atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību A ko juus daraat, kad ir kas staastaams, bet tu zini, ka tas vinjus uztrauks
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2011.11.09 15:30:18
Hehe jums gadaas situaacijas dziivee, ka jums ir kaada teema, lieta, notikums, ko vajag pastaastiit tuviniekiem, bet juus skaidri zinaat, ka tas vinjus satrauks... bet ja nepastaastiisiet, tad tuvinieki jau taapat cauri aadai redz, ka satraukums ir un tad vinjus satrauks tas, ka vinji redz, ka juus esat satraukts, bet vinji nezin kaapeec?

A teelot "veeso chali" ne vienmeer izdodas.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.09 15:30:27
Vot taada dilemma...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.11.09 15:34:13
Jošs Mulders
Nu... ja tev tuvinieki ticīgi, varat taču aizlūgt par šito štelli kopā
Roze
# Iesūtīts: 2011.11.09 15:34:49
Nu, ja redz tev cauri, tad būs jākoļījas... tikai dari to apdomīgi. Saki savas miesas otrai pusei, ka ir kāda lieta, ko jums kopīgi jāpaŗdomā un jāaprunājas.Pirms tam palūdz gudrību no Gudrības Devēja.
Tie vēsie čaļi reizēm turas, turas, līdz kamēr saplīst 100 gabaliņos. Beidz ar alko vai vēl sliktāk...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.11.09 15:37:18
Ko tur aizluugt, ja pateiskhu, uztrauksies, ja nepateikshu, arii uztrauksies... A iisteniibaa jautaajums ir chista par manu personiigo attiexmi pret shtelli, ja pats sev iedolbiitu, ka iisteniibaa probleemas nav, viss buutu kedaas...

Shtelle vienkaarsha... mani grib ielikt projektaa, kuraa es negirbu buut... un viss... Alternatiiva ir... atrast citu darbu, droshi vien... kas, chista elemetnaari nebuutu probza, bet pac process ir visaam iesaistiitajaam puseem baigi stressfull... laigan laix buutu ideaals, jo saakt jaunaa vietaa no 1aa janvraara buutu eerti ij pasham ij potenciaalajam darba deveejam... Bet jebkuraa gadiijumaa, x-mas sachakareets...

A mosh Dievs kaarteejo reizi "pazemiibas stundu" grib pasniegt Dazhreiz man Dieva izgaajieni nepatiik... nehren nespeej saprast, ko vinjsh grib jeb vinjsh grib, lai pac domaa
Roze
# Iesūtīts: 2011.11.09 15:43:42
Jošs Mulders
Te nu tieši ir vietā lūgt padomu Padoma Devējam! Lūdz, lai Viņš parāda - dod mieru sirdī par to lēmumu, kuru tu pieņemsi. Ja nav tas labākais, lai dod Tev nemieru. Dievs mēdz izkārtot lietas kādreiz brīnumaini, kā pa diedziņu,. Ja neb`;utu piedzīvojusi, neteiktu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.09 15:48:15
Roze, da zinu... bet zin kaa... kaadreiz girbaas lai ir taa kaa ES girbu, nevis luugt Dievam... Nu egoisms egoisms... da labi, nav jau kriitamaa kaite... droshi vien citiem lielaakas probleemas, nevis kaa nedabuut darbu, bet kaa dabuut... taakaa mosh pat apvainojoshi ir tas, ka man dod darbu, a es pretojos... var sanaakt pavisam plaani
garām ejot [91.220.84.51]
# Iesūtīts: 2011.11.09 15:52:11
Jošs Mulders
iemesls kapēc negribi būt tajā projektā? Par grūtu, tālu no mājām, neatbilst īstena luterāņa morālei (tjipa aprīkot ar softu Vatikānu vai Darvinistu mācību līdzekļu uzmeikošana)?
garām ejot [91.220.84.51]
# Iesūtīts: 2011.11.09 15:54:52
kaadreiz girbaas lai ir taa kaa ES girbu, nevis luugt Dievam...

ņifigasebje....
/un ar būkšķi nokrītu no krēsla/
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.11.09 16:03:33
masiks, da nee... projekts garlaiciigs kaa maajas stuuris... rupja virposhana... tb smadzenes atstaaj maajaas un naac uz darbu virpot, kas faktiski noziimee paaris meeneshus atpalikt no mana tieshaas specialitaates... ja vien pac neseedi un nedari kaut ko briivajaa laikaa, kas noziimee zagt laiku gjimenei...

