atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mīlestību Klātesamība dzemdībās?
Mulders
Iesūtīts: 2008.07.23 12:15:14
Pirmkārt jau jūs - vīri - kā jūs uztverat to, ka esat klāt paši savu bērniņu dzemdībās? Ko tas jums personīgi nozīmē?

Protams, meitenes arī drīxt izteikties!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.07.23 12:18:06
Mulder tu esi neaktuālo un teorētikso jautājumu ģēnijis! man tas neko neizsaka!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.23 12:21:42
Mulders

es kā meitene izteikšos - negribu lai bērna tēvs ir klāt.... vnk negribu.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.23 12:25:33
sica, labums ir vismaz tas, ka mūsdienās cilvēkiem ir izvēle... būt kopā tai brīdī, vai vēlāk...

Personīgi man tas ir svarīgi būt kopā ar māmiņu un bērniņu tajā brīdī, tas ir brīdis, kad tu burtiski esi līzdalīgs un piedzīvo īstu Dieva brīnumu. Bet, protams, tas ir arī lielais māmiņas brīdis, tamdēļ uzskatu, ka vīriem būtu 100% jārespektē māmiņu vēlmes šajā notikumā, lai cik jocīgas tās viņiem personīgi šķistu!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.23 12:29:15
Mulders

OK. pēc procesa notikšanas vīru var iesaukt šai telpā, lai ir kopā ar māti un bērnu, bet teiksim kā ir - dzemdības nebūt nav tas estētiskākais baudījums, kas vienmēr norit gludi un pūkaini..... yun atkārtošu savu augšpusē izteikto personisko viedokli - es ko tādu negribu.....
mana māsa gribēja piespiest bērna tēvu būt klāt, lai gan viņam tas bija dziļi vienaldzīgi. par laimi viņai bija ķeizars un tad ārsti nemaz neatļāva viņam atrasties telpā
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.23 12:34:00
sica, nedomā, ka es tev pārmetu... pilnīgi respektējama vēlme! Cilvēki dažādi un dažādas ir māmiņas un dažādi ir tēti...

Dzemdības arī noteikti ir kaut kāda daļa no attiecībām, kuras ir tik dažādas cik dažādi ir cilvēki!

Bieži dažādas domas var mainīties gan procesa gaitā, gan uzzinot vairāk par to, kādu tas atturēs, citam dos drosmi būt klāt!

sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.23 12:39:51
Mulders

saprotama doma. bet man tas viss izraisa pašai ne pārāk labas emocijas, tāpēc jokoju, ka labāk adoptētu pāris bērnus 4 gadu vecus....
sicilia
# Iesūtīts: 2008.07.23 12:50:18
a_masiks

labi ka tēju. Māsas palātā bija sieviete ar plānoto ķeizaru (veselība neļāva dzemdēt). Ārste tā atpūtās, ka arī tai dienā bija baigās burās un taisījās taisīt ķeizarus. tad nu tā sieviete kliedza un gribēja raklstīties ārā, jo doma, ka ķeizaru taisa tante burās viņu nesajūsmināja
Mulders
# Iesūtīts: 2008.07.23 12:54:50
a_masiks, jā tā pēcdzemdību aprūpe arī spēlē baigo lomu... tiešām tēvs var izskraidīt daudz operatīvāk apkārt un neviena māsa/dakters neiedomājas raspaļcovku taisīt!
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.07.23 12:56:46
Paldies, es negribētu. Stāvēt un neko nevarēt palīdzēt? Vēl skatīties uz visām tām asinīm un sāpēm?

Ja nu sieva ļoti gribētu, tad gan es piekristu.

Ceru, ka nākotnē cilvēki pārsvarā dzims mēģenēs.
Amēlija
# Iesūtīts: 2008.07.23 12:57:29
es domāju, ka es nedzemdēšu, tapēc atļaušos neizteikties.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.07.23 12:58:57
dzemdības ir visai saspringts process - manuprāt vīriešiem(tas ir - vīram, topošajam tēvam) tur nav jāņem līdzdalība. domāju, ka mani tas tikai traucētu, ja mans vīrs brīdī, kas ir visai atbildīgs vēl ņemtu tur un noģībtu vai izteiktu kādus pamācošus komentārus.
pēctam lūdzu, lai nāk un piedalās visos priekos - bērniņš ir dzimis!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:02:18
ja būtu iespēja vīrietim piedāvāt izciest dzemdības kopā - tas ir, lai viņš arī jūt tās sāpes, nez vai kāds būtu īpašs entuziasts piedalīties.
Balss
# Labojis Balss: 2008.07.23 13:04:49
Mulders
Bija labi, ka vīrs bija klāt - gan kā treneris max elpošanas fāzē (lai noturētos pareizajā ritmā), gan mierināja un garīgi stiprināja ar savu klātbūtni grūtā brīdī.
sica
Vīrs atrodas galvgalī, ne kājgalī (vismaz man tā bija), un tiešām, viņš teica, ka grūtākais ir tas, ka nekā tajās sāpēs īsti nevar palīdzēt.
Bet pirms tam, dzemdību sākuma fāzē, palīdzēt var - gan atbalstot sievu staigājot, gan viņai muguru masējot.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:06:32
S.R...
Ja tās sāpes varētu sadalīt, tad vīrieši piedalītos.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:25:48
a_masiks
nu atvaino, bet tajā brīdī man patiešām nekādu līdzjutēju komandu nevajag, pašai tāpat ar visu jātiek galā. profesionāla palīdzībā, jā, tā ir ļoti nepieciešama. nu nebūtu man laiks vēl ar vīru tur noņemties. dzemdības ir smags, grūts un sāpīgs darbs. veči lai stāv pie ratiem.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:26:58
KarotesNav
nezinu,nezinu.. varjaubūt.
Balss
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:31:56
a_masiks
Visi par apgrūtinājumu?
Nu, max sasprindzinājuma brīdī, kad totāli jākoncentrējas, tad tiešām vairs nevajag ne rokas turēšanu, ne galvas glaudīšanu, tad sieviete ir nokoncentrējusies tā, ka pilnīgi viss, kas novērš uzmanību, traucē.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:32:25
a_masiks
Ja tu uzskati, ka mīlama cilvēka klātesamība tev ir apgrūtinoša nevis palīdzoša - varbūt tas nav īstais, kuru par vīru un tēvu saukt?
Bet ja tas mīlamais nokritīs ģībonī, un vēl būs papildus par viņu jāuztraucās? ;-)
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:41:46
a_masiks
Karavīru visam nepietiks, un dažas mīl savus mīkstmiešus. Ne jau visām sievietēm vajadzīgs atlēts - kultūrists - karavīrs - spalvains pērtiķis.
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.07.23 13:43:15
Senajaas kultuuraas dazaadi bijis. Patriarhaalajaas viiri uz taadu sieviesu buusanu i neskatiijaas.
Matriarhaalajaas-viedaas sievas vinjus i tuvumaa nilaida.

Kaa pareizi-kaa kuram patiik, domaaju (pp-bez viira, visas triis reizes, kaut kaa man vinjs sajaa kopaabuusanas posmaa neiederiigs likaas).
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 36318