atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Homoseksuālistu un lezbiešu aizliegums kalpot LELB
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2010.01.30 12:32:36
Piedāvāju kompromisu. Draudzes varētu izskatīt un pieņemt sinodē lēmumu par homoseksuālu mācītāju un lezbiešu mācītāju neordinēsanu. Šis likums būtu nepārsūdzams kā LELB galvenais virzības satuss uz laiku beigām. Aicinu izteikties tikai LELBiešus.Vai tāds lēmums būtu vajadzīgs? Lūdz bez teoloģijas - jā , vai nē un ar paskaidrojumiem , balstoties uz rakstiem ,ja vēlaties...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.03 11:55:01
liepa
Man ir mūžīgā dzīvība, jo man ir Jezus ( to saprotu, ka esmu paglabts no greka. Jo kam Jezus nav, tas joprojam ir savos grekos, ja netic jezum)

Tas bija tikai viens piemers draudzin

Sirdsapzinja, ja tev kaut ko uzrada, ko dari nepareizi, tā ir liecība tam, ka Dievs to ir ielicis tevī, un ka sirds vēl nav tādā mērā apcietināta, lai tu nedzirdētu to
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:05:41
liepa
man ir Svetais gars, kas man dod iekšējo liecību. Tā ir Dieva dāvana ticīgajiem uz Jēzu. Es runāju jaunās mēlēs, un tā ir pārdabiska lieta, kas nav sastopama starp neticīgajiem.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:07:05
liepa

Tam, kas tic ir mūžīgā dzīvība jau tagad, nomirs tikai vecā miesa, bet dvēsele iegūs jaunu miesu

Ja, tev ta lieciba, bet man ta nav lieciba. Es nezinu, kas mani ir ielicis sirdsapzinu un vai vispar kads to ir apzinati darijis. Musulmani tic, ka sis Dievs saucas Allahs, buddist tic vel kaut kam. Katrs to verte pec savas ticibas. Nekada objektiva lieciba ta nav.

Cilvēka dabīgā sirdsapziņa ir defektīva, jo tā nejūt daudzas lietas, kas tai būtu jājūt
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:08:43
Svētais

Tikai, jāpiebilst, ka runāšana mēlēs nav obligāta liecība, vienīgā obligātā liecība ir ticības apliecība
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:12:23
Ingars
Jā, taču tā ir gara ķīla, ko Dievs siržu pazinējs devis tiem, kas viņu mīl un paklausa. Tā ir pārdabiska lieta, kas nav neticīgajiem. Gars dod iekšējo liecību par Jēzu.
Svētais
# Labojis Svētais : 2010.02.03 12:15:34
liepa
Nē, SG dod iekšēju liecību par Jēzu, kā manu Glābēju no grēkiem. To, ka man ir mūžīgā dzīvība jau tagad, jo man ir Jēzus. Tas ir pārbaudāms, kā reiz ar šo iekšējo liecību, jau tagad!!! Tāpēc es esmu pārliecināts, un man nav jāpiepoūlas lai tam noticētu. To saka Raksti, un SG apstipirna to, ar iekšējo liecību. Tas nav tā, ka es par katru cenu piespiežos ticēt un nomoku sevi ar to būs vai nebūs mūžīgās dzīvības .
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:17:06
Svētais

Tu domā, gara ķīla - ticība uz Jēzu Kristu, tad es piekrītu, bet mēlēs runāšana pati par sevi nav gara ķīla, bet viena no daudzajām Svētā Gara izpausmēm, kas var būt un var nebūt
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:19:00
liepa

Smadzenes un visa miesa vispār ir tikai dvēseles čaumala. Runa nav par dvēseļu pārdzimšanu jaunā miesā, bet gan par augšāmcelšanos
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:20:29
liepa
Te , lūk ir atšķirība starp mani un tevi. Man ir SG, tev nav. Svēto garu saņem tie, kas tic Jēzum! Svētā Gara krsitību ( runāšanu mēlēs) saņem tie ( caur roku uzlikšanu), kas tic Jēzum un šai Svētā Gara izpausmei!
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:21:33
liepa
Es miršu , bet es augšāmcelšos , jo man ir Jēzus, kas ir augšāmcelšanās un dzīvība. Nenākšu tiesā, jo man ir Jēzus.
Svētais
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:47:24
Augsamcelsanos miesa?
Tatad dvesele dabus jaunu miesu, pardzims cita kermeni, citiem vardiem sakot?


