atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Draudzes dzīve pandēmijas laikā
incognito
Iesūtīts: 2020.03.15 10:40:14
Kā pie jums tas notiek?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2020.03.27 00:42:08
diletants
par 7)
Apmēram to jau arī biju domājis.
dafne
# Iesūtīts: 2020.03.30 11:41:56
Tad pēc jauniem drošības noteikumiem 1+1 sanāk,ka katram personīgi jādodas pie mācītāja,ja ir kāda vajadzība...pa vienam?Vai tas uz reliģiskām organizācijām neattiecas?
dafne
# Iesūtīts: 2020.03.30 11:48:10
Biķeru draudzes mājās lapā ir labs raksts -Lutera pamācība mēra laikā.
bikerudraudze.lv
dafne
# Labojis dafne: 2020.03.30 11:57:57
Domāju,ka šī būtu tā īstā reize,atvērt forumu tā,lai tas pieejams visiem draudžu cilvēkiem,informācijas apmainai,kopīgam lūgšanām utt.Atvērt virtuālu baznicu.Diemzel,es pati no šim tehniskām lietām maz ko saprotu..cik tas būtu iespējams un cik tas izmaksātu.
diletants
# Iesūtīts: 2020.03.30 13:19:54
Bija jau kādreiz tāda virtuālā baznīca, sen jau vairs nav...baznica.lv
Aivars
# Iesūtīts: 2020.03.30 17:57:53
dafne
Nu telefoni jau taču vēl darbojas. Faktiski jau tā sanāk, ka komunikācija vairāk sanāk caur e-rakstiem un tlf, izņemot tās situācijas, kur nekādai nevar bez tieša kontakta.
Faktiski jau arī iepriekš bija zināma lūdzēju grupa, kas vakaros aizlūdza par citiem. Tagad var mēģināt lūgšanu svētbrīžu vietā turēt savstarpējas aizlūgšanas, pie vajadzības uzticot tās citiem kaut vai e-pasta formā

Sāpīgākā tēma jau ir Sv. Vakarēdiens un reāla satikšanās

Bet citādi.. nezinu vai būtu diži liela jēga kaut kādu papildus virtuālo baznīcu taisīt, kas drīzāk būs kārtējā spamotava un apgrēcība, spriežot pēc visiem līdzšinējiem e-baznīcu e-forumiem.

