atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Vai Baznīcai jāveido labāka pasaule?
vilks
Iesūtīts: 2009.11.19 00:23:16
Pārceļu citā tēmā radušās idejas uz atsevišķu tēmu.
---------------------
*Duksis
Iesūtīts: 2009.11.18 16:01:25
Es kā ateists, bet luterāņu pēctecis, vēlu luteriskajai baznīcai to labāko. Tomēr nevaru neredzēt, kā luteriskā baznīca tiek pārvērsta par katoliskās baznīcas sektu. Diemžēl, vismaz mani, tas nepriecē. Labprāt redzētu luterisko baznīcu nevis kā teoloģisku diskusiju klubiņu un lētu teātri svētdienās, bet gan kā organizāciju ar stiprām draudzēm, kas vairāk par savu locekļu individuālo dvēseļu pestīšanu ir nodarbinātas ar to, kā padarīt labāku pasauli, kurā mēs dzīvojam - sekot tam, ko teicis Luters: "Tas, kurš nemeklē laimi, atradīs to ātrāk kā citi, jo tie, kas meklē laimi, aizmirst, ka pareizākais ceļš, lai rastu sev laimi - ir meklēt to citiem." Labprāt redzētu luterisko baznīcu nevis kā "Rakstos taisnotu", bet gan kā normālu sociālliberālu politisko kustību.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 16:44:09
Ctulhu, naa... taas ir BROKASTIS... Centraa tur ir sviestmaizes A bazari ir fons! Taa nav konference... Prosto cilvji kaapj tribiinee... skaita luugshanas... neizpaliekot arii pateiciibas par to, ka sviestmaizes galdaa saliktas (par kuraam tu PAC maxaa, neviens tev taas par nodoklju maxaataau naudu tur nedala), nu un tad visaadi onkas runaa no tribiines par kautko... Kaa pats pasaakums nosaka, centraa ir luugshanas un brokastis, tas nav jautaajumu atbilzhu vakars.

Par personiigu cilveeku aptaujaashanu... nezinu... es iipashi nemeegjinaaju izlauzties liidz tam pasham Prezidentam Taakaa nezinu!
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 16:44:33
hmm... vispār jau jautāju tēmas kontekstā... cik daudz sanāca padarīt pasauli labāku?

Par 14 vieniibaam!
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.19 16:45:03
Aizejošs Mulders

Nu, bet
1) kas jūs jūs kristiešus vairāk priecē par vajāšanu?
2) mandātu es pats sev varu izrakstīt, kaut piecus dienā!
3) ar ko gan jūsu iedomas ir labākas par manām iedomām?
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 16:45:21
Vot Mulderam ir taads mandaats? A man?

Mulderam ir... Dievs!
Ctulhu nav - jeb ir, pac Ctulhu!

Dazhreiz shaadu mandaatu dod sabiedriiba - teixim tiesneshiem, skolotaajiem, audzinaataajiem
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 16:46:19
Duksis

1. Vajaato izglaabshana
2. Protams, tik shaada mandaata moraale ir saistosha arii tikai tev
3. Ar to, ka muuseejaas tiecaas peec Dieva - Visuma radiitaaja - taveejaas, ir un paliek taveejaas... taa teikt, saistoshas tikai tev
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.19 16:49:41
Aizejošs Mulders Nekas, ka es tāc neleģitīms, gan jau es garastāvokli kādam pabojāšu... .
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.19 16:55:54
Ctulhu
Laikam bieži arī nūdistu pludmales krūmos ar binokli vazājies.
Kāds te bija tas ejošais stāsts par perverso tanti uz skapjaugšas?
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.19 16:56:50
Izrakstīšu sev mandātu šovakar aiziet uz hokeju. Taisnība esot tam, kas skaļāk bļaujot. Derētu man nedaudz pieslīpēt šo māku.
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:02:45
loģiski. un Muldera mandāts arī ir saistošs tikai viņam un viņa Dievam. ANALOĢISKI.

Tieshi taa... un gadiijuama, ja Dievs ir shii Visuma radiitaajs, tad tas ir saistoshss arii tev Taapat kaa saistoshi tev ir gravitaacijas un njuutona likumi Pat ja tos sauc Njuutona vaardaa, kursh apc ir atmetis pekas, vienalga tie likumi uz tevi darbojas... A ja ignoreesi, pac ieberziisies!
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:09:27
masiks, atkal... tu savu speeju kaut ko noveerot uzdod par objektivitaats/subjektivitaates raadiitaaju! Kaa tas teiciens bij - Dieva dzirnavas leeni malj, bet labi malj!

Es jau tev vareetu ieteikt scenaariju - ignoreet visas Dieva noraades - un paskatiities cik ilgi izdziivosi tachu pat tu, neticiigais, tomeer ieveero vairumu Dieva likumu... Neieveero tikai tos, kuri ir ar visilgaako iedarbiibas efektu, taapeec arii neredzi tos darbojamies praksee...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:11:39
Ctulhu
Pasaule noteikti no tā labāka taps! Kāpēc Tev neaiziet arī uz kādu dāmu veļas prezentāciju, un nepaīdēt par to, ka neviens krūšturis nav priekš tevis?
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:15:24
Ctulhu, varbuut... taatad, ja to ignorees ilgterminjaa, tad pasaule paliks labaaka un sliktu seku nebuus

Pagaidaam kaut kaa otraadi... visas valdiibas un sabiedriibas, kas meegjinaajushas no Dieva atteikties un religjiju un ticiibu margnializeet ir beigushas savu existenci veestures graamatu lapaspusees Liidzaas taadaam sabiedriibaam un civilizaacijaam, kas tieshi otraadi cilveeku iedomas ir meegjinaajushi pasniegt kaa Dieva gribu un aizsedzoties ar dazhaadu dievu vaardiem dariijushi briesmu lietas - Acteki, Maiji etc...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:15:44
Ctulhu
Viens ir kaut ko piedāvāt, otrs meklēt katru iemeslu, lai pakašķētos. Studiju laikos, Teikas maršrutā šad tad pa tādai vecenei nācās satikt.
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:16:04
Ibo tikko būs ietekme - būs šīs ietekmes detekts un attiecīgi objekta detekts.

