atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Ortodoxie ieksh Ukrainas sakaujas
Jošs Mulders
Iesūtīts: 2010.07.30 10:47:56
Zinjaas bij rakstiits ka Ukrainaa ir spridzinaata kaada bazniica un viena no versijaam ir ka kashkjis ir ap ticiibas lietaam un religjiski motiivi!
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.07.30 10:58:03
Kursh zin siikaak, ko shie nav sadaliijushi?

Ilji tomeer vandaalisms?
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.30 11:25:45
Cik lasīts, tur ir vairākas ortodoksās baznīcas - viena zem Maskavas patriarha virsvadības, viena - zem Kijevas patriarha virsvadības. Tās viena ar otru kašķējas, nu un valsts politiskā vadība to kašķi izmanto.
Vienu brīdi iepriekšējā valdība atbalstīja to vietējo baznīcu, bet tagad atbalsta to Maskavas. Prezidents Janukovičs, lai, no patriarha Kirila baznīcas ordeni dabūja.
Nu un kaut kādi margināļi tagad baznīcas spridzina. Sarežģīyi tiem kristiešiem tas viss.
nv Valentīnis
# Iesūtīts: 2010.07.30 11:27:57
vai tik tas neliecina par stipru ticību?
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.30 11:36:14
nv Valentīnis
Manuprāt tas drīzāk liecina par stulbumu.
Igaunijā tak arī ir vieni ortodoksi zem Maskavas un vieni - zem Konstantinopoles. Un neko, kašķējas, bet nespridzina tak!!
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.30 11:42:02
vispār spridzināt ticības vārdā ir kaut kāds absurds... ko viņi grib pierādīt- kuram Dievs stiprāks?
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.07.30 12:36:38
pich_

Nu manupraat - vardarbiiba ir bezpaliidziigaa peedeejais patveerums. Tas liecina par ticiibas vaajumu un absoluutu neuzticiibu savam Dievam... tas ir uzskats, kas praksee raada, ka mans Dievs ir miris... taapeec man jaaturpina vinja darbi peec vinja praata (taa kaa es to izprotu)

Skumji...

Man domaat, ja tu esi paarliecinaats par savu taisniibu un to, ka tavs Dievs ir Patiesais Dievs, tad tev aareeji vajadzeetu buut kaa liegam ziepju burbulim kas maigi lido cauri pasaulei ne par ko neuztraucoties, jo tev ir patiesiiba...

Patiesiibu nevajag aizstaaveet, to vajag vienkaarshi pasludinaat... izlaist briiviibaa... un taa pati tevi aizstaavees.

Tik biezhi cilveeki izlaizh maldus, tie vinjus neaizstaav, taatad taa nav patiesiiba un tas noziimee, ka tad cilvji pashi njem dzelzi un uguni rokaas un meegjina savus maldus padariit par patiesiibu pieshkjirot tiem "taustaamu" izskatu... dzlezs un uguns veidaa Skumji... un absoluuts stulbums!

Pati iistaa patiesiiba reti kad pienjem uguns formu!
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.30 13:16:25
Jošs Mulders

varbūt viņiem ir cits dievs, kurš liek tā rīkoties- rāda vīzijas utt... katram dievam taču gribas, lai viņa sekotāji ir tie galvenie.
varbūt šim dievam ir pieņemamas tādas metodes?
incognito
# Labojis incognito: 2010.07.30 13:23:09
pich_
Nu, ja tas ir VD Dievs, tad nebūtu nekāds brīnums, ka tās spridzināšanas notiek pēc Viņa tiešas pavēles.
Lai lasām 2.Moz. 32:26-29
... tad Mozus nostājās nometnes vārtos un sacīja: "Ikviens, kas grib piederēt Tam Kungam, lai nāk pie manis!" Tad pie viņa sapulcējās visi Levija dēli.
Un viņš tiem sacīja: "Tā saka Tas Kungs, Israēla Dievs: apjozieties ikviens ar savu zobenu, pārstaigājiet nometni, iedami no vieniem vārtiem uz otriem, un nokaujiet ikviens savu brāli, savu draugu un savu tuvāku."
Un Levija dēli darīja, kā Mozus bija tiem pavēlējis, un tanī dienā krita ap trīs tūkstoši vīru.
Tad Mozus sacīja: "Šodien jūs esat kļuvuši kalpotāji Tam Kungam, jo ikviens ir bijis pret savu dēlu un pret savu brāli, ka jūs šodien varētu saņemt svētību."
pich_
# Labojis pich_: 2010.07.30 13:30:45
incognito

es par to pašu VD Dievu arī domāju. islāma kaujinieki arī nešķiro upurus, lai gan visi mēs esam Ābrahāma bērni...

manā iepriekšējā komentā vārdu "cits" laikam jānomaina ar "savādāks" Dievs. ar ebrejiem Viņš runāja tiem saprotamā valodā un atbilstoši kultūras līmenim. acīmredzot, ar šiem ortodoksiem Viņš runā tādā valodā, kas liek viņiem spridzināt
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.30 13:35:37
pich_
Nu jā. Kristietība gan ir evolucionējusi un vairums mūsdienu kristiešu, ja kāds gars viņiem dotu tādas direktīvas kā 2.Moz.32:27, visticamāk identificētu šo garu kā dēmonu un neklausītu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.30 13:37:00
incognito

domā- kristieši sava Kunga aicinājumu sajauktu ar kādu no dēmoniem? man šķiet, ka tu maldies
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.30 13:39:08
Nu, jāpaprasa kādam luterānim, vai tas bija Tas Kungs, kas lika viņiem dedzināt raganas. Domāju, atbilde būs - nē.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.30 13:41:18
incognito

priekš kam dēmonam likt dedzināt savas draudzenes?
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.30 13:42:52
pich_
A priekš kam to darīt Dievam?
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.30 13:44:08
incognito

jo viņas ir sliktas, un pelnījušas elli jau šeit- uz zemes.
a kas tad Viņam bija pret tiem, kas strādā sabatā, ka vajag tādus ar akmeņiem nomētāt?
incognito
# Iesūtīts: 2010.07.30 13:47:19
Manuprāt, nekas tā neapvieno cilvēkus kā kopīga slepkavība. To var labi redzēt stāstos par kriminālo pasauli, kur potenciālam bandas loceklim, lai iekļautos bandā, jāpaveic slepkavība.
Varbūt Tas Kungs vēlējās apvienot Izraēlu.
pich_
# Iesūtīts: 2010.07.30 13:49:25
incognito

varbūt tāpēc arī Ukrainā uzsprāga baznīca
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.07.30 23:33:11
es tik nesapratu ko Kirils tur vizitējot vilkās uz Uniātu(Bizantijas rita katoļu) citadeli Ļvovu?a varbūt ka šamais domā ka 1946.g.sinodes lēmums(VDK inspirētais) par šamo atgriešanos pie pravoslaviem vēl spēkā?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.07.31 08:24:01
Jošs Mulders
Jāsagaida vairāk kvalitatīvas informācijas.
Pavasara balss
# Iesūtīts: 2010.07.31 12:19:03
Vai kāds var ielikt saiti, kas tur noticis? Esmu palaidusi garām.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 7 , pavisam kopa bijuši: 4041