atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vatikans
muga34
Iesūtīts: 2011.04.10 23:31:41
1.Pavestas ir tik cienijams un cildens ka vins nav vienkarsi cilveks bet tads ka Dievs, Dieva vikars.
// (#1. "Papa tantae est dignitatis et cesitudinis, ut non sit simplex homo, sed quasi Deus, et Dei vicarius." //

13. Tatad pavests ir kronets ar triskarso kroni ka debesu un zemes un zemako regionu //elles// karalis.
// (#13. Hinc Papa triplici corona coronatur tanquam rex coeli, terre et infernoram." //

18. Attieciba uz pavesta autoritati, pavests ir it ka Dievs zemes virsu, Vieniga visu Kristu ticigo suverinitate, karalu karalis, kam bagatigi ir nepārtraukts speks, kam visvsrenais Dievs uzticejis, parvaldit zemes un debesu karaļvalstis.
// (#18. "Deveniendo ad Papae auctoritatem, Papa est quasi Deus in terra unicaus Christifidelium princeps, regum omnium rex maximus, plenitudinem potestatis continens, cui terreni simul, ac coelestis imperii gubernacula ab omnipotenti Deo credita sunt."//

30. Pavestam ir tik liela vara un autoritate ka vins ir spejigs parveidot, pasludinat vai
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Raimonds
# Iesūtīts: 2011.06.11 21:20:49
Aivars bitukas
Ja ir mazākā vēlēšanās godīgi kaut vai sevis labad noskaidrot, tad ir vērts. Tāpat kā ir labāk runāt, nekā mēmi klusēt. Labāk komunicēt - nekā norobežoties. Labāk kļūdīties - nekā izlikties zinot un saprotot. Vēl jo vairāk ja rītdien ir Vasarsvētki!
bitukas
# Iesūtīts: 2011.06.12 08:45:30
Raimonds
Ja ir mazākā vēlēšanās godīgi kaut vai sevis labad noskaidrot
Vai tas tā ir šajā gadījumā? Ko īsti muga34 grib godīgi noskaidrot?
Priecīgus Vasarssvētkus! Mums draudzē tieši šajā dienā kristības!
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.14 00:40:34
Lukas1:16 Tā Viņš nonāca Nacaretē, kur Viņš bija uzaudzis, un pēc Sava ieraduma Viņš sabata dienā iegāja sinagogā. Viņš piecēlās, lai lasītu.

Kristus turēja sabbatu.

1Pētera2:21 Jo uz to jūs esat aicināti; jo arī Kristus ir cietis jūsu labā, jums atstādams priekšzīmi, lai jūs sekotu Viņa pēdām.

Apustuļi saka sekojiet Viņa priekšzīmei. --- Jūs sakāt nesekojiet!

Mozus1:3 Un Dievs svētīja septīto dienu un iesvētīja to, jo Viņš tanī atdusējās no visa Sava darba...

Dievs ir svētījis tikai vienu no dienām – septīto // sabbatu //.

Mozus20:8 8 Piemini sabata dienu, ka tu to svētī. 9 Sešas dienas tev būs strādāt un padarīt visus savus darbus. 10 Bet septītā diena ir sabats Tam Kungam, tavam Dievam, tad nebūs tev nekādu darbu darīt, nedz tev, nedz tavam dēlam, nedz tavai meitai, nedz tavam kalpam, nedz tavai kalponei, nedz tavam lopam, nedz tam svešiniekam // un nav nekādas atrunas ka mēs neesam israēls, jo arīsvešiniekam tas jātur // , kas ir tavos vārtos. 11 Jo sešās dienās Tas Kungs ir radījis debesis un zemi, jūru un visu, kas tur atrodams, un septītajā dienā Tas Kungs atdusējās; tāpēc Tas Kungs svētīja sabata dienu, lai tā būtu svēta.

Mozus31:13 …turiet Manus sabatus, jo tā ir zīme mūsu starpā uz audžu audzēm

Mozus31:14 Turiet sabatu, jo tas jums ir svēts…

Mozus31:15 Sešās dienās padari savu darbu, septītā diena ir sabata diena, svēta Tam Kungam;

Mozus31:17 Starp Mani un Israēla bērniem tā lai ir zīme mūžīgi ;

Jūs sakāt ka Dievs nav jāklausa vai to ka priekš Dieva vārds mūžīgi nozīmē paris tūkstoši gadi.

Jesajas66:22 kā jaunās debesis un jaunā zeme, ko Es esmu radījis, pastāvēs Manā priekšā, tā pastāvēs arī jūsu dzimums un jūsu vārds, saka Tas Kungs, 23 un tā jānotiek, ka visi ļaudis nāks ikkatrā jaunajā mēnesī un ik nedēļas sabatā Mana vaiga priekšā Dievu pielūgt, saka Tas Kungs,

Dievs saka ka Viņš sabbatus atjaunos – tātad tie Viņam un mums ir svarīgi --- jūs sakat nē nav svarīgi.

Viss ko jūs darat bļujaujat tu tāds tu šitāds – nejēga un nepraša un neesat pat mēģinājuši izskidrot kaut vienu manu apsvērumu. Jūs sakat ka šitie ir Dieva baušļi:

1 Es esmu Dievs, Tavs Kungs, tev nebūs citus dievus turēt manā priekšā.
2Tev nebūs Tā Kunga, sava Dieva, Vārdu nepareizi lietot, jo Tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa vārdu nepareizi lieto.
3 Tev būs svēto dienu svētīt. // kurā vitā bībelē ir šāds teksts //

ups kā izmainījies pirmais bauslis tātad mūsu dievs vairs nav tas kas izved mūs no "Ēģiptes" vergu nama tas vrētu būt arī cits dievs un intresanti kur tad palicis ir otrais bauslis??? Varam liekties un klanīties visādu statujiņu un zelta dieviņu priekšā, tresais pēc jūsu mācības - par to jau esmu pateicis... vai tiešam šī ir Lutera un viņa līdzgaitnieku mācība – vai varbūt viņš teica bībele bībele vien! – jūsu vārdos es to neredzu.
Dievam un Dievam vien pider autoritāte nolikt savus likumus un attcelt tos.. Viņam nav dubultās morāles... bet kaut jūs saprastu cik tas ir svarīgi pirms sakat - ko tu te cepies...

Jošs – pārlasi evanģēliju un uzzini ko Kristus saka par laba darīšanu sabbtā, bez tam Viņš vīram taica nes gultu nevis tev neievēro sabbatu – un neba tev lemt kā Dievs Sevi paaugstina... arī Jērikai israēls gāja apkāt septiņas dienas un pūta taures un nesa šķirstu... – ne tev lemt kā Dievs Sevi paugstina!

