atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vecās derības kristieši. Jaunās derības kristieši. Vai spējam saredzēt atšķirības?
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.11.23 23:54:44
Pasaules kristiešu kalpošanas redzējums ir arī ar tādu skatījumu. Vecās derības kristieši un Jaunās derības kristieši.
Kurā grupā liekam LELB. Ja vecās derības , tad kas būtu jāmaina?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.12.17 01:15:32
armilo

Nu , pie harizmātiem Tu mani nepieskaiti. Esmu harizizmātiem sniedzis kristīgos koncertus. Taisni pretēji. Pēc iespējas klusu. Klasiskā kokle, klasiskā ģitāra , flauta un balsis. Tev vajadzētu redzēt harizmātu acis no pārsteiguma. ļedjajeva Rīgas draudzē aparatūra Dievkalpojumā vien vienkārši dārd. Bet gala rezultāts bija tāds , ka harizmāti klausījās mūs ar sievu kā satinguši. Vēlāk mūs viņi ir aicinājuši vēl. Pats esmu vadījis HevY metal grupu Ferrum, ar slaveno dziesmu dzērvenīte manā izpildījumā ...zinu par mūziku daudz un par stiliem. Saku atklāti - harizmāti pārspīlē. Ar mūziku tas nu būtu mazākais. Bet vakarēdiens tur ir tāds - stāv rindā cilvēki....iemet spainī konvertu ar naudu, pieiet pie mācītāja tas paceļ rokas , otrs gāžas , divi aizmugurē tur....pa vidam vēl maize , ne oblates un vīns.....
tagad arī harizmātiskajās draudzēs Latvijā ir izplatījusies Dievkalpojuma laikā mēlēs lūgšana, ko vispār es nevaru saprast - kas tas tāds? To pat svētos rakstos nevar atrast.
Tā kā no manis harizmāts nesanāks. Ja vien mans stils šajā forumā. Bet Bībelē arī šī forma tiek pielietota pret cilvēkiem , kuri Dieva vārdu zin, bet neievēro. Lasi Jēkaba vēstuli. Liturģiska kalpošana ir nosaukta par tukšu lietu , kur cilvēki atnāk , paskatās uz sevi kā spogulī un aiziet. Ja tagad es rakstu , ka draudze , kura ir tendēta tikai uz liturģiju ir nedzīva , tad te dažam labam spuras gaisā. Bet tā nav mana problēma. Tie kas te protestē , tie ir problēma. Man jau nav jākaunās , bet viņiem. mulderiem. Ja mulderiem tā liekas harizmātiska pieeja, tad , ne jau kā harizmātu draudzes kalpošanas pieeja, bet es vienkārši harizmātiski uzrunāju, lai cilvēks sāk domāt, ka viņš rīkojies līdz šim ir nepareizi.
rainars
# Iesūtīts: 2009.12.17 09:47:48
Adonika man domāt Aivars Lapšāns ar to domā kristiešus kas atgriezušies vecajā derībā,pie cermoniālās kalpošanas,burtkalpības un citām farizejiskām un sauduķeiskām lietām.
Draudzes evanģēlists izskaidroja ka farizeji ir konservatīvi un saduķeji liberāli.
Atcerēsimies ka Jaunā Derība ir Svētā Gara kalpošana.
Izmaiņas ļaužos Dievs panāk ar Svētā Gara spēku.
Domāt ka Dievs pieņem mums visus ar tām pareizām un nepareizām lietām ko mēs saprotam labāk vai sliktāk par citiem.Dievs arī vēlas lai mēs pieņemtu viens otru tādus kādi esam.Protams nav viegli.
Derētu arī mums saprast ka sekojam Dievam ar dažādām atklāsmēm kuras mums pievedušas pie Dieva.Un vēl tas ka saprašanu mums atdara Svētais Gars un dod liecību par Tēvu un Dēlu.
Patīk man Aivara Lapšāna skatījums uz lietām kurš ir gūts dzīves pieredzē un Dieva meklējumos,kā arī izzināšanā praktiski kalpojot un esot sadraudzē ar citiem kristiešiem.
pravietis [87.110.240.34]
# Iesūtīts: 2009.12.18 15:05:52
Patīk man Aivara Lapšāna skatījums uz lietām kurš ir gūts dzīves pieredzē un Dieva meklējumos,kā arī izzināšanā praktiski kalpojot un esot sadraudzē ar citiem kristiešiem.
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 83 , pavisam kopa bijuši: 32690