atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību un vēlreiz par Jaunavu Mariju...
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.22 14:19:30
Atļāvos atvērt jaunu tēmu, lai gan apskatījos, ka par to jau ļoti daudz runāts, bet man ir attaisnojums - te pārmaiņus pēc būs tikai par Marijas argumenti. Luterāņa argumenti.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 14:48:56
Ctulhu
Nu un tad, ka dievs? A stress, neg. emocijas, arii fiziskas ciesanas vinja izdariibu rezultaataa sanaak? Sanaak...

Kā tu zini?? Tu vai tad pārzini, kādu sāpju slieksni Viņš katram piešķir/nepiešķir? Nāves moments vissmagākais ir palicējiem nevis mirējam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 14:56:31
Jā gan, kā mēs to jau kurā tēmā uzskatāmi redzam... k.a.b.j.

Nekad neesmu apgalvojis neko citu!

Tas tu te visu laiku bez Kristus cilvēks ij izvēlēties Kristu varot, ij atgriezties no grēkiem ij skat vēl arī Debesīs var uzkāpt... pac ar saviem spēciņiem!

veco grēku piedošanu mēs saņemam, tikai jau veco !

Izcēlums Jonas!

Nabaga cilvēki, kas tev tic...

Mans Dievs piedod grēkus arī pēc tam, kad cilvēks ir kristīts! Tad tu ko ikreiz, kad grēko ej pārkristīties?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 15:07:27
Mulders
Par tādu jēdzienu kā grēksūdze , pie tam regulāra, neko neesi dzirdējis? Tu uz baznīcu paurbināt degunu aizej? Moš atņem A.Bitem mazliet viņa dārgā laika, lai to vienreiz noskaidrotu? Teologs viņš mums, paņimaješ... Džīzes...
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 15:11:01
Ctulhu
Nu redzi, taatad dievs pielauj vardarbiibu pret paliceejiem, liekot vinjiem ciest.

Ja Labo nepagūst ar labu, kas atliek? Ciešanas cilvēkus šķīsta un nākamreiz viņš, visticamāk, jau piecreiz apdomās, pirms ko uzsāks.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 15:16:01
Ctulhu
Varu tev piedāvāt citu mācītāju viedokļus

...Dekalogs ir noslēgts, ļoti rūpīgi veidots un strukturēts dokuments – īsts ‘ līgums’ starp Dievu un Viņa izredzēto tautu.
... Dievs apsola Savu uzticību, svētību, ievešanu Apsolītajā zemē un turpmāku vadību, bet tauta savukārt apņemas ievērot Dieva nosacījumus.

Katehēzes procesā cilvēkiem nepieciešams skaidri norādīt, ka baušļi ir Dieva atklāsmes veids. Lai cik tas šķistu dīvaini – baušļi ir jāpilda tāpēc, ka pats Dievs tos ievēro. Šie likumi izsaka ne tikai Dieva gribu, bet Viņa patieso būtību un attieksmi pret radību. ...

/Indulis Paičs, LELB Konsistorijas loceklis, LELB pārstāvis Latvijas centrālajā medicīnas ētikas komisijā/


Kristietis, kā teicis M. Luters, ir reizē grēcinieks un taisnais, resp., taisnotais. Ja grēks gūst virsvaru un noteikšanu pār kristieti, tad atkāpjas dzīvā ticība, un līdz ar to kristietis pazaudē kopību ar Kristu.

Palikšana jebkurā grēkā

Tā var novest grēka baigajā novadā. Grēks, kurā mēs iekrītam nespēka un neuzmanības dēļ, tiek mums piedots, ja to nožēlojam. Tā tas notiek vienreiz, otrreiz, un varbūt vēl daudzas reizes. Bet piedošanu vienmēr saņemam reizē ar nosacījumu: „Ej un negrēko vairs, ka tev nenotiek kas ļaunāks!” ...
Katra atkārtota padošanās grēkam pēc saņemtās piedošanas ir tomēr kaut ko mūsos sabojājusi. ... Kur ir tā robeža, aiz kuras sākas nepiedošana, tas atkal ir Dieva ziņā. Bet mēs esam brīdināti, ka ar katru atkārtotu padošanos grēkam tai tuvojamies...