Redz... ziviim ir visai maza nojausma par uudens existenci
Aizejošs Mulders
# Labojis Aizejošs Mulders: 2009.11.19 17:17:09
Ctulhu, vareetu buut, ka tas ir viens no iemesliem kaapeec tevi neaicina uz shaadaam brokastiim... Latvijas Sabiedriiba nav iisti izpratusi tavu konstruktiivo piedaavaajumu un labumu ko tu tai nes! Taadeejaadi shii Sabiedriiba iisti nav paarliecinaata, vai tevii ir jeega ieklausiities... Bet kaa klausiitaajs tu gan vari tur tikt, un paklausiities ko saka tie, kurus gan aicina un uzskata par taa veertiem, lai vinju vaardos ieklausiitos... Kazi ko ieguusi sev un tapsi gudraaks! Protams "tapt gudraakam" ir tabu ateismaa... jo ateists kad apzinaajies, ka ir ateists, vairs gudraaks tapt nevar
Aivars
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:23:38
Ctulhu
Zini, ja ej uz roka konci, nespiedz Somerviļa meldijas.
Lūgšanu brokastu vietā labāk uzrīko savējās - uzaicini Zatleru iedzert tēju ar Tevi un paklausīties tavus prātojumus par pasauli
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:23:38
Ctulhu, un valstu formaacijas, kas no sevis izsleedz religjiozitaati, faktsiki veestures meerogos tikai nomidzhinaas... Ra kults diez vai kvalificeesies kaa racionaalisma un ateisma iemiesojums Tachu konstruktiiva ilgtspeejiiga civilizaacija/sabiedriiba, kuras ideologjiskais centrs ir ateistiskaa domaashana, taadi veesturee nav pastaaveejushi ilgi... visilgaak novilka CCCP... sabruka!
Tikai kaa jau teicu... deelj veesturiski sabiedrisko procesu ilguma, Ctulhu nekad nespees nedz redzeet nedz atziit, ka ateisms ir bijis viena no destruktiivajaam shiis sabiedriibas komponenteem... jo tu nevari izveidot sabiedriibu uz ateistiskiem principiem un uzreiz redzeet efektu... kaa erdzi pagaaja 70 gadi, kur pa vidu bij daudz dazhaadi faktori un taapeec redzeet visu kas un kaapeec notikaas, kas kam bij ceelonis kas sekas, nav viegli... veesturnieki par to ilgi lauziis shkjeepus veel!
Bet mums arii nekas nav jaapieraada... jo neviens ateists neiztiks bez shiis empiiriskaas pieredzes - naaves - taatad ilgaakais kas tev buus jaagaida, lai redzeetu shiis likumsakariibas ir nu kaadi 60-70 gadi... buutiibaa iiss laiks, tik fundamentaalas informaacijas uzzinaashanai! Jo citus apsveerumus tu nepienjem... netici kas kam ir ceelonis un sekas!
Pietam jums kaa ateistiem ir visai gruuti buutiibaa dziivot shajaa Rietumu civilizacijaa, kas ir caur caureem piesuucinaata ar Kristietiibu un taas domaashanas veidu, ignoreejot taas postulaatus... taapeec arii savas ignorances sekas visticamaak nav tik aciimredzamas!
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:24:52
tev to tā zivis ir stāstījušas, jeb tas tāds ir tavs priekšstats par zivīm?

Taa ir metafora... Ja cilveeks NEGRIB kaut ko redzeet, vinjsh to neredzees pat ja tajaa seedees iekshaa! Taakaa... tas ka tu nespeej saskatiit Dieva darbiibu shajaa Visumaa gan liecina vairaak par tevi, nevis Dievu Vinjsh pieklaajiiga buutne buudama iipashi arii nelauzhaas tavaa namaa, kur vinjam Durvis ir sleegtas

Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:27:29
Ctulhu, taa nav konferecne... bet brokastis... jautaajumus uzdot vari personiigi, ja tiec klaat cilveekam... Taa nav atveertais vakars vai zinaatnisku traktaatu bazars, prosto brokastis kur cilveeki luudz un dazhi izsaka kaut kaadas domas par kaut kaadiem jautaajumiem... Tas, ka tu vinjam nepiekriiti... tas nevienu neshuupo, driixti personiigi sazinaaties un pateikt ko par vinjiem domaa

Bet Aivara padomi ir labi padomi, buus tev vairaak ieguvuma!

Jo citaadi tu buusi apvainojies, ka tev cheshaa 20-30Ls robs, bet uz pjedestaala neesi nedz ticis, nedz tevi vispaar kaads ir ieveerojis
Aizejošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.19 17:28:48
Ctulhu, luuk... un ja ES ieintegrees ateismu savaa uzskatu sisteemaa... paredzu tai iisu muuzhu - 100 gadi max - vai pat veel aatraak! Daudz biistamaak starp citu par shaadu scenaariju ir, ja ES kljuust par RKB ruporu... dabuusi Viduslaikus atpakalj! A to i Shariata Likumus
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 1582