atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Jēzus Kristus aicina: Lai visi ir viens!
armilo
Iesūtīts: 2011.08.27 15:09:24
„Lai visi ir viens, itin kā Tu, Tēvs, Manī un Es Tevī, lai arī viņi ir Mūsos, lai pasaule ticētu, ka Tu Mani esi sūtījis.” (Jņ.17:21)

Paklausot mūsu Kunga un Pestītāja Jēzus Kristus pavēlei, aicinu Arhibīskapu Jāni, bīskapus, prāvestus, mācītājus un visus Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas (LELB) lajus uzsākt apvienošanās procesus ar Romas Katolisko Baznīcu.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 27 . 28 . >>
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Labojis Uldis: 2011.08.27 17:09:15
Memekija

vai tad KLB vispār spētu pastāvēt bez kašķa pret katoļiem? - kurš pret kuru te uzbrūk; kurš te "kašķojas"? Kāmēr mēģināju skaidrot Rakstus, tāds cilvēks kā armilo paspēja apzīmēt mani ar visādiem spilgtiem epitetiem.

Bet svarīgāk ir kaut kas cits. Vai tiešām tevi,Memekija, neinteresē patiesība?
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.08.27 17:12:44
armilo
Tev tiešām vajadzētu vispirms atpūsties, un tad jau atpūtušamies drusku iedziļināties šajās tēmās, vēlams arī ko palasot, `pravieti`!
Pagaidām te redzu tavā uzsaukumā vien paviršus, seklus lozungus, kas ignorē īstenību, un uzdod vēlamo par esošo, kā vairākkārt pēdējā laikā esi darījis.

Bet visumā apsveicu ar drosmi `iziet no pagrīdes`, kas noteikti nebija viegli. Tas neapšaubāmi ir solis kas prasa savu vīrišķību, par ko var cienīt gan M. Santu, K. Dimiteru, gan nu arī Tevi. Lai Tava sirds atrod mieru lai kurā denominācijā, ka tik Kristus žēlastībā!
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.27 17:15:43
armilo
to ari domaju... kas tur ir rakstits...

Papucs
# Labojis Papucs: 2011.08.27 17:56:16
armilo
Protams, Tev taisnība
Es jau sen šeit pat saku, ka visas atšķirības ir pārsvarā iedomātas nevis reālas.

Bet, redzi - Tu, pārkāpjot šo grāvi, esi saskatījis to atšķirību iluzorumu.
Tiem, kas vēl grāvja otrā pusē, šķiet pavisam savādāk, saku no pieredzes.
Uldis
# Iesūtīts: 2011.08.27 19:19:13
Papucs

visas atšķirības ir pārsvarā iedomātas nevis reālas - iesaku izlasīt Šmalkaldes artikulus un traktātu par pāvesta varu un primātu un tad padomā, vai ir kas mainījies.
Tēvs Indriķis
# Labojis Tēvs Indriķis : 2011.08.27 19:34:11
Aivars, nu re, kā aizdzināt armilo ar savu protestantiskā uniformisma šaursirdību, jej bogu, kā zaldātiņi prūšu armijā zem Frīdriha Lielā..
Tur jau ir tā Romas katolicisma fascinējums un arī katoliskās domāšanas vispār funktieris , ka zem viena jumta var sadzīvot arī kristieši ar atšķirīgiem uzskatiem sekundāros jautājumos.

Un kāda armilo rīcībai sakars ar M.Santa vīrišķību, kuru tu te aicinot cienīt?

armilo , nu tad tu tur pagaidām iesildies un nu tad būs mums jātaisa viena luterāņu - katoļu draudzības biedrība augšā.

Papucs, arī es tev piekrītu, objektīvi daudz kas ir mainījies, ja skatās uz šodienas Romas bīskapu ne vienīgi caur pamatoto viduslaiku pāvestības atmaskošanas prizmu, vai ne.
Kaut kas tādā domāšanā ir samocīts.
Kaut kā neštimmē kopā Kristu apliecinošs teologs Svētajā Krēslā ( esmu lasījis viņa darbus ) ar antikristīgumu. Vajag ļoti piepūlēties lai šo apsūdzību joprojām uzturētu.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.08.27 20:04:16
Nē nu skaidrs jau, ka Pāvesta institūcija nekur nepazudīs.
Bet skaidrs arī tas, ka neliela situācijas izpratne toreiz no Pāvesta puses Lutera jautājumā visu vēstures riteni būtu pagriezusi pavisam citādi, un luterāņi šodien būtu kā atsevišķs RKB ordenis līdzās franciskāņiem, jezuītiem u.c.

P.S. Un kas zin, varbūt Luters šodien būtu RKB svēto kārtā
Gan jau ka atkal kādas ekonomiskās intereses Lutera atbalstītāju vidū guva virsroku pār garīgajām, tāpēc šodien ir tā kā ir...
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.08.27 20:21:55
Uldis
Tīri teorētiski mēs varam pieņemt varbūtību, ka Laiku Beigās antikrists nāks tieši no pāvestiem. Bet nedomāju, ka Pāvesta institūcija būtu radusies ar mērķi pēc 1000 gadiem dot pasaulei antikristu.
Ja tas tā notiks, tad vienīgi tāpēc, ka Pāvestam ir pietiekoši liela ietekme ne tikai visas pasaules kristīgajā baznīcā, bet arī visā pasaulē vispār.
Saproti taču, ka tik pat labi antikrists varētu būt arī Zviedrijas luterāņu arhibīskaps, tikai viņa amats ir bandinieks salīdzinājumā ar Romas Pāvestu.
Pēc Tavas loģikas jau nodaļas vadītāja un brigadiera amati ir grēks.

