atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Kāpēc Dievs ir noslēpies?
Tas Pats
Iesūtīts: 2009.02.07 20:41:41
Kāds ir viņa nolūks?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:00:51
ai komunicē tā, kā es spēju saprast, nevis tā, kā es to nespēju.

Nu be tu tak saproti ko es saku! Iļi ne?
Tu tač vari izlasīt Rakstus - pat Latviski iztulkoti iraid! Nekas netiek tev slēpts!

Ja TU to nedari, tad vienīgais ko secinu, tu gribi kaut kā lai tevi ar varu piespiež? To tu vari aizmirst... Dievs nespiedīs ar varu (lab nezinu jau, bet tas ir defaultais uzstādījums)... Viņš tev ir devis cilvēkus - ticīgos, Rakstus, Baznīcu... Take it or Leave it!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:02:08
Mulders
Lāču dresēšana ir to piespiešana, pret viņu pašu gribu, tāda mānīšanās ar gardumu likšanu ceļā.
Pavisam cits ir nodrošināt ar pilnu, pārbaudāmu informāciju.
Lācim neviens informāciju nedod, bet gan izmanto lāci saviem nolūkiem.
Tāpēc līdzība neder.
īpaši jau, ja runa iet par nāves briesmām - tas jau atgādina "uzmini pareizo ēdamo sēni!" - tāda cinisks, formāls pasākums.

dara labo, jo tas ir labs pats par sevi, nevis tāpēc, ka beigās bubļikus izdalīs!
Piem ,es gribu darīt labu, bet īsti nezinu, kas ir labais. Apmēram kā tei ārsti 18 vai 19 gs, kas ārstēja daudzas kaites ar opiju. Doma bija laba.

un argumentē, ja tev neparāda uzdevuma atrisinājumu
Nevis atrisinājumu, bet uzdevuma nosacījumus, pilnu un pārbaudāmu informāciju par uzdevumu.

Mūžs par īsu, lai iemācītos dzīvot pēc saviem grābekļiem
Nuja ka viens mūžs par īsu, tas ir acīmredzami. ;-)
Un - cik nu kuram tas garš - te jau atkal nav labi.
Un - daudziem tā mūža nav vispār.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:04:34
Mulders
Viņš tev ir devis cilvēkus - ticīgos, Rakstus, Baznīcu... Take it or Leave it!
ticīgos, Rakstus, Baznīcu - tikai variācijās {musulmaņi, Korāns, Baznīca}, {krišnaīti, Vēdas, Baznīca} , utt.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.02.26 11:09:43
Nope. Es gribu redzēt, ka uzdevuma argumenti nav falši, ij uzdevuma risinājums nebūs dalījums ar 0.

Tātad gribi redzēt uzdevuma atrisinājumu pirms esi ķēries klāt!

Ņem un risini, daudzi ir atrisinājuši, veselas paaudzes un vēl šodien tev cilvēki liecina - to var atrisināt, tas ir atrisināms un atrisinājums ir brīnišķīgs... bet tikai tad, ja pac esi tajā bijis līzdalīgs!

Vienīgais falšais arguments šajā uzdevumā vari būt tikai tu. JO uzdevuma viens no argumentiem esi tu pats... līdz ar to, ja TU esi falšs, tad ir visai droši, ka pareizs arguments tev caur savu falšo skatījuma prizmu, šķitīs falšs!

Tas ir tas, ko Dievs (vismaz pagaidām) tev nepiedāvā - Pilnu Infu! Tā ir dzīvnieku dresūra, šeit notiek cilvēku - brīvu būtņu - dresūra, un kā tādām, galvenais dresūras objekts ir šī brīvā griba... kā un vai tu to proti lietot!
Tu visu laiku gribi no tās atteikties, tu gribi zināšanas, drošu cietu tiltu zem kājām, zināt visu uzdevumu, pirms esi uz šī ceļa nostājies! Jā Kristīgā ticība savā ziņā ir "lēciens ticības tumsā"... bet tu tač redzi, es un vesels lērums šeit, to ir darījuši un izdarījuši, un kā redzi... dzīvi, veseli un kā saka angliski "well and kicking" jeb kā saka krievi "dzīve sit ar atslēgu"...

Kristus pareizi teica - ja netici šiem vārdiem, tad tici vismaz šiem darbiem! Nu tu tač pats mūs uz šašliku aicināji, normāli cilvēki... un tomēr... būtiski atšķirīgi no tevis... jo esam šo lēcienu izdarījuši un esam dziļi iekšā uzdevuma risināšanā ar piedāvātajiem argumentiem, un viss notiek...

