atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu kristibas
mustandzins
Iesūtīts: 2011.03.10 20:12:13
labdien. varbut kads zina kadu macitaju,baznicu,kur var nokristities neejot garo apmācību? (jēkabpils apkārtē)
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
īsā apmācība [212.93.100.179]
# Iesūtīts: 2011.04.13 23:55:40
neiet "garo" apmācību var tikai tie, kam pēdīgā stundiņa ir klātan. tad vari saņemt kristību jebkurā apkārtnē, no jebkura kristieša, kas ir izgājis "garo" apmācību.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2011.04.13 23:59:54
sarežģīti, es teiktu!
Aivars
# Iesūtīts: 2011.04.14 00:12:59
mustandzins
Teic jel, cilvēk, kas Tev par neražu gadījusies! Cik cm īsu tu īsti to vēlies?

Bet ja nopietni, ja vien tiešām neesi galīgs nelaiķis, tad pirms Kristības pamēģini tomēr tās dažas stundas iepazīt to KUNGU, ar ko mūžību tā kā taisies pavadīt!
παλαιό ανόητος
# Labojis παλαιό ανόητος: 2011.04.14 00:16:29
sarežģīti jums tas...
kādreiz pietika ar to, ka cilvēks uzrāpās kokā, lai uz mesiju paskatītos vai teiksim, ratos braucot Jesajas grāmatu lasīja. Tagad, lai, kursos jāiet, lai kristības nopelnītu.
vilks
# Iesūtīts: 2011.04.14 08:16:00
παλαιό ανόητος
kādreiz (pirmkristiešu draudzēs) mācīšanās pirms kristībām mēdza ilgt arī 3 gadus, tā ka nevar teikt, ka mūsdienās tas ir ultrailgi.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2011.04.14 08:31:22
Brauc šu es nokristīšu. Man tie vārdi ir zināmi un ūdeni atradīsim... Un ja jau sirdī būs tad būs...
Rosalie
# Iesūtīts: 2011.04.14 09:14:30
labriit
par sirdi mustandzinjsh taa kaa neko ... neizsakaas
vilks
# Iesūtīts: 2011.04.14 09:47:08
skolnieks.
ar tavām kristībām varētu vēlāk būt problēma baznīcā salaulāties vai nokristīt bērnu, citādi jau nekas.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.04.14 09:50:42
Var jau būt ka Skolnieks ir Ordinēta Persona.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.04.14 09:53:48
A kaapeec tev vajag taadu kristiibu?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.04.14 10:04:42
vilks baznīcā varētu būt problēmas... baznīca vienmēr ir problēmas ... tāpēc ka ir kādi kas uzskata sevi par augstāku rasi un ir piesavinājušies kaut ko, kas ir un tiek dāvāts ja vēlas To saņemt


vilks
# Iesūtīts: 2011.04.14 10:11:25
skolnieks.
var protams skatīties arī tādā veidā.
Bet var arī padomāt, vai cilvēkam, kas, piemēram, kristību uzskata par maģisku rituālu, tā tiešām nāks par labu.
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2011.04.14 10:16:16
aR PIRMKRISTIESU LAIKU SALIDZINOT TAGAD IR RSTIPRI ISAScik ta tu gribi veel
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.04.14 10:16:26
vilks Kāpēc Tev tas būtu jāizvērtē vai viņš to uzskata par maģisku vai kādu citādu rituālu un vai tas nāks par labu vai nē? Vai lasi, ka Jēzus kādam ir atteicis kristību? Man šķiet, ka baznīcā cilvēkiem ļoti patīk mācīt citus un ieņemt Dieva lomu citu dzīvē, neļaujot to darīt Pašam Dievam. Un lai arī ko te raksta, varu teikt droši, savu noslēpumu un maģiskuma piegaršu kristībai ir radijuši paši mācītāji padarot šo procesu par mistikas pilnu rituālu.
Vienkārši balss
# Iesūtīts: 2011.04.14 10:32:07
skolnieks.
tāpēc ka ir kādi kas uzskata sevi par augstāku rasi un ir piesavinājušies kaut ko, kas ir un tiek dāvāts ja vēlas To saņemt

Man no šī tava teksta izklausās, ka tavs viedoklis ir kaut kādā veidā aizspriedumains, ka tev Baznīca it kā būtu ko pāri nodarījusi.
Tās nav nekādas varas attiecības, kur kāds ko var piesavināties.