/Nikolajs Plāte, dogmatiska apcere „Grēks pret Svēto garu”/


... Dievs piedod cilvēkam to, ko cilvēks pats labot nevar. ... to, ko paši varam labot savā dzīvē, Dievs nepiedod, bet gaida, lai mēs paši to izlabojam.
... Tad, kad mēs grēkojam pret šiem Svētā Gara augļiem, varbūt Dievs gaida, lai mēs paši daudz ko mainītu un labotu savā dzīvē. Dievs nevis vienkārši mehāniski nolīdzina mūsu vainas, bet gaida, lai mēs kaut ko darām paši. ...

Kristība prasa vēl paša cilvēka attieksmi pret šo sakramentu un to, lai cilvēks būtu gatavs līdzdarboties tam pieskārienam, Svētā Gara impulsam, ko viņš sevī ir uzņēmis. Tas nozīmē, ka pašam cilvēkam arī ir jābūt līdzdarbīgam, lai tas ko viņš ir saņēmis, varētu viņā attīstīties tālāk.

Ja daži cilvēki histēriski apgalvo, ka Svētais gars ir tikai viņiem, bet pārējiem ne, diez vai varam runāt par Svētā Gara augļiem. Svētā Gara augļi ir ‘mīlestība, prieks, miers, pacietība, laipnība, lēnprātība, atturība’. Ja cilvēki pretendē uz to, ka viņiem ir īpašas Svētā Gara dāvanas, bet savā rīcībā ir augstprātīgi, naidīgi noskaņoti, kā arī nemierā ar citiem, tad allaž varam vaicāt, vai viņi ir saņēmusi Svētā Gara aicinājumu...

/J.Rubenis, M.Subačs, „Dievs ir tepat”/





Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 15:22:07
Par tādu jēdzienu kā grēksūdze , pie tam regulāra, neko neesi dzirdējis? Tu uz baznīcu paurbināt degunu aizej? Moš atņem A.Bitem mazliet viņa dārgā laika, lai to vienreiz noskaidrotu? Teologs viņš mums, paņimaješ... Džīzes...

Un... Vai Grēksūdzē tev tiek pasludināts kaut kas cits nekā Kristībā... Tā pati Grēku Piedošana tieši tāpat... Ne par velti Absolūciju sauc par "Kristību Pagarinājumu"!

Bet manuprāt TEV gan būtu derīgi aiziet kādreiz pie A.Bites uz pārrunām... gan par to, kam tu tici, gan citiem jautājumiem. Pieņemšanas laiki 1dienās un 3dienās 17.00 dažreiz var pat tikt bez pieteikšanās! Transports 21 autobuss, ja grib ar kājām špagot, tad der arī 14 un 18 trolejbusi! Protams, ja ir personīgais transports, jautājums par to atkrīt!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 15:25:21
Mulders
Pats aizej, tas esi tu, kas te pinas kā vista pa pakulām. Vai pavaicā kādam teologam šeit pat, vai patiesi mums met pakaļ grēku piedošanu bez atgriešanās no tiem.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 15:59:43
Pats aizej, tas esi tu, kas te pinas kā vista pa pakulām. Vai pavaicā kādam teologam šeit pat, vai patiesi mums met pakaļ grēku piedošanu bez atgriešanās no tiem.



Tu taču iebildi pret Jāni Kalniņu, kad viņš piekrita man... a viņam manuprāt ir papīrs teoloģijas!

Tu tiešām domā, ka es esmu Bites draudzē un nekad ar Biti neesmu runājis? Kā tev šķiet cik ļoti atšķirās mana teoloģija un izpratne par Lutera mācību no tā ko Bite sludina?

Nu aizej sevis dēļ un parunājies!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.27 16:19:45
Mulders
Liec mierā J. Kalniņu, tu kā killers nepavisam neesi viņa vērts:
kā teicis Augustīns - mīli, un dari visu, kas tev ienāk prātā. Vai tiešām, ja tu kādu mīli, tad dari tam ļaunu? Ja tas tā ir, tad tu esi garīgi slims /Jānis Kalniņš/


Garīgi slimais hirosīmiķis... bet ja patiesi tavs A.Bite atklātā tekstā atbalstījis (kam es nekādā ziņā neticu) masu slaktiņus (hirosimas, irākas, irānas), nu plāj taču vaļā!
un A.Bite atbalstījis aprioru visu nākamo grēku piedošanu jau kristībā ?? tipa, tavs sapnis - apriori pestīto ļaundaru klubiņš ?
n e t i c u.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.27 16:26:17
A.Bite atbalstījis aprioru visu nākamo grēku piedošanu jau kristībā ?? tipa, tavs sapnis - apriori pestīto ļaundaru klubiņš ?
n e t i c u.