Loģiski ka es tev nevaru iedot to, ko zinu, saprotu, jūtu pārdzīvoju es... Vienīgais ko varu aicināt - lec! Kāpēc tu domā, ka tieši TU šai lēcienā iekritīsi bezdibenī? Bieži esi teicis - negirbi būt kā tur kaut kādi Hariki! Nu neesi... Dievs nespiež tev būt kaut kam citam kā tu esi... Visu ko viņš piedāvā ir būt tādam kāds tu ESI... taču pa īstam! Es neticu, ka tu gribi pēc būtības būt ļauns... taču labi apzinies, ka tevī ir īpašības, kas tev un citiem rada ciešanas... Tas arī viss... Dievs piedāvā tev būt tam, kas tu esi bez piemaisījumiem, kuri tu neesi. Dievs arī piedāvā risinājumus tam, lai tu ieraudzītu kas tu pats esi un kas tu neesi... Ir pārsteidzoši atskārt, ka kaut kādas īpašības, kuras tu esi identificējis ar savu identitāti, izrādās nemaz neesi tu, bet tikai tādi "apziņas parazīti" kas tev mēģina ieborēt, ka bez viņiem tu nemaz nebūsi tu, bet kad no tiem tiec vaļā, vai vismaz apzinies, ka tie NAV tava identitāte, tikai tad tu ieraugi kāda tad ir tava paredzētā identitāte - un bilde ir stipri patīkamāka un interesantāka!

Tas ir kaut kas līdzīgs kā sekulārajā pasaulē - "atklāt sevī snaudošus talantus, gēnus" vai "rast spēku, atmest smēķēšanu"... kaut kā tā! Pajautā visiem tiem, kas tikai ir atmetuši dzeršanu vai smēķēšanu... vai viņi to sajūt, kā savas identitātes zudumu... Nē tieši otrādi, viņi tajā atrod sevi vēl vairāk...

Neticīgie baidās, ka Dievs viņiem atņems to labo, kas viņus padara par labiem... Bet Dievs dara otrādi, atņem mums mūsu elkus... objektīvi atņem to, ko dziļi sirdī mēs paši gribētu atdot, bet tā kā esam ar to augoni saauguši, tas tomēr mums tāds mīļš un MANS šķiet... un mēs neapzināmies, ka ja tixim vaļā no tā augoņa, tad tas ES vēl vairāk manifestēsies, nevis mazāk!

Mēs Kristieši tajā esam ik dienas... un varam to atklāt un teikt... bet mēs nevaram tev iedot to, kas ir mūsu... tev pašam savējais mantojums ir jāsaņem... nevis jālūdz lai kāds tev parāda savējo... jo tas tev nešķitīs vērtīgs!

Pietam... acīmredzot jūs mani te uzskatāt par "labu kristieti" (pats esi par to izteicies) manuprāt nevis tāpēc, ka es būtu tiešām labāks par citiem, bet tas mans mantojums, ko es esmu no Dieva saņēmis (un vēl saņemu) tev ir tuvāks nekā varbūt kādas Trilobītes vai Donas vai Brīnumsona mantojums... Bet Dievam ir arī konts priekš tevis... kur tu saņemsi tieši to ko tu alksti pa īstam... un vēl veselu lērumu bonusu...
Protams, tas viss nozīmē, ka no tā esošā plaukta būs jāizmet ilūzijas... un elki. Un jā Ticības dzīvē IR periodi, kad tev plaukts ir tukšs... vecais mīļais ir izmests, jaunais vēl nav ieņēmis to vitu, jo vēl ir pastā... tad rodas, ka Kristietība kaut ko nolaupa... Bet īstenībā Kristietība un dzīve šai pasaulē ir viens liels kapitālais remonts mājā... nevis tikai noplīsušu tapešu stūru pielīmēšana, pietam tā, ka vienīgais uz ko māja turās ir šīs tapetes!

Kristietība spiež ieskatīties savā serdē... pietam ieskatīties godīgi... un jā... neticīgie negrib to redzēt, un kad kristieši šad tad pastāsta ko viņi tur ierauga (savā būtībā) tad neticīgajiem rodās iespaids, ak Kristietība patiešām ir ciešanu un mēslu reliģija, lūzeru reliģija... Tur nu neko nepadarīt, kad māju kapitāli remontē, tad noplēšot dēļus no grīdas, var izrādīties, ka apkšā ir riktīg spelējuma sēnīšu un visu bioloģijai zināmo insektu perēklis... Nepatīkami! Taču tu tak esi cēlis māju... tu zini, kā šādi skati tomēr pēcāk pārvēršās skasitā jēdzīgā mājā!