a IT taada shtuka, vairaakus meeneshus esi off the train, un chabash... nokjert jau baigi gruuti... a iesprusut kaut kaadaa projektaa, kursh ir peleeks kaa apmaakusies diena... nu nahren negribaas it iipashi ja darbs kas jaadara vispaar ir cita tipa darbs.
garām ejot [91.220.84.51]
# Iesūtīts: 2011.11.09 16:15:08
nu....kādam arī mellais darbs jādara....
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.11.09 16:19:35
masiks, taapeec vot domaaju... varbuut firma bagaata, var atljauties melnstraadniekus mekleet... cik skatos, latvijaa it spechuku paarprodukcija laikam var sanaakt, ka shitais melnstraadnieks aiziet pie citas virpas... var atljauties... Nemaxaa tomeer tik daudz lai daudzus meeneshus vareetu rullet gurkji...
Zive.
# Iesūtīts: 2011.11.09 16:29:38
Personīgā pieredze liecina, ka ja Tu redzi, ka otrs ir uzvilcies vai nomākts un nezini, kas par lietu, nervozē daudz vairāk, ibo ir plaša vieta iztēlei, nekā, ja zini, kas par lietu.
biča
# Iesūtīts: 2011.11.09 18:12:21
Es domāju, ka kā reiz ar tuviniekiem jārunā - lai kopīgi var apdomāt risinājumu. Ja projekts tiešām liekas nebaudāms un ir aizdomas, ka arī nākamo var iegrūst tādu pašu, laikam tomēr labāk meklēt citu variantu. Mellajam darbam lai pameklē kādu stulbāku vai vismaz izmisušāku un mazāk ambiciozu - nav ko sevi sadirst kā speciālistu.
dafne
# Iesūtīts: 2011.11.09 22:33:41
es pec iespejas atrak izstastu..lai passai nav jamocaas un citi jamoca...un tad izpaliek"kapēc uzreiz neteici?"un citi tmldz.jautajumi.
Rudens Briinums
# Iesūtīts: 2011.11.09 23:45:07
to gan es nemāku... ir cilvēki, kas māk nostādīt savus darbus centrā, ar maniem darbiem vienmēr sanāk tā.
citi var teikt par mani labākajā gadījumā - ja jaut tev patīk, dari ko tev gribas
Kurilbobs [91.188.42.9]
# Iesūtīts: 2011.11.10 08:23:20
Ak, diezs, sapiiga teema. Nu man bija tads, kursh visu sleepa, pilniig visu un es juutos NENORMAALI slikti shai sakaraa. Bet cilveeks ta bija maaciits, ja pateiks kaadu nepatiikamu taisniibu, tad matei sirdstrieka klaat un veseleu nedeelju taa dzera sirdszaales. Taapec cilvis bija iemaciijies labak vispar neko neteikt. Mani tas NENORMAALI tracinaaja un vispar es domaju - ka NETEIKSHAN ir pirmais solsi celjaa uz attieciibu izjukshanu. taapeec, lai kas tas arii buutu - ej un saki!!!
Kurilbobs [91.188.42.9]
# Iesūtīts: 2011.11.10 08:54:56
Virsmāte
mokās, tirinās, piedzerās, bet labāk tā, nekā parunāt.
Jaa, shii nosleepuam atklaajeejs varetu pretendet uz nobelu
vilks
# Iesūtīts: 2011.11.10 08:59:53
A mani īstenībā ļoti satrauc tikai manas problēmas, uz citu problēmām var skatīties salīdzinoši racionāli un mierīgi, tāpēc es arī par to, ka pašiem tuvākajiem (laulātajam) stāsta visu, pārējiem skatoties pēc vajadzības, situācijas un attiecību tuvuma.
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.11.10 09:52:53
Hm...nu var pirms tam kaut ko iedzert...piem. aliņu, konjaku vai arī liķierīti, un kad prāts jautrāks, tad teikt-zini, man tāds smieklīgs gadījums notikās... Var vēl pie durvīm stāvēt(atkāpšanās ceļš), ja nu kas sāk lidot pa gaisu
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.11.10 11:25:04
Aber kā tas nākas, ka Mulders to mājās nevar pastāstīt -nezinu. Bet vispār jau tie vīrieši tādi dīvaini ir -mokās, tirinās, piedzerās, bet labāk tā, nekā parunāt.

Nekas... parunaaju... ar Darba Deveeju... shams saprata, ka kaut ko paarrekjinaajis... Viss Kedaas... Mulders buus off no projekta kaa bij iepriekshs sarunaats atpakalj savaa tieshajaa specialitaatee...

Nu ij peec tam maajaas to jau kaa kuriozu staastiijU! VIss kedaas paldies visiem, kas aizluudza

Shodien atkal baigi labaa diena...

1. Vakar dabuuju riepas
2. Shodien acereejos, ka OCTA nav nopirkta, to izdariiju un veel paveicaas pie chaljiem bez rindas arii uzmonteet riepas par baigi leetu naudu...

Viss kedaas

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 36475