PĀRBAUDI! Atmasko mani! Tava ticība vai neticība neko šeit nemaina!

Es tevi izaicinu, aizej un parunā ar A. Biti par to KAS Ir Kristība, kā mēs saņemam piedošanu, KAS ir pestīšana, kā tā ir saņemama un cik liela nozīme tajā ir mūsu pašu brīvajai izvēlei un personīgajai izvēlei!

Šeit A. Bites raksts pret Harizmātiem!
http://www.lmf.lv/publikacijas/harismatiska_kustiba.htm

Tur pat nodaļa ir "A. Grēcinieka brīva līdzdarbošanās pie viņa atgriešanas. "

No turienes tikai viens maziņš fragments

"Arī luteriskajā baznīcā 16.gs. sinergisma mācība sāka apdraudēt skaidro Evaņģēlija mācību, pateicoties F.Melanhtona izteikumam, ka pie grēcinieku atgriešanas darbojas trīs faktori: Dieva Vārds, Svētais Gars un cilvēka labprātīgā griba (Melanhtona Loci Communes). Šāda mācība apdraudēja skaidro Dieva vārda mācību par grēcinieka attaisnošanu vienīgi žēlastībā, jo padarīja cilvēka gribu kā efektīvu atgriešanās instrumentu, un līdz ar to padarīja grēcinieka pestīšanu vismaz daļēji atkarīgu no cilvēka paša darbiem.

Pret šo mācību ar visu noteiktību vēršas luteriskās ticības apliecības: “Bet pirms cilvēks tiek caur Svēto Garu apgaismots, atgriezts, atdzemdināts un pamācīts, viņš pats no sevis un ar saviem dabiskajiem spēkiem garīgās lietās un attiecībā uz savu atgriešanos vai atdzimšanu gluži tikpat maz spēj ko sākt, paveikt vai līdzi darboties, cik to spētu kāds akmens, bluķis vai māls. Jo, lai gan viņš var valdīt pār saviem ārējiem locekļiem, arī klausīties un zināmā mērā pārdomāt Evaņģēliju, kā arī runāt par to, kā tas redzams pie farizejiem un liekuļiem, tomēr šāds cilvēks uzskata to par ģeķību un nespēj tam ticēt, viņš izturas ļaunāk nekā bluķis, jo pretojas un ir naidā ar Dieva gribu, jo viņā nav Svētā Gara..”[18] "


Esi uzmanīga ko tu vēlies, tas var piepildīties!

Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.27 16:30:26
Garīgi slimais hirosīmiķis... bet ja patiesi tavs A.Bite atklātā tekstā atbalstījis (kam es nekādā ziņā neticu) masu slaktiņus (hirosimas, irākas, irānas), nu plāj taču vaļā!

Bite to nav atbalstījis un to neatbalsta neviens arī es nē!

Taču Bite un es un manuprāt vairums Kristiešu atbalsta Karu pārtrauksānu un pretošanos Kariem... Grēka ierobežošanu arī šajā pasaulē, ja vajadzīgs - ar Valsts Zobena varu!

Vari aiziet un ar A.Biti arī parunāt par Romiešu 13 nodaļu un Valsts varu... kā arī parunāt par to, kam tad pieder visa Vara Debesīs un Virs Zemes!

Beidz vāvuļot par to ko A.Bite varētu vai nevarētu atbalstīt, kam viņš tic un ko māca... aizej izrunājies un pārliecinies... un tad, ja nepatīk, velc viņu Vanaga priekšā un apsūdzi... ja tev zarna nav par tievu...

Šausmīgi intersē cik augstu tu esi gatava pacelties savā iedomībā un lepnībā...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.27 16:53:50
Mulders
... un līdz ar to padarīja grēcinieka pestīšanu vismaz daļēji atkarīgu no cilvēka paša darbiem.


