atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Emocionālā atkarība
bremze
Iesūtīts: 2008.12.17 16:26:15
ka jau iespejams daudziem, kas ir vieni, nakas iekrist.... ak vai, vai ne? Izdarit nu galigi to, ko nevelos... Piemeram iemileties aiznjemta cilvekaa. un ka lai tiek tagad valja no sis emocionalas atkaribas? Izvairities un nerunat ar cilveku butu nelaipni, jo mums tacu jamil visi Dieva berni... Melot, ka negribu redzet un tada gara- ari tas butu liekuligi... Melot sev un megjinat ka man vins nepatik un negribu redzet, ari meli vien ir , lidz ar to izvairsanas no vinja- tirakais farizejisms... Principaa jau vairkaus menesus censos visados veidos atbirvoties no sis atkaribas, bet kaut ka nesanak, protams , ludzu arii Dievu, bet vienlaga - nekas nemainaas....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2008.12.18 20:28:49
Solveiga neielog. [89.254.130.215]
Neko nevar dariit, katrs jau mees saprotam, kaa saprotam. Galvenais zinat, ka saprashanas meedz buut dazhaadas
Aiko_Saule
# Iesūtīts: 2008.12.24 12:56:04
Piemeram iemileties aiznjemta cilvekaa. un ka lai tiek tagad valja no sis emocionalas atkaribas?
Pārtulkojot Tavu jautājumu supratendras valodā jautājums ir sāds
Piemēram satikt savā dzīves gājumā būtni - cilvēku un atrast tajā ko patīkamu - kas rada baudu un labu gara stāvokli. Kā tikt vaļā no piedzīvotajām patīkamajām sajūtām, kuras rodas, tad kad notiek satikšanās miesīgā - dvēseliskā un garīgā un kā tikt vaļā no šīm patīkamajām sajūtām, ka tās rodas pat tad, ja iztēlē ar iztēles palīdzīdzību iztēlojoties - gars sajūt šo patīkamo baudu - īstenībā. Precīzāk - patiesa patikšana - kas eksplodējot - rada vēlmi būt kopā - saderināties, salaulāties un veidot laimīgu ģimeni. Protams - apzinoties - aizvien vairāk īstenību kāda tā ir - tad bez patīkamajām jūtām, ko rada patikšana - īstenībā eksistē vēl daudz - dažādu parādību - kā piemēram otras būtnes izvēles un brīvās gribas cienīšana saskaņā ar otrās būtnes prātu - apziņu un personīgo atklāsmi - kā arī ar otrai būtnei atklāto atklāsmi - kura atklāta baznīcai. Uzzinot īstenību - kāda tā ir - un saprotot kāda ir īstenība - pirmai būtnei top skaidrs - kas ir iespējams un kas nav. Mērķis ir izvēlēties piemēroto - kur ir divpusēja patikšana un divpusēja cieņa pret otra izvēlēm īstenībā - komplektā ar sapratni.
vnk dassy
# Labojis vnk dassy: 2008.12.24 13:19:02
bremze
cilvēkam ir dos prāts... ar ko emocijas valdīt!

es parasti otram cilvēkam pasaku ... arī man ir precēti vīrieši teikuši! esmu Tevī iemīlējusies, bet man ir sieva un es mīlu viņu ! un es ļoti cienu šādus vīriešus...
bet drošvien ne visi to var atļauties! un mūsu starpā paliek cienījamas attiecības.... un tas ir forši! bet pretī protams var gadīties tāds nejauks cilvēks, kas sadomājās sazin ko.. nu jā.. tad gan ir auzas...! cilvēki ir dažādi un drošvien pati bremze Tu zini kā ir labāk!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.12.26 12:16:27
vnk dassy
es parasti otram cilvēkam pasaku ... arī man ir precēti vīrieši teikuši! esmu Tevī iemīlējusies, bet man ir sieva un es mīlu viņu ! un es ļoti cienu šādus vīriešus...

Atvaino, kas tur ko cienīt? Izklausās, ka tie vīrieši (un Tu pati arī?) jau ir pāri atļautā robežai.
Pārdomātājs
# Iesūtīts: 2008.12.28 01:32:05
Olita Kā ar tiem nelaimīgajiem kas sapratuši, ka apprecēts nepareizais cilvēks, bet paliek uzticīgs savam solījumam mūža garumā?
Vai tā ir liekulība? Ja jūtu nav, bet ģimene ir?
dassy von daiļā :D
# Labojis dassy von daiļā :D: 2008.12.28 02:26:42
Mārtiņš

kas tur ko cienīt?

tas ka viņi mīl sievas! un ir godīgi!
nezinu, man redz atkal liekas nevisai! cilvēks iemīlas un tad močī man visū visādas cūcības un vēl neko nepasaka... mani tiešām tas traumē!

Izklausās, ka tie vīrieši (un Tu pati arī?) jau ir pāri atļautā robežai.
ja iet pāri robežai! vairs nekādas cieņas...
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2008.12.28 18:54:26
dassy von daiļā

tas ka viņi mīl sievas! un ir godīgi!

Godīgi savas sievas mīloši vīri tik tālu neaiziet, ka citai sievietei saka, ka ir iemīlējušies - tā jau ir laulības pārkāpšana. Vienīgais, par ko varētu cienīt, ir šo cilvēku atgriešanās no šī grēka caur grēknožēlu un ticību Kristum, lai gan arī tad viss gods pienākas Dievam.

