atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Cik lielā mērā tev ir apcietināta sirds?
svētais
Iesūtīts: 2011.06.16 14:01:55
Es domāju, ka mana sirds ir apcietināta ļoti lielā pakāpē. Es visu laiku par to lūdzu Dievu, lai Dievs manu sirdi dara mīkstu un jūtīgu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:40:06
svētais
Dievs tevi ir paredzējis mērķim, bet tu esi tik neattīrīts, ka neesi lietojams!

Neviens nav pilnīgs, bet Dievs lieto. Jo esi pilnīgāks, jo vairāk tevi var lietot.


nu, vot tad no sākuma tu tiec pats ar saviem apgalvojumiem galā - var lietot/nevar lietot, vai arī var lietot tikai ļooooti negribīgi un gariem zobiem?
Savādāk tu katrā jaunā komentārā sniedz arvien citus, pretrunīgus iepriekšējam komentāram, apgalvojumus.
Jeb tev ir tā īpatnējā domāšana no personīgā "EGO" punkta - ja kāds nav perfekts, tad viņš neder nekam - ir mēsls un nelietojams, bet tu gan esi lietojams, lai gan neesi perfekts. Tb - tevi gan var lietot.... var būt ne pilnīgi un pavisam nedaudz var "lietot", bet vismaz neesi tāds ārā metamais, neperfektais mēsls kā visi pārējie? Tā man jāsaprot tava izlocīšanās, ja?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:43:38
a-masiks [213.229.72.62]
Viņi nav pretrunīgi. jautājums nav pilnībā no visiem aspektiem pasniegts ar pilnīgu izksaidrojumu, tāpēc, lai labāk saprastu seko paskaidorjumi ko es ar to esmu domājis.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:45:39
svētais
tu tā arī nepaskaidroji - ja Dievs tevi iecerējis lietot kā nakcpodu - kadā sakarā šķīsties un lej sevī iekšā vīnu?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:46:52
a-masiks [213.229.72.62]
viņš nav iecerējis ne tevi , ne mani kā nakstpodu. Mēs paši paliekam tajā statusā, ja neattīram sevi!

21 ja nu kāds nošķīstās no tādām lietām, tad viņš būs trauks godam, svēts, derīgs Tam Kungam, sataisīts ikkatram labam darbam.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:49:12
svētais
Tu sajauc kopā visus traukus, no dažādām vietām. Abos ir trauki, bet domas ir dažādas, un nevar likt kopā tikai pēc līdzības `trauki`.

Pirmajā ir teikts, ka Dievs rada kādus traukus jau ar iepriekšēju nodomu - pazušanai.

Otrajā - ir neitrāls cilvēks, kas izdarot `nošķīstīties no tādām lietām`, kļūst par trauku, kas radīts godam. Te nav - "pārtopi ne negoda trauka par goda trauku".
Turklāt, te ir līdzība ar māju, kurā ir visādi trauki! Visi tie ir vajadzīgi, un nevar būt tā, ka visi trauki paliek par svētiem traukiem. Naktspodi ir nepieciešami, un bez viņiem neiztikt.


Tā ka no abiem fragmentiem seko, ka neizbēgami ir negodam radīti trauki.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:53:55
svētais
viņš podnieks - viņš arī rada. nejau paši no sevis rodas!

21 Jeb vai podniekam nav vara no tā paša māla darināt vienu trauku godam un otru negodam?
22 Un ko tu teiksi, ja Dievs, gribēdams parādīt Savu dusmību un zināmu darīt Savu varu, lielā lēnprātībā ir panesis pazušanai radītos dusmības traukus,


viņš nav iecerējis ne tevi , ne mani kā nakstpodu.

kapēc gan ne? Dievs taču dara visādas lietas, lai TEVI (ekskluzīvi tieši TEVI) visādi pamudinātu svētīties! Nu, tur - bērnus ar slimībām nokilo, lai vecākiem kādu svarīgu mesidžu pavēstītu (citādāk, redz, nesanāk....), sūta tev visādus akriškāņus lai tevi stiprībā pārbaudītu. Nakriškāņi paši no zila gaisa nerodas. Kādam tie ir jārada, lai varētu tev tos sūtīt. Nekam citam jau tie nav paredzēti, vai ne?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:54:43
EzītisMiglā
teiksim tā. visi ir naksptodi. pēc nošķīstīšanās daļa kļūst par vīna truakiem godam. Tā ir mūsu daļa kļūt par tādiem. Dievs savā visuzināšanā zin, ka ne visi tādi kļūs, bet tas nenozīmē to, ka viņš ir radījis pēc noklusējuma naktspodus, jo viņš krāmus nerada, bet mēs paši tādi paliekam, mūsu izvēles dēļ.
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 12:55:49
a-masiks [213.229.72.62]
diEVS AR SLIMĪBĀM NEPĀRBAUDA UN nenokilo lai mesidzu pavestitu. juanas deribas ietvaros tas nenotiek.

p.s. sorry par caps lock
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:04:48
svētais
Tas neatbilst līdzībai. Naktspodi namā gluži vienkārši ir nepieciešami, un kā naktspodi tie ir radīti, un podniekam neko pārmest nedrīkst.