Tu te nejauc mušas ar kotletēm! Es nekad neesmu deklarējusi, ka kāds varētu pašatpestīties! Bet brīvā griba - tas ir tas mums dotais un nekad neatņemamais, kāpēc vieni tomēr atgriežas, bet citi - joprojām nē!

Bet pirms cilvēks tiek caur Svēto Garu apgaismots, atgriezts, atdzemdināts un pamācīts...


nu tad jau atliek tikai noskaidrot, vai Sv.Gars tā pēkšņi uzradies īsi pirms Muldera , vai tomēr bijis un darbojies pasaulē bik agrāk un teologu īpaši nepamācīts :


6 Un Tā Kunga Gars nāca pār Simsonu, un viņš saplēsa lauvu, itin kā kazlēnu saplēš, un viņa rokās nebija nekā ...
/Sģ.13/

6 Kad Sauls šos vārdus dzirdēja, tad Dieva Gars nāca pār viņu un viņš iedegās ļoti bargās dusmās.
/1.Sam.11/

6 Un Tā Kunga Gars būs pār tevi spēcīgs, un tu kopā ar viņiem pravietosi, un tu tiksi pārmainīts par citādu cilvēku.
/1.Sam.10/

13 ... Un, sākot no šīs dienas, Tā Kunga Gars nāca ar spēku pār Dāvidu un palika arī turpmāk viņā.
/1.Sam.16/

20 Tad Dieva Gars nāca pār Zaharju, priestera Jojadas dēlu, un viņš nostājās kādā paaugstinājumā tautas priekšā un sacīja: "Tā saka Dievs: kāpēc jūs pārkāpjat Tā Kunga baušļus? Tas nebūs jums par labu! Ar to jūs esat To Kungu atmetuši, un Viņš atmetīs jūs!"
/2.Lk.24/





-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.27 16:56:53
Mulders
Bite to nav atbalstījis un to neatbalsta neviens arī es nē!

Tu nevainīgu bērnu slepkavības savas (it kā) drošības labad atbalstīji šeit pat, un atklātā tekstā, es nupat nesen nocitēju. bet Irākas slaktiņam tavs atbalsts ir pausts Delfos.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 17:03:19
-Jona- iebildes lūdz pie A.Bites tagad

Redz... Protams, ja tu domā, ka tu esi gudrāka un labāk saproti Lutera mācību par A.Biti, lai tā būtu...

Bet moš aizej un tomēr ar viņu parunājies... tapsi par kapeiku gudrāka!

Noskaidro Kāpēc viņš tā domā un tā raksta un tā māca!

Vai tad tev, kas seko visur un visā Kristum nevajadzētu celt skaļu trobeli par to, ka kādā Luterāņu draudzē tavuprāt atklāti maldi un blefs tiek mācīti... Vai tev nevajadzētu Kristīgā Garā iet pie A.Bites zem četrām acīm, tad liecinieku vidū un tad hotj A.Vanaga priekšā celt savas bažas... ka spēcīgi teologi Baznīcā māca šitādu ķecerību!

Jeb atkal... tev liela mute forumos, bet darbos tāds čix vien sanāk? Tad jau īpaši lielāka par Mulderu neesi! Tāda pati tukša muca, kas tālu skan...

Vot aizej pie A.Bites izrunā visus šos teoloģiskos jautājumus, pie reizes parunājies par Medžugorju, Marijas Kultu visādiem Delperiem, Svēdenborgiem, Valtortēm un Lašāniem... par Cilvēka Brīvo gribu, Darbiem u.c. lietām, Dieva žēlastību attiecībā pret slepkavām u.c. tādus interesantus jautājumus!

Neesi nu bauslības klausītāja, esi bauslības darītāja - ej un noskaidro kā ir īstenībā, ko un kāpēc Aleksandrs sludina un kāpēc tas nesaskan nevienā punktā ar tevis sludināto un ticēto!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.27 17:04:43
Tu nevainīgu bērnu slepkavības savas (it kā) drošības labad atbalstīji šeit pat, un atklātā tekstā, es nupat nesen nocitēju. bet Irākas slaktiņam tavs atbalsts ir pausts Delfos.

