atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Evaņģelizācija ar dziesmām (kristiešu tēma)
Ingars
Iesūtīts: 2010.02.26 11:14:12
Padalīsimies pieredzē, ierosinājumos, kā vislabāk izvēlēties dziesmas evaņģelizācijas pasākumam. Vai pareizāk ir uzreiz izvēlēties slavas un pielūgsmes dziesmas un sagaidīt, ka klātesošie tūlīt atsauksies, vai varbūt sākt ar dziesmām, kurās nav pieminēti vārdi Dievs un Jēzus, bet kuru vārdi stāsta par Jēzu līdzībās, par Dieva mīlestību un darbiem, par dzīves jēgas meklējumiem, cilvēku ilgām un tikai tad, kad cilvēki paši nonāk pie atziņas, likt priekšā slavas un pielūgsmes dziesmas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.02 23:45:36
Aivars

Varbūt tomēr Guntu Davidčuku. Kā viņa šodien prezentēja Dievu Lialajā mūzikas balvā! Viņa starp citu ir no Cēsu LELB. Kopā ar manu sievu mācījās Cēsu mūzikas skolā un dzīvoja vienā dzīvoklī. Bet , ja runa par ragaiņu mūziku , tad....diemžēl kristīgajos koncertos reizēm dēmoni vairāk , nekā eņģeļi. Es šajā jautājumā esmu speciālists , jo pašam bij slavenā grupa Ferrum.
digiuno [81.198.135.182]
# Iesūtīts: 2010.03.02 23:49:21
Aivars Lapšāns
Viņa starp citu ir no Cēsu LELB.
vai tu neesi ko bišku sajaucis? tiešām lelb?
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.03 00:23:51
Aivars Lapšāns
Visādas darīšanas bija, tā kā Mūzikas balvu, diemžēl neredzēju šodien. Ceru uz atkārtojumu. Kas attiecas uz manis iemesto linku, todien amazon.com piedāvāja šos iepirkt, atsaucoties uz manu interesi par kādu citu nestandarta prodžektu. Neteikšu, ka Van Canto man liktu skudriņām pār muguru skriet, drīzāk tos redzu kā jautru alternatīvu Cosmos un to 70to gadu priekšteču blicēm. Vienīgi nesaprotu, kāds tam visam sakars ar ragaiņu mūziku un Ferrum. Ok, "dzērvenīte` ne ar ko nebija sliktāka par `I was made for lovin` you baby`, bet ja man jāsalīdzina http://www.youtube.com/watch?v=i6xtupi30XU ar http://www.youtube.com/watch?v=q1uZj7OujvU , izšķiršos par pirmo
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.03 00:44:53
Aivars

Dzērvenīte bij šlāgeris. Jo es rakstu dziesmas sākot no šlāgera, himnām , piem. Murjāņu sporta skolai, kora dziesmām, instrumentāliem skaņdarbiem...Ferrum mūzika bij ļoti agresīva hevī metāl stilā. Dzērvenīti Es ar R. Paulu nolēmām laist gaisā. Toreiz dziesmas bij jāatrāda komisijai. Komisijā bij A. Zaķis, Ermanbriks un ka tur vēl....Man grupa bij zem Straupes kolhoza,, Ļeņins,, un repertuārā bij jābūt arī šlāgeriem. Tad es ar daudz rakstīju pats , lai nav jāmeklē. Tā man likās vieglāk.
Starp citu , ne tikai Gunta Davidčuka kā kristiete šodien uzvarēja , bet arī V. Šimkus ar Vaska skaņdarbu. Abi viņi ir kristieši. Pie tam pasaules giganti, es varētu teikt - ģēniji.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.03 00:58:16
digiuno [81.198.135.182]

Es nevaru sajaukt , jo viņa nedēļu atpakaļ bij pie manas sievas ciemos.
Paņem kaut diskus ar Lienes veitneres mūziku, teiksim ,,Mājupceļš,,. Gunta tur dzied šajos Veitneres projektos, es pats esmu viņām studijā piepalīdzējis. Mana sieva tur iespēlē kokli un flautu. Veitnere arī ir no Cēsu LELB.
digiuno [81.198.135.182]
# Iesūtīts: 2010.03.03 01:00:33
Aivars Lapšāns
nu nestrīdēšos ar tevi... bet manuprāt vasarā viņa teica, ka viņa ir no cēsu baptistu dr., nevis LELB...
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.03 01:06:55
digiuno [81.198.135.182]

