atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kāpēc Dievs ir noslēpies?
Tas Pats
Iesūtīts: 2009.02.07 20:41:41
Kāds ir viņa nolūks?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 13:52:53
Ctulhu
a sisteemaa noteikti ir paredezeeta kaada padariisana apriori aarpus muusu saprasanas, tad es to uzskatu par neklapeesjanu jeb caurumu sisteemaa
Nē. Būtne "Dievs" ir automātiski ārpus mūsu saprašanas, jo ir sarežģītāka par mums. Pilnībā Dievu izprast var tikai Dievs. Mums - dažādi tuvinājumi.
Tas "caurums" nav aizlāpāms. Ja mēs spētu izprast Dievu, tad mēs paši būtu Dievs.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:00:01
Ctulhu
cilveece arii ir sarezgiitaaka par mums, tb par katru cilveeku atseviskji.
Vai ir kāds, kurš pārzin VISU cilvēci? Tad viņam būtu jāzin arī viss par katru cilvēku, bet tas nav iespējams. Kaut vai - atmiņas nepietiks. Kur nu vēl spējas apstrādāt visus datus.

Es gribēju uzsvērt to, ka mūsu saprašanai ir robeža. Līdzīgi, kā pērtiķu bara saprašanai, un līdzīgi kā bērnudārza audzēkņu saprašanai.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:06:30
Nu re, tu pats nonāci līdz loterijai! Tā kā ārēju kritēriju nav, tad katrs drīkst izvēlēties sev tīkamāko mācību. Gan ar prātu, gan ar sirdi!

Redz fīča ir tāda, ka drīxt izvēlēties kuru grib, bet nedrīxt pieprasīt no šīs izvēles sev tīkamas sekas...

Jo principā Kritērijs galu beigās ir pati Realitāte... Līdz ar to... būtībā vienīgais manuprāt objektīvais Kritērijs būs dzīve... tā saliks visu pa vietām...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:10:16
Ctulhu
A ja nepostulee dievu, tad cauruma vnk nav.
Bet ja Dievs ir, tad viņš IR, neakarīgi no tā, vai mūsu pasaules teorijā paliek vai nepaliek kas neizskaidrojams. Aizvākt neizskaidrojamo tikai tāpēc, ka mums tas nepatīk?
Smukāks skats? :-)

Vinja visu laiku atkaapjas, jo muusu jauda/resursi pieaug.
Taču nav garantijas, ka tā robeža ir sasniedzama. Matemātikā ir visādas augošas, bet konverģējošas funkcijas, kas sākumā aug pat strauji, bet tad sāk bezgalīgi tiekties uz kādu robežu.
Ja arī mēs maināmies, kiborgizējamies utt, tad - Dievs pēc definīcijas ir tāpat gudrākais un varenākais.
Tas ir apmēram kā mēģināt sasniegt gaismas ātrumu - nesanāk, ja vien jau neesam no dzimšanas "fotons".

EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.02.26 14:11:27
Mulders
nedrīxt pieprasīt no šīs izvēles sev tīkamas sekas
Nedrīkst piedāvāt tādu izvēli! Jo tai pamatā ir cūcenes.
Jau pats fakts, ka pastāv tāda loterija ar nāvējošām sekām, rāda, ka dizains ir slikts.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:13:52
Ctulhu
Mulders nonaak peecnaavee un redz ...
Ezītis pēcnāvē izvēlētos variantu C: "pastāsti, kā tad tur īsti bija un kāpēc".
Tik to laikam ka nepiedāvās...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:16:08
Ctulhu, es nevaru principā ilgtermiņā spārdīt pret patiesību... tas nav iespējams mūžīgi! Agri vai vēlu nāks otkats...

Tas ir tas, kas manuprāt Ezītim nedabrauc... Viņš iedomājas, ka vienmēr visu var mainīt, ja pēkšņi sekas nepatīk, un mainīt tā, ka viss iepriekšējais tiek anulēts!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:17:28
Ctulhu
To nevareetu dariit, ja noveerojumos kkas taads paraadiitos.
Re, atgriežamies ik pa laikam pie tēmas - "kāpēc Dievs noslēpies"! :-)
Ja nu viņam jābūt noslēpušamies, tad saidrs, kāpēc novērojumos viņš neparādās.

Nu tad kljuustam par fotonu buutneem
Man bija piemērā: "būtne-fotons". :-) Visa daba kā fotonam, nevis fotoni kā apziņas nesējs.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:18:09
Ctulhu, ja patiesība būtu Allāham un Muhamedam, nu būtu jāsadzīvo ar attiecīgajām sekām... uvi...
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:19:24
Ctulhu
Nujaa, un peec Eziisja pasa modelja ar ierobezotiibu sjis pateiks:
Nē. Neizprotams ir Dievs kā strutūra, bet tas nenozīmē, ka tāpēc Dievs nemācētu visu psakaidrot man pieejamā uztveres līmenī. Kā cilvēks var šo to paskaidrot kaķim, un vienlaicīgi kaķis par cilvēka struktūru nekā nezina.
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.02.26 14:24:06
Ctulhu
kaa Tu paskaidrosi kakjim, kaa tur iisti bija - tb kautvai savas dzimtas veesturi?
Kaķis jautājumus par dzimtas vēsturi neuzdos, jo tas ir ārpus viņa saprašanas.
Kā arī, ir daaaudz lielāka atšķirība cilvēks-kaķis un Dievs-cilvēks.