Nē, nu OK, zināma neliela varbūtība, ka Pāvestu izdomāja, lai beigās visu sačakarētu, tiešām pastāv. Tikai mums jāatzīst, ka ne visi to toreiz zināja. Visticamāk, ka to zināja tikai seriāla režisors, ja nu tā tiešām bija.
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.27 20:26:52
Tēvs Indriķis
Neviens nav dzīts. Vēl vairāk - trešdien viņam tika pagarināts kalpošanas termiņš. Bet nu acīmredzot, cilvēks ir noartikulējis savu identitāti un uzdrošinājies to atzīt. Visu cieņu.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.27 20:44:05
Spriežot pēc sirds attieksmes brāli Armilo, tu esi garīgāks par dažiem citiem brāļiem. To saku no sirds. Mani netraucē un nekad nav traucējis mīlēt tevi un citus brāļus katoļus un arīdzan luterāņus. Zinu vienu, es jau piederu Kristus globālajai miesai visas pasaules mērogā neskatoties uz konfesiju. Taču ikdienā es labprāt esmu savā vietējā draudzē, kurā saņemu sev stiprinošu DIeva Vārdu, mīlestību un brāļu māsu sadraudzību. Tas, ka nepievienošos RKB, absolūti nemainīs manā dzīvē neko, jo Dievs mani mīl, es mīlu Viņu, gribu Viņam kalpot un to arī daru. Taču es varu un jau esmu vienots ar citas konfesijas brāļiem, kas savā sirdī mīl Jēzu, kalpo Viņam un to var redzēt viņu dzīvēs. Tāpēc mani neuztrauc vai tu esi katolis, luterānis vai pareizticīgais. Tas nemaina manu attieksmi. No šī aspekta raugoties es saprotu tavu vēlmi pēc vienotības un vienprātības, kas ir apsveicama. Ko darīt man, ja es jau tāds esmu attiecībā pret tevi un citiem? Man nav vajdzības to oficiāli kaut kā apstiprināt norādot kofesijas piederību, jo īstenie DIeva bērni nav konfesijas ierobežoti. Tāpēc, DIevs manā dzīvē darbojas neatkarīgi no tā kādā konfesijā es esmu, jo Dievs atsaucas uz manu ticību, paklausību, mīlestību, bet nevis uz konfesiju. Tāpēc paldies par uzaicinājumu, bet man nav pamata kaut ko mainīt savā dzīvē, jo uzskatu to par nelietderīgu.

Ceru, ka tu saprati manu sirdi pareizi,
ar mīlestību brālis Kristū
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.08.27 21:59:27
Ceru, ka Armilo arī izdosies atrast to `vienu svētu kristīgu Baznīcu`, ko viņš meklē.
Memekija
# Iesūtīts: 2011.08.27 22:02:32
Uldis
Bet svarīgāk ir kaut kas cits. Vai tiešām tevi,Memekija, neinteresē patiesība?
Vai tiešām tu, Uldi , zini, kur ir patiesība?
Memekija
# Iesūtīts: 2011.08.27 22:05:05
svētais
Parakstos zem tava teksta
Uldis
# Iesūtīts: 2011.08.27 22:45:35
Memekija

Jā! Iedomājies - zinu. Pie Kristus. Rakstos. Vai tad Kristus nesaka, ka nāks Aizstāvis, kas "liks pasaulei izprast grēku, taisnību un tiesu." (Jņ. 16:8)
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2011.08.27 22:50:37
armilo
Jācer, ka tas ir Svētais gars, kas tevi pavadījis šī lēmuma pieņemšanā. Tomēr nez vai Dievam labpatiktos luterisko draudžu iztukšošanās un evaņģēliskā darba izjaukšana.
Veiksmi un ar Kristus žēlastību
Uldis
# Iesūtīts: 2011.08.27 22:50:58
Papucs

Es jau tev nejautāju par anitkristu. Šmalkaldes artikuli norāda uz reformācijas īsteno iemeslu un cēlni - pāvestu. Runa jau nav par Voitilu vai Racingeru, bet pāvestību kā institūciju. Pāvestība - kristietības ienaidnieks.
Češīras Kaķis [78.84.58.11]
# Iesūtīts: 2011.08.27 23:03:28
Es arī esmu par vienotību un vienprātību ar saviem kaimiņiem blakus dzīvoklī. Tādēļ man ir nolūks izlauzt sienā caurumu un iestumt pie kaimiņiem savu dīvānu. Jādomā, viņi jutīsies aizgrābti!
Uldis
# Iesūtīts: 2011.08.27 23:12:59
Papucs

Precizēšu: pavests - Kristus ienaidnieks. Racingera vietā es ātri pamestu šo vietu un meklētu pēc grēku piedošanas.
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.08.28 08:22:50
Uldis
Nu es jau apmēram tā teicu.
Kā tad tur ar tiem Šmalkaldes artikuliem un traktātu par pāvesta varu un primātu sanāk - vai kardināli arī jau ir Kristus ienaidnieki, vai par tādiem kļūst automātiski pēc ievēlēšanas pāvesta amatā?
Un priesteri tad sanāk tādi pavisam maziņi Kristus ienaidnieciņi vai kā?

RKB struktūra tad būtu tāda kā otrādi apgāzta piramīda, kur pašā pašā apakšā ir visa ļaunuma sakne - pāvests. Virzoties uz augšu tad nonākam pie teorētiski mazākā ļaunuma - katoļu priesteriem?

Vai tas bija tas, ko Luters domāja?
Memekija
# Iesūtīts: 2011.08.28 16:20:17
Uldis
Man nez kāpēc tomēr ir aizdomas, ka pāvests arī ir kristietis
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 27 . 28 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 78 , pavisam kopa bijuši: 32685