Protams cilvēks var nodzīvot vecā mājā visu mūžu un pat nenojaust, ka visu mūžu dzīvojis ka ciemiņš insektu un tārpu valstībā! Jā cilvēki sava slinkuma un baiļu dēļ ir gatavi pieciest ij pa kādam prusakam, ij nedaudz pelējuma smaku pieliekamajā... Ok...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:22:38
jo raugi - ja Dievs komunicē nemateriāli - caur kristiešu runām un caur grāmatām, tad tas attiecas uz nemateriālo - jūtu, emociju pasauli. Reālā pasaulē notiek reālas labas un reālas ĻOTI SLIKTAS lietas. Ja Dievs nekomunicē šajā, reālajā pasaulē ar darbiem - tad liela ietekme viņam te nav. Ij man nav pamata viņu šeit uztvert kā reālu personāžu....

Vai esi palūkojies KAS ir tās organizācijas un cilvēki, kas pirmie (un bieži vien vienīgie) ir tieši tur kur notiek šīs ĻOTI SLIKTĀS lietas... malārija, bads, zemestrīces, cunami, orkāni?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:26:11
Mulders
daudzi ir atrisinājuši, veselas paaudzes un vēl šodien tev cilvēki liecina - to var atrisināt, tas ir atrisināms un atrisinājums ir brīnišķīgs...
Tikai nelaime, ka viņi piedāvā dažādus risinājumus, visus brīnišķīgus, taču gadās, ka savstarpēji izslēdzošus.

Tā ir dzīvnieku dresūra, šeit notiek cilvēku - brīvu būtņu - dresūra
Vai tad pilna informācija likvidē brīvo gribu? Vai labāk ir loterijas ar iespējamām neatgriezeniskām ciešanām?

Jā Kristīgā ticība savā ziņā ir "lēciens ticības tumsā"... bet tu tač redzi, es un vesels lērums šeit, to ir darījuši un izdarījuši

Tad atkal jāprasa - kāpēc lekt tumsā tieši kristietības norādītajā virzienā? Kāds ir pamats izvēlei? Vēl viena tumsa? Atkal jau ciniskā loterija?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:27:52

Teoloģiskā izpratnē - es grēcīgs, tu - bezgrēcīgs... tā kaut kā?


Ja Dievs uz tevi skatās... viņš redz tevi. Ja Dievs skatās uz mani, tad, ja Dievs vien pats nav melis, viņš redz savu Dēlu... jo Kristieša identitāte ir nesaraujami savienota ar Kristus identitāti!
Tāpēc Kristietis var risināt šo uzdevumu neuztraucoties par savu Falšumu, jo Kristus ar savu darbu kompensē šo falšumu... Man ir drošība un paļāvība, ka Kristus man palīdzēs (viņam vien zināmos veidos) manā uzdevuma risināšanā... vai ar padomu, vai ar rokas vadīšanu, vai ar kādas jaunas konstantes introducēšanu pierakstā - es nezinu, bet zinu, ka Dieva griba pie manis ir, lai es atrisinu savu uzdevumu un saņemu to, kas man sagatavots pilnībā... un es zinu, ka joprojām būšu tas pats Mulders, tikai ĪSTS Mulders nevis falšs... kuru tu redzi ikdienā, jo arī tad kad esmu tikai es pats, bez Kristus, es neesmu īsts... bet tikai čaula... kura man pašam ir traucēklis un tai pat laikā, tik mīļa... Ticība tā ir cīņa un tai pat laikā, cīņa, kurā nevar zaudēt!

Daudzi Atklāsmes grāmatā nav izpratuši pēdējās kaujas nozīmi... kāpēc to sauc par Armagedonas kauju! Bet īstenībā tur ir noslēpts šis apsolījums - tā ir kauja, kurā tu uzvari... Kauja, kuras iznākums zināms pirms kaujas! No vēstures tieši tādas bij kaujas Megidas līdzenumā... ģeogrāfiskā īpatnība!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:31:28
Tikai nelaime, ka viņi piedāvā dažādus risinājumus, visus brīnišķīgus, taču gadās, ka savstarpēji izslēdzošus.