Bumbulīt... ja piere ir 2 pirxtu platumā... moš tad par agru tev lasīt ko cilvēki raksta... Ja nevari lasīt textu kontextā un viss ko redzi ir 1-2 teikumi... tad tev prosto ir par agru studēt gan teoloģiju gan lasīt textus, kas aizņem vairāk kā 1-2 teikumus!

Ja viss ko tu redzi ir sarkana lupata kā Bullim, tad nebrīnies, ka auditorija aplaudē, kad bullis kārtējo reizi tukšā lupatā ieskrien! Ja viss ko tu redzi ir tas ko tu gribi redzēt, lai attaisnotu savu neapvaldāmo naidu pret tiem, kas pret taviem vārdiem liecina ar Dieva Vārdu... tad runā skaidru valodu... neslēpies aiz birkām... mans grēks nevienā punktā neattaisnos tavu aklumu un Dieva Vārda noliegšanu un zaimošanu! Jo kā jau teicu, ko tu prosto nespēj saprast, Dieva Vārdā teiktais ir neatkarīgs no tā vai to iekopē Mulders vai Svētais Pēteris Tie ir un paliek Dieva Vārds pats par sevi neaptraipīts... pat ja Mulders tiešām pats būtu nometis kādu bumbu uz kādas pilsētas... ko tu, šķiet, ļoti gribētu, jo tad varbūt tev būtu kāds argumetns, pagaidām ir tikai tavs naids, dusmas un zaimi pret Mulderu, kurš atļaujas nepiekrist tavām autoritātēm un tās netur par neko!
Es jau arī neceru, ka tu manas autoritātes turēsi par vērā ņemamiem... taču kaut vai to pašu Induli Paiču tas pats Aleksandrs Bite ir mācījis Un viņš ir mācījis daudzus Teologus... kur... ko ir mācījis Delpers?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.27 17:11:45
Nu, ja tavas miroņteoloģijas inciators (?) ir Bite, tad, nu ko - atliek vien noraidīt cilvēku, kurš sludina pretēji Rakstiem.. kā pats to esi daudzreiz norādījis! kaut tas būtu pats Luters, vai ne?

1 Tanīs dienās nāca Jānis Kristītājs un sludināja Jūdejas tuksnesī:
2 "ATGRIEZIETIES no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.
/Mt.3/
19 Tāpēc NOŽĒLOJIET savus grēkus un ATGRIEZIETIES, lai jūsu grēki tiek izdeldēti,
20 un Tas Kungs liktu nākt atspirgšanas laikiem un sūtītu jums izredzēto Kristu Jēzu,
/Ap.d./

Ja pirms Jēzus neviens nespētu savus grēkus nožēlot/no tiem atgriezties, tad JKristītājs būtu par velti sūtīts... Miroņiem neko darīt neliek, un no miroņiem nekādus rezultātus negaida. Tā ka, sorr, ne visi farizeji ir Teologi.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.27 17:20:32
Nu, ja tavas miroņteoloģijas inciators (?) ir Bite, tad, nu ko - atliek vien noraidīt cilvēku, kurš sludina pretēji Rakstiem.. kā pats to esi daudzreiz norādījis! kaut tas būtu pats Luters, vai ne?

Es tev teicu... aizej ar VIŅU parunājies Pēkšņi Jona sāks ticēt Muldera liecībai par citiem? Ej nū? Tu tā bieži... tici visam, ko tev katrs saka! Ja jau tici par A.Biti no Muldera mutes, tad kāpēc citam, ko saka Mulders netici?

Ja pirms Jēzus neviens nespētu savus grēkus nožēlot/no tiem atgriezties, tad JKristītājs būtu par velti sūtīts... Miroņiem neko darīt neliek, un no miroņiem nekādus rezultātus negaida. Tā ka, sorr, ne visi farizeji ir Teologi.

Nezinu... vienam Mironim Kristus teica "Lācar Nāc ārā" - un neko... iznāca... cilvēki protams, no miroņiem rezultātus negaida un netic, ka Dievs to spēj darīt... Dievs miroņus dara dzīvus... cau savu Vārdu!

