atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Pujats vēlas aizliegt skolās izplatīt filmu par seksuālo veselību
pich007
Iesūtīts: 2009.11.13 16:51:16
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>
AutorsZiņas teksts
sicA. [78.84.156.114]
# Iesūtīts: 2009.11.23 15:41:20
Ctulhu
stipri reliģiozi un puritāniski arī šīs filmiņas bērniem nera`dīs un ja gribēs uz skolu nelaidīs.... ak Diegs, bet tādu nav daudz......
incognito
# Iesūtīts: 2009.11.24 19:00:55
http://www.apollo.lv/portal/sieviete/articles/186378

Vēl viens interesants stāsts. Pievērsiet uzmanību, ka ...meitene ... nebija sapratusi, ka ir stāvoklī, domājusi, ka pārāk daudz ēd burgerus, tāpēc paliek resnāka, līdz vecmāmiņa viņai atvērusi acis.
Osija [81.198.244.122]
# Iesūtīts: 2009.12.26 22:24:30
Tālajā 1992.gadā Anglijā tika izlaists sex žurnāls 9.gadīgām meitenēm.Tikai, lai `viņas zinātu kā pareizi pret TO visu attiekties.Bērnu vecāki sacēla pamatīgu skandālu,bet neko nepanāca!Jau 2009.g.augustā Spānijā izglītības likums noteica ieviest(un sekmīgi arī ieviesa)skolās pareizas MASTURBĀCIJAS izglītošanas programmu 10.-13.g. veciem skolēniem..Šajā sakarā apsveicams ir pareizticīgo protests pret juvenālās justīcijas ievešanu Krievijā.Kardināla Pujāta attieksme ir tikai apsveicama un atbalstāma,lai arī vairums luterāņu ir pret.Kā teica Tas Kungs;..Tēvs piedod tiem,jo viņi nezin ko dara..!
Osija [81.198.244.122]
# Iesūtīts: 2009.12.28 16:26:26
Redzi brāl Ctulhu svētais Teofans Vientuļnieks šajā sakarā saka,ka no miesas,no ārējās pasaules kārdinājumiem un sātana mēs saņemam melus ,tikai un vienīgi.Kurā vietā Rakstos tu esi atradis Tā Kunga mudinājumu šādas"extras"darīt ar mūsu bērniem!Ja vari man norādīt uz kā tu balsties savā spriedumā par SLIKTUMU,tad varam turpināt tālāk.Es jau paredzu ,kas notiks un lai Dievs dod ,ka es maldos!
Osija [81.198.244.122]
# Iesūtīts: 2009.12.28 20:43:08
Jūsu Luteriskā domāšana novedīs jūs brāļi taisnā ceļā elles bezdibenī.Arī es tāds aptracis Mārtiņa fans reiz biju,gluži tāds pat kā savulaik karsts komjaunietis.Jums brāļi vēl tāls ceļš ejams,lai izprastu grēka būtību,bet ja paši nemeklēsiet pareizās atbildes ,tad tas lepnais un godkārīgais mūks Mārtiņš jūs vadīs kamēr nonāksiet pie elles vārtiem.Jūs nejauciet lietas, ko Tas Kungs cilvēkam noteicis izmantot miesas uzturēšanai,ar lietām kuras nedrīkst darīt, pārkāpt bauslību!Mazu bērnu seksuāla audzināšana jau no5.g. vecuma,kā to nesen lasīju"Apollo.lv",lai viņi zinātu,ko tēvs ar māti dara guļamistabā arī esot ļoti noderīga un apsveicama lieta!?Vai tas nav BAUSLĪBAS pārkāpums ,kā visi iepriekšējie manis pieminētie fakti?
incognito
# Iesūtīts: 2009.12.28 22:23:35
Osija
Vai tas nav BAUSLĪBAS pārkāpums ,kā visi iepriekšējie manis pieminētie fakti?

