atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu KAUNS
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.05.26 14:36:51
pret mācītāju un slimnīcas apsargu ir pierādītas deviņas noziegumu epizodes
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.26 16:30:30
Ctulhu, nav ne jausmas... es tak neesmu informeets par Velna plaaniem un darbiibas metodeem uz katru indiviidu
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.26 16:37:36
Jošs Mulders
es tak neesmu informeets par Velna plaaniem un darbiibas metodeem

bet tas tev tomēr neliedz izteikt apgalvojumu, ka "nekristieshus ljaunais izmanto... kaa savus darbariikus jau"

moš ir tā- ja es neticu SG, tad SG nav manī. un ja es neticu velnam, tad arī velns nav manī?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.26 16:47:47
Ctulhu, nuu tu visu laiku cilveekus no Dieva centies noveerst un apshaubi Dieva labos nodomus Logjiski ka ljaunaa instruments esi
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.26 16:48:21
moš ir tā- ja es neticu SG, tad SG nav manī. un ja es neticu velnam, tad arī velns nav manī?

Taa vinjsh nav viss

Neticiiba kaareiz ir Velna darbs
pich_
# Iesūtīts: 2010.05.26 16:50:33
Jošs Mulders

kāpēc velnam būtu izdevīga mana neticība tam pašam velnam?
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.05.26 17:13:42
CtulhuNu neesi jau tu tik balts Patīk tev paņirgāties par ticīgajiem
incognito
# Labojis incognito: 2010.05.26 17:37:24
godwit
...es tev pateicos, Dievs, ka es neesmu tāds kā citi cilvēki - laupītāji, ļaundari, laulības pārkāpēji vai arī kā šis...Lēvalds...

Nu, tur tiešām ir par ko pateikties. Iedomājies, ja tevi Dievs būtu radījis ar seksuālo tieksmi pret mazām meitenēm, zēniem vai teiksim aitām. Lēvaldam smagi nepaveicās.
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 19:36:09
incognito
Ja Tu atcerētos visus tos skarbos vārdus, ko Jēzus ir veltījis farizejiem, tad diezvai steigtos sevi tiem pieskaitīt un Dievam par to pateikties.
incognito
# Labojis incognito: 2010.05.26 19:39:22
godwit
Es domāju, ka farizejiem Viņš uzbruka nepelnīti. Galu galā farizeji bija tie, kas viscītīgāk turēja Dieva doto likumu, tādi sola scriptura pārstāvji.
Bet runājot par tēmu - nu ko var padarīt cilvēks, ko Tas Kungs ir izlēmis nodot apkaunojošās kaislībās? Neko. Tie, ar kuriem tā nav, var vien priecāties, ka pret viņiem Tas Kungs ir bijis žēlīgāks. Un just līdzi tiem, ko Viņš ir nolēmis negodam.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.26 19:42:30
godwit

"Farizejs nostājās un lūdza pie sevis: es tev pateicos, Dievs, ka es neesmu tāds kā citi cilvēki - laupītāji, ļaundari, laulības pārkāpēji vai arī kā šis...Lēvalds."

ESmu grēcinieks un nemetu akmeņus , bet raudu.....Esmu skolotājs. Man ir nācies cīnīties pret skolas direktoru homoseksuālistu. Vienā citā vietā , Cēsu pusē, zināja , bet neko nedarīja un gadiem ilgi kāds vīrietis izvaroja savas skolas bērnus. Ko mēs zinām ....bet ko mēs vēl nezinām ....?!
Es raudu par sitēmu kristietībā , kas automātiski paauKtina kristīgos karjeristus. Viņi iziet no draudzes kontroles un .....kalpo bieži vien ragainim. Ja nekas netiks mainīts , tad šitādi noziedznieki likumsakarīgi būs vēl un vēl.
Tā kā Tavs Dieva vārds pret mani ir teodemagoģija. Rakstu pielaikošana neesamībai. Anonīms manās acīs nav vērtība , jo tas raudzē baumošanu , aprunāšanu, neiecietību, tukšu muldēšanu....
zobenbracka(Deus Vult!)
# Iesūtīts: 2010.05.26 19:44:27
incognitobūa nolēmis ka ar neticīgajiem nav ko ķepāties
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 19:48:04
incognito"Es domāju, ka farizejiem Viņš uzbruka nepelnīti."
Tu saki nepelnīti? Nu tad lasi:
"38. Tad daži no rakstu mācītājiem un farizejiem atbildēja un uz to sacīja: "Mācītāj, mēs no Tevis gribam kādu zīmi redzēt."
39. Bet Viņš atbildēja un tiem sacīja: "Ļauna un laulības pārkāpēja cilts meklē zīmes; un viņai nekāda cita zīme netiks dota kā vien pravieša Jonas zīme."

