atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Iemīlēties vai mīlēt...?
Eshkola
Iesūtīts: 2009.09.19 22:42:32
Runājot par 2 cilvēku attiecībām, parasti izšķir 2 "fāzes" - iemīlēšanos un mīlestību. To otro tomēr cilvēki novērtē vairāk (nu man tā šķiet)
Vai attiecībās ar Dievu arī ir tāpat - vispirms iemīlēšanās, bet pēc tam mīlestība?
Un vai arī ar Dievu mīlestība ir svarīgāka par iemīlēšanos?
Jāņa atkl. 2:4 "Bet Man pret tevi ir tas, ka tu esi atstājis savu pirmo mīlestību." - vai šeit ir runa, ka mums visu laiku būtu jābūt ar "rozā brillēm"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:25:33
Balss Lūdzot Dievu mēlēs, tas ir norādījums no Dieva, kā saglabāt un pasargāt sevi Dieva mīlestībā!

Jūdas 20 Bet jūs, mīļotie, stiprinādamies savā visusvētākajā ticībā, lūdziet Dievu Svētajā Garā.
21 Un pasargait sevi Dieva mīlestībā, gaidīdami mūsu Kunga Jēzus Kristus žēlastību, lai iemantotu mūžīgo dzīvību.
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:32:31
Svētais
Vai tad lūdziet Dievu Svētajā Garā. ir identisks runāšanai mēles?!?!?!?!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:33:41
Balss Ne vienmēr, bet jā, protams, ka tu vari lūgt Svētajā Garā latviski, un vari lūgt Svētajā Garā mēlēs.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:35:32
Svētais
Lūdzot Dievu latviski, Tu zini Ko Tu lūdz, bet lūdzot mēlēs Tu nezini.
Praksē tas slikti beidzas.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:37:23
Papucs Bet tāpēc Dievs ir teicis, lai lūdz izskaidrojumu, un ja nelūdz , tad prāts paliek neauglīgs, bet tikai gars stiprinās, tāpēc jālūdz arī izskaidrojums.

1. Kor. 14:13 Tādēļ, kas mēlēs runā, lai lūdz Dievu, ka viņš to var arī izskaidrot.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:45:36
masiks [212.93.96.2] Dievs mīl tevi neatkarīgi no tā vai tu lūdz vai nelūdz mēlēs.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:56:27
masiks [212.93.96.2] Dievs tevi mīl neatkarīgi no tā ko tu dari!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 12:58:27
masiks [212.93.96.2] Mēles ceļ ticībā, tas ir Dieva līdzeklis jeb ierocis, lai tādējādi tu visu laiku varētu sevi uzturēt ticībā!

1. Kor. 14:4 Kas runā mēlēs, tas ceļ pats sevi; ...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.09.22 13:01:56
1. Kor. 14:4 Kas runā mēlēs, tas ceļ pats sevi; ...

Tieshi taa... tas tas ir paarmetums Korintas draudzei, jo skaties... shis daavanu kontexts saakaaas jau 12 nodaljaa, un Dievs daavaa Daavanas lai cilveeki celtu draudzi, draudzes celshanai, nevis pasha sevis celshanai!

Visa 1 Kor 14 nodalja ir Paavila paarmetums nepareizai Meelju Daavanas lietoshanai... kur shkjiet tas bij liidziigi kaa tas tagad ir pie Harizmaatiem... celj pasha iedomiibu, bet draudzi gremdee... jo nevienaa Harizmaatu meelju sesijaa nav noveerots, ka tur buutu kaads tulks... taadeejaadi... Dieva Daavana tiek izkjeeziita ne tam, kam taa ir domaata!

A tu teici, ka Dieva Vaardam tici... bet nevar jau ticeet tam, ko nesaprot... pameegjini 1 Korintieshu veestuli 12-14 nodalju izlasiit vienaa puutienaa kaa vienotu textu nevis sagraiziitu pa nodaljaam vai pantiem! Par ko tur runa? Un kas Korintieshu draudzee nebij kaartiibaa, ka Paavils par to runaa?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 13:15:24
Mulders Pārmetums ir par to, ka mēles-kalpošanas dāvana ar tulkojumu draudzes sapulcē, netiek lietotas atbilstoši ar tulkojumu. Mēles un valodas dalās divās grupās, un mēles divās daļās.

