atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Dievs tevi pieņem un mīl uz tā pamata , ko Viņš ir izdarījis tavā labā, bet nevis uz tā pamata, ko tu dari Viņa labā
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.24 11:25:09
Dieva mīlestība pret tevi nemainās un nemainīsies, pat ja tu līdz mūža galam vairs nelasīsi Bībeli, neiesi uz Baznīcu un nedarīsi labus darbus. Viņš tevi mīlēs ar pilnīgi vienādu , nemainīgu un mūžīgu mīlestību neatkarīgi no tā ko tu dari! Tas ir evaņģēlijs, ko Dievs pavēsta cilvēkam caur Jēzu Kristu! Tev nav vairs jāgŗēko, jo Dievs tevi mīl un nemaina savu attieksmi pret tevi, kad tu esi sagrēkojis - tā ir vienāda arī tad, kad tu esi sagrēkojis, kaut 1000reižu, vienāda ar to it kā tu nekad nebūtu grēkojis/usi!
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Papucs
# Labojis Papucs: 2009.09.24 22:55:19
incognito
Ja es braucu autobusā un nokļuvu darbā, vai es nokļuvu darbā?
Vai arī man vēl pie viena bija jātic, ka es braucu autobusā, lai nokļūtu darbā?
Kā Tu domā? Man jau pašam šķiet, ka te nevajadzētu īpaši pārspīlēt elementāro loģiku, kaut gan mani ir mēģinājuši pārliecināt par pretējo

Ja tu netici, bet zini

Ā, sorī, Tu gribēji akcentēt situāciju, ka es braucu autobusā, bet tomēr neticu, ka braucu autobusā? Nu, alus dažkārt mani ir aizvedis tālāk par vēlamo pieturu, bet līdz tādai kondīcijai, ka visapkārt sev redzot autobusu, es tomēr tam visam neticu ............. nu nespēju es tādu situāciju iedomāties
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.25 09:04:46
Papucs Ja tu tici Dieva mīlestībai, tad tas varētu būt pirmais solis, lai Viņa mīlestību arī piedzīvotu. Nesaku un neesmu teicis , ka tas ir vienīgais veids, kā saņemt!

P.S. Un nav tā, ka nespēju atbildēt un slēdzu tēmu! Reizēm apzināti izvairos atbildēt, jo jūtu, ar kādu motivāciju mani grib iesaistīt sarunā, tāpēc neatbildu. Un reizēm man vienkārši ir citas darīšanas. Šī kā reiz ir tā teize, kad esmu ienācis uz 5 minūtēm.
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.25 12:10:03
Papucs
Šāda situācija bija modelēta filmā Konstantīns. Galvenais varonis zināja , ka ir gan elle, gan paradīze, gan velni, gan eņģeļi. Līdz ar to artikuli par pestīšanu ticībā uz viņu vairs neattiecās.
<< . 1 . 2 . 3 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 62 , pavisam kopa bijuši: 35062