Es vairāk priecātos, ja kristieši būtu panākuši kādā TV brīvpakā ietilpstošā kanālā svētdienas programmu, kur tad nu arī būtu tiešraides noteiktos laikos luterāņiem, katoļiem, baptistiem, pareizticīgiem... tā lai tiešām cilvēks var līdzi lūgt savējiem, nevis skatīties konservu loteriju te no tās, te no citas denominācijas. Pietiekoši daudzi kristieši dzīvo teritorijās, kur internets nav pārāk labs, vai arī viņiem nav vispār
dafne
# Iesūtīts: 2020.04.01 13:09:12
AivarsSak ko grib,man tā doma jau sen sēž galvā,ka luterāņiem vajag vien virtuālo pulcēšanās vietu😊Ne tāda izpildījumā ka bija,protams.Pašreiz visi izmetajušies pa dažādiem soc tikliem.
Par TV pilnīgi piekrītu.
incognito
# Iesūtīts: 2020.04.02 08:38:29
dafne,
paldies par norādi uz to Lutera vēstuli. Tā ir ļoti prātīga un ieteikumi - pārsteidzoši mūsdienīgi:
" Tāpat es (..) izvairīšos no personām un vietām, kur neesmu vajadzīgs, lai neatstātu novārtā pats sevi un nesaindētu un neaplipinātu vēl citus, ka nekļūtu vainīgs viņu nāvē. "
incognito
# Iesūtīts: 2020.04.18 10:00:49
Pēc plašsaziņas izplatītām ziņām, Liepājas sv.Annas mācītāji ir interpretējuši aizliegumu pulcēties kā ieteikumu.
https://www.tvnet.lv/6952410/video-policija-sakusi-parbaudi-par-pulcesanos-baznica-kur-piedalijies-ari-liepajas-mers
Redzēs, ko teiks policija.
dafne
# Labojis dafne: 2020.04.21 13:59:01
Pilnīgi jau sāk tracināt šitas viss...baltkrievi mierīgi svin Lieldienas,mums te pie datora jāsēž dievkalpojuma laikā un vēl pat nav zināms cik ilgi.Un daži vēl to baznīcā sauc par iespēju laiku.
It kā lielveikalā dažs labs stāvot un klanoties(stāv un doma un lasa,kas rakstīts uz iepakojuma) vitrinam ir mazāks drauds,nekā bazniceni baznīcā ievērojot distanci un visus drošības līdzekļus.
dafne
# Iesūtīts: 2020.04.21 14:04:09
incognitotak Liepājas mērs jau atvainojās.
incognito
# Iesūtīts: 2020.04.23 12:49:13
dafne
Es to pieminēju tikai tāpēc, ka šī notikuma sakarā sastapu ārkārtīgi asu reakciju sociālajos tīklos:
"Patiesi neaptverami ... Latvijā Dieva kalpi Liepājā ir tumsoņas un "Slepkavas" ... Manuprāt, patiesībā sludina nevis Dievu, gribās teikt, kalpo Velnam (Ļaunumam) un vairo Nāvi..."
incognito
# Iesūtīts: 2020.04.23 16:36:08
Par pašizolāciju kā iespēju laiku - šodien uzzināju, ka
pazīstamais apustulis Pāvils izolācijas laikā Romas cietumā uzrakstīja veselas četras interesantas vēstules - filipiešiem, kolosiešiem, efesiešiem un Filemonam.
dafne
# Labojis dafne: 2020.04.24 15:22:15
incognitoasa reakcija uz visu ko dara vai nedara kristieši vienmēr būs.Cik zinu,ka tur nebija nekādi dižie pārkāpumi.Ja nebūtu mērs ieradies,tad arī mēdijiem tas nez vai būtu bijis saistoši.
Veikals Depo Liepājā tanī pat laikā pilns ar cilvēkiem,bet tur nebija mērs.


Aivars
# Iesūtīts: 2020.04.25 10:59:58
dafne
Pieņemu, ka mērs nav no attistibai par, un tas arī bija tas īstais pārkāpums.
Kroņgripa un dievkalpojums te bija tikai retorikas elementi tāpat kā tārpi zupā uz "Potjomkina"
dafne
# Iesūtīts: 2020.04.30 12:30:57
Aivarspat nezinu kurā partija mērs ir,bet to,ka kameras priekšā spēj atzīt,ka ir ticīgs cilvēks un aicina lūgt...tas priecē.Tikai tas noteikti atbalsosies nākamajās vēlēšanās.
dafne
# Iesūtīts: 2020.05.29 17:05:22
No kurienes tā intinkcija(nezinu vai pat pareizi uzrakstīju,bet maizes merksana vīnā ir domāts) uzradusies?Var kāds paskaidrot?
Izmalu cauri Konkordijas formulu par Sv.Vakarēdienu un nerodu tur kaut kādus izņēmuma gadījumus.
dafne
# Iesūtīts: 2020.05.29 17:10:47
"Ja Kristus iestādījums netiek pildīts tā,kā viņš ir pavēlējis,tas nav Sakraments."(KF:par Svēto Vakarēdienu)
incognito
# Iesūtīts: 2020.06.03 06:45:48
dafne
Par laimi, Kristus vakarēdienu ir iestādījis pietiekami brīvā veidā, lai dažādas tā formas būtu iespējamas. Mūsu draudzē maizes mērkšana vīnā ir iespējama, ja vakarēdiena saņēmējs apzinās sevi kā iespējamu draudu citiem. Tad var oblāti saņemt pirkstos un vīnā iemērkt. Es esmu tā darījis, kad man uz lūpas uzmetās sazin kāda pumpa un negribējās caur kopīgu kausu ar šo pumpu dalīties.
dafne
# Iesūtīts: 2020.06.05 11:56:30
incognitokur var iepazīties ar to ,ka Kristus Vakarēdienu ir iestādījis pietiekami brīva veidā?
Ja ir pumpas vai cilvēks ir sasirdzis,var neiet pie kopējā Vakarediena.Izlaist to reizīti.😉
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 34396