Es Dievam "kā tur īsti bija" prasītu nevis "uz kādas matērijas tu nesies", bet vairāk par mūsu attiecībām.

staavoklis, kad Eziitis vai Ct nekad nevarees uzzinaat, kaa tur iisti bija, sagaadaas vinjiem muuziigas ciesanas.

Kāpēc ciešanas? Pietiks ar paskaidrojumiem man saprotamā līmenī. Piem, tagad rakstot šo komentāru, es nesatraucos, ka nepārzinu līdz pēdējam elektronam visus strāvas plūdumus manā datorā.
Bet priekš Cth jau nekas nemainās - tā pati bezgalīgā attīstība vien paliek. :-)
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:26:29
Un Mulders justos taisniigi atdots Iblisam smoreesanai. Mulders uzskatiitu, ka viss stokkos, taa tam jaabuut, sisteema pareiza?

A ko... nu jā, kad apdauzu kāju pret akmeni vienmēr ir licies, ka pasaule netaisnīga... kāpēc akmens mīxts nepalika... A ja tā ilgāk padomā, tad pac muļķis, pac neuzmanīgi kājas vicināju, jo to, ka akmeņi ir cieti, tas ir zināms arī tāpat! Ja pac to ignorē, nu nav ko vainot akmeņus un pasaules netaisnību!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:27:10
Nuja, bet es prasiitu par buutiibu. Un sanaak, ka mani jams nekad nevareetu apmierinaat jeb padariit laimiigu. Iznjemot, ja `davilktu` liidz savam liimenim.

Nu lūk... līdz ar šo, tu JAU esi sevi nolēmis mūžīgām mokām... un mūžīgai nelaimei!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:28:53
Ctulhu
Bet tu jau visu laiku sludini, ka izziņa un attīstība ir bezgalīgas. Kāpēc tad apziņa, ka kaut kas vēl nav izzināts, tev tagad sagādātu ciešanas?
Tev vienalga būs daudz neizzinātā, bezgalīgi daudz.
Varbūt ka kādreiz apniks mēģinājumi izzināt Dievu līdz elementārdaļiņām, un nolemsi nodarboties ar ko citu. Daudzi taču sevišķi nepārdzīvo, ja pastāv kas viņiem neizdibināms.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:29:09
Bet, ja gribeetu, vareetu. Vot, ja Tev istabaa buutu kaada kaste, kuru tu atveert principaa nevari, buutu cita lieta.

- Izlec pa logu
- Negribu
- Tu jau nevari
- Varu
- Nu tad izlec
IIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiPļekt!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:30:11
Mulders
pac muļķis, pac neuzmanīgi kājas vicināju
Aha, vajadzēja ņemt to loterijas biļeti, kas mazliet pa kreisi stāvēja! :-)
Taisnīgs pārmetums pašam sev?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:30:17
Tb pac mulkjis, ka Kristu pieluudzu ( ja izraadiijaas Allahs) ?
Taa kkaa?


Uhu!

Tas tai gadījumā, ja Kristus būtu blefojis un Muhameds taisnību runājis! Tāpat ar Muslimiem... ja neticēja Kristum, bet Muhamedam... tad arī nāksies sadzīvot ar šīs izvēles sekām!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:31:18
Ctulhu
Vot, ja Tev istabaa buutu kaada kaste, kuru tu atveert principaa nevari, buutu cita lieta.
Atvērt ta vari, bet saprast, kas tur ir - nevari.
Vari tikai bezgalīgi ilgi saprast no tās kastes arvien vairāk un vairāk.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:31:35
Aha, vajadzēja ņemt to loterijas biļeti, kas mazliet pa kreisi stāvēja! :-) Taisnīgs pārmetums pašam sev?

Redz... šo loterijas biļeti var ilgi papētīt, pakožļāt, paostīt... paskatīties, vai maz tik daudz bumbiņu ir, cik cipars uzrakstīts... a to zin, uzrakstīts 12345, a cipara 5 nemaz nav tai bumbiņu sarakstā! Tātad, ja paņēmi un nepārbaudīji - pac muļķis!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:32:40
Nuja, jo JHVH jau neies davilkt mani liidz savam liimenim.

Neies gan! YHWH var Ctulhu bojāejas ciešanas pārdzīvot... vai to pašu var Ctulhu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 36 , pavisam kopa bijuši: 2826