atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Atzarojums no tēmas „par pēdējo viltus pravieti baznīcā”
Ingars
Iesūtīts: 2011.01.05 10:40:58
Tēma tika slēgta, pirms paspēju atbildēt uz Jonas jautājumu. Labprāt vēlētos diskusiju mazliet paturpināt.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.11 19:19:17
Eiropā, kad atgriež krānu, ūdens tek, nomazgāties var, a "čukča" netic, domā - mistika. Un uzjautrinās. Kamēr var pārliecināties... Bail, cerams, nebūtu?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.01.11 19:36:50
skolniece [84.237.185.207]
aha, `čukča` iet aiz būdas ...
skolniece [84.237.185.207]
# Iesūtīts: 2011.01.11 19:51:37
Hmmm... Diez`, kādēļ? Negrib ilgi un laimīgi dzīvot? Pierunāt jau nedrīkst, bet būtu žēl, ja aizietu pārāk tālu...
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.12 11:13:39
Ctulhu

ko nu noliec mistiķus, kad pats ilgojies pēc spīdoša uzraksta uz sienas. tieši tev vajadzētu nopietni painteresēties par praviešiem un pravietošanu, kas kāreizi ir tas ilgotais uzraksts, tikai izpildījums atšķirīgs - Dieva gaumē.
cilvēks pats ir labāka liecība, cilveka darbi ir viegli pārbaudāmi, kopā ar visām pārējām pretenzijām, a tā - spīdošais uzraksts jak uzraksts - maz ko kāds uz sienas uzkleķējis!
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.17 11:40:14
mēģināšu ielikt vēlreiz šo interesanto saiti, šenes pāvestiņi pirmoreiz nez kapēc izdzēsa...
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=174678&t=174678

un tādu liecību/praviešu būs aizvien vairāk.




Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.17 11:48:09
Bet Aizstāvis, Svētais Gars, ko Tēvs sūtīs Manā Vārdā, Tas jums visu mācīs un atgādinās jums visu, ko Es jums esmu sacījis.

Kad nu nāks Aizstāvis, ko Es jums sūtīšu no Tēva, Patiesības Gars, kas iziet no Tēva, Tas dos liecību par Mani .

Jezus Kristus

izceelums - Mulders
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2011.01.17 13:09:26
reiz nu par praviešiem - ne par viltniekiem, ne īstajiem baznīcai acīmredzami nav absolūti nekādas skaidrības, varbūt kāds var atbildīgi pakomentēt vismaz šo
http://www.tautasforums.lv/?p=1054

kā, uz kāda īsti pamata ar LELB (arī ar Pujatu u.c.) itin veiksmīgi kontaktē apustulis (sic!) Ļedjajevs??

te dažs labs uztraucas par transa stāvokli kā tādu (kas pats par sevi nav it nekas slikts - katrā nopietnā lūgšanā mēs ieejam zināmā transa stāvoklī), bet kāpēc nejūt tādu īstu uztraukumu par šo? mm?
biča
# Iesūtīts: 2011.01.17 20:29:12
-Jona-
to redz es arī nespēju saprast, kāpēc tiek akceptēts neprātīgs masu hipnozes izmantotājs. murgs kaut kāds. to gāšanu no kājām esmu redzējusi kā dara ar trusīti. uzliek roku uz galvas un zvēriņš ļengans. vienu laiku apmeklēju psihoterapijas ieskata kursus, tur bija nedaudz arī par hipnoterapiju, tāpēc mēdzu šīs situācijas atpazīt. diemžēl cilvēki gatavi pieņemt jebko, kas noved viņus eiforijā un īpaši labprāt, ja tas slēpjas aiz Dieva vārda.
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.01.17 22:30:32
-Jona-
Paskatījos to video... es laikam esmu vecs cilvēks. Nesapratu neko. Kas tur īsti notiek?
-Jona-
# Iesūtīts: 2011.01.18 12:03:28
παλαιό ανόητος

nu, tur uz pilnu klapi evaņģelizē hļeba i zreļišč "apustulis"! (lai cik tas nebūtu smieklīgi, patiesībā - baismi..). man pietika ar pāra teikumiem no intrevijas, lai saprastu ka patiess Kunga kalps tā nekad nerunā (un arī neuzvedas).
bet kas interesanti tēmas sakarā - tā kā mūsu starciem Jēzus visā visumā beidzas ar Bībeles pēdējo vāku (talāk seko vien pagalam miglainas SG iedvesmas), tad nu gribētos zināt
tb, kamēr Jūda veiksmīgi karājas bet viņa vietā Matijs deleģēts, tad JēPē Aļiks būtum jau nr. 13, vai kā? šodienas praviešus baznīcā necieš ne acu galā (notes gadījumā tie tak esam mēs paši! MĒS!!!) bet Apostols sobstvennoj personoj nevienu nemulsina??


biča

reiz man izdevās pajautāt, bet vai nu te atbildi sagaidīsi... jautāsi atkal, vēl banu iešķiebs!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2011.01.18 13:18:28
-Jona-

Taadi apustulji nevienu neshuupo tieshi taapat kaa regulaaras Napoleona un Elvisa Preslija teofaanijas

Laigan ir veseli Elvisa Preslija klubi, kas regulaari reportee shamo redzeetu! Taaka chudaki kas par pilnu njem dazhaada formaata Delperus un Valtortes vienmeer buus... tur nu neko nepadariisi.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.01.18 13:57:38
Hmm, bet Muldera pasja ticiibas objemkti ar ko sobstvenno atskiras? Taapat teksti ar visaadiem apgalvijumiem...

Nu arii Ctulhu biida textus ar apgalvojumiem
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 34278