atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Sievas sludina Dievnamā
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.12.02 16:00:14
Lūkasa 2. 36 ir īss aizraujošs stāsts par ANNU , kura Dievnamā sludina par Jēzu .
Pāvila 1. 11.nod. ir stāsts par sievām , kuras sludina draudzes sapulcē.
Kāpēc daļa kristiešu nespēj pieņemt , to , kas pat Bībelē skaidri, tīri vēsturiski ir saprotams, neinterpretējot, ka Dievs visos laikos ir atļāvis sievām Dievnamos sludināt.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:01:23
Aivars

salīdzini teiksim savu otrā kursā priekšlaicīgi saņemto krustu no LELB virsgana - nu, ko! Te arī mēs esam! Neko es neesmu priekšlaicīgi saņēmis. Ja arī esmu saņēmis, tad tas ir no Dieva. TEv vajag pierādījumus? Atbrauc uz Ozolniekiem, un es tev parādīšu.

lai ko tu arī par mani domātu, Korintā bija proble`mas ar tempļa prostitūciju.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:03:33
Svētais

Dievs neprasa pildīt mums bauslību - teikšu tā: Dievs nav atbrīvojis mūs no bauslības pildīšanas. Bet tur tev piekrītu. Tā ir cita tēma.
Uldis
# Labojis Uldis: 2009.12.09 22:05:16
Svētais

Dievs to nemaz neprasa - vai tu gribi teikt, ka mēs drīkstam negodāt vecākus, nogalināt, pārkāpt laulību, zagt utt.?
Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.09 22:09:13
Uldis Nē, to es nesaku, es saku, ka ar Bauslības pildīšanu mēs netiekam taisnoti Dieva priekšā un Dievs to no mums neprasa, lai panāktu taisnotu stāvokli viņa priekšā. Pagāniem uzliktais noteikums bija sargāties no netiklības, nožņaugtā un asinīm un elkiem. tas bija uzstādījums pagāniem, kad jūdi gribēja, lai ievēro bauslības noteikumus ( piem. apgraizīšanu).

Par tēvu un māti ir labi, ja tu viņus godā, tad tev ilgs mūžs no Dieva apsolīts, taču tas nav noteikums, kas jāievēro, lai izpatiktu Dievam. Piem. Jēzus saka, ka vienā namā viņs ienes zobenu kur celsies viens pret otru māte pret meitu un d;els pret tēvu, un vedekla pret vīramāti, dēļ Jēzus, kas automātiski ienes naidu viņu starpā.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:10:54
Uldis
WOW! KLB gan ir augstās domās par LELB. Šai pusē nav dzirdēts, ka būtu daudzi, kas LELB virsganu par pašu Dievu turētu. Bet gan jau kādreiz Ozolniekos ceļi varētu krustoties. Tikai piedomā, cik daudz bibliskā un cik daudz `vēsturiski kritiskā Sv. Rakstu interpretācijas` metode dominē Tevis pārstāvētajā pieejā, un kā tas no malas izskatās.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:11:02
Aivars

priekšlaicīgi saņemto krustu no LELB virsgana - gribu tev norādīt uz vēl vienu niansi, ja ja tev interesē kas ko ir priekšlaicīgi saņēmis. Tad man jāsaka, ka arī Jānis Vanags ir priekšlaicīgi saņēmis arhibīskapa "titulu". Tika speciāli mainīta LELB Satversme, lai viņš tiktu ievēlēts. Tur vispār notika daudz šmuces. Bet ne jau es šo jautājumu pacēlu.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:12:33
Svētais

Pēdējā kometārā es tev peikrītu pilnībā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:18:15
Uldis turklāt bauslība nav arī jāpilda ar domu izpildīt cik vien var, jo Dievs saka, kas visu bauslību pildītu bet apgrekotos pret vienu ir grekojis pret visiem. No šī viedokla arī Dieva acīs absolūti nav nekādas nozīmes bauslības ievērošanai un pildīsanai. Bausliba bija dota, lai sniegtu grēka atzinu un nekad nebija paredzeta, lai to pildītu un izpildītu, jo tas nav un nebija iespejams
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:19:18
Aivars

Tikai piedomā, cik daudz bibliskā un cik daudz `vēsturiski kritiskā Sv. Rakstu interpretācijas` metode dominē Tevis pārstāvētajā pieejā, un kā tas no malas izskatās. - nu,protams, šajos aprautajos komentāros nevaram runāt par skaidru konfesionālo nostāju. Ja tu man tiešām ar Rakstiem pierādīsi, ka manos iztekumos ir kaut kas no Bībleses kriticisma, būšu pateicīgs. Taču kritiska pieeja kā tāda nav nemaz slikta lieta. Bet tas ir cits jautājus. Īsi sakot, ja tu mani apstrīdi, tad lūdzu to dari atklāti, nevis ar kaut kādiem uzbrukumiem manai personai. Es neesmu to pelnījis, lai mana personība tiktu te īpaši izcelta un izvērtēta.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:23:15
Svētais

Par pēdējo komentāru. Arī šeit tev piekrītu. Bet ir viena nianse, kas FC ir pazīstama kā bauslības 3. pielietojums.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:25:47
Uldis Ko tas nozīmē?
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:26:45
Svētais

Ko tas nozīmē? - nu, paņemi Vienprātības Grāmatu un izlasi!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:29:11
Uldis
Īstenībā, mēģināju nedaudz aizrādīt uz to, ka nevajadzētu teoriju par Korintas draiskulēm piesaukt kā argumentu pie sieviešu ordinācijas. (Tai rungai ir arī otrs gals) "Uzbrukumi" personai arī vairāk izrietēja no tā, ka nav gaumīgi argumentēt ar 2000 gadu senu `daiļavu` tikumiem, apsūdzēt normālas lēdijas šodien.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:29:49
Svētais

Bez tam, kā ir teicis Pāvils: dievbijībā ir vienmēr labi vingrināties.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:32:16
Uldis vai dažos teikumos nevar paskaidrot? Lūdzu?
Uldis
# Labojis Uldis: 2009.12.09 22:34:22
Aivars

Vai es kaut reizi esmu piesaucis problēmas Korintas draudzē kā argumentu sieviešu ordinācijas jautājumam? To gan te daži man grib piešūt. Bet tas, ko es gribu pateikt, ka apiet šo prblemātiku šajā diskusijā jūs nekad nevarēsiet. Arguments pret sieviešu ordināciju lielā mērā pamatojas vēstulē korintiešiem.

PS
Tas ir tika viens no argumentiem.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:34:45
Svētais

Nē, nevaru!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:36:46
UldisNu labi, par to, kam taisnība, tad arī es varu ieteikt noklausīties šo :

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Kam_Taisniba.htm
Aivars
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:38:17
Uldis
Nu tad pārskati komentārus un parevidē, lai nerastos tāds iespaids.
Uldis
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:48:04
Aivars

Bet tu pacenties un parādi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 16 , pavisam kopa bijuši: 37033