1. Kor. 13:1 Ja es runātu ar cilvēku un eņģeļu mēlēm...

Kopumā trīs daļas:

1) Mēles, kas stiprina un ceļ ticībā tevi.Un kuras tu runā tikai sev un Dievam.

1. Kor. 14:2 Jo, kas runā mēlēs, tas nerunā cilvēkiem, bet Dievam; jo neviens to nesaprot, viņš garā runā noslēpumus.

1. Kor. 14:4 Kas runā mēlēs, tas ceļ pats sevi; ...

2) Mēles + izskaidrošana ( vai tulkošanas dāvana), kas tiek pielietota draudzes sapulcē. Ja nav tulkotāja draudzes sapulcē uzstāties ar mēlēm nedrīkst, jo tad neticīgie uzskatīs, ka prātu esat zaudējuši.

1. Kor. 12:30 ...Vai visi runā mēlēs? Vai visi tās var iztulkot?

1.Kor.12:10...citam dažādas mēles un citam mēļu tulkošana.

3) Mēles kā lingvinistiska valoda, kuru pielieto virs zemes.

Ap. d. 2:11 krētieši un arābi, mēs dzirdam tos mūsu pašu valodās Dieva lielos darbus paužam."


Katrā ziņā Dievs ir par mēlēm.

1. Kor. 14:5 Es gribētu, ka jūs visi varētu runāt mēlēs, ...


1. Kor. 14:18 Es pateicos savam Dievam, es vairāk nekā jūs visi runāju mēlēs.

1. Kor. 14:39 ...neliedziet arī runāšanu mēlēs.

Lai kā, bet Dievs to ir paredzējis, un žēl, ka to neizmanto vai nezina ka tas ir domāts mūsu celšanai!

Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 13:34:36
Mulders Vēl kā papildinājums šai sadalei ir tas, ka Jēzus pats pateica, ka šīs zīmes ticīgajiem ies līdzi, viņi jaunām mēlēm runās..

Marka 16:17 Bet šīs zīmes ticīgiem ies līdzi: Manā Vārdā tie ļaunus garus izdzīs, jaunām mēlēm runās,

Taču dāvana kalpot draudzes sanāksmē un tulkot ir kaut kas cits.

Bet ja jau pats Pāvils apgalvo, ka viņš runā vairāk par visiem mēlēs, (turklāt viņš par to vēl pateicas Dievam) , tad Dievs noteikti ir par to!

1. Kor. 14:18 Es pateicos savam Dievam, es vairāk nekā jūs visi runāju mēlēs.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 13:42:48
Mulders Man jāatzīst, ka runāt mēlēs nenozīmē būt uzreiz garīgam. Tu vari runāt mēlēs, bet darīt to kā nenobriedis kristietis. Nedomāju, ka tas Dievam patīk, bet tas nenozīmē, ka tā nav pielietojama un piemērojama dāvana mūsdienu kristiešiem. Tas nenozīmē, ka dāvana ir slikta. Nu piem., ja es uzkāptu uz desmitā stāva maājs jumta, un nolektu, un nosistos. Un gribētu vainot Dievu, tad Dievs ir paredzējis gravitāciju labam nolūkam, lai cilvēki normāli varētu pārvietoties un manis dēļ viņš to neizslēgs. Bet tas nenozīmē, ka viņš mani nogalināja, vai ka gravitācijas spēks ir nepareizs un slikts. Ja pareizi to pielieto, tad tas darbojas cilvēku labā.
Mirga
# Iesūtīts: 2009.09.22 13:45:24
masiks [212.93.96.2]
Svētais: Dievs tevi mīl neatkarīgi no tā ko tu dari!
masiks: tad nafig vispār kaut kas jādara šai sakarā????