Šķiet Jonai ir pilnīgs `čau` luteriskajā izpratnē par to kā Svētais Gars nāk, kā tas atdzīvina mironi, kāda nozīme ir Dieva Vārdam un kāds ir Dieva Vārda spēks

Uhhh Jona silti iesaku aiziet pie Aleksandra Bites... moš viņš tev iepravīs mozgas! Bet ja tu neej... tad tiešām... izrādās Jonas drosme ir tikai forumu i-neta aizsegā... vicinot grāmatas...

Kā kompensāciju varētu apsolīt kaut kādā galīgā laika periodā, ka es aizeju papļāpāt ar tavu mācītāju, ja tas ir Luterāņu mācītājs, kā tu sevi reprezentē kā Lutrāni! Tikai es nezinu kurš un kur viņš ir... un vai viņš tevi pazīst un zin tavu mācību, ko tu sludini!

To ko es runāju forumā A.Bite zin... vēl vairāk... par Muldera textiem ir reportēts viņam... un kā redzi... neesmu vēl exkomunicēts!

Vai tavs mācītājs zin, ko -Jona- sludina un to akceptē tā kā -Jona- sludina?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2008.10.27 17:24:18
killers paliek killers, lai kā tu tagad arī gari plaši neizmuldētos, un man, zin, nepavisam neinteresē vēl nepieceltu miroņu teologi. Tātad slikti strādā.
P.S. manējo mācītāju tu zini sen, neizliecies, vai arī - neplāties ar savām mozgām pie tik smagas amnēzijas..
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.10.27 17:31:54
-Jona-
"rimsties jel, meitene!" nu jau ir par daudz. Ja tu nesaproti un "liec atziņas par kāju pamesliem", tad vismaz esi pieklājīga!
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.27 17:37:42
P.S. manējo mācītāju tu zini sen, neizliecies, vai arī - neplāties ar savām mozgām pie tik smagas amnēzijas..

Nezinu gan! Ja esi teikusi, tad palaidu garām! Nu neko... palikšu nezinot! Tu savukārt paliksi bez vērtīga padoma, sarunas...

Interesanti, ka neesi gatava uzklausīt nevienu kurš kaut vai potenciāli varētu kaut kam nepiekrist. No kā tu baidies? Ja tev ir Patiesība, tad no kā tu baidies? Vai tiešām domā, ka tu esi grauds ceļa malā... ko Velns var viegli izravēt?

Ja uzskati, ka neesi gana stipra... lai tā būtu... bet tad neplāties tā it kā varētu Zemi kājām gaisā apgāzt, ja tai osiņu pieliktu... Ja nespēj turēt sarunu ar A.Biti, tad tev augt un augt un augt! Taču es brīnos, kā tu baidies iet srunāt ar cilvēku, kuru nemaz nepazīsti... Tu taču pārliecināta esi, ka Mulders ir mironis... tu te liecini, ka Mulders ir melis, tad kamdēļ domā, ka par A.Biti šis nemelo... varbūt meloju... varbūt es tevi tikai ķircinu, zinot, ka tu nekad neiesi un tā nekad neuzzināsi, ka par manu galvu viņa draudzē izsludināts miljons... un mana bilde pa visu baznīcu izlīmēta ar brīdinājumiem `Ķeceris, Slepkava un Melis"

Jocīgi... cilvēku nepazīsti, bet tiesāt gatava esi... ne tikai Mulderu, ko ne mūžam neesi redzējusi... bet pat vispār mācītājus un dajebkuru, par ko vien Mulders varētu ko labu liecināt... Uhh Mulderam ir liels spēks... tu to viņam piedēvē un ļauj šim spēkam tavus spriedumus ietekmēt... tad jau es esmu tevi sagrābis un tevi kontrolēju, jo ja es gribēšu lai tu kur neej, es pateikšu - ej pa labi un -Jona- ies pa kreisi Cik viegli tevi dancināt! Jo šķiet pati iet un pārbaudīt esi par bailīgu!

Ja nav laika, netiec, Bite aizņemts vai citi objektīvi iemesli - sapratīsim. Bet ja tavs pamatojums ir - Muldera Draugs ir Mans Ienaidnieks... tad... tad žēl tevis!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 129 , pavisam kopa bijuši: 35552