atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Katoliskais spārns LELB
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.05.10 10:50:19
Lasot šī foruma komentārus, man rodas pārliecība , ka LELB ir izveidojies ļoti spēcīgs un agresīvs katoliciskais spārns.
Lūdzu izteikties tikai LELBiešiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
katoļa jautājums [91.87.147.12]
# Iesūtīts: 2010.05.12 10:35:13
Vai visi luterāņi (protestanti) ir tik primitīvi kā šajos komentāros?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.12 10:37:20
Shkjiet kaads saak mani no grafomaanijas pjedestaala nostumt!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.12 10:38:18
katolja jautaajums,

Ne!

Taapat kaa ne visi Katolji atbalsta kursta gaajienus un Beertulju naktis!

katoļa jautājums [94.108.0.6]
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:40:57
Un ja nu Tu izlīstu laukā no 16 gs.? Citādi grūti saprast, kā pēc tādām atklāsmēm luterāņi demolēja baznīcas un dedzināja t.s. raganas 17-18 gs.?
Ingars
# Iesūtīts: 2010.05.12 12:46:34
katoļa jautājums [94.108.0.6]

Varbūt iztiksim bez savstarpējiem apvainojumiem, runā par lietu - kas konkrēti tev šķiet primitīvs?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.05.12 13:00:12
katolju jautaajums, shkjiet tu bishkjn jauc Luteraanjus ar Cvinglija/Kalvina novirziena dazhaadaam bazniicinjaam un bazniicaam... ar kuraam Luterismam nav organiskas saiknes TIe ir paraleeli nevis derivatiivi straavojumi!

Bet varam visi godiigi atgriezties 21 gadsimtaa... un secinaat, ka mulkji ir visaas konfesijaas, taapat arii gudri un cieniijami cilveeki ir visaas konfesijaas... Jautaajums ir, vai tu to speej sagremot un pienjemt?
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.12 13:20:32
Jošs Mulders

Teoloģiskie kulti. Etiopijas baznīcai ir 38 grāmatas. Pirmkriskiešiem dažas lapeles. Viens atrod - ,,patiesa miesa ,, un taisa sektantisku kultu. Bez jebkādas cita vārda pielaides. Piem, dzīva, smaržojoša, gaļa ( ja jau jāēd) utt....Vārds - evaņģēlijs jau vien ietver sevī Jēzus ģeniālo Vārdu ar ģeniālajaiem simboliem, zemtekstiem, .....Tas taču ir skaisti.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.12 13:30:09
Aivars Lapšāns
Mateja 18:7 Vai pasaulei apgrēcības dēļ! Apgrēcībai gan jānāk. Bet vai tam cilvēkam, caur ko nāk apgrēcība! ... un tālāk
ak mēle, mēlīte...

Labāk, ka nu paslavēsim to Kungu! (Jēkaba 3:8-9) , kamēr kāds nav izslēgts no Altāra sadraudzības.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2010.05.12 15:06:24
Aivars

Altāra sadraudzības

Ja izslēdz par to , ka cīnās par evaņģēliju , tad sanāk kā Valdis dzied - ar Kristu būt kaunā. tas pats notika ar Luteru. Izslēdza un viņš bij kopā ar Kristu kaunā.
Bet , Aivar, atkal = kāda altāra sadraudzība , vai to spēj cilvēks apjēgt. Kāda man daļa , lai kaut Jūda iet uz altāra sadraudzību. Jēga ir citā = tu redzi , ka to nevar pielaist , bet pats esi kristiešu pazemojošā institūcijā. Man sakraments der visur. Varu gadu nodzīvot bez tā, varu katru dienu to saņemt. Kāda kam daļa. Jēzus deva visiem, jo Viņš deva savu nodoto miesu, nevis šķiroja grēciniekus. Visi mēs esam grēcinieki. Visi. Es piem. nevarētu atļauties kādam neiedot. Bet pieņemu , ka nedod, saprotu arī to = kāpēc nedod.
Bet altāra sadraudzība lai nav izkalpošanās pēc tās , jo īstā sadradzība sākas pie Bībeles Jēzum pie kājām un lūgšanās. To arī JD derība māca, ka vakarēdiens nav primārais. Sapratne par vakarēdienu tā būtu tā globālā misija iz katra cilvēka sirds uz Jēzu. Altāra sadraudzība jau ar ir vienā ziņā mistifikācija, kults. Altāris vairs nav aktuāls. Jēzus mira un duncis priesterim izkrita tajā brīdī no rokas.
Altāris , templis ir tagad jāceļ sevī. Bet altāra sadraudzības jēga notiek Efeziešu vēstulē. Miesa. Jēzus miesa=mēs visi tajā un mūsu Priesteris ar savu Vārdu, mīlošo sirdi un pārraudzību.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:17:47
Aivars

Ko Tu teiksi par šito no šodienas Dieva vārds katrai dienai. Luter. mantojuma fonds.
,, Un netopiet šai pasaulei līdzīgi,, .....dažkārt lepnības gars kārdina ticīgus ļaudis rīkoties kāliekuļiem, cenšoties izskatīties un izturēties kaut kā atšķirīgi.....Un tad jau sākas burtu uzspiešana līdz pat svētā vakarēdiena neiedošanai, baznīcas sagraušanai, kaunā likšanai mūsu tautas svētumus ...
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.12 15:24:42
Aivars Lapšāns
Es tur tādas Lutera domas neatrodu. Man ir kas cits rakstīts.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.05.12 16:57:37
indriķis[/

AIVARS

Vai Lutera mazajā katehismā par svēto dienu ir demagoģisks raksturs, vai nav.