Ja es lieku no Dieva vārda citātu – jūs sakat nejēga copy/paste bez izpratnes... izsaku savus apsvērumus kliedzat tie ir tavi vārdi vai klusums.... prasu izliekat faktus - klusums... izcili...
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.14 10:45:40
Lukas1:16 Tā Viņš nonāca Nacaretē, kur Viņš bija uzaudzis, un pēc Sava ieraduma Viņš sabata dienā iegāja sinagogā. Viņš piecēlās, lai lasītu.

Kristus turēja sabbatu.


Luk 2:21 Kad astoņas dienas bija pagājušas un bērns bija jāapgraiza, tad Viņa vārdu nosauca: Jēzus, kā to eņģelis bija teicis, pirms Viņš bija iedzimis mātes miesās.

Kristus tika apgraiziits.

1Pētera2:21 Jo uz to jūs esat aicināti; jo arī Kristus ir cietis jūsu labā, jums atstādams priekšzīmi, lai jūs sekotu Viņa pēdām.

Apustuļi saka sekojiet Viņa priekšzīmei. --- Jūs sakāt nesekojiet!


Ej nuu... vai tad 1 Peetera 2:21 runaa par vispaariigu Kristus priekshziimi jeb shii raksstu vieta runaa par ko citu, ir ko tik gruuti izlasiit arii 20 pantu, kas paraada kontextu

1 Pet 2:
20 Jo kāda slava jums būs, ja jūs panesīsit sitienus pārkāpumu dēļ? Bet, ja jūs, labu darīdami, cietīsit pārestības un tās panesīsit, tas Dievam labi patīk.
21 Jo uz to jūs esat aicināti; jo arī Kristus ir cietis jūsu labā, jums atstādams priekšzīmi, lai jūs sekotu Viņa pēdām.

Hmmm nekas nav runaats par sabatu un taa priekszhiimeem, bet gan par cieshanaam. Kristus raadiija priekshziimi paciezdams paarmetumus un pazemojumus, par ko arii Peeteris sheit runaa... Sorry, muga34, seedie2... tas saucaas tamboreeshana

Mozus1:3 Un Dievs svētīja septīto dienu un iesvētīja to, jo Viņš tanī atdusējās no visa Sava darba...
Dievs ir svētījis tikai vienu no dienām – septīto // sabbatu //.


Nu ja A kas.


Mozus31:13 …turiet Manus sabatus, jo tā ir zīme mūsu starpā uz audžu audzēm …

Mozus31:14 Turiet sabatu, jo tas jums ir svēts…

Mozus31:15 Sešās dienās padari savu darbu, septītā diena ir sabata diena, svēta Tam Kungam;

Mozus31:17 Starp Mani un Israēla bērniem tā lai ir zīme mūžīgi ;


Efez: 2:
14 Jo Viņš ir mūsu miers: Viņš abus darījis par vienu un noārdījis starpsienu, kas mūs šķīra, proti, ienaidu,
15 atceldams pats Savā miesā bauslību ar viņas daudzajiem priekšrakstiem, lai Sevī abus pārradītu par vienu jaunu cilvēku un nodibinātu mieru,
16 lai, nonāvējot ienaidu pie krusta, salīdzinātu vienā miesā gan vienus, gan otrus ar Dievu.

Mini 3x kaapeec muus sauc par Kristieshiem? Tev sabats ir 1x 7aas dienaas, mums ikmirkli Ibo esam Kristuu - muusu Mieraa iegaajushi... saucamies Dieva Beerni - Kristieshi... Kristus liidzmantinieki. Bet tu vari gaidiit savu algu no bausliibas pildiishanas, apsveicu... ej maajaas un reizes 20 izlasi Galatieshu Veestuli.

Gal 3:
24 Tātad bauslība līdz Kristum ir bijusi mūsu audzinātāja, lai mēs ticībā kļūtu taisnoti.
25 Bet, kad ticība ir nākusi, tad audzinātājai nav vairs varas pār mums.
26 Jūs jau visi ticēdami uz Jēzu Kristu esat Dieva bērni.
27 Jo jūs visi, kas esat kristīti Kristus Vārdā, esat tērpušies Kristū.

Luuk taadi piiraagi... Mees topam par Dieva beerniem caur ticiibu uz Kristu, kur beidzaas bausliibas vara. Mees esam teerpushies Kristuu - kas ir muusu miers... muusu sabats

1 Es esmu Dievs, Tavs Kungs, tev nebūs citus dievus turēt manā priekšā.
2Tev nebūs Tā Kunga, sava Dieva, Vārdu nepareizi lietot, jo Tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa vārdu nepareizi lieto.
3 Tev būs svēto dienu svētīt. // kurā vitā bībelē ir šāds teksts //


Vecajaa Deriibaa

26 Bet, tiem vēl ēdot, Jēzus ņēma maizi, svētīja, pārlauza un deva to Saviem mācekļiem un sacīja: "Ņemiet, ēdiet, tā ir Mana miesa."
27 Un Viņš ņēma biķeri, pateicās un deva to tiem, un sacīja: "Dzeriet visi no tā.
28 Jo tās ir Manas jaunās derības asinis, kas par daudziem tiek izlietas grēku piedošanai.

Kur rakstos ir shie vaardi? Un kaa tie ir hronologjiski attieciibaa pret tiem, kurus tu citee?

Dievam un Dievam vien pider autoritāte nolikt savus likumus un attcelt tos.. Viņam nav dubultās morāles... bet kaut jūs saprastu cik tas ir svarīgi pirms sakat - ko tu te cepies...

Pareizi... Taatad vai tu tici shiem vaardiem:

Efez: 2:
14 Jo Viņš ir mūsu miers: Viņš abus darījis par vienu un noārdījis starpsienu, kas mūs šķīra, proti, ienaidu,
15 atceldams pats Savā miesā bauslību ar viņas daudzajiem priekšrakstiem, lai Sevī abus pārradītu par vienu jaunu cilvēku un nodibinātu mieru,
16 lai, nonāvējot ienaidu pie krusta, salīdzinātu vienā miesā gan vienus, gan otrus ar Dievu.

Tev aciimredzot ir probleemas ar to, ka Dievs patieshaam kaut ko var atcelt...

Saskaiti cik reizes Mateja Evangjeelija kalna spredikjii skan vaardi "Bet Es jums saku..." Dievam nav probleemas ar kaut kaa atcelshanu vai pamainiishanu, shkjiet tev ir!

