atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Atbildība
Edža
Iesūtīts: 2011.06.21 14:19:33
Esmu lajs un domāju, ka visiem kas šo katoli iekļāva mūsu baznīcā ir jāatkāpjas. Sava goda dēļ - tātad Arhibīskap, Mācītāj Ginter ar kundzi! Uz priekšu! Ja Jums vēl ir kādas goda paliekas... Jo šis kauns gulsies uz jums gadu gadiem. Kā katolis nokļuva mūsu baznīcā un vēl pie tam izbrāķēts???

Cik saprotu mācītāju vidū arī ir pacēlies jautājums, kā Lēvalds ir te nokļuvis!
AutorsZiņas teksts
Edža
# Iesūtīts: 2011.06.21 14:21:07
P.S. Lēvalds ir notiesāts....
Gintera kungs - Jūsu komentārs par vārdiem - esmu pārliecināts?.....
Aivars
# Iesūtīts: 2011.06.21 14:43:33
Edža
Vai Tu esi pārliecināts, ka Tevis nosauktās personas bija informētas par Lēvalda noziedzīgām darbībām?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.21 14:44:53
Edzha, vispaar tad mums vajadzeetu peec katras tiesas praavas
a) Atlaist visus prokurorus, kas zaudeeja tiesas praavaa
b) Atlaist visus advokaatus kas zaudeeja tiesas praavaa

Nelogjiski.
maldis [74.120.15.150]
# Iesūtīts: 2011.06.21 15:05:38
Jā, un atlaist visus rūpnīcu direktorus, kas pieņēma darbā kādu, kas vēlāk izrādījās slikts cilvēks.
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.06.21 21:08:11
Vai Edžusprāt būtu jāaicina atkāpties arī to, kas Jūdu Iskariotu par apustuli uzaicināja?
Džonijs
# Iesūtīts: 2011.06.21 21:50:41
Vispār jau gods un slava tiem cilvēkiem, kas ticēja un darīja visu, kas viņu spēkos. Tikai cilvēks nebija šo draugu cienīgs
Saguaro
# Iesūtīts: 2011.06.22 00:41:15
Ak, taisnais Edža,

pastāsti, kas tu biji, pirms tevi iekļāva mūsu baznīcā?
svētais
# Iesūtīts: 2011.06.22 08:59:00
Vai Edžusprāt būtu jāaicina atkāpties arī to, kas Jūdu Iskariotu par apustuli uzaicināja?

Atkāpies sātan, jo ir rakstīts:

16 "Brāļi, bija jāpiepildās rakstiem, ko Svētais Gars runājis ar Dāvida muti par Jūdu, kurš bija vedis Jēzus gūstītājus.
17 Jo tas bija pieskaitīts mums un saņēmis to pašu kalpošanu.
18 Tas, ieguvis tīrumu par netaisnības algu un uz vaiga nokritis, ir vidū pārsprādzis, un visas viņa iekšas izgāzušās.
dafne
# Iesūtīts: 2011.06.22 10:46:52
Edža
...jaa un atlaist vai padzit visus slinkos lajus,kuri ar savam lugsanam neiestajas par savu baznicu un macitajiem.Pie ta,kas un ka notiek musu baznica esam katrs ikviens atbildigs..ta ka,es tava vieta paklusetu un ja ljoti interese,tad dodies pie konkretam tevis minetam personam un to visu siki smalki noskaidro,kad tika uznemts,kapec tika uznemts...utt.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 72 , pavisam kopa bijuši: 4890