Tad būtu jābūt apmēram "podnieks rada visus traukus negodam, bet tie trauki kuri grib, tie pārtaisās ar podnieka palīdzību par goda traukiem" Bet tā nav - ir trauki, kuri jau ir radīti kā goda trauki.
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:07:30
svētais
tak vecā jau ar nav atcelta. piepildīta esot. tjipa - daži pareģojumi piepildīti. pārējais paliek kā bijis.


eiksim tā. visi ir naksptodi. pēc nošķīstīšanās daļa kļūst par vīna truakiem godam.

tātad - kā jau teicu - laptopam ir pienākums kļūt par āmuru, ja laptopa īpašniekam sagribās sienā iedzīt naglu? Un ja laptops to nevar, tad tas ir slikts laptops un metams ārā?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:19:04
a-masiks [213.229.72.62]
bet laptops to var! Tur ir tā atskiriba!

vecā ir atcelta!

13 Sacīdams "jauns", Viņš pirmo ir atzinis par vecu. Bet, kas kļūst vecs un noveco, tas ir tuvu iznīkšanai.

EzītisMiglā
podnieks rada traukus godam. viens trauks ( un tādējādi visi trauki ādamā) iebilst un kļūst par traukiem negodam. tālāk Jēzū šķīstās tie trauki , kas grib būt atkal godam!
dafne
# Labojis dafne: 2011.06.17 13:23:40
svētais
man skiet ta,ka musu sirds cietibu vai mikstibu nosaka musu ticiba uz Jezus Kristus nopelnu..jo vairak mes uz Jezu ticam,jo musu sirds vairak izmainas un tas nav neka maksligi panakams,pieludzams.Tas kaut ka iet paraleli ticibai..protams,labi jau ir tas,ka velamies labu un mikstu sirdi...Tas uzsvars uz Kristu,nevis uz manu sirdi..kaut ka ta...
Man skiet,ka biezi mes aizraujamies ar visadu savu labu ipasibu trenesanu..ka saka noperamies parak ar sevi,ta vieta,lai skatitos uz Kristu un vienkarsi but laimigiem par to ko Vins ir paveicis.Un tad ari sirds atveras un grib gavilet
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:27:25
svētais
vecā ir atcelta! - ar visiem baušļiem? A ko tad tu tagad neej un nenokauj visus nakriškāņus, ij nepievāc viņu mantu?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:28:59
dafne
tam nevaru nepiekrist. bet apcietinajums ir ari tapec, ka mes nenemam vera Jezus vardus, tie nav mums atklajusies un mes tiem nesekojam un neizpildam, jo mums ir sirdis cietas.

uzsvars protams, ka ir uz Jezus darbu musu labaa!
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:29:03
svētais
13 Sacīdams "jauns", Viņš pirmo ir atzinis par vecu. Bet, kas kļūst vecs un noveco, tas ir tuvu iznīkšanai.


kā gan Dievam kaut kas var būt vecs? Jams taču ir pārlaicīgs - viņam viss notiek vienā laikā.... Tb - tas Lielais Onka pārdomāja un nolēma rīkoties citādāk?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:32:14
a-masiks [213.229.72.62]
deriba ir atcelta, bet baušļi paliek spēkā! Motivācija kāpēc es tos izpildu ir mainījusies! Es izpildu bauslus tapec, ka tie ir rakstiti mana sirdi , nevis uz akmens plaksnem! Es tos izpildu no ieksienes, nevis no arienes! No arienes pildot man ir japiepulas tos ieverot, bet no ieksienes es tos lasu un macos pareizas attiekmsmes un izpildi, jo tie ir rakstiti tur mana sirdi un mana prata! Turklat es tos izpildu nevis aiz ta lai Dievs mani miletu! es tos izpildu tapec, ka Dievs mani mil, man ir pilniba mainijuisies motivacija! Turklat 100% tapat ne es ne kads cits cilveks nevar tos izpildit , tapec mums bija vajadzigs glabejs Jezus. Jo Dievs nepienem neko mazaku par perfektumu, bet Jezus bija perfekts un tapec mes vina del esam pienemti!
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:32:21
svētais
bet laptops to var! Tur ir tā atskiriba!

un tad? Arī tu vari sev vēnas pārgriezt! Vari!!! Vai tapēc ka kāds grib lai tu to darītu - tu tā arī izdarīsi?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:34:44
a-masiks [213.229.72.62]
nevareja izdarit vecais laptops lidz bridim, kad stajas speka jauna deriba, kur nu tas var to izdarit, bet joprojam laptopa rokas ir vina pasa liktenis!
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:35:11
svētais
Es izpildu bauslus tapec, ka tie ir rakstiti mana sirdi , nevis uz akmens plaksnem!

nuja - tātad tu mums būtu trauks kas radīts godam. Ok. kādā sakarā iedomājies ka traukam, kas radīts negodam - būtu "iekšā" rakstīts tas pats, kas tev?
a-masiks [213.229.72.62]
# Iesūtīts: 2011.06.17 13:37:13
svētais
bet laptops to var! Tur ir tā atskiriba!

un tad? Arī tu vari sev vēnas pārgriezt! Vari!!! Vai tapēc ka kāds grib lai tu to darītu - tu tā arī izdarīsi?

nevareja izdarit vecais laptops lidz bridim, kad stajas speka jauna deriba, kur nu tas var to izdarit, bet joprojam laptopa rokas ir vina pasa liktenis!


kaut kas man liek domāt, ka tu jautājumu neuztvēri.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 98 , pavisam kopa bijuši: 35816