atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kā izpaužas tava mīlestība pret Dievu? Kā tu piedzīvo savā ikdienā savu mīlestības izpausmi uz Dievu, un kā tā atspoguļojās tavā dzīvē?
Svētais
Iesūtīts: 2010.04.12 13:23:51
Jautājums kristiešiem
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
danar
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:38:59
Svētais tad ir baigi labi sava sirds japazist...
Svētais
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:40:53
te es tev piekritu, ka ir dazadas pakapes...bet to var un tas jadara, jo Dieva vards tā saka, lai parbaudam sevi (savu motivaciju) un savus darbus vai tie Dievaa dariiti.
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:41:04
Raimonds
Man jau šķiet, ka tā ir viena lieta ar ko nodarbojamies!
kura lieta? savas mīlestības kritizēšana?

tas prasa zināmu briedumu un garīgu patstāvību.
tā jau saka, ka organizēto baznīcu iespējams panest tikai tad, ja pašam ir personīgas attiecības ar Jēzu.

danar
un ko Viņš par to saka?

Aivars
njā, laikam tā gan būs.

Raimonds
# Iesūtīts: 2010.04.12 14:54:18
vilks
Lielākā daļa godīgu kristieši, man šķiet, ir gana pat pārrāk paškritiski, kas varbūt savu reizi liedz būt dedzīgākiem.

Bet biju domājis par savu brāļu un māsu diagnosticēšanu un visāda veida klasificēšanu... atkarībā no šābrīža valdošajiem vējiem.
vilks
# Iesūtīts: 2010.04.12 15:35:50
Raimonds
Bet biju domājis par savu brāļu un māsu diagnosticēšanu un visāda veida klasificēšanu... atkarībā no šābrīža valdošajiem vējiem.

tā notiek, ja?
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2010.04.12 15:51:02
vilks
Tajā ir liels izaicinājums... ar pozitīvu rīcību, ko mēs katrs varam sniegt, kam esam aicināti.
Bet plašāk skatoties, kā Jēzu kārdināja šajā gadījumā - lēkt no Tempļa jumta. Visu priekšā parādīt pierādīt, ka Dievs ir ar tevi, ka mīli. Konflikts, Mīlestība uz Dievu un visu, kas var nostāties starp.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.04.12 16:18:52
Jā, mīlestības normatīvi ir interesanta tēma. Varētu attīstīt arī tēmu, cik baļļu stipra ir mīlestība uz laulātu draugu, vai cik pietiekama ir tava mīlestība uz tēviju un kā to attīstīt.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.04.12 16:50:22
Esmu sapratis, ka nav nemaz tik vienkārši patiesi mīlēt Dievu. Reāli tas nozīmē radikālas izmaiņas, nevis vienkārši labi kalpot, labi dzīvot un es diemžēl neesmu vēl tā īsti spējis izrauties tālāk par vienkāršu kristieša būšanu
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 33053