Jošs – pārlasi evanģēliju un uzzini ko Kristus saka par laba darīšanu sabbtā, bez tam Viņš vīram taica nes gultu nevis tev neievēro sabbatu – un neba tev lemt kā Dievs Sevi paaugstina... arī Jērikai israēls gāja apkāt septiņas dienas un pūta taures un nesa šķirstu... – ne tev lemt kā Dievs Sevi paugstina!

Paga... kad tev izdeviigi, tad tu referenceejies uz Veco Deriibu un ignoree ko Kristus un vinja apustulji saka, kad es tev paraadu kaadu citu vietu Rakstos kur arii TAS KUNGS (Jahve) pasludina ko nedriixt sabataa dariit... taatad neesaat gultas u.c. priekshmetus un straadaat... un tur nav atruna par labu/ljaunu dariit, taa tu peekshnji saac skatiities uz Kristu... A kad Kristus nosleedz Jaunu Deriibu ar saviem beerniem, taa tu - Vecaas Deriibas kalps naac pa vidu un saac kaut ko maaciit, pat nespeedams 2us teikumus no rakstiem izlasiit un saliimeet kopaa... tik leekaa kaa zakjis pa rakstiem, nesajeegdams kopsakariibas.

Man nav probleemas ar Jauno Deriibu... tev taas ir!

Ja es lieku no Dieva vārda citātu – jūs sakat nejēga copy/paste bez izpratnes... izsaku savus apsvērumus kliedzat tie ir tavi vārdi vai klusums.... prasu izliekat faktus - klusums... izcili...

Bet tu tach pats to ljoti labi nodemonstreeji sava posta saakumaa...

Tu panjeemi vienu izrautu no kontexta rakstu vietu no Luukas evangjeelija, tad panjeemi taadu pashu izrautu no kontexta rakstu vietu no Peetera 1aa sveestules un meegjini mums paardot ideju, ka Peeteris 1ajaa veestulee taja apantaa runaa par Luukas evangjeelija pantu, ko tu nociteeji.

Nu atvaino, kaas cits tas ir, ja ne proof-textings vistiiraakaa formaa, copy-paste bez jebkaadas sajeegas...

Ja SHAADI ir veidota tava izpratne par Kristu un Dievu, tad es nebriinos ka tu tici taa kaa tu tici... tu esi kaadreiz rakstus lasiijis taa... vienlaidus, neleekaajot par Rakstu pantiem un netamboreejot pilniigu tuftu no seerijas:

Luuk tev piemeers tam, ko TU dari ar Rakstiem

1 Moz 22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
Mateja 27:5 Un viņš nometa sudraba gabalus Templī, aizgāja un pakārās.
37 Tad Jēzus uz to sacīja: "Nu tad ej un dari tu arī tāpat."

Luuk tev Jeezus Paveeles no Rakstiem - tas ir Dieva Vaards... vai tu to pildiisi?
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.14 23:29:30
Jošs Mulders

Luk 2:21 – glīgi nav par tēmu jo tad vēl pastāv Vecās Derības iesatījumi – jaunā derība tika dota Kristum mirstot pie krusta...

Sorry, muga34, seedie2... tas saucaas tamboreeshana – dimžēl tu pats galīgi ne vari palasīt uz priekšu nu nedz vai tur iet runa tikai par pazemojumuem un ciešanām pats nelasi visu līdz galam // bet kam negadās... //

1Pet.2: 19 Jo tā ir žēlastība, ja kāds savas dievapziņas dēļ panes bēdas, netaisnību ciezdams. 20 Jo kāda slava jums būs, ja jūs panesīsit sitienus pārkāpumu dēļ? Bet, ja jūs, labu darīdami, cietīsit pārestības un tās panesīsit, tas Dievam labi patīk. 21 Jo uz to jūs esat aicināti; jo arī Kristus ir cietis jūsu labā, jums atstādams priekšzīmi, lai jūs sekotu Viņa pēdām. 22 Tas grēku nedarīja, ... - un uz priekšu...

Nu ja A kas. – tas ka Dievs nav nekur nevienu citu dienu svētījis un viņš zināja ka cilvēki novērsīsies no tās bet caur Jesaju Viņš pasaka ka tās atjaunos... intresanti kāpēc atjunot ja tas nav tik svarīgi bet varbūt ir svarīgi???

Jesajas66: 22 kā jaunās debesis un jaunā zeme, ko Es esmu radījis, pastāvēs Manā priekšā, tā pastāvēs arī jūsu dzimums un jūsu vārds, saka Tas Kungs, 23 un tā jānotiek, ka visi ļaudis nāks ikkatrā jaunajā mēnesī un ik nedēļas sabatā Mana vaiga priekšā Dievu pielūgt, saka Tas Kungs,

Pietam kamdēļ Kristum runājot par pēdējam dienām jāpiemin īpaši sabbats ja tas nav svarīgi –
Mateja 24 : 20 Bet lūdziet Dievu, lai jūsu bēgšana nenotiek ziemas laikā vai sabbata dienā.

Efez2: 14 Jo Viņš ir mūsu miers: Viņš abus darījis par vienu un noārdījis starpsienu, kas mūs šķīra, proti, ienaidu, 15 atceldams pats Savā miesā bauslību ar viņas daudzajiem priekšrakstiem, lai Sevī abus pārradītu par vienu jaunu cilvēku un nodibinātu mieru, - kas ir šie abi??? Kas ir šis ienaids??? Kas ir šis jaunais cilvēks??? – vai gadījumā viens nav cilvēks un otrs Dieva likums, kāds tad ienaids visu laiku pastāvēja starp cilvēku un Dievu ja ne nepaklausība Dieva likumam – ienaids ir nepaklausība, jaunais cilvēks ir tas cilvēks kas dzīvo jaunajā derībā kur Kristus Dieva bausli ir savienojis ar cilvēku un rakstījis to viņa sirdī... nekur bībelē nav teikts ka cilvēks un Dievs ir viens vai būs viens – jaunajā derībā Dievs raksta baušļus cilvēku sirdīs, Dievs cilvēkam dod Savu Garu – ja tu domā ka šie abi ir cilvēks un Dievs apdomājies – necel sevi Kristus vietā necel sevi par dievu!!! Bet ja tur būtu domāts Kristus Un Dievs domāju tur būtu vairāk lielo burtu...

Luuk taadi piiraagi... Mees topam par Dieva beerniem caur ticiibu uz Kristu, kur beidzaas bausliibas vara. Mees esam teerpushies Kristuu - kas ir muusu miers... muusu sabats

Jo, kas visu bauslību pildītu, bet grēkotu pret vienu bausli, tas ir noziedzies pret visiem.