Pareizi, vari nedarīt. – Vari saņemtu dāvanu neizsaiņot. – Pats atbildēsi par sekām.
Svētais
# Labojis Svētais: 2009.09.22 13:49:54
Mirga Ja tu neko nedari , kas ir pareizs, tad tu kaitē sev pašam, bet Dieva mīlestība pret tevi nemainās ne par mata tiesu! Bet ja dari nepareizās lietas, tad tava mīlestība izmainās pret viņu gan! Teiksim tā: Ja es ar šodienu nelūgtu Dievu, nelasītu Bībeli, nedarītu labus darbus, nemīlētu utt., tad notiktu tas, ka es pamazām atdzistu pret Dievu, bet Dievs mani turpinātu mīlēt ar to pašu nebeidzamo mīlestību līdz mūža galam! Un neatkarīgi no tā, vai es grēkoju , vai nē! Tas ir evaņģēlijs, kas mani atbrīvoja no grēkošanas, jo Dievs tevi mīl neatkarīgi no tā! Līdz ar to nav jēgas grēkot, jo Dievs Jēzū ir piedevis pagātnes, tagadnes un nākotnes grēkus tev!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 13:54:08
Mirga papildināšu vēl, ka es vēlos Viņa mīlestību piedzīvot vēl vairāk savā dzīvē, un viņš mani ir aicinājis uz svētdzīvi, tāpēc ir svarīgi kā tu dzīvo, jo tas tevi ietekmē. Ja tu ļaujies grēkam savā dzīvē, tad tas tevi iznīcinās, un velnam būs piekļuve tavai dzīvei, ko tu noteikti nevēlies. Bet nekad tas nedarbojas reversā sistēmā, ka tu dari labus darbus ( negrēko ) , un tāpēc Dievs tevi mīl! NĒ. Dievs tevi mīl neatkarīgi no taviem darbiem, jo ir izglābis tevi savas žēlastības dēļ, un ne tavu darbu dēļ!
Mirga
# Iesūtīts: 2009.09.22 13:55:19
a_masiks

Ja Tu gribētu, varētu gan saprast, ka tas bija salīdzinājums.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 13:57:53
Mirga Vai mirga piedod, es biju pārpratis visu, kad rakstīju tev savu tekstu! Bet ceru, ka neapvaijojies . es tev piekritu ko teici masikam! bet pārpratu , ka tas bija doimāts man, jo izlasiju tikai Svetais un savu tekstu utt.saputrojos koroche
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 14:00:10
Sveetais...

Un atkal tu visu sarezhgjii, saskaldi rakstus pa teikumiem, saliekot daudzpunktus, it kaa tas buutu viss... Bet pameegjini lasiit Textu vienlaidus, nesaraustot gabalos! Citaadi, ja tu katram pantam, kur meeles piemineetas piekabinaasi vienu tipu, tad tev nebuus 3 bet 133 meelju varianti katram pantam savs!

Arii Meelju daavana ir tieshi Viena - taa ir speeja runaat sveshaas existeejoshaas valodaas, ko Dievs dod saviem kalpiem - paarsvaraa missionaaariem - ar meerkji sludinaat Evangjeeliju bez shiis valodas apguushanas! Savukaart, ja kaads draudzes loceklis runaa shajaas sveshajaas valodaa un sludina Dievu draudzee, tad Dievs piekodina, lai ir kaads tulks, kas to tulko!

Viss paareejais ir tevis pasha izgudrojumi kaarteejie un paskaties... tu ne tikai uztiasi 2as Kristiibas bet nu jau 3dazhaadas meelju daavanas! Bet saki ka Dievam Tici! Nu ja shaada ir tava Dieva Vaarda ticiiba... tad tev veel daudz lietas jaapguust!

Visa 1 Kor 14 nodalja ir turpinaajums tai pashai 12 nodaljai... par dazhaadaam daavaanaam un to pareizu pielietoshanu! Pareizu Dieva Daavanu lietoshanu mees redzam Apustulju Darbos, kur Dievs liek runaat apustuljiem daudzaas dazhaadaas valodaas, kaa arii Korneelija namaa tas pats... Meelju Daavana tiek lietota multilinguaalaa videe... kur tai ir arii jeega.