Jā, tieši tā. Taču dvēsele nepārdzims citā ķermenī, bet jauns kermenis tiks piešķirts tai pašai dvēselei un garam.
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 12:47:44
liepa

Ai, ka patīk pie vārdiem pieķerties - augšāmcelties nozīmē, ka tiks radīta jauna miesa, tā nebūs reinkarnācija
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 13:16:17
liepa

reinkarnācija ir iemiesošanās, bet augšāmcelšanās ir pavisam kas cits
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 13:22:31
Nekur neielien, ķermenis tiek vienkārši radīts, nu te parādās miesīgā prāta bezspēcība uztvert un saprast - tas nav tā, ka paņem kādu un ieliek kastītē un vispār - kāda starpība, jūs pieķeraties sīkumiem un galveno domu tāpat pazaudējat
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 13:49:25
liepa

Nē, palasi bībelē, tur ne tuvu nav par reinkarnāciju. tā mācība pašā pamatbūtībā ir atšķirīga no kristietības. Kristietībā ir tikai viena dzīve šajā pasaulē, bet pēc nāves ticīgie pārcelsies uz Debesu Valstību, nevis pārdzims par citu cilvēku
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 13:53:05
Ctulhu

Nu netver tu šīs lietas, tāpēc bezjēdzīgi par to diskutēt, jo tu skaidro garīgas lietas miesīgi
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 15:45:03
Ctulhu

Redzi, manaa skatiijumaa taadu gariigu lietu nemaz nav.

Jo tavs prāts tās nevar uztvert. kamēr neizgudroja mikroskopu - arī mikroorganismi tjipa "neeksistēja"

liepa

Dvesele ta pati, miesa jauna. Kas tas ir, reinkarnacija, augsamcelsanas, vai abi kopa?

reinkarnācijas mācība māca, ka tiešām tā pati dvēsele ar veco karmu, bet ar jaunu personību pārdzimst jaunā ķermenī

Kristietība māca, ka dvēsele ar to pašu personību, bet izmainītu karmu tiek pārradīta kopā ar jaunu miesu
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.02.03 16:08:49
Ctulhu, nu bet tava redze jau nav lietu meers! Nu tu neredzi, taadeejaadi tev jaapaliek gribot... tikai dzirdot nostaastus no citiem, kas to redz... ka taadas lietas ir! Taapat kaa daltonikjiem ir jaasadziivo ar apzinju, ka citi redz savaadaak kraasas... vai man jaasadziivo ar apzinju, ka citi var dzirdeet notis preciizi, bet es nee... man neviens to nevar paraadiit... laigan mikrobus mikroskopaa var!
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 16:09:11
liepa

Ludzu atbildi isi uz konkreto jautajumu, nevis skaidro kas ir kura maciba.
Karma nav kristietibas jedziens, ir pilnigi nekorekti to te iejaukt.


Lai atbildētu uz jautājumu, tev ir jāsaprot, kas ir kas un starp citu arī reinkarnācija nav kristietības jēdziens. Saproti - katra šī mācība ir no kādas konkrētas noslēgtas reliģiskās sistēmas nākusi, tāpēc, ja tu paņem vienu jēdzienu, tad tev ir jāņem vērā visa sistēma, kas ar to saistās, citādi šis jēdziens zaudē vispār jēgu
Ingars
# Iesūtīts: 2010.02.03 16:09:50
Ctulhu

Nujaa, bet mikrobus caur mikroskopu man tagad var paraadiit, bet tavas gariigaas lietas- joprojaam ne.

Garīgām lietām vajadzīga garīga uztvere
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 137 , pavisam kopa bijuši: 34364