Viens ir likuma devējs un soģis, kas var glābt un pazudināt; - tikai Viens Dievs var dot likumu un viņš šo likumu ir iestatījis kopš radīšanas

Pār visām lietām ievērojiet, ka neviens rakstu pravietojums nav patvaļīgi iztulkojams;

No tā mēs noprotam, ka esam Viņu atzinuši, ja turam Viņa baušļus

Mīļie, ne jaunu bausli es jums rakstu, bet vecu bausli, kas bija no sākuma.

jo mēs turam Viņa baušļus

No tā mēs noprotam, ka mēs Dieva bērnus mīlam, kad mīlam Dievu un turam Viņa baušļus.

šī ir tā mīlestība, ka mēs dzīvojam pēc Viņa baušļiem


kas ir ticība bez darbiem? Un kas ir tcības darbi? – bauslības pildīšana....
reizes 20 izlasi Galatieshu Veestuli. – reizes 20 izlasi Pētera, Jēkaba, Jāņa un arī Pāvila vestules un saliec visu kopā nevis dzīvo uz atsevišķiem tekstu izrāvumiem...

Vecajaa Deriibaa – nē draudziņ Vcajā Drībā ir šis:

2.Mozus grāmata 20:1 Un Dievs sacīja visus šos vārdus: 2 "Es esmu Tas Kungs, tavs Dievs, kas tevi izvedis no Ēģiptes zemes, no vergu nama. 3 Tev nebūs citus dievus turēt Manā priekšā. 4 Netaisi sev elku tēlu vai kādu atveidu nedz pēc tā, kas ir augšā debesīs, nedz pēc tā, kas ir virs zemes, nedz pēc tā, kas ir ūdenī zem zemes. 5 Nezemojies to priekšā un nekalpo tiem, jo Es, Tas Kungs, tavs Dievs, esmu dusmīgs Dievs, kas tēvu grēkus pie bērniem piemeklē līdz trešam un ceturtam augumam tiem, kas Mani ienīst, 6 un dara žēlastību līdz tūkstošajam augumam tiem, kas Mani mīl un tur Manus baušļus. 7 Tev nebūs Tā Kunga, sava Dieva, Vārdu nelietīgi valkāt, jo Tas Kungs neatstās nesodītu, kas Viņa Vārdu nelietīgi valkā. 8 Piemini sabata dienu, ka tu to svētī. 9 Sešas dienas tev būs strādāt un padarīt visus savus darbus. 10 Bet septītā diena ir sabats Tam Kungam, tavam Dievam, tad nebūs tev nekādu darbu darīt, nedz tev, nedz tavam dēlam, nedz tavai meitai, nedz tavam kalpam, nedz tavai kalponei, nedz tavam lopam, nedz tam svešiniekam, kas ir tavos vārtos. 11 Jo sešās dienās Tas Kungs ir radījis debesis un zemi, jūru un visu, kas tur atrodams, un septītajā dienā Tas Kungs atdusējās; tāpēc Tas Kungs svētīja sabata dienu, lai tā būtu svēta.

Neredzi atšķirību???

Tev aciimredzot ir probleemas ar to, ka Dievs patieshaam kaut ko var atcelt... – nē man nav problēmas ar to problēmas ir ar to ka tu domā ka Dievam ir dubultā morāle – tiem šādi likumi šiem šādi citiem citādi…

Saskaiti cik reizes Mateja Evangjeelija kalna spredikjii skan vaardi "Bet Es jums saku..." – un kas seko aiz šiem vārdiem?

Es jums saku: tiekāms debess un zeme zudīs, nezudīs neviena ne vismazākā rakstu zīmīte, ne raksta galiņš no bauslības, iekāms viss notiek.

Es jums saku: ja jūsu taisnība nav labāka par rakstu mācītāju un farizeju taisnību – kāda ir farizeju taisnība – ārišķīga, godu meklējoša u.t.t.

Es jums saku: kas uz savu brāli dusmo – tu savās domās nedrīksti uzsākt iznīcību

Es jums saku: ikviens, kas uzskata sievu, to iekārodams, tas ar viņu laulību jau ir pārkāpis savā sirdī. – ja tu uz sievu skatīsies ar iekāri tu laulību pārkāpsi…


u.t.t. šeit Kristus neievieš jaunu bauslību ja tu to domā bet esošo paceļ daudz augstākā kvalitātē – pastudē kas sako aiz šiem "Bet Es jums saku..." un ar ko tie atšķiras no VD…

Paga... kad tev izdeviigi, tad tu referenc - izlasi pats ko Kristus saka kad apustuļi Viņam prasa par slimniku kas dzimis kroplībā… kā jau es teicu ne tev izlemt kā Dievs Sevi paaugstina un kad Viņš to dara dotā teksta vietā nav pilnīgi nekas teikts par sabbata atcelšanu…

Man nav probleemas ar Jauno Deriibu... tev taas ir! – nē man nav problēmu ar Jauno Derību un Veco Derību un ar Bībeli ar’ bet jums gan Vecā Derība ir pilnīgi lieka tā izstās – tad varbūt saplēšiet Bībeli uz pusēm un Vecās Derības daļu izmetiet ārā…

Tu panjeemi vienu izrautu no kontexta rakstu vietu no Luukas evangjeelija, t – saproti tur viens citāts referējas uz Kristus darbību otrs uz to kādai jābūt mūsu reakcijai uz šo darbību un viss ir kontekstā – ar citātiem tiek izcelta pirmavota būtība – jeb tu gribēji lai tev nocitēju visu Jauno Derību
Stāv rakstīts [95.68.32.241]
# Iesūtīts: 2011.06.15 08:42:04
muga34 Kristus turēja sabbatu.
Jn. 5:18 - Viņš ne vien sabatu neievēroja, bet arī Dievu sauca par Savu Tēvu, Sevi pielīdzinādams Dievam.

muga34 Dievs saka ka Viņš sabbatus atjaunos – tātad tie Viņam un mums ir svarīgi --- jūs sakat nē nav svarīgi .
Kol 2:16 - lai neviens jūs netiesā ēdienu un dzērienu dēļ vai sakarā ar svētkiem, jauno mēnesi vai sabatu. Šīs lietas ir nākamo lietu ēna.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.15 09:54:03
muga34, tu dedzi bez izpratnes... un izdegsi bez izpratnes... labaak atgriezie spie Kristus, tad Mozus aizsegs tiks nonjemts...