Tev nav jāstrīdās. Šī informācija ir patiesa.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.03 01:56:33
Aivars

Noskatījos. Pirmais tak ir Ingvi Malmestīns. Esmu bijis uz viņa koncertu. Viens no izcilākajiem mūslaika soloģitāristiem. Bet , es nezinu par viņa saistību ar kristietību.
Nu . par otrajiem smējos pamatīgi. Ja Pāvils ierastos šitajā draudzē , tad teiktu viņiem tā = es par jums mājās vēl vairāk dejoju mēlēs, bet , padomājiet paši, ko par jums padomās kāds svešinieks?
Jā , tas kristietībā ir kas jauns , fenomenāls. Es teiktu = mēlēs dejošana.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.03 08:11:31
Atpazini gan. Nu cik man zināms, tad Ingve nav oficiāli sevi kā kristieti pieteicis, bet no kristīgā mantojuma tēmām nevar izbēgt, un konkrētā gabaliņa teksts ir kā labam korālim, atšķirībā no daža mūsdienu t. s. `kristīgās` mūzikas `šedevra, kur Kristus top pagodināts mazāk nekā L. Coena "Hallelujah". Lai gan arī tas ir interesanti, ka pēc ķīnas olimpiādes `klonu kariem`, Kanādas priekšnesuma kulminācijā, šķiet, dzeltenās rases pārstāvis dzied bibliskās vēstures inspirētu dziesmu, tiesa, par ķēniņa Dāvida grēcīgo kaislību, bet beigu beigās klātesošie tūkstoši un pie tv ekrāniem atrodošies miljoni tiek iešūpoti uz to pašu "hallelu Ja` "
māceklis [87.110.240.34]
# Iesūtīts: 2010.03.03 08:18:14
Aivars Lapšāns
Skumji! Tā vietā lai lūgtu par sātana pārņemtiem cilvēkiem(gan pirmajā sižetā,gan otrajā),ļ.cien A.L. "pamatīgi smejās".Kur tad pazudusi tik ļoti daudzinātā mīlestība.Kad praktiskajā dzīvē jāpielieto teorija,tad nāk smiekli???
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.03 08:27:17
māceklis [87.110.240.34]
Mani gan mulsina arī tie `garu pazinēji`, kas daudz nedomājot mētājas smagiem vārdiem un vieglu roku pieskaita sātana pulkiem visus, ko nesaprot.
māceklis [87.110.240.34]
# Iesūtīts: 2010.03.03 08:41:19
Aivars
Nav jābūt lielam "garu pazinējam",lai konkrētajos sižetos redzētu atklātu sātana pielūgsmi.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.03 08:51:04
māceklis [87.110.240.34]
Kā tad, kā tad Reiz kāds pusaugu meitēns bija iedomājies, ka krusts ir ļauna un sātaniska zīme, un bija apjukusi, kāpēc tas ir uz dievnamiem. Dažs mūsu zaimotājs, noteikti steigtos viņas bažām piebalsot. Labāk pameditēsim par 2 bausli, un neviltosim ViŅA parakstu zem saviem viedokļiem.
danar
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:22:07
Aivars Lapšāns
Kas ir ragainu muzika?Un ka doma vai ,piemeram,ar metala palidzibu nevaretu tikt uzrunati jauniesi..tapat ar hip-hopu u.citiem muz.stiliem(protams, ar piemerotiem vardiem)?



Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.03 10:50:21
danar

Taču zini dziesmu - ,,Mana mīļa māmuliņa, mani mīļi audzināj...,,
Kad es šo dziesmu vēl arvien dziedu , man asaras ....
Lūk , jautājums. Kā šo dziesmu mammai var nobrēkt , teiksim mātes dienā?
Tāpat Dievs mums ir māte un tēvs kopā un prātu traumējošā formā mums Viņam nav ne jālūdz , ne Viņš jāslavē.
Vai šīs izteiksmes formas kristieši ir vainīgi pie šādiem ,,manevriem,, savā baznīcā? Domāju , ka ne jo visa atbildība gulstas uz tiem , kuri viņus ieved kristietībā. Bet ir teikts , ka sātans pievils pat izredzētos....tad bez komentāriem.
Bļaut , kratīties , vārtīties ritmā Dieva priekšā nav pareiza pielūgsmes forma. Ja reps , tad dejo repu. Tur neviens repu nedejoja.
Latvijā viena no labākajām repa grupām Latvijā ir tieši kristiešu grupa 3nitī. To vada mana drauga dēls. Esmu bijis viņa evaņģeizācijas koncertā. Cepuri nost. Tas ir jauna evaņģēlija forma, bet bez šitādiem ,,trikiem,, kas tajā jutubē.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.03 20:36:17
Aivars Lapšāns
Par to `nobrēkšanu` un dziesmu mātei, atcerējos kādas savas skolotājas purpināšanu par `Dzimto Valodu`. Vispār jau bērnudārzā māmiņdienā ir liela brēkšana . Ienāca prātā arī kāda `nebalss` īpašnieka viena no līriskākajām un mīļākajām balādēm "Mama I`m Coming Home`. Kā sava laika `matainais` sapratīsi.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.03 20:43:15
danar
Tava jautājuma sakarā, atceros reiz redzētu interviju ar "Stryper" solistu, kas atcerējās uzstāšanos festivālā, kas vai tik pat nesaucās `black mass` vai kā tamlīdzīgi, un puikas, pieteikti kā kristīgā metāla grupa tika svilpti no skatuves vēl pirms uznākšanas, saukājot par `pi...rasiem` utt. Noturējuši lūgšanu, nosprieduši, ka balādes nedziedās, bet tikai agresīvākos gabalus, un pie otrās dziesmas `mataiņu` auditorija `pavilkusies`. Pēcāk ne viens vien Bībeles kopiju esot gribējis iegūt.
Man jau liekas, ka lai arī ne visa mūzika ir piemērota Sv. Vakarēdiena celebrēšanai, tas nenozīmē, ka tā nevar tikt lietota misijai un evaņģelizācijai.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2010.03.04 00:38:57
Aivars
Mama I`m Coming Home

Tu laikam par Oziju. Es reizēm par viņu lūdzu. Tā būtu fantastiska liecība , ja viņš atgrieztos. Esmu daudz tieši no viņa mācījies savā laikā par māksliniecisko atdošanos, izteiksmes formu, kompozīcijas vienreizējību utt...
Paskaties viņa Ytubes darbus ar meitu, ja nemaldos,, changest.,, videoklips. Domāju , ka viņa prāts spētu ar Tā Kunga palīdzību pārkāpt tam ar ko tik ļoti saistīts. Kas tas būtu par prieku visai pasaulei un eņģeļiem ....!?
Rīgā viņš burtiski izgāzās. Viņam ir jāizvēlās ....pa kuru ceļu iet. Atpakaļceļā viņam vairs nav nākotnes.
Aivars
# Iesūtīts: 2010.03.04 09:59:05
Aivars Lapšāns
Changes vispār ir sacerēts un arī ierakstīts agrīnā sabata laikos, ja nemaldos paranoid setā. Protams, smags alkoholisms vairākās paaudzēs nav tik viegli nokratāms.
danar
# Iesūtīts: 2010.03.04 11:30:51
Aivars LapšānsPiekritu,blaustities un ardities,vartities pa zemi nevajag..ipasi ja tas baznica notiek.
Bet domaju,ka evangelizacijai noder dazadi muzikas stili.Ka jau Aivars mineja piemeru par metala grupu.
Ka citadi,lai Dievs pie siem matainajiem nestu savu vesti?Baznica tacu vinus neiedzisi..tatad baznicai jaiet pie viniembet nu tad ir jabut izciliem muzikiem sava joma
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 2 , pavisam kopa bijuši: 35583