...jūs atzīsit patiesību, un patiesība darīs jūs brīvus , ir sacīts labajā grāmatā. Tas varētu nozīmēt arī, ka no zināšanām nav jābaidās.
Osija [81.198.244.122]
# Iesūtīts: 2009.12.29 15:16:17
Nepatikšanas,kas draud cilvēku rasei ir lielākas,kā jūs brāļi ticīgie vai neticīgie,varat iedomāties!Tas Kungs par"patiesību"runādamas teica:Es Esmu ceļš,patiesība un dzīvība!Zināšanām,ko dod apkārtējā pasaule ar savu izglītību,šeit nav nekāda sakara.Tās ved bezdibenī no kurienes atpakaļceļa nav,jo tās vada miesa kurai nepārtraukti vajag sevi apliecināt,cik varena es esmu!Novēlu jums un daudziem citiem Jaunajā 2010.g. atrast-ceļu,patiesību un dzīvību!
lēnprātīgais
# Iesūtīts: 2009.12.29 17:41:26
Osija [81.198.244.122] Kardināla Pujāta attieksme ir tikai apsveicama un atbalstāma,lai arī vairums luterāņu ir pret

Kur Tu tādu statistiku ņēmi? Kam jautāji?
Osija [81.198.244.122]
# Iesūtīts: 2009.12.30 15:24:55
LELB Satversme atļauj būt par draudzes locekli cilvēkam,kas nomaksājis nodokli,vismaz reizi gadā saņēmis Sakramentu un utt.!Praktiski tas ir cilvēks, kam vienaldzīga personīgā glābšanās no ļaunuma pašam sevī.Tāds neredz arī ļaunumu apkārtējā pasaulē un tāpēc ar viņu ir grūti runāt par lietām,kuras atklāj tikai un vienīgi Sv.Gars.Piemērs:lai vienkāršotu un nonivelētu līdz bezjēdzībai vīra un sievas attiecības, kāds izlaidīgi netikls un neķītrs cilvēciņš izgudroja vārdu "sex".Tad nav jājautā vai tev ir dzimumattiecības ar sievieti,jo TAS tak ir tik prasti,bet var pajautāt vai tev ir sex un tad zem tā var saprast,gan pederastiju,gan pedofīliju,gan zoofīliju,gan nekrofiliju.Tad jau laikam man ir bzix uz seksu par ko varu tikai priecāties,jo atkrīt visas fīlijas......
Osija [81.198.244.122]
# Iesūtīts: 2009.12.31 20:44:48
Vārdnīca ir tikai un vienīgi cilvēka IZDOMĀJUMS!Pirms sarakstīja tavu vārdnīcu bija sarakstīti Raksti,kuros viss kas cilvēkam jādara ir aprakstīts! Iesaku palasīt,jo tas ir vajadzīgi ne tikai miesai ,bet arī garam.Miesa sapūs kapos,bet gars ir nemirstīgs un kaut elementāro tomēr vajadzētu zināt,lai nav "ar ģīmi jākrīt dubļos!
Osija [81.198.244.122]
# Iesūtīts: 2010.01.03 02:17:28
Lai spriestu par Bībeli ir jāzina Tās tapšanas vēsture!Parasti cilvēks par To neinteresējas ,bet paļaujas uz apšaubāmas izcelsmes izziņas avotiem.2500.g. atpakaļ pravietis par sabiedrību teica:tautā, kur pastāv sociāla netaisnība un trūkst Dieva atziņas, pilnā spēkā plosās grēks(sātans).Tādi ir šodienas latvieši sākot ar zīdaini,skolēnu,jaunieti un pārējiem."Seksam" sākums ir hipiji par kuriem tev nav ne mazākās nojausmas,ko viņi darīja,bet tu man piesauc kaut kādas enciklopēdijas.Ar hipijiem pats esmu "čupojies",jo toreiz biju jaunietis un pamatīgs grēcinieks.Dzīves pieredze pierāda,ka vienīgā Patiesība ir Tā Kunga Vārds,ko viennozīmīgi atzīst nopietni zinātnieku pētījumi,bet vārdnīcām tikvien ir tā vērtība,kā muļķot cilvēku prātus!
Vecais Ādams
# Iesūtīts: 2010.01.03 03:21:27
1)Man ir divi dēli. 17. un 18. gadus veci. Sekss man patīk, un no jaunām sievietēm skatu nenovēršu, kaut gan esmu kristietis. Grēkoju. BET - tas, ko mazi bērni saskatās internetā... Es labāk gribētu, lai bērni par to uzzin no izglītojošas filmas skolā, kur paskaidrojumi un komentāri tiek doti pareizā literārā valodā.
2),,Papardes zieds,, ir reklāmas instrumenta sastāvdaļa, ar kura palīdzību viegli iespaidojamai mērķauditorijai ( sex - juhū!) tiek iesmērēta prece, dotā gadījumā - kontraceptīvie līdzekļi. Pensionāri jau nav tie aktīvākie noņēmēji. Kapitālisma definīcija neparedz nesavtīgas rūpes par līdzpilsoņiem.
3) Beidziet ļurkāt smadzenes viens otram uz konfesijas vai ateisma pamata - šeit neviens piederību nemainīs. Spriežot pēc sarunu toņa.
,,Es kategoriski nepiekrītu oponenta viedoklim, bet esmu gatavs mirt par viņa tiesībām uz to!,,- teiciens vecāks par Bībeli.
SFINKS
# Iesūtīts: 2010.01.03 14:34:07
Osija [81.198.244.122]