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.15 10:24:55
Viens ir likuma devējs un soģis, kas var glābt un pazudināt; - tikai Viens Dievs var dot likumu un viņš šo likumu ir iestatījis kopš radīšanas

Nu vispaar vinjsh sho likumu iestadiitja Genesis kad bija izieshana Takaa nefleitee... es arii maaku VD lasiit.

Otraamkaartaam... Dievs savus likumus dod un atcelj kad uzskata par vajadziigu. Un vinjsh bausliibu Kristuu ir atceelis, ibo ir nodibinaats daudz labaaka deriiba... Bet tu gribi dziivot Vecajaa Deriibaa... dziivo, bet nevelc muus tur atpakalj, mums ir jaunaa deriiba.

nē man nav problēmas ar to problēmas ir ar to ka tu domā ka Dievam ir dubultā morāle – tiem šādi likumi šiem šādi citiem citādi…

Man prieks, ka tev ir telepaatiskas speejas un tu zini ko es domaaju Ar to arii apsveicu. Iemaacies veel lasiit, buusi pavisam kruts frukts.

Es jums saku: tiekāms debess un zeme zudīs, nezudīs neviena ne vismazākā rakstu zīmīte, ne raksta galiņš no bauslības, iekāms viss notiek.
Ieprieksheejais pants luudzu?

Un aciimredzot tev IR probleemas ar lasiishanu un kontexta saprashanu... ko noziimee shie beigu vaardi "iekaams viss notiek"? Pieraadi, ka sheit iet runa par dekalogu nevis par VD rakstiem un attieciigi pravietojumiem par Kristus personu!

Es jums saku: ja jūsu taisnība nav labāka par rakstu mācītāju un farizeju taisnību – kāda ir farizeju taisnība – ārišķīga, godu meklējoša u.t.t.

Tieshi taa... un cik dienas Rakstu maaciitaaji sveetiija Dievam Par godu? Pareizi 1u no 7aam. Cik dienas TU aicini sveetiit Dievam par godu - tieshi taa... tieshi kaa farizeji 1u no 7aam. Cik dienas sveetiit Dievam par godu aicina Kristieshi - pareizi... 7as no 7aam

Kam ir lielaaka taisniiba? Tev, Farizejiem vai Kristieshiem?
Un vai Farizeji svineeja Kristus augshaamcelshanos? Vai TU svini Kristus augshaamcelshanos, jeb tu svini izieshanu no eegjiptes? Kad peedeejo reizi no Eegjiptes esi izgaajis?

Es jums saku: kas uz savu brāli dusmo – tu savās domās nedrīksti uzsākt iznīcību

Kursh bauslis tas ir? Jeb tu man skaisti paraadi kaa Kristus atcelj un maina Dieva iestaadiitos likumus? Un taa vinjsh izriikojaas ar visiem... Ja tu neesi sapratis vispaar kam domaats dekalogs, nu atvaino... tad tieshaam, labaak paliec pie Dekaloga un dziivo savas skolotaajas pakljautiibaa... Kaapeec tu pieaugushajiem uizspied maaciities tos likumus, ko maaca beerniem?

u.t.t. šeit Kristus neievieš jaunu bauslību ja tu to domā bet esošo paceļ daudz augstākā kvalitātē – pastudē kas sako aiz šiem "Bet Es jums saku..." un ar ko tie atšķiras no VD…

TIESHI TAA

Be ttieshi Sabataa bausli tu girbi atstaat tajaa pirmatneejajaa vienkaarshajaa primitiivajaa beernu liimenii, un nespeej ieraudziit kaa Kristus to pacelj daudz augstaakaa liimenii... buudams Kungs paar Sabatu... buudams visu Dieva Beernu miers - sabats! Sorry, bet ja tu neredzi, ka Kristus ir Rakstu piepildiijums, tad tu to neredezeesi. Tieshi tas ko Raimonds teica... bez Kristus bausliibu saprast nevar, un tu to ljoti labi demonstree... jo tu Kristu paslauki zem bausliibas, neredzeedmas, ka bausliiba ir Kristuu nevis Kristus bausliibaa

Tu vari te rakstiit cik gribi, tu nespeesi atcelt Kristu un atnjemt Kristu kristieshiem aizstaajot to ar savu akmenii kalto bausliibu!

izlasi pats ko Kristus saka kad apustuļi Viņam prasa par slimniku kas dzimis kroplībā… kā jau es teicu ne tev izlemt kā Dievs Sevi paaugstina un kad Viņš to dara dotā teksta vietā nav pilnīgi nekas teikts par sabbata atcelšanu…

Pareizi... bet kaapeec tu negirbi pats lasiit ko pats Kristus atbild kad vinjam paarmet straadaashanu Sabataa... kaapeec tu nelasi ko Paavils saka par sabatiem un bausliibas speeku un taa ierobezhoto darbiibu liidz Kristus ticiibai... kaapeec tu nelasi Apustuljus, kas maaca par vecaas deriibas atcelshanu un jaunas - labaakas deriibas nodibinaashanu? Tu esi ljoti selektiivs, taas rakstu vietas, kas atbalsta tavas idejas tu labpraat citee, bet taas, kas runaa pretiim taviem maldiem, tu vienkaarshi ignoree... nemaz necenties atbildeet!

Pietam lasot rakstus, kad izdeviigi tad ar "bausliibu" saproti dekalogu, kad atkal izdeviigi tad atkal ar to saproti absoluuti visus 613 likumus etc... Tu pat nepamani cik ljoti pats savu aplamo ticiibu tu uzspied Rakstiem, nevis speej lasiit rakstus! Visi jau tev ir to noraadiijushi un pateikushi ka tu nesaproti Rakstus... bet man prieks, ka tev ir taa milziigaa paarlieciiba, ka tieshi TU zini kaa pareizi Rakstus saprast... Veixmi tavos centienos... mosh kad izaugsi patieshaam un beigsi maates pienu ziist un buusi gatavs cietu bariibu gremot, tad piekaap atkal!

aproti tur viens citāts referējas uz Kristus darbību otrs uz to kādai jābūt mūsu reakcijai uz šo darbību un viss ir kontekstā – ar citātiem tiek izcelta pirmavota būtība – jeb tu gribēji lai tev nocitēju visu Jauno Derību

Bleenjas... Viena rakstu vieta runaa par to kaa Kriostus buudams Juuds zem Juudu bauslibas to pildiija... un otra Rakstu vieta nerunaa par SHO Kristus darbiibu, bet absoluuti par citu Kristus darbiibu

1 Kor 9:
20 Jūdiem esmu tapis kā jūds, lai mantotu jūdus; tiem, kas zem bauslības, esmu tapis kā tāds, kas stāv zem bauslības, pats nebūdams zem bauslības, lai mantotu tos, kas stāv zem bauslības.
21 Tiem, kas bez bauslības, esmu tapis kā tāds, kas bez bauslības, kaut patiesībā nebūdams bez Dieva bauslības, bet stāvēdams Kristus bauslībā, lai mantotu tos, kas bez bauslības.

