atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu par vīru kustību draudzēs
svētais
Iesūtīts: 2011.08.16 11:24:16
Sakiet, vai Jūsu draudzēs ir vīru kustība?
AutorsZiņas teksts
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 11:24:39
Kāda tā ir? Kādas ir formas un kalpošanas?
S.R...
# Iesūtīts: 2011.08.16 11:30:03
cik zinu, manējā draudzē tādas kustības nav. bet kādu laiku mēs,sievas lūdzāmies par saviem vīriem, nācām kopā tieši šī iemesla dēļ.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 11:30:46
sievu lūgšanas ir ļoti ļoti svarīgas. to es augstu novērtēju arī mūsu draudzē, ka tādas notiek.
vilks
# Iesūtīts: 2011.08.16 11:31:39
Manā tagadējā nav, bet vecajā notiek vīru vakari un ar labiem panākumiem - vīri, kas agrāk uz baznīcu nenāca vai varbūt atčāpoja Ziemassvētkos, ir tā rezultātā iesaistījušies dažādos kalpošanas darbos draudzē - gan pērminderi, gan palīgi Svētdienas skolas nometnes organizēšanā un īpaši nodarbībās pusaudžu puišiem, gan visādos praktiskos, draudzei vajadzīgos darbos. Iet jau visādi, jo lielākoties tur nenāk juristi un biznesmeņi, bet gan cilvēki parastie - bet ir priecīgi redzēt, ko Dievs var darīt cilvēku dzīvēs.

Tiesa, kas tieši notiek vīru vakaros un kā mācītājs to ir panācis, nezinu, es tur nekad neesmu piedalījusies.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 11:34:21
vilks
to gan ir prieks dzirdēt. mūsu draudzē arī vīri ir aizņemti sv.skolās, kārtībnieku dienestā, ar pusaudžiem. Bet nav tādas vīru lūgšanas vai sadraudzības vai vīru kalpošanas ( atsevišķi) . Domāju, ka tādas vajag un ka tas pietrūkst. Taču ūdens ir sakustējies un kustība saķusies...
vilks
# Iesūtīts: 2011.08.16 11:41:18
svētais
draudzē, par kuru runāju, bija otrādi - tikai daži vīri bija iesaistīti kādās kalpošanās, lielākoties visur bija sievietes. Bet vairāku gadu laikā no vīru vakaru nācējiem ir parādījušies tiešām daudz ticīgu vīru, kas vēlas arī draudzē kalpot. Un, protams, pieaugt arī paši ticībā.
Aivars
# Labojis Aivars: 2011.08.16 11:44:49
svētais
Jā, mums gan vīri ir kustīgi, gan sievas, gan arī bērnu kustības draudzē ir novērojams
Bet vispār mums tās pašas Bībeles stundas ir tā kā vairāk vīru pasākums, savukārt tālāk jau ir vesela rinda pienākumu, ko viņi uzņēmušies, kāds nu katram aicinājums
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 11:46:29
Aivars
Tas gan ir svētīgi. man ir sapnis, ka mūsu vīri studē Bībeli šādās vīru sanāksmēs.
svētais
# Iesūtīts: 2011.08.16 11:47:01
vilks
tas gan ir svētīgi, tiešām prieks par to .
dafne
# Iesūtīts: 2011.08.16 11:47:58
Aivars
hm..sievam nevajag Bibeli studet?
Kurilbobs [91.188.42.9]
# Iesūtīts: 2011.08.16 13:25:24
dafne
prieksh kam studet sievam Biibeli? vai Korintieshos nav rakstiits, ja sievas ko draudzes sapulcees nesaprot, lai prasa maajaas saviem viiriem
Māris Zelčs
# Iesūtīts: 2011.08.16 20:27:40
Šogad tika sāktas vīru tikšanās. Sākumā reizi nedēļā, tad retāk, tagad sen nav bijušas. Pats ne reizi nepiedalījos, jo apskatāmās tēmas nelikās saistošas. Kustība tā noteikti nav. Iespējams, ka trūkst dalībnieku. Šajā vasarā ir sajūta, ka atrodos sieviešu draudzē. Pēdējos Dievkalpojumos vīriešu daudzums ir mazāks par 10%.
Papucs
# Iesūtīts: 2011.08.16 20:51:34
svētais
O, jā!!!
Mūsu draudzē ir spēcīga vīru kustība!
Es pat teiktu, ka mana draudze ir viena riktīga vīru draudze ar visu kustību!
Sievietes ir maz un nāk reti.
Man ļoti patīk mūsu draudze.
Šodien savā draudzē uzzināju ļoti interesantu lietu - tās lielās pudeles, ko var vērot vecās padomju filmās uz galdiem rindā ar duļķainu šķidrumu, tās latviešu valodā saucot par Karlīnēm.
Sicilia
# Iesūtīts: 2011.08.16 20:56:58
speciālas vīriešu grupiņas nav. cik nu vīrieši ir, tie tiek iejūgti dažādās kalpošanās - korī, draudzes saimnieciskās lietās, grupiņās dažādās.
bet vīriešu trūkums liels... mazpilsēta jau vispār un njā...
Aivars
# Iesūtīts: 2011.08.16 21:04:42
dafne
Sievas jau arī studē. Es tikai vēroju dinamiku
sabio
# Iesūtīts: 2011.08.16 21:50:15
jā, traki - atnāk vīrietis, redz, ka apkārt tikai sievietes vien un mūk prom, savādāk kas zin` sāks vēl kāda palūgt savā mājā logu salabot, ar mašīnu kautko aizvest vai vēl kautko un kā nu kristīgs cilvēks atteiks : D Un ta tik būs maisam gals vaļā

Bet ja nopietni, tas daudzus varētu atbaidīt gan. Tieši tāpat situācijā (kas Latvijas baznīcā , protams, nereāla) , ja atnāk sieviete uz kādu pasākumu/organizāciju, kur tikai vīrieši vien...
Papucs
# Labojis Papucs: 2011.08.16 21:54:32
sabio
ja atnāk sieviete uz kādu pasākumu/organizāciju, kur tikai vīrieši vien...
Ļoti reāla situācija - mūsu vīru draudzē vairākas reizes nedēļā ienāk pa sievietei (dažas ir regulāras apmeklētājas, dažas nē). Visi to uztver pavisam normāli, nekādu aizspriedumu!
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.08.16 22:27:16
Papucs
Beidz tak muldēt par saviem alkāniem.
sabio
# Iesūtīts: 2011.08.17 19:00:00
Mārtiņ, Papuc- jā, nu šai gadījumā viņus vieno kas īpašs un te tiešām dzimums nav svarīgs

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 102 , pavisam kopa bijuši: 2318