atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Mīlestības motivācija
vilks
Iesūtīts: 2010.02.22 10:32:44
Kas jūs motivē mīlēt tos cilvēkus, kurus mīlat?

Vai un kādā veidā iespējams mīlēt tos, kas dara pāri, kas ienīst, kas sabojā dzīvi sev un citiem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.22 13:29:17
liepa

A ko galvenais parametrs ir ticiba? Ja tic pareizajam Dievam, tad elle nenonak, ja netic pareizajam, tad nonak elle. Nu tas jusu Dievs tads greizsirdigs, jasaka. Allahs ari tevi elle gaida, ja kas, jo tu nepareizi tici. Un ta ka tu netici mormonu sludinatajam Dievam, tad tu taisna cela brauksi uz elli, mormoni to zina .

Patiesība ir neatkarīga. Tas, kam tu tici, ir ļoti svarīgi, jo bez ticības nevar tikt savienots ar Dievu, jo nevar tikt savienots ar to, par kuru tu uzskati, ka Viņš neeksistē un bez savienošanās ar Dievu cilvēks eksistē tādā stāvoklī, kādu pats izvēlējies - bez savienības ar Dievu
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.02.22 13:31:47
Ctulhu
Dažas atbilžu iespējas pateicu, kādā virzienā pats meklēju atbildes. Par citu passtrādātām neģēlibām, viennozīmīgi, tas ir nosodāmi. Kristieši citreiz pasteidzas ar fiksām atbildēm. t.i.nevajag pārrāk aizrauties savos pārspriedumos piesaukt Dieva sodu.
Ingars
# Labojis Ingars: 2010.02.22 14:14:45
liepa

Tālāk mēs nediskutēsim, jo to nevar pierādīt ar vārdiem, bet noteikti pieminēšu tevi lūgšanās. Galugalā nav mans mērķis tevi apgāzt un pierādīt savu taisnību, bet lai tu iepazītu to laimi, ko Dievs var dot. Un vēl kas - piedod, ka visu laiku tev piekasos un izsaku aizvainojošas piezīmes, tā man ir veca problēma, ka kļūstu riebīgs pret tiem, kas man nepiekrīt

Ps. ja ir interese, varu sameklēt, kur šobrīd sāksies alfa kursi - tas ir tāds pasākums, kur var nākt jebkurš, īpaši aicināti neticīgie, kuri vēlas nepiespiestā atmosfērā uzzināt ko vairāk par kristietību un pēc tam piedalīties diskusijās. Neviens netiek piespiests vai ar varu pārliecināts, bet tā ir iespēja gūt tādu dziļāku ieskatu kristietībā, nekā šeit forumā un pat ja tu nemainīsi savu viedokli - tik un tā netiksi atstumta
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.22 14:31:36
Es izvēlos mīlēt un staigāt gara auglī pret cilvēkiem, kas man dara pāri. Tā ir Dieva veida mīlestība un cilvēcīgiem spēkiem to panākt nav iespējams. Mīlestība ir izvēle un lēmums.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.22 14:34:12
Ja tornja celsana prasa iejauksanos, bet cilveeka dedzinaasana nee - tad dievs redz aplami. Pietiek saliidzinaat sos 2 notikumus un tas ir viennoziimiigi skaidrs.

Saliidzinaat KAA?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.22 14:40:19
Elementaari - peec komplexitates izmainjaam.
Kuras tu proti noteikt... telpaa un laikaa?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.22 14:46:15
Kuras es protu noveerteet. Ierobezotaa telpaa un laikaa.
Svariigaakais, tu diez vai speesi vispaariigi sho noveerteejumu pieraadiit citiem!

Nu un veel es protu extrapoleet.
Baidos, ka to gan tu neproti
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.22 14:51:38
Protu gan. Ja es, piemeeram, ievilktu Mulderam pa seju tad komplexitate sisteemaa Mulders - Ct pazeminaatos un es varu drosi extrapoleet, ka komunikacijas vairs nebuutu un ar 60 - 80% varbuutiibu es pa seju dabuutu pats.

Es maaku sareizinaat vienciparu skaitljus - tas noziimee, ka es maakus areizinaat 5ciparu skaitljus

Neproti tu extrapoleet...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.22 14:52:09
Ar piesaisti dotajai situacijai - vareetu.