Tātad farizeji, kuriem bija jātur Dieva dotie likumu, kā jau Tu minēji, tiek atklāti kā laulības pārkāpēji un ļauni cilvēki. Lēvalds pārkāpa 6.bausli un farizeji pārkāpa 6. bausli. Ko domāt par šādiem cilvēkiem, kas paši ir grēka aptraipīti, bet godīgi liekulīgām sejām pateicās Dievam: cik labi, ka es neesmu tātds, kā tas ko arestēja.
incognito
# Iesūtīts: 2010.05.26 19:54:46
godwit
un atkal - es domāju, ka farizeji pilnīgi pamatoti prasīja, lai Jēzus apstiprina savus visai revolucionāros izteikumus. Tas, ka Jēzus atteicās to darīt un tā vietā savus oponentus nolamāja - nu tā pie mums dara arī Šlesers, kurš uz valsts kontroles pārmetumiem par nekārtībām satiksmes ministrijā atbildēja, apvainojot valsts kontrolieri personiskā ieinteresētībā. Faktiski tas ir netīrs diskusijas paņēmiens, kura lietošana Jēzum godu nedara.
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 20:09:05
Aivars Lapšāns"ESmu grēcinieks un nemetu akmeņus , bet raudu...."
Šī Tava diskusija, kas publiski kaunina Lēvaldu, ir akmens viņa virzienā. Tava raudāšana puliskā forumā sasaucās ar farizeju gaudulīgajām lūgšanām tirgus laukumos.

Ja Tava diskusija aicinātu AIZLŪGT par upuriem un vārmākām, tad es Tev būtu paspiedis roku. Bet šāds uzsaukums (kauns - Lēvaldam), ir liekuļa cienīgs izgājiens.

Tas Kungs lai Tevi svētī Aivar!
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 20:21:25
incognito
"un atkal - es domāju, ka farizeji pilnīgi pamatoti prasīja, lai Jēzus apstiprina savus visai revolucionāros izteikumus. Tas, ka Jēzus atteicās to darīt un tā vietā savus oponentus nolamāja - nu tā pie mums dara arī Šlesers, kurš uz valsts kontroles pārmetumiem par nekārtībām satiksmes ministrijā atbildēja, apvainojot valsts kontrolieri personiskā ieinteresētībā. Faktiski tas ir netīrs diskusijas paņēmiens, kura lietošana Jēzum godu nedara."

Kas tavuprāt ir revolucionāri izteikumi? Jēzus visas runas ir balstītas torā, praviešos un dziesmās. Uz kuru jautājumu Jēzus farizejiem nav atbildējis? Uz visiem tika atbildēts, tikai viņi nevēlējās to dzirdēt. Nav vietā salīdzināt Šlesera taisnošanos ar Dieva spriedumiem. Jēzus vaicāja, kura grēka dēļ jūs mani apsūdzat?! Kas te ir netīrs diskusijas stils?
incognito
# Labojis incognito: 2010.05.26 20:37:12
godwit
Nu, piemēram, kalna sprediķī Jēzus atkārtoti lieto formu "Jūs esat dzirdējuši... bet Es jums saku..", pie tam apgāžot to, kas sacīts torā. Dabiski, ka farizeji ar savu visai knapsierīgo attieksmi pret Rakstiem interesējās, kā vārdā viņš to dara.

Kas attiecas uz Jēzus neatbildētajiem jautājumiem, tad slavenākais protams ir Pilāta "Kas ir patiesība?" Bet arī farizeji lielākoties palika nepārliecināti. Viņi Jēzu apvainoja pie "Dieva zaimošanas, tāpēc ka Tu, cilvēks būdams, dari Sevi par Dievu." Uz to Jēzus atkal atrunājās, nevis parādīja viņiem kādu nepārprotamu zīmi.
Bet labi, tā ir novirze no tēmas.
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 20:47:56
Jēzus Toru neapgāž bet padziļināti izskaidro. Piemēram, laulības pārkāpšana skaitās ne tikai fiziski, bet jau domās. Tā nav apgāšana. Tev tā nešķiet?
Uz jautājumu, "kas ir patiesība" Jēzus ir atbildējis visai skaidri (Jņ.14:6)
Jēzus atbild uz jautājumiem, bet problēma tā, ka atbildes neapmierina. "Jēzus viņiem atbildēja: "Es jums esmu teicis, bet jūs neticat. Darbi, ko Es daru Sava Tēva Vārdā, nodod liecību par Mani."
godwit
# Iesūtīts: 2010.05.26 20:50:43
incognito
ok, atpakaļ pie tēmas: Lēvalds ir sliktais - mēs labie!
Ekologs
# Iesūtīts: 2010.05.26 20:53:55
Jošs Mulders

Kasīties ar Tevi negribu, vien atgādināšu, ka Lēvalds pirms aiziet pie katoļiem, jau bija luterānis. Varbūt nav jēga ecēties, kurš ko samaitāja?

Par celibātu gan nepiekrītu. Esmu paradis katru nedēļu pirkt avīzi par kriminālo pasauli. Un katru nedēļu tur ir raksti par to, kā ģimenēs tiek seksuāli izmantoti mazi bērni. Pēdējais bija vienkārši šausmīgs. Māte un tēvs (24 un 32 gadu veci) rīko pie sevis seksuālas orģijas gan sev, gan saviem draugiem. Ar iedzeršanu utt. Un regulāri tikuši izmantoti arī viņu 5 bērni. Pašlaik tēvs ir cietumā un māte mājās pret parakstu. Tas, ja to dāmu nenolinčos kaimiņi. Aiz niknuma.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.26 20:55:22
godwit

Nav vērts ar Tevi diskutēt. Demagoģija. Lēvalda uzvārdu uzrakstīji Tu. Es iekopēju šīs problēmas virzības notikumu , jo viena diskusija jau šajā forumā bij. Šis ir nākamais paziņojums no policijas puses. Es to iekopēju.
Par lūgšanām. Jo vairāk lūdzam , jo vairāk maitas atrādās kristīgajā sabiedrībā. Tā kā ideja nav slikta.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 14 . 15 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 44 , pavisam kopa bijuši: 34949