Savukaart Korintieshi 14 nodaljaa plaataas ar sho daavanu un bulduree taapat kaa Harizmaati, bez meerkja celt draudzi... tikai pashi savu pashapzinju un paplaatiities citu viduu... Paavils vinjus noraaj un skaidro kam Meeles ir domaatas, kaa taas pareizi lietot un kad lietot... ! Tas arii viss!

Harizmaatu iedoma, ka psihoverbaalaas diarejas ir Dieva Daavana liecina tikai par vinju pashu iedomiibu un pilniigo Rakstu ignoranci... jo tieshi sho pashu buldureeshanas efektu panaak arii SHamanji u.c. hipnotiski gadiijumi, kad galvaa lingvistikas centri saiet tuutaa ar citiem smadzenju centriem...

Un kaa tu zini, ja pac nesaproti ko runaa bez tulk, ka tu Dievu slavee, nevis zaimo? Kristieshi kam ir meelju tulkoshanas daavanas liecina, ka Harizmaatu dievkalpojumos shajos extaatiskajos briizhos Dievs netiek slaveets bet gan zaimots, bet taa kaa tulka tur nav... tad visi domaa, ka baigaa Dieva Daavana...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.09.22 14:04:08
Mulders Dāvana , ko piemini tu runāt lingvinistiskajā valodā ir viens no paveidiem kā darbojas mēles.

Pārējās 2 ir atšķirīgas no tā. Dievs nosauc tavu pateicību mēlēs par labu, bet tikai tā citiem neceļ ticību. Tātad Dievs vēlas draudzē pielietot mēļu tulkošanas dāvanu, taču tu sev ikdienā vaŗi lūgt mēlēs un stiprināt sevi, arīdzan lūgt izskaidrojumu tam.

16 Ja tu garā slavē Dievu, kā gan vienkāršais draudzes loceklis pēc tavas pateicības varēs sacīt savu āmen? Jo viņš nesaprot, ko tu runā.
17 Varbūt tava pateicība ir laba, bet tā citu neceļ.
18 Es pateicos savam Dievam, es vairāk nekā jūs visi runāju mēlēs.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.22 14:13:44
Sveetais, tie nav dazhaadi paveidi... Dievs vienkaarshi tev saka, nemaazhjojies Spaaniski Latvieshu dievkalpojumaa, ja nav kas tulko!

Dievs tieshi taapeec saka - nevajag ziimeeties ar daavanaam draudze, kas necelj draudzi!

Ir tikai viens meelju "paveids" - Runaashana Sveshaas Meelees, ko neesi maaciijies!

Tas ka kaads to lieto slaveeshanai, cits luugshanaam, cits pravietoshanai - tie nav dazhaadi meelju paveidi, taa joprojaam ir taa pati sveshaa valoda pielietota dazhaadiem meerkjiem. Arii latvieshu valodaa tu luudz, slavee, sludini... tas nenoziimee, ka tev ir 3 latvieshu valodas paveidi!

Griekju vaards "glossa" kuru rakstos tulko kaa "meeles" ir tas pats "valoda" - taapat kaa Krieviem vaards "jazik" apziimee gan meeli kaa orgaanu gan valodu! Taakaa taa ir maaxliiga maazhoshanaas saukt "valodas" par " meeleem" tas taads vecvalodnieku piegaajiens. Rakstu Kontexts paraadaa, ka shis vaardinjsh runas kontextaa noziimee neko citu kaa "valoda"!

Un Dievs nedod daavanas bezmeerkjiigi - ponta peec - bet ar meerkji. Shodien shiis daavanas ir daudz mazaak dotas, jo daudz mazaak ir missionaari kas dodaas vinjiem nezinaamaa videe, kur valoda nav zinaama! Taakaa atkal... tiek saputrota civleeku pashinduceets altenratiivs apzinjas staavoklis ar Dieva Daavanaam... un tad taadi neticiigie kaa masiks un Ctulhu legjitiimi var uz kristieshiem raadiit ar pirxtu pie deninjiem un veel vairaak nostiprinaaties savaa skepsee... jo ja tu nesaproti ko Dieva Vaards tev staasta un atklaaj, kaa tu to iedomaajies nodot neticiigajam?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 11 . 12 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 33992