Karogs tev rokaa!
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.02.22 15:04:15
Svētais pateica interesantu domu : mīlestība ir izvēle un lēmums.
Jo ļoti bieži mīlestība vairāk tiek saistīta ar emocijām un spontanitāti. Svēto paturpinot var sacīt, ka mīlestība arī ir kā pienākums un darbs. Piemēram vecais no rīta līdz vakaram raujas pa darbu, lai nopelnītu un uzturētu ģimeni. Kāpēc viņš to dara, jo mīl.
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.02.22 15:13:48
Raimonds, Miilestiiba vienmeer ir upuris... taapeec izveele un leemums - upureeties citu labaa! Miilestiiba vienmeer ir doshana - panjemt sev un dot citam... Bet taa ir labpraatiiga doshana, labpraatiigs upuris... Tieshi taapeec arii pasaule, kuraa nav izveeles briiviiabs, nevar buut miilestiibas!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2010.02.22 15:44:47
Četyre stročki pro ļjubov:

- Postoj, čudak, ona veģ grjaznaja
i glaz podbyt, i nogi raznyje,
I oģeta ona kak uborščica... .
- A mņe pļevaķ, mņe očeņ hočetsja!
(S. Jeseņins iļi čto-to vroģe togo)
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.02.22 15:44:50
Jošs Mulders

Aizskāri vēl vienu labu domu, mīlestība un upuris.
jancis
# Iesūtīts: 2010.02.23 13:06:54
Jošs Mulders Tieshi taapeec arii pasaule, kuraa nav izveeles briiviiabs, nevar buut miilestiibas!

Īsti nepiekrītu. Mīlestība ir visur arī tur kur nav izvēles. Tu zīmē ideālu. Ir jau skaisti, tik apsēdies un paskatīties apkārt - varbūt pamanīsi.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.23 13:45:42
Jošs Mulders
Miilestiiba vienmeer ir upuris... taapeec izveele un leemums - upureeties citu labaa!
Bet ja man patīk? Ko tad es esmu upurējis? Savu nepatiku?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.23 13:46:49
Ctulhu
uztaisam supernoakraatiju, kur nekaadas ljaunas izveeles vairs nav iespeejamas
Nu mazas ļaunas izvēlītes, kļūdas taču paliks? Tādas kā nepareizi izrēķināts mājas darbs vai šķībi sanaglots strazdu būris?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:00:33
Ctulhu
Vienīgi - no kļūdām mācās. Nezinu, vai var ko iemācīties, nekļūdoties? Tā kā būtu jābūt arī kādai "nepareizā" pieredzei, lai zinātu, kas tas ir.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2010.02.23 14:05:14
Ctulhu
Tās kļūdas sanāk, ka vajadzīgas tikai sākumā, lai rastos pieredze, ka kļūdīties nav labi. Vēlāk jau arī sīkās kļūdiņas nav vajadzīgas. Varbūt, ja jāapgūst kaut kas pilnīgi jauns, tad.
Visādā ziņā, varētu kontrolēt, lai citi fatāli necieš no tām kļūdām.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.02.23 14:07:30
Kas jūs motivē mīlēt tos cilvēkus, kurus mīlat?

Nezinu Vienkārši daru (man nav speciālas mīlestības sajūtas).

Kaut kad iedomājos, ka tad, kad rīkojamies labi (kaut ko daram citu labā) bez motivācijas (tās tradicionālā izpratnē jeb bez racionāla iemesla) - tad tā ir mīlestība.

Vai un kādā veidā iespējams mīlēt tos, kas dara pāri, kas ienīst, kas sabojā dzīvi sev un citiem?

Kaut kādā mērā piespiest sevi varu, atgādinot par Dieva veikumu mūsu labā. Bet apzinos, ka tā nav īsta (patiesa) mīlestība.
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.02.23 14:19:49
Ctulhu
Es nepasludinu dogmu, ja kas

Ja zīdainim ir kaka, dupsi var notīrīt dažādi motivēts.
Par racionālajiem iemesliem es sauktu:
* lai nesmird
* lai nespiežas pa malām uz nosmērē apkārtni
* lai nav jānodarbojas ar iekaisuša dupša ārstēšanu
* lai ārsts nebaras, kamdēļ bērnam iekaisis dupsis
* lai nečīkst un nebļauj
* lai sāk smaidīt, jo man patīk smaidīgi bērni
Par mīlestības iemesliem es sauktu:
* lai bērnam ir vieglāk
* lai bērnam neiekaist dupsis
* tā ir jādara, jo autiņbiksē ir kaka (šo gan var izpildīt arī "zombijs" )
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 32764