Tāpēc, ka pasaulē nav divu vienādu kristiešu! Jau teicu, tas kas ir man, tas var nederēt tev... un visai droši varu teikt, nederēs. Tev Dievs sagatavojis tieši tev piemērotu ceļu... Tāpēc jau viņš dod savu Dēlu, kā kompensāciju taviem klupieniem...
Tu joprojām esi tajā pašos maldos, ka taisnība panākama, ja visus cilvēkus padara par vienādām ūdenslāsēm... Tā ir visīstākā netaisnība un ļaunms. Taisnība panākama tad, ja cilvēks ir tas, kas viņš IR pēc būtības by design... bet lai to panāktu, ir bieži jāatsakās no tiem add-oniem, kurus cilvēki mēģina uzvilkt sev, lai tikai līdzinātos kādiem saviem elkiem, tā faktiski pazaudējot paši sevi!
Kristus pareizi saka - kam tev Pasaule, ja tu savu dvēseli pazaudē!


Tad atkal jāprasa - kāpēc lekt tumsā tieši kristietības norādītajā virzienā? Kāds ir pamats izvēlei? Vēl viena tumsa? Atkal jau ciniskā loterija?

Kāds ir pamats izvēlei? Dieva Vārds! Dievs to apsola... nekāda cita pamata nav, kā tikai paša Dieva apsolījums un visi tie labie augļi, kurus Viņa apsolījumi nes un nesīs!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.02.26 11:33:11
Borac
Es saku - ja Dievs NEDARA labu darbu ļaunā situācijā - viņš nevar būt labs.

Bet Dievs jau ir izdarījis Labu darbu Ļoti Ļaunā situācijā vienu reizi par visām. Par to jau ir tas stāsts.
Ļaunā Ļaunā situācija = grēka samaitātais cilvēks un viņa darbības sekas, nāve, cilvēka grēkākrišanas sekas Dieva izveidotajā pasaulē.
Ļoti Labais darbs - cilvēku pestīšana no Ļoti Ļaunās situācijas (no paša Ļaunuma) caur JK, lai cilvēks atkal nonāk Ļoti Labā pasaulē.

Tas, ko Tu gribi, ir lai Dievs iejaucas nemitīgi un nepārtraukti veic miesas glābšanas darbus ļaunās situācijās ļaunā pasaulē. 1) šāds darbs nav produktīvs, jo indivīds netiek "izņemts" no ļaunās vides un glābšanas darbs ir nemitīgs; 2) indivīds var garīgi un fiziski izlaisties, jo nesapratīs savas darbības sekas; 3) tā problēma ar nāvi un smaitāto cilvēku netiek atrisināta.

Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:35:14
Bet.... tā ir cīņa ar sekām, nevis cēloni... cīņa ar jau notikušu ĻAUNĀ sekām, nevis ar pašu ļaunā izraisītāju.

Tu taču pats pretojies, ja Baznīca mēģina ar cēloņiem cīnīties! Vēl vairāk, tu šos cēloņus nemaz par cēloņiem neuzskati! Tad kāpēc tu prasi tev dot perspektīvu, kuru tu objektīvi nespēj aptvert? Tāpēc jau es tev norādīju tikai uz to aizberga daļu, kas IR saskatāma... Pašu aizbergu ne tu ne es nemaz neredzam, bet arī tur darbojas Dievs un tāpat kā visur - caur saviem ļaužiem, un Vārdu un Baznīcu!

Pie kam - to pašu dara valdības un citas organizācijas...
Un tas ir labi, ka Dievs kopā ar citiem cilvēkiem atrocījis piedurknes veļ akmeņus, glābj cietējus, pabaro izsalkušos! Tākā tu nevari teikt, ka Dievs neko nedara... vēl vairāk, viņš neatsakās arī tam baļķim smago galu nest! Kristietībā mēs pat droši varam teikt, ka nav Dievs un Es... bet ir MĒS (tik nepārproti, netiek identificēts Radītājs ar Radību ekvivalencē)

Ta teikt - neviens kristietis nejoņoja pa jūru meklēt mūsu pašu nogrimušos jūrniekus, tikai tāpēc, ka būtu kristietis. To darīja valsts dienesti, kas bija šim nolūkam nolīgti darbā...
Un tu apgalvo, ka tur neviena kristieša nebija?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.02.26 11:35:51
Mulders
Tāpēc, ka pasaulē nav divu vienādu kristiešu!
Es ne par kristiešiem, bet par musulmaņiem, krišnaītiem, u.c. Tie arī sakās esam atraduši brīnišķīgos risinājumus...

taisnība panākama, ja visus cilvēkus padara par vienādām ūdenslāsēm.
Tasnība panākama, ja visiem ir vienādi starta apstākļi - ņemo vērā viņu individuālās īpašības, protams. Un tas ir viegli panākams tad, ja ir priekšeksistence.