Cik bausliibkas tu te saskaiti?

Gal 4:
4 Bet, kad laiks bija piepildījies, tad Dievs sūtīja Savu Dēlu, dzimušu no sievas, noliktu zem bauslības,
5 lai izpirktu tos, pār kuriem valdīja bauslība, ka mēs iegūtu bērnu tiesības.

Redzi valdiija... pagaatnes formaa! A paar tevi taa joprojaam valda... pietam peec tevis pasha veelmes - selektiivi... tu kaut kaa esi izveeleejies tieshi vienu bausli, kursh paar tevi valdiis no visas bausliibas Mees Kristieshi buudami Kristus beerni... esam atpirkti no VISAS bausliibas, un zem taas vairs nestaavam!

Citiem vaardiem - nee mees Kristieshi negribam atgriezties zem bausliibas juuga... un Krisuts mums ljauj buut Kristuu, neatgriezhoties zem bausliibas likumiem.

Jeb varbuut aciimredzot tev nav pielecis jo esmu to teicis tikai kaadas 17 reizes... Kristieshu vaards naak no Kristus vaarda... mums taapat kaa Tomam uz Kristu ir taads bzdinks - Muusu Kungs un Muusu Dievs... kaa Jaunajaa Deriibaa teikts - "Mar 9:7 Un padebess nāca, tos apēnodama; un balss nāca no padebess: "Šis ir Mans mīļais Dēls, klausait Viņu!"
Jan 5:
22 Jo Tēvs vairs nespriež tiesu ne par vienu, bet visu tiesu ir nodevis Dēlam,
23 lai visi godātu Dēlu, tāpat kā viņi godā Tēvu. Kas Dēlu negodā, negodā Tēvu, kas Viņu sūtījis.

Luuk taadi piiraagi... mees klausaam Kristu un muusu Dievs ir Kristus un vinja un vinja apustulju maaciiba... ne Vecaa Deriiba, bet Jaunaa Deriiba

Zheel ka tu to nespeej iebraukt... tu lauzies sveshaas durviis... tu buudams zem selektiivas Bausliibas gribi Dieva Beernus atkal zem taas pakljaut... tas nenotiks!

nē man nav problēmu ar Jauno Derību un Veco Derību un ar Bībeli ar’ bet jums gan Vecā Derība ir pilnīgi lieka tā izstās – tad varbūt saplēšiet Bībeli uz pusēm un Vecās Derības daļu izmetiet ārā…

Beidzot tev saak pielekt...

Bet kaapeec izmest un sapleest... tur ir daudz deriigu lietu, kas ljauj labaak saprast Kristus runaatos vaardus, taa mums atgaadina kaa Dievs ir maaciijis savus ljaudis, taa paliidz saprast Jaunaas Deriibas veertiibu!

Bet pareizi, kad Paavils gaaja Aeropaagaa sludinaat, vinjsh patiesi VD vispaar nepiemin

Bet VD satur ljoti daudz pravietojumus par Kristu, un ir labi tos zinaat... Bet VD likumi... tie patieshaam ir deriigi tikai kaa veesturiska reference saprotot, kaa Dievs savus beernus ir audzinaajis...

Kad ticiiba ir naakusi, tad patiesi Skolotaajai vairs nav varas paar mums


Atgaadinaashu veelreiz - Mees Kristieshi esam taada jociiga tauta, kas tic uz Kristu un vinja Apustulju maaciibu kaa taa ir pasniegta Jaunajaa Deriibaa... tajaa Deriibaa, kas nav peec Vecaas Deriibas parauga rakstiita... Vecaa Deriiba bij likuma deriiba... Jaunaa Deriiba ir Kristus zheelastiibas deriiba, kuraa likums ir nevis sveetuma ceelonis, bet sveetuma sekas

Tu dziivo veel Vecajaa Deriibaa... tev tuvaak buutu Islaams... taa arii ir likuma religjija... Kristietiiba ir zheelastiibas religjija...
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.15 10:35:26
Stāv rakstīts [95.68.32.241] - Jāņa 5:18 aprakata farizeju domas - šis citāts tiešam ir izrauts no konteksta -

Jāņa 5: 18 Šo vārdu dēļ jūdi vēl vairāk meklēja Viņu nokaut, tāpēc ka Viņš ne vien sabatu neievēroja, bet arī Dievu sauca par Savu Tēvu, Sevi pielīdzinādams Dievam.

Kol 2:16 - kā jau agrāk esmu teicis šai citātā nekur nav teikts ka sabbats tiek atcelts, un iepriekšējais citāts // Jāņa 5:18 // fragmentāri parāda arī to kas šija citātā domāts - Kristus tika vajāts par to ka dziedināja sabbatā - respektīvi lai neviens jums nepārmet par to ka jūs labu darat sabbatā // vajag arī pastīties tajā retrospekcijā kā jūdi skatās uz sabbatu un citām tradīcijām //.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.15 10:40:27
muga34, nu pareizi... un tu shodien taapat kaa vecie juudi paarmet, ka mees sabatu neieveerojam

Mees ieveerojam, bet ne taa kaa tu - vecaais juuds - iedomaajies tas buutu jaaieveero Esot Kristuu - esot muusu Sabataa... ieveerot Sabatu arii noziimee - buut Kristuu kaa Kristus saka

Jan 15:4 Palieciet Manī un Es - jūsos. Kā zars nevar nest augļus no sevis, ja tas nepaliek pie vīnakoka, tāpat arī jūs, ja nepaliekat Manī.

Mees paliekam Kristuu - muusu sabataa ikdienas... 7x24, nevis 1u reizi 7aas Dienaas

Jaa Kristus bausliibu ir paceelis absoluutos augstumos, tur kur tai ir jaabuut... tu seko Eeenai, un nespeej saskatiit KAS sho eenu met
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.15 12:24:12
Jošs Mulders

Un vinjsh bausliibu Kristuu ir atceelis, ibo ir nodibinaats daudz labaaka deriiba... – vai tiešām Viņš bauslību ir atcelis? Un kāda tad ir šī Jaunā Derība?