Tagad es jūs patramdīšu un ja neatbildēsiet pareiz = nedošu jums vakarēdienu.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.05.12 18:37:35
Aivars Lapšāns
Kas Tev pret Svēto Dienu Mazajā Katehismā?
Bet "Svēto Rakstu apcerēs katrai dienai" pie 12. aprīļa par Tevis uzdoto citātu ir pavisam cita apcere
Saulespuķe
# Iesūtīts: 2010.05.12 18:45:42
Aivars Lapšāns"To arī JD derība māca, ka vakarēdiens nav primārais. Sapratne par vakarēdienu tā būtu tā globālā misija iz katra cilvēka sirds uz Jēzu. Altāra sadraudzība jau ar ir vienā ziņā mistifikācija, kults. Altāris vairs nav aktuāls. Jēzus mira un duncis priesterim izkrita tajā brīdī no rokas.
Altāris , templis ir tagad jāceļ sevī. Bet altāra sadraudzības jēga notiek Efeziešu vēstulē. Miesa. Jēzus miesa=mēs visi tajā un mūsu Priesteris ar savu Vārdu, mīlošo sirdi un pārraudzību."

*
*
Piederu pie tiem, kam Sv.V. ticības dzīvē ir izšķiroši svarīga nozīme, jo stāv rakstīts:
"Bet Jēzus tiem sacīja: "Patiesi, patiesi Es jums saku: ja jūs neēdat Cilvēka Dēla miesu un nedzerat Viņa asinis, jums dzīvības nav sevī. Kas bauda Manu miesu un dzer Manas asinis, tam ir mūžīgā dzīvība, un Es to uzcelšu pastarā dienā. Jo Mana miesa ir patiess ēdiens un Manas asinis ir patiess dzēriens. Kas Manu miesu bauda un Manas asinis dzer, paliek Manī, un Es viņā.
Itin kā Mani sūtījis dzīvais Tēvs, un Es esmu dzīvs Tēvā, tāpat arī tas, kas Mani bauda, būs dzīvs Manī. Tāda ir tā maize, kas nākusi no debesīm, ne tāda, kādu ēduši mūsu tēvi, jo tie ir miruši. Kas šo maizi bauda, tas dzīvos mūžīgi."
Jņ.6:53-58
katoļa jautājums [91.87.159.177]
# Iesūtīts: 2010.05.12 21:34:29
A Tu man atbildi kādēļ tiek, kas cēluši savas ticības ticamību uz katoļu notiesāšanu, darīja tieši to pašu? Un kāda tad ir viņu ticamība? Manās acīs, - nekāda.
Post Scriptum: ar ko šodien lepojas Latvijas valsts?
1. Ar Rundāles pili un Turaidas pili
2. Ar `krustnešu` Domu un Pētera baznīcu
3. Ar Jūgendstilu
4. Ar Melngalvju namu
utt.utt.
Bez vāciešu klātbūtnes, latviešu sen vairs nebūtu. Pierādījums? Pēdējie 20 neatkarības gadi. Tauta patreiz pašiznīcinās ātrāk nekā iepriekšējos 700 gados.
first things first [95.68.65.80]
# Labojis vilks: 2010.05.12 21:55:25
katoļa jautājums [91.87.159.177]

Tie, kas savu ticību ir cēluši uz katoļu notiesāšanu, ir cēluši to uz smiltīm. Ticību labāk būvēt uz Dieva vārda, sakramentu un lūgšanu dzīves pamata. Bet visus tos skaistos objektus būtu bijis labāk celt arī bez slepkavošanas un paverdzināšanas. Tāpat kā tagad dzīvot vienā daudzkonfesionālā, bet sekulārā valstī bez savstarpējas apmētāšanās.
rainars
# Iesūtīts: 2010.05.12 21:56:14
Miers ar brāļiem . Ar apsūdzībām jau toč Dieva valstība necelsies ne mūsu vidū , ne Latvijā. Sāksim takš dzīvot kristieša cienīgi , lai citi redz mīlestību mūsu starpā un nāk pie patiesības atziņas. Godināsim Kristu ar to ticības mēru ,kuru mums iedevis Dievs.
Aivars
# Labojis Aivars: 2010.05.13 09:25:03
katoļa jautājums [91.87.159.177]
Tik un tā vaicāšu vēlreiz, kāds sakars Rundāles, Jelgavas, Elejas cēlājiem - vācu, krievu muižniekiem brīvmūrniekiem ar katoļiem?
Kas krievijas kapitālistiem un Latvijas, kas būvēja jūgendstila ēkas ir rūdīti katolisks?
Šitā varētu stāstīt arī, ka bez luterāņiem Latvijā saule nespīdētu un lietus nelītu.
Mods-1
# Labojis Mods-1: 2010.05.13 10:25:55
katoļa jautājums [91.87.156.8]
Pieklājīgi foruma komentētāji vispirms izlasa foruma noteikumus un tikai pēc tam raksta tēmās (lai nebūtu jābrīnās, ka kādi viņu komentāri pēkšņi ir pazuduši).
Iesaku izbeigt beztēmu + aizvainojošu tekstu rakstīšanu.
Mod.
jancis [195.8.115.229]
# Iesūtīts: 2010.05.13 10:28:12
A Man, a Man Tētis ir nopircis vis lielāko bumbu un visskaistāko, un vispiepūstāko.... tā lūk
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 99 , pavisam kopa bijuši: 3075