Kāds ir pamats izvēlei? Dieva Vārds!
Un kā izvēlēties no daudzajiem piedāvātajiem Dieva Vārdiem to pareizo? ;-)

Redz, viss apstājas pie tā paša jautājuma - "Kāpēc Dievs ir noslēpies?" !
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:41:57
Tasnība panākama, ja visiem ir vienādi starta apstākļi - ņemo vērā viņu individuālās īpašības

Tad vienādi starta apstākļi, vai tomēr tie ir dažādi izejot no dažādām individuālajām īpašībām, kuras pašas nav akmenī iekaltas nemaz!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:44:11
Mulders
Starta apstākļi ir tādi, lai tie būtu godīgi un taisnīgi. Tādā ziņā es domāju "vienādi".
Varbūt pareizāk būs "vienlīdzīgi".
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:44:13
Nu, tur - lai novērstu radioaktīvo noplūdi no AES - ņetm un uzjobnīt gaisā to nolāpīto AES nebūtu nekās LABAIS darbs. Vismaz manās acīs jau nu nē!

Bet ieiet reaktora istabā un ar savām rokām izraut reaktora serdi, tā dabonot nāvīgu radioaktivitātes devu... būtu labs vai ļauns darbs?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:44:58
Starta apstākļi ir tādi, lai tie būtu godīgi un taisnīgi. Tādā ziņā es domāju "vienādi". Varbūt pareizāk būs "vienlīdzīgi".

Tātad tavuprāt vienlīdzīgi un godīgi būtu, ja piemēram, tagad visiem cilvēkiem kontā būtu miljons?
Kā tev šķeit, vai pēc 10 gadiem joprojām pasaule būtu skaista, gaiša un taisnīga?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:51:46
Mulders
Miljons ir materiāla lieta. Vienlīdzība attiecas uz iespējām apmācīties, garīgi izaugt. Kaut vai - tikt pie Dieva tai skaitā.
Otrkārt, šī pasaule jau ir sačakarēta vide. Taisnīgi ir, ja tajā iekļūst brīvprātīgi, ar pilnu sākotnējo informāciju, kā mācību stundā.

Bet mēs esam offtopikā, tēmas nosaukums būtu apmēram "Dieva vienlīdzīga attieksme pret visiem".
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:53:18
Mulders
Bet ieiet reaktora istabā un ar savām rokām izraut reaktora serdi, tā dabonot nāvīgu radioaktivitātes devu... būtu labs vai ļauns darbs?
Tas būtu dīvains un neizprotams darbs, jo pie rokas bija super-puper pretradiācijas tērps, un pat poga uz speciālas pults "Visu salabot vienā rāvienā".
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:54:07
Labs. Bet... Tad kāpēc blakus pilsētas iedzīvotājiem tiek pierasīts izrādīt pačotu, krist ceļos un citādi izpildīties, lai viņi NEDABŪTU radioaktīvo piesārņojumu konkrēti uz savas galvas?
Tas jau terorisms sanāk!


Tēmē augstāk!

Kristus Darbs trascendē laiku!

Viņš "mūžībā izņem šo serdi un mūžībā saņem radioaktīvo devu un mūžībā pasargā visu cilvēci un mūžībā ar augšāmcelšanos uzvar šo radioaktivitāti"
Laikā tā bilde koncentrējas vienā notikumā vienā vietā un laikā... Bet no mūžības viedokļa tie kaimiņu pilsētas iedzīvotāji no tās pašas radiācijas var mirt, ja Kristū netiek pasargāti... jo viņi paši ir šī radiācijas avots - grēka avots... Kristus vienīgais, kam ir "imunitāte" pret šo radiāciju, bet viņš arī vienīgais, kas līdz serdei aizgāja!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 11:55:58

Bet mēs esam offtopikā, tēmas nosaukums būtu apmēram "Dieva vienlīdzīga attieksme pret visiem".


Tād arī ir... Dievs ikvienam piedāvā vienlīdzīgu iespēju pie sevis tikt - par baltu Velti... caur Kristu! Visiem vienāda un visiem vienlīdzpieejama! Pavisam cita lieta, vai tu šo vienlīdzīgo pieeju pieņem...

Jo redzi... šķiet, ka tu tāpat kā masiks... gribi lai tevi piespiež pieņemt šo vienlīdzīgo attiexmi! Tā būtu netaisnība...
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2009.02.26 11:56:23
Borac
Vai drīkstu tikai mazliet par šo pavīpsnāt? Ibo zviegt pillā kaklā šodien nagribās....

Uz priekš, varbūt vizmaz garastāvoklis uzlabosies.
Jo, ja tu saprastu kaut nedaudz, smiekli nenāktu.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 65 , pavisam kopa bijuši: 35783