Jerem. 31:33Nē, šāda būs derība, ko Es slēgšu ar Israēla namu pēc šīm dienām, tā saka Tas Kungs, Es iedēstīšu Savu bauslību viņos pašos, Es to rakstīšu viņu sirdīs, un Es būšu viņu Dievs, un tie būs Mana tauta . 34 Tad nemācīs vairs draugs draugu un brālis brāli, sacīdams: atzīstiet To Kungu! - jo visi Mani pazīs, lielie un mazie, tā saka Tas Kungs, jo Es piedošu viņu noziegumus un nepieminēšu vairs viņu grēku!" 35 Tā saka Tas Kungs, kas licis sauli par spīdekli dienā un mēnesi un zvaigznes pēc noteiktiem likumiem par spīdekļiem naktī, kas sabango jūru, ka tās viļņi krāc, - Kungs Cebaots ir Viņa vārds: 36 " Ja šie nesatricināmie likumi reiz izbeigtos Manā priekšā, saka Tas Kungs, tikai tad izbeigtos arī Israēla dzimums kā tauta Manā priekšā uz visiem laikiem!"

Jaunā derība neatceļ bauslību – tā iedēsta to mūsos, likumi ir iestatīti no sakuma un ja tie zustu zustu arī Viņa tauta – to saka Dievs!!!

ko noziimee shie beigu vaardi "iekaams viss notiek"? - tiekāms debess un zeme zudīs – tikām viss pastāv… mūžīgi…

Cik dienas sveetiit Dievam par godu – paga paga tu man liekas kaut ko jauc un tava izpratne pilnīgi un absolūti atšķitas no manas izpratnes par sabbatu… vai tu katru dienu atsakies no savām rūpēm un raizēm, vai tu katru dienu velītī Dievam vien, viņa izzināšanai – vai tomēr ir dienas kad tu esi darbā, mājās, ar sviem radiem, draugiem u.t.t.

Vai tu svini Kristus augshaamcelshanos, jeb tu svini izieshanu no eegjiptes? – es ievēroju Dieva atpūtas dienu kuru Viņš ir svētījis un nevis tu vai kāds cits…

Mozus 1gr. 2:3 Un Dievs svētīja septīto dienu un iesvētīja to, jo Viņš tanī atdusējās no visa Sava darba, ko radīdams bija darījis.

Jeb tu man skaisti paraadi kaa Kristus atcelj un maina Dieva iestaadiitos likumus? – izlasi kārtīgi uz ko katrs “Es jums saku… “ referējas tas viss tur patās vienkopus ir… tad tam visam pievino Jerem. 31:33 un varbūt sapratīsi...

Be ttieshi Sabataa bausli tu girbi atstaat tajaa pirmatneejajaa – nē nē nē farizeji sabbatu ievēroja mehāniski un pēc burta, uz to es jūs nevienā vietā neesmu aicinājis. Es jūs aicinu pildīt bauslību kā Pāvils to aicina tevis pieminētajā vēstulē Galatiešiem – aiz mīlestības... Aiz mīlestības viens uz otru jūs neiekārojat, godājat, kalpojat viens otram, esat lenprātīgi, nemelojat... Tad arī aiz mīlestības pielūdziet Dievu, aiz mīlestības uz Dievu neklanieties zelta teļam, aiz mīlestības uz Dievu nevazājiet Viņa vārdu lieki, un aiz mīlestības uz Dievu ievērojiet Viņa sabbatu – ar Dievu kopā būšanas dienu.

tu Kristu paslauki zem bausliibas, - nē tur jau tā lieta ka tu gribi sadalīt Kristu un bauslību un žēlastību un mīlestību – Kristus piepilda bauslību sevī Viņš ir bauslība – to ko cilvēks nespēja Viņš spēj un mīlestībā un žēlastībā šo piepildījumu Viņš dod mums ka mēs ne aiz savām velmēm un gribas to spētu pildīt bet caur Viņu ar Viņu iekš Viņa... un nevis bez Kristus bauslību nevar sapras bet bez bauslības Kristu nevar saprast – bauslība, žēlastība un mīlestība izskaidro Kristu un nevis otrādi.

ko pats Kristus atbild kad vinjam paarmet straadaashanu Sabataa – kā tad Kristus sabbatā strādāja – vai Viņš darīja ko Sev nē visa Viņa strādāšana sabbatā bija laba darīšana citiem un to Vinš arī saka ka ir brīv labu darīt sabatā...

kaapeec tu nelasi ko Paavils saka par sabatiem un bausliibas speeku – lasu un Pāvils un citi Apustuļi sludina bauslību – mīlestības bauslību un mīlestības bauslības darbus un Vecās Derības bauslība no Jaunās derības Bauslības atšķiras ar to ka ja VD viss tika darīts aiz pienākuma un vajadzības bet JD viss tiek darīts aiz mīlestības… - tas ir tas ko jūs atsakaties saprast.

bet man prieks, ka tev ir taa milziigaa paarlieciiba, ka tieshi TU zini kaa pareizi Rakstus saprast... – nav jau tā varu arī par dauz ko pateikties arī tev un pārējiem, kas man šajās diskusijās devuši savu izpratni un norādījuši // varbūt savdabīgā veidā // ceļu…

Cik bausliibkas tu te saskaiti? – divas viena tiek pildīta aiz pienākuma otra aiz mīlestības... ja tu bauslību pildi aiz pienākuma tā neapšaubāmi valda pār tevi bet ja tu to pildi aiz mīlestības tu valdi pār to...

selektiivi... tu kaut kaa esi izveeleejies tieshi vienu bausli, - nav runa tikai par vienu bausli bet par visu ja kaut kādā diskusijas daļā tas ir koncentrējies uz vienu bausli tad tas nenozīmē ka neiet runa par pārējiem baušļiem jo bauslība ir vienota...

Krisuts mums ljauj buut Kristuu, neatgriezhoties zem bausliibas likumiem. – Kristus muma ļauj būt Kristū izdzīvojot šo mīlestību – mīlestības bausli – es tā teiktu...

mees klausaam Kristu un muusu Dievs ir Kristus un vinja apustulju maaciiba... – kā mācība ir Kristus mācība vai ne Dieva – atšķirībā no tevis mans Dievs ir Tas kurš izveda israēlu no Ēģiptes un tas kurš radīja šo zemīti Tas kura Gars dod man dzīvību tas kurš Kristum ir nodevis visas lietas un Tas kurš ir vienots ar Kristu...