Atvaino, ja apsūdzu Tevi; negribu te tēlot Tavas sirdsapziņas spoguli, bet šis nu ir secinājums, kurš dabiski rodas no Tevis publiski sniegtās informācijas.
Doroteja
# Iesūtīts: 2008.12.29 01:58:48
dassy von daiļā
Izklausās, ka tie vīrieši (un Tu pati arī?) jau ir pāri atļautā robežai.
ja iet pāri robežai! vairs nekādas cieņas...

Dārgā draudzenīt! Tev ar tām emocijām un cieņu ir, tā kā ir! Tāds vīrietis, kurš nespēj nemaz tikt līdz atļautā robežai (nemaz nerunājot par šausmīgo pāri pārkļūšanu) arī diezko lielu Tavu cieņu nebauda! Nav mana daļa, taču interesanti - kurus tad Tu cieni? Un vai tie, kurus Tu cieni - ciena arī Tevi?
PS - mana persona Tev nav obligāti jāciena, es esmu pati par sevi! Pagaidām neatkarīga un lepna! :P
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 12:01:45
Doroteja
Vai sirdpuķītis? hehehe........
bremze
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:33:06
ja precēts satiekas ar kādu citu, viņš nodara pāri savai sievai (mīļākajai arī -ja melo, dodot veltīgas cerības un ilūzijas). Bet... ak, cik daudz to gadījumu, kad šīm sievām ir piiilnīgi vienalga... Un attiecīgi daudziem vīriem- ko viņu sievas dara. Tāda ir realitāte. Vai krāpšana šai gadījumā ir nodarīšana kādam pāri????? ja jau runā- nedari otram to, ko negribi lai Tev
ca_bo
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:35:12
Ja pieņem, ka ir vismaz 2 attieksmes pret dzīvi:

1. Priecāties par to, kas tajā ir, nebēdājot par to, kas nav. Piemēram, kāds patīkams cilvēks piedāvā kaut kādas attiecības - super, jāņem pretī, jānovērtē, ko dzīve, Dievs dod. Jo mēs novecojam, nemanot pienāks brīdis, kad pat kā „gaļas gabali”nevienu neinteresēsim. Tāpēc nav ko sūkstīties par tiem ērkšķīšiem, kas neizbēgami nāk komplektā ar daudz skaistiem mirkļiem. Ērkšķi šajā gadījumā būtu – domas, ka „viņš guļ vēl ar citu”; tas, ka pamet, izrādās ir tikai izmantojis vai attiecības citādi beidzas. Nu, labi, beidzās, bet vai tas tas nebija to vērts - bija tač arī daudz kas foršs! Baušļi brīdināja, cilvēks ņēma vērā, jā, pasāpēja, bet katrs jau var izvērtēt- kuras sāpes viņu iznīcinās, bet kuras- varbūt pat padarīs stiprāku. Viss ir atļauts, bet ne viss der - un to taču katrs pieagušais, kas pazīst sevi, redz vislabāk, kas viņam/viņai konkrēti der, nevis mamma vai mācītājs...

2. Meklēt visur problēmas, koncentrēties tikai uz šiem ērkšķiem un pasludināt tos par neapgāžamiem argumentiem, kas (it kā) ir pietiekams pamats nedarīt neko, baidīties dzīvot. Mežā nebraukt, malku nedabūt....Jo var tač viskaukas slikts notikt. Dievs baušļos mūs brīdina. Domāt tikai par kautkādu ideālo attiecību (ja jau te runa ir par tām) variantu kā vienīgo iespējamo. Tipa- visu vai neko.

Kura attieksme jeb pārliecība ir kristīgāka? Kura ir jūsējā un kuru jūs gribētu kā savējo? Neviena no abām neizslēdz ticību Dievam...

Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:41:55
ca_bo
1. variants nu nekā nesaskan ar baušļiem... tas ir epikūriešu variants.
Baudīsim dzīvi, jo rīt mēs mirsim!
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 13:48:46
ca_bo
Man kā paranoiķim sirdej tuvāka ir 2. versija
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 14:04:05
Dona Eriksone
wai, diegs, peec 2.scenaarija tak baisi gruuti dziivot.
Taisni otrādi, pārāk viegli
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.30 14:10:06
9K116
Tu palaidīsi garām dzīvi,,, aiz pārmērīga viegluma.
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 14:11:38
Balss
Tu palaidīsi garām dzīvi,,, aiz pārmērīga viegluma.
Nepiekritīšu. Ibo tā jau gluži nav, ka es nedarītu neko
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 14:15:16
Balss
u palaidīsi garām dzīvi
Kas vispār ir dzīve?
baltais tehws [81.198.233.21]
# Iesūtīts: 2008.12.30 14:21:31
Dona Eriksone slehptah ateiste????? kah tad ar dzeiwi pehc nahwihtes (t.i. wai neceri dzeiwot tahlahki????)????????
9K116
# Iesūtīts: 2008.12.30 14:22:11
Dona Eriksone
Dziive ir nogrieznis no dzimshanas liidz mirshanai.
Jūsējie domā, ka ilgāk...
bremze 2 [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2008.12.30 15:24:26
Varbūt sakritība?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 118 , pavisam kopa bijuši: 33684