atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Cik tev ir mīlestības, cik drosmes, cik empātijas?
Vienkārši balss
Iesūtīts: 2011.01.20 11:45:14
Atveriet, paskatieties, paklausieties: c5.lv
Kam ir drosme, uzņēmība, empātija kaut ko darīt?
KO esi gatavs darīt?
AutorsZiņas teksts
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.01.20 11:47:54
Vai tev ir drosme un apņēmība aiziet pie viņa, kā viņš to aicina?

Vai tev ir vēlēšanās kaut ko no sevis viņam dot - savu laiku, uzmanību, cilvēcīgo klātbūtni, varbūt pat palīdzību?

Varbūt pat tik smagu lietu, kā uzdrošināties šādam cilvēkam apliecināt Dieva mīlestību? Arī uz viņu?...
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2011.01.20 13:06:49
Vienkārši balss Manuprāt katrs cilvēks kādam palīdz. Un uzdot bļaujošu jautājumu KO esi gatavs darīt? ir nekorekti. Ej un dari.
Ir ļoti daudz cilvēku, kuri pat blogu nevar uztaisīt, un dzīvo vieni, pamesti un nespēcīgi.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.01.20 13:11:02
skolniekss
Man liekas, ka tu velti man pārmet. Protams, ka mēs katrs kādam palīdzam. (Arī es.)
Cik daudz mēs to darām? Cik gribam, cik spējam, cik mums pietiek drosmes?
Vai Tev, piemēram, būtu drosme aiziet pie šī cilvēka, kaut vai parunāties - veltīt viņam savu laiku un uzmanību?
Cik mēs spējam iziet ārā no savas komforta zonas citu dēļ?
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2011.01.20 13:20:59
Vienkārši balss
Cik varu palīdzu un netaisos to apspriest. Katram cilvēkam ir savi eņģeļi. Būtu jokaini ja es skrietu uz otru valsts malu, ja man tepat blakām ir kam palīdzēt. Un domāju, ka šim cilvēkam ir pietiekoši radinieku, kas spēj piesaistīt palīdzību. Apsveicami ir tas, ka viņš pats daudz dara. Dzīves dzenulis ir velme būt patstāvīgam. Kamēr šāda cerība ir viņš ķepurosies un dzīvos.
skolniekss
# Iesūtīts: 2011.01.20 13:24:12
Ctulhu Par viņu nesen bija filma. Skatījos patika.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.01.20 18:04:37
Šķērslis man būtu apzināšanās, cik maz es patiesībā varu palīdzēt. Iepriecināt šo cilvēku ar reliģiju, sak - lai arī tagad tu nevari pakustēties, bet ja pieņemsi Jēzu par savu personisko pestītāju, tad paradīzē tev būs atkal viss funkcionējošs?
proksis [76.9.104.195]
# Iesūtīts: 2011.01.20 18:06:11
παλαιό ανόητος

Tu gan drusku banalizē, taču jā, tā ir liela un dārga patiesība, kas bieži vien ir vienīgais, kas cilvēkam vēl ir.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.01.24 11:22:30
Ctulhu
Aizraksti tam puisim!
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2011.08.28 11:32:58
Jēzus saka - mīliet savu tuvāko kā sevi pašu. Un šis gadījums - ir tas, kurš labi izskaidro - Jēzus sacīto. Mīli savu Tuvāko un Tavs tuvākais ir tie, kuri ir Tavi brāļi māsas - radi - draugi un paziņas un svešie - tie ir tālākie. Pasaule sakārtotos - ja katrs savu tuvāko mīlētu - nodrošinātu katrs savu tuvāko tā - lai dabīgās nepieciešamības dzīvošanai tiktu apmierinātas. Nelaime dažreiz nokrīt - tuvāk dažreiz tālāk no mums - reiz šāda līdzīga nelaime nokrita arī uz manu draugu 1990 gadā - izgājām cauri ratiņkrēslu laikam utt.- tagad viņš ir veiksmīgs biznesmenis. Šādos gadījumos - nedrīkst apstāties - galvenais nezaudēt cerību uz Dievu. Un galvenais ir vingrot, vingrot un vēlreiz vingrot un tad atliek cerēt uz Dievu - ka notiks brīnums.
vilks
# Iesūtīts: 2011.08.28 14:40:49
Nav man ne tādas mīlestības, ne drosmes, ne empātijas.
ravenx
# Iesūtīts: 2011.08.28 15:32:06
Ctulhu
Caur smadzeņu signāliem (EEG) vadāmas iekārtas ir, man šķiet, jau šobrīd pilnīgi reāls risinājums, pie kura uzlabošanas pie tam tiek aktīvi strādāts.
Tiesa, uz EEG balstīti risinājumi nekad nebūs ideāli to nenovēršamā trokšņainuma dēļ. Invazīvā tehnoloģija tomēr piedāvātu pavisam kaut ko citi... Teorētiski varētu palīdzēt optoģenētika. Permanets, implnatēts datu apmaiņas ports galvaskausā komplektā ar tam apkārt esošām ģenētiski modificētām šūnām, kas izstaro gaismu (iespējams, arī spēj reaģēt uz to).
http://www.stanford.edu/group/dlab/optogenetics/
Adam Gontier
# Iesūtīts: 2011.08.28 16:12:13
apskatiijos un sajutos vainygs, ka tik daudz zhelojos pats par sevi.
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 142 , pavisam kopa bijuši: 984