Jan 15:4 Palieciet Manī un Es - jūsos. Kā zars nevar nest augļus no sevis, ja tas nepaliek pie vīnakoka, tāpat arī jūs, ja nepaliekat Manī.
- esiet Kristū un jūs būsit spējīgi piepildīt bauslību - nest tās augļus mīlestībā, aiz pienākuma mēsto nespēsim...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.15 13:42:37
35 Tā saka Tas Kungs, kas licis sauli par spīdekli dienā un mēnesi un zvaigznes pēc noteiktiem likumiem par spīdekļiem naktī, kas sabango jūru, ka tās viļņi krāc, - Kungs Cebaots ir Viņa vārds: 36 " Ja šie nesatricināmie likumi reiz izbeigtos Manā priekšā, saka Tas Kungs, tikai tad izbeigtos arī Israēla dzimums kā tauta Manā priekšā uz visiem laikiem!"

Nu neproti tu tomeer lasiit... pat 2us pantus nevari saliimeet.... 35 pantaa Dievs runaa par shiem nesatricinaamajiem likumiem kas darbina debesis un zemi un kosmosu - taatad fizikas likumi. 36 pantaa Dievs pasludina... ka shie pasaules likumu esamiiba ir saistiita ar Dieva tautas likumiem

Smags gadiijums tu tomeer esi... Bet neko, saac ar 2iem pantiem, kad tos speesi salikt vienaa jeedziigaa textaa... tad skatiismies taalaak, jo ar izceelumiem vien tu paraadi KO tu redzi, un kas interesanti - noignoree visu paareejo kas rakstiits... tev kaa bullim vaards "bausliiba" ir vieniigais, ko tu Rakstos redzi
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.15 14:25:48
Jošs Mulders

Atceries ka šo tekstu runā pravietis, un tagad rūpīgi skaties kur ir pēdiņas to runā Dievs - kur nav pravietis...

Jerem.31:31 " Redzi, nāks dienas, " saka Tas Kungs, " kad Es slēgšu jaunu derību ar Israēla namu un ar Jūdas namu,32 ne tādu derību, kādu Es citkārt slēdzu ar jūsu tēviem, kad Es tos ņēmu pie rokas un izvedu no Ēģiptes zemes. Šo derību tie ir pārkāpuši, kaut gan Man bija noteikšana pār tiem, tā saka Tas Kungs.
33 Nē, šāda būs derība, ko Es slēgšu ar Israēla namu pēc šīm dienām, tā saka Tas Kungs, Es iedēstīšu Savu bauslību viņos pašos, Es to rakstīšu viņu sirdīs, un Es būšu viņu Dievs, un tie būs Mana tauta.34 Tad nemācīs vairs draugs draugu un brālis brāli, sacīdams: atzīstiet To Kungu! - jo visi Mani pazīs, lielie un mazie, tā saka Tas Kungs, jo Es piedošu viņu noziegumus un nepieminēšu vairs viņu grēku! "
35 Tā saka Tas Kungs, kas licis sauli par spīdekli dienā un mēnesi un zvaigznes pēc noteiktiem likumiem par spīdekļiem naktī, kas sabango jūru, ka tās viļņi krāc, - Kungs Cebaots ir Viņa vārds:36 " Ja šie nesatricināmie likumi reiz izbeigtos Manā priekšā, saka Tas Kungs, tikai tad izbeigtos arī Israēla dzimums kā tauta Manā priekšā uz visiem laikiem! "

un tagad tīri tikai Dieva sacītais: "Redzi, nāks dienas, kad Es slēgšu jaunu derību ar Israēla namu un ar Jūdas namu, ne tādu derību, kādu Es citkārt slēdzu ar jūsu tēviem, kad Es tos ņēmu pie rokas un izvedu no Ēģiptes zemes. Šo derību tie ir pārkāpuši, kaut gan Man bija noteikšana pār tiem, tā saka Tas Kungs. Nē, šāda būs derība, ko Es slēgšu ar Israēla namu pēc šīm dienām, tā saka Tas Kungs, Es iedēstīšu Savu bauslību viņos pašos, Es to rakstīšu viņu sirdīs, un Es būšu viņu Dievs, un tie būs Mana tauta. Tad nemācīs vairs draugs draugu un brālis brāli, sacīdams: atzīstiet To Kungu! - jo visi Mani pazīs, lielie un mazie, tā saka Tas Kungs, jo Es piedošu viņu noziegumus un nepieminēšu vairs viņu grēku! Ja šie nesatricināmie likumi reiz izbeigtos Manā priekšā, saka Tas Kungs, tikai tad izbeigtos arī Israēla dzimums kā tauta Manā priekšā uz visiem laikiem!" - pievērs uzmanību arī tādam lietām tad nebūs lieki pārpratumi
bitukas
# Iesūtīts: 2011.06.15 15:01:50
muga34
Tomēr cerot, ka Jūs patiesi vēlaties zināt.
Kad Dievs deva baušļus Sinajā kalnā, kas tā par nedēļas dienu bija skaitot no pasaules radīšanas. Slabo pateikt, ko?
Mēs svinam septīto dienu, pēc sešām darba dienām. Kas tur nav pareizs? Tava attieksme pret mums nav pareiza, jūsu grāmatelēs raksta, ka Jēzus nākot uz zemes ies tikai adventistu dievnamā. Tas vien ir "kristīguma" kalngals.
muga34
# Labojis muga34: 2011.06.15 15:28:38
bitukas

ja tev ir svarīgs gada skaitlis un datums skaiti - man tas nav būtiski, jo kā redzi es neuzskatu ka likumi tika iestatīti Sinaja kalnā bet pie radīšanas. Sinaja kalnā tie tika ieslēgti derībā...

kā jau agrāk teicu es neizceļu nevienas kofesijas pārākumu pār otru un nedomāju ka Dievs cilvēkus pēc tā šķiro... pēc baznīcas grāmatām esmu luterānis un ja jūs domājat ka labs luterānis ir tikai tas kas klausa jūsu dogmai - tā ir jūsu problēma, piedod ka neeju pa tavu iemīto taciņu un neklausu dogmām bet domāju pats...
muga34
# Iesūtīts: 2011.06.15 15:36:27
Ctulhu - nē nē
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.06.15 16:32:56
neklausu dogmām bet domāju pats...

Ja tu shito sauc par domaashanu, tev veel ir kur augt!

On the other hand... varbuut taa arii ir tava probleema... ka domaa pats, jo nesanaak diez cik labi!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.06.15 16:37:00
Ctulhu, nemaacaas jau
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2011.06.15 16:59:01
Ctulhu
Ar kuru nu par palagiem tu dalies pārdomās ...
Gnidro [90.130.163.244]
# Iesūtīts: 2011.06.15 17:35:21
Mugam jau pamatā kopīpasta, bet Mulderis spēj tik pat daudz samuldēt no savām ķermeņa daļām.
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 78 , pavisam kopa bijuši: 34857