atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Draudze kā Kristus līgava
vilks
Iesūtīts: 2010.04.06 08:20:17
Kā jūs to saprotat un ko tas nozīmē jūsu ticības dzīvei?
Man šis jautājums vienmēr ir šķitis ļoti noslēpumains, proti, iztēloties milzīgu cilvēku kopumu vienā lomā...kaut kā jocīgi. Un reizē ļoti skaisti, skatoties, piemēram, Vēstulē Efeziešiem 5. nodaļas beigās.


Diskusija kristiešiem (bet arī ateisti var ierakstīt pa kādai atziņai, kamēr tas neizvēršas plašās diskusijās par citām tēmām).
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
masiks [212.93.96.2]
# Iesūtīts: 2010.04.06 16:32:10
Raimonds
Bet tas, ko jautā ir precīzi: par uzticēšanos un kam, un kas ir vērts šīs uzticēšanās?
mhm.... un mēs tagad uzticamies stiprāk tam, kurš stiprāk sapēsa savu tjeļņašku? Labs arguments, ja mēs uzticamies spējai plēst tjeļņaškas, taču.... tas nenozīmē, ka kekss bez tā arī ko citu izpildīs...
Raimonds
# Iesūtīts: 2010.04.06 16:58:31
masiks [212.93.96.2]
Ticība un uzticēšanās vs. šaubas un bailes. Pie kā meitenei iet? Vai pie tā bļaura un mačo vai pie godīga puiša? Domā meitenei ir viegli, ja jāizvēlas nākamais vīrs! Kur vēl, ja tas skar mūžīgo dzīvību ar ko dzīvot kopā!
Papucs
# Iesūtīts: 2010.04.06 21:45:58
Šādas līdzības attēls būtu tikai teritorijas apraksts no mana skatupuntka, tu varbuut redzi ko citu
Jošs Mulders, vilks, rainars - mani tiešām pārsteidz jūsu kopīgais skatupunkts. Nekad laikam neesmu atradies šādā skatupunktā

Par tēmu: kā jau incognito teica, šāda veida salīdzinājumus uztveru ļoti tieši vienā virzienā vērstus. Bez tam Kristus līgavām - mūķenēm ir visnotaļ seksuālas attiecības ar Kristu jau kā līgavām, un tas nu galīgi nav mans izgudrojums, tāpēc jāsaka, ka šajā ziņā neesmu nekad iedziļinājies filoloģijā, vai tur sieva vai līgava.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 48 , pavisam kopa bijuši: 3854