Taču, lai kristīgā vēsts neizšķīstu sektās un domu biedru grupiņās, bet kā vienots veselums nestu pasaulei KRISTUS doto vēsti, ir izveidojusies Baznīca.
Kristīšana bez izpratnes - vai nu kādu maģisku vai pragmatisku apsvērumu dēļ - būtu bezjēdzīga, un tiktu palaista garām iespēja cilvēku pievest tuvāk Dievam, Viņa vēstij par cilvēka glābšanu no grēka un nāves.

Tāpēc sagatavošana kristībām ir kāds laika periods, un to vislabāk spēj cilvēki, kuriem ir zināšanas un ticība šai vēstij.
Ingars
# Iesūtīts: 2011.04.14 10:33:07
Jebkurā gadījumā, ja vien mācītājs pats ir kristietis, tev nāksies evaņģēlija pamatus zināt un ne tikai zināt - ticēt un pieņemt savā sirdī, apliecināt publiski savu ticību un pārliecību
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.04.14 10:41:51
Vienkārši balss Tāpēc eita un darait par mācekļiem visas tautas, tās kristīdami Tēva, Dēla un Svētā Gara Vārdā,
 tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis. Un redzi, Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam. ” (Mt 28:16-20)

Tur jau tā lieta, ka Tev izklausās. Un bieži ir tā, ka kāds manis teikto vai kāda cita teikto izrādās saprot labāk par mani pašu

Es runāju par kristībām, ne iesvētībām. Te būs šī atšķirība. Nevēlos kasīties par šo jautājumu.
Ir jau labi, kad Tu centies vest tuvāk Dievam, tik neaizmirsti ka Dievam ir daudz lielākas iespējas un Viņš ir tas kas nāk...
Vienkārši balss
# Labojis Vienkārši balss: 2011.04.14 10:51:03
skolnieks.

tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis.

Vai tas nenozīmē, ka nokristīšana vien, ja tā nav kopā ar mācīšanu, nebūs vis pareiza?
Dievs lieto cilvēkus mācīšanai. Ar eņģeļu muti Dievs cilvēku māca ĻOTI retos gadījumos. Patiesībā - tikai informē par kādu konkrētu Dieva nodomu.
Tad, kādas ir tās Dieva daudz lielākās iespējas, ja mēs tīši atmetam tās, kuras ir jau dotas, un gaidām uz mums nezināmām un neapsolītām?
skolnieks.
# Labojis skolnieks.: 2011.04.14 10:53:42
Vienkārši balss ....tās mācīdami turēt visu, ko Es jums esmu pavēlējis.
Vai pirms tam netika nokristīti? -Tie kas vēlas kristīties jau ir izteikuši velmi būt ar Dievu, proti es uzskatu, ka Dievs viņus ir uzrunājis. Tad kristam tos un tālāk mācam. Ja viņi to nevēlas, nekas slikts nebūs izdarīts. tieši tāpat, kā vispirms cilvēkam ir jāpiedzimst lai iemācītu valodu, tāpat vispirms ir jāpiedzimst no augšienes, kas nāk ar kristību un tad viņu māca.
a_masiks
# Iesūtīts: 2011.04.14 10:55:37
Vienkārši balss
Dievs lieto cilvēkus mācīšanai.

laikam jau arī kristīšanai. nez - kam būtu jābūt pirmām kārtām, tā, lai tam būtu kāda jēga?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 121 , pavisam kopa bijuši: 35417