atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Vai jūs noskumstat. izlasot šādu ziņu?
Vienkārši balss
Iesūtīts: 2011.03.28 17:14:03
Kamerā pakāries aizdomās par zādzību aizturētais (20)
www.DELFI.lv |
28. marts 2011 13:08




Kamerā pakāries aizdomās par zādzību aizturētais

Aizdomās par zādzību aizturēts vīrietis sestdien pakāries īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, portālam "Delfi" apliecināja Valsts policijas (VP) Rīgas reģiona pārvaldes (RRP) pārstāve Sigita Pildava.

Sestdien tiesa bija skatījusi aizturētā drošības līdzekli un nolēmusi 1988.gadā dzimušo vīrieti apcietināt. Tās dienas vakarā, aptuveni pulksten 23:00 policija atklāja, ka vīrietis kamerā pakāries. Nekavējoties izsaukti mediķi, taču reanimēt vīrieti neizdevās.

Aizturētais pakāries savā kreklā.

Par notikušo sākta dienesta pārbaude un kriminālprocess.
AutorsZiņas teksts
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.03.28 17:16:47
Ko sajūtat, izlasot šādu ziņu?
Man kļuva ļoti skumji par jauna cilvēka tik bezjēdzīgu un pāragru nāvi. Iespējams, ka viņa dzīve pirms tam arī nav bijusi ne jauka, ne salda.
Vai noskumstat? Vai priecājaties, ka par vienu mazāk?...
n.bicha [85.254.212.146]
# Iesūtīts: 2011.03.28 17:21:44
Mjaa, naakas piebalsot Ctulhu. Bet reaali prieksh taa neviens naudu nedod
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.28 17:27:53
CtulhuTie tādi paši homo sapiens vien ir...tik biki ar citu novirzi
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.03.28 17:30:32
CtulhuNu paga paga...ir arī baigie spečuki, kā piem. tavi kolēģi-ķīmiķi...uztaisīs apreibinošās vielas no dajebkā
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.03.28 17:59:49
Diezgan stulbi ir tas, ka tie godīgākie cilvēki jau ir tie neaizsargātākie. Tāds pa cietumiem nodzīvojies pīpes kāts jau nebūtu pakāries: nu, aizturēja, nu, būs atkal jāsēž, ļoti labi - cietumā viss ir tuvs un pazīstams.
n.bicha [85.254.212.146]
# Iesūtīts: 2011.03.28 18:00:43
Ctulhu
Arii fakts. Citreiz zjeel paliek tos nabaga mentus - ar kaadaam tik dziiviibas formaam vinjiem nav jaakjeepaajas.
vo vo... un par tik taadu algu, ka nevar normaali savilkt galus vienreiz es pie vinjiem veersos, lai savaac narkashu, kas ar nazi (lielu, bet veel iepakojumaa) vazaajaas turpat pie policijas galvenaas eekas aizmugures. ja nu shams nevis zaci grib piegriezt, bet gan kaadu noslakteet?
dafne
# Iesūtīts: 2011.03.28 18:25:45
ja,man ir skumji...ka jauns cilveks zadzibas del pakaras,kamer tie,kuri ved veselas tautas posta..staiga uz brivam kajam,vel medalus pieskir...
par cietumu runajot,neko nevari zinat kas dzive var notikt..tapec es par sitam lietam vispar kluseju....
Tas Pats
# Iesūtīts: 2011.03.28 22:00:35
Menshe naroda, bolshe kisloroda.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.03.28 23:39:32
Šo puisi nepazinu. Pazinu kādu citu, mazliet agrīnāka gadagājuma, kas savulaik tikpat kā acu priekšā uzauga. Savureiz bija žēl, kā savu dzīvi posta, savureiz grābu aiz čupra, kad pieaudzis jauns vīrietis mēslus taisa priekš sevis un citiem. Tad ceļi pašķīrās. Pēc kāda gada uzzināju, ka puisis atrasts miris 24 gadu vecumā. Vēl pēc kāda laika satiku, kādu cilvēku, kas viņam dzīvoja kaimiņos. "Nedrīkst jau tā teikt," tas sacīja, "bet kopš n. nomira, nu ir miers sētā." Un man nebija grūti to saprast.

1988. gads ir 23 gadi. Laiks, kad tā kā vajadzētu spēt būt kaut cik atbildīgam. Lai ko viņš domāja, nu jau vairs tur nekas nav labojams. Ne mums tur ko tiesāt, ne izmisumā rokas lauzīt. Ir kas galu sev taisa 13 gados, un kas to izdara 62. Tuviniekiem tā vienmēr ir elle. Un viens gadījums nav mazāk traģisks par otru.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.03.29 10:54:23
Vai aizlūdzat par šādiem cilvēkiem?
S.R...
# Iesūtīts: 2011.03.29 11:00:44
Vienkārši balss
skaidrs ka žēl. žēl to puisi, tik stulbi savu iespēju izniekojis, žēl viņa tuviniekus ja tādi ir. īpaši jau māti. galu galā... resursi nelietderīgi izlietoti. nu nevar šitā, tik bezatbildīgi.

reizēm protams arī aizlūdzu par tādu nelaimīgu dvēseli.
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.03.29 12:21:58
Cth - ar sekaam ciinies ? bik ciniski.

puisha zheel. un, jaa, noteikti aizluudzu. tas vecums ir zaljsh ... nomaldiijaas, izeju neredzeeja ... laiki taadi, ka stipri viiri luust. Taa paaudze vaaja peec definiicijas - atmodas saakums, viss uz urraa, nu tik buus. Kad nav vis - apjuuk (:
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 96 , pavisam kopa bijuši: 36964