argumenta dēļ.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.11 15:05:46
Atcerēsimies sauso likumu ASV, to tomēr nācās atcelt tieši šī argumenta dēļ.

Bet taapeec saku... arguments ir ljoti slikts, paraada cilveeku iisteniibaa neveeleeshanos risinaat probleemu. Teixim sausais likums pat nebuutu vajadziigs, ja cilveeki buutu sapraatiigi un alkaholu nelietotu... tad nekaads Als Kapone nespeetu neko izdariit... dzirai prosto noieta nebuutu.

Tachu... piedod, bet noorganizeet pagriidee abortu ir stipri stipri gruutaak, nekaa zem galda papiira turzinjaa iesmugleet buteli ar velna dziru.
Alucard
# Iesūtīts: 2011.11.11 15:06:31
Tiem durčikiem, kas nolemj nodrāzties, vajadzētu zināt par pretapaugļošanos un būt piejamiem līdzekļiem.

Bet tomēr kaut kā līdz tiem abortiem nonāk ar visu zināšanu un pieejamību.
Alucard
# Labojis Alucard: 2011.11.11 15:10:51
ja cilveeki buutu sapraatiigi un alkaholu nelietotu...

Nu bet par to jau es te rakstu. Ņem un iestāsti cilvēkiem, lai abortus netaisa.

noorganizeet pagriidee abortu ir stipri stipri gruutaak

Cik es zinu, tad izdarīt nav problēmu. Problēma ir tā, ka iznāk daudz vairāk komplikāciju nekā slimnīcas apstākļos. Analogi kā pašbrūvētajā ir daudz vairāk fūzeļu nekā fabrikā ražotajā alkoholā.

Un var jau arī aizbraukt uz citu valsti, kur tas ir atļauts.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.11 15:22:42
Nu bet par to jau es te rakstu. Ņem un iestāsti cilvēkiem, lai abortus netaisa.

Viena liela dalja to paarstaatu dariit, ja tas nebuutu iespeejams izdariit...

Nu un tad paliek kontingents ar kuru jaaciinaas, ibo shiem vot taada leeta attiexme.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.11 15:23:45
Un var jau arī aizbraukt uz citu valsti, kur tas ir atļauts.

Man ir pamatotas aizdomas, ka ja tu savu sievu piekausi Iraanaa balstoties Shariata likumos, tomeer kaut kaadi LV likumi tomeer tev sados pa kjobi... un man pat liekas, ka tava sieva tevi varees iesuudzet Latvijas tiesaa atrodoties Iraanaa
Alucard
# Iesūtīts: 2011.11.11 15:41:47
ja tu savu sievu piekausi Iraanaa balstoties Shariata likumos, tomeer kaut kaadi LV likumi tomeer tev sados pa kjobi...

Hmmm... LV varētu izdot unikālu likumu, ar kuru par abortu tiesātu sievieti, nevis dakteri. Vēl tikai jāatrisina problēma, kā noskaidrot ko viņa tur ārzemēs ir darījusi.

Varbūt tomēr labāk pamēģināsim ar ieskaidrošanu, nevis ar administratīviem aktiem.



Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.11 15:48:14
Alucards, es tikai paraadiiju, ka likums neaprobezhojas ar valsts robezhaam.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.11.11 16:07:50
Alucard`am taisnība, ka vajag izvēlēties metodes, kas tiešām strādā. Abortu aizliegšana un sieviešu, kas piekritušas abortiem, tiesāšana ir jauks ieteikums, bet droši vien tas radīs nelegālo abortu industriju. Šādos apstākļos tas pats baby box varbūt ir labāks.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.11 16:11:34
reksis, jaa baby box ir labaaks risinaajums jau taa sliktaa situaacijaa, bet tas vismaz ljauj neslepkavot cilveekus...

Var izveeleeties taadu celju, kaadu modernaa pasaule izveelaas attieciibaa uz smeekjeeshanu... Inensiivs psihologjiskais "bossings"...

1. Padariit pasaakumu daargu
2. Briidinaajumus
3. Sabiedriskais nosodiijums
4. Attieciigi informatiivi atteeli.

Es uzskatu, ka buutu tikai tasniigi un pareizi, abortu kliinikaas "uzgaidaamajaa telpaa" izlikt attieciigus atteelus un briidinaajumus par komplikaacijaam un sho komplikaaciju uzskataamu atteeloshanu...

Taapat... uzliktu par pienaakumu abortisteem iziet psihologjisko konsultaaciju, lai ir skaidrs, vai sieviete to dara apzinaati un "pie pilna sapraata" jeb pati ir psihologjiski apstradaata, nobiedeeta... un pati nezin ko dara... jo teikt, ka sieviete, kas ir staavokli ir pats adekvaatuma kalngals, buutu paarspiileejums.

Taapat mees iipashi neakcepteejam pashnaavniekus, laigan dazhviet Eitanaazija atljauta... tachu cilveeki tomeer iziet no premisas, ka tas, kas meegina izveikt suiciidu ir aptaureets... tad kaapeec mees nevaram to pashu logjiku attiecinaat uz sievieteem, kas plaano nogalinaat beernus.
Eshkola
# Iesūtīts: 2011.11.11 19:53:58
http://www.youtube.com/watch?v=PbzalA26f6o&feature=related
nenāktu par sliktu tamlīdzīgus video rādīt ikvienam, kam aborts neliekas noziegums, bet " cilvēk tiesības"
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2011.11.12 11:05:22
Aborts ir noziegums a priori ,
tā ir aksioma - tas nav pat apspriežams,
bet šo slepkavību legalizācija un milzīgie apjomi uz nebeidzamo vaimanu fona par to, ka latvieši izmirst, lieku reizi demonstrē sekulārās pasaules ideoloģiju strupceļu un nejēdzību.
Tāpat, nedomāju, ka šie upuri baāliem motivē Dievu īpaši svētīt šitento tautu ar uzplaukumu un labklājību.
Uz kāda pamata Viņam to darīt?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.11.12 11:28:19
Pater Henricus
Bet kā ar sieviešu tiesībām pašām rīkoties ar savu ķermeni?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.11.12 11:37:35
παλαιό ανόητος
Beidz ākstīties. Katras tiesības uzliek arī atbildību.
Arī man ir tiesības uz savu ķermeni, bet kad mana dūre masēs tavu seju, Tu vairs neaizstāvēsi manas neierobežotās tiesības, vai ne?
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.11.12 11:46:22
Aivars
No woman can call herself free until she can choose consciously whether she will or will not be a mother.
Margaret Sanger, founder of Planned Parenthood
Aivars
# Iesūtīts: 2011.11.12 12:10:03
παλαιό ανόητος
Nu Mārgrietiņa, acīmredzot, neko daudz nezināja par cilvēka vairošanos. Ar gribēšanu vien, neviena par māti vēl nav kļuvusi.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 120 , pavisam kopa bijuši: 559