Lai spriestu par Bībeli ir jāzina Tās tapšanas vēsture!

Cik daudz pats esi pētījis?
PS. Šķiet, ka TEV vēsture sākas ar hipijiem.
Merlins
# Iesūtīts: 2010.01.03 14:49:38
Osija [81.198.244.122]

"Dzīves pieredze pierāda,ka vienīgā Patiesība ir Tā Kunga Vārds"

Ja ar "Tā Kunga Vārds" Tu domā Bībeli, par kuru runā sākumā, tad Romas katoļu baznīca gan māca citādi, proti, ka Bībele nav vienīgā Patiesība un ka protestanti kļūdās, Svētos Rakstus par vienīgo patiesību uzskatīdami.
Osija [81.198.244.122]
# Iesūtīts: 2010.01.03 15:49:50
Protestants-tas ir sinonīms vārdam revolucionārs.Kur cilvēci ir noveduši revolucionāri un to starpā arī "Lutera svētā trīsvienība Luters,Melanhtons un Heimnics" ? Rezultātu piedzīvojam uz savas ādas,jo visvairāk viņu sekotāji plosījās Eiropā un turpina plosīties šodienas Eiropas Savienībā,kas Itālijas skolās aizliedz krucifiskus ,izdod Sex žurnālus mazgadīgiem,ievieš masturbācijas apmācības stundas skolās utt..Pienākusi stunda pārdomāt savu piederību,jo sekas cilvēka prātam nav aptveramas.Tas Kungs teica:ES ESMU ceļš,patiesība un dzīvība!Katoļu teiktais nav nekāda mēraukla,jo viņu pāvesti sagrozījuši Tā Kunga Vārdu pēc savām godkārīgajām acumirkļa vajadzībām daudzu gadsimtu garumā.Ļaunākais,kas var cilvēkam notikt -lepnības gars,visiem Romas pāvestiem bez izņēmuma ir piemitis,kā viņu otrā daba.Paši "protestanti"nepilda Rakstos teikto un neuzskata tos par vienīgo patiesību!
Alfrēds [81.198.143.239]
# Iesūtīts: 2010.01.03 15:57:44
Osijai
Es ļoti ceru, ka tev nav/nebūs bērnu. Stulbumam nevajadzētu "augļoties un vairoties".
Rudens rozes balss
# Iesūtīts: 2010.01.03 16:52:01
Osija [81.198.244.122]
Visi tevis uzskaitītie trakumi notiek katoļu zemēs, un nebūt ne VISS uz ES pavēli, tāpēc rūpīgāk pārdomā savus secinājumus.
Pastāsti, lūdzu, par Jāņa Pāvila II lepnības garu! Vai redzēji viņa bēres? Vai pamanīji, cik vienkāršā koka kastē (zārkā) viņš bija pēc savas gribas guldīts? To ieraugot, es pirmajā brīdī apmulsu, jo nesapratu, kur tad ir zārks...
Briinumz
# Iesūtīts: 2010.01.03 17:24:13
Osija [81.198.244.122]
es tevi draudzīgi brīdinu: ir jālieto vārdi `RD` `HP`, vai arī paša izdomāti apzīmējumi, citādi pamanīs vilks un labi nebūs!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2010.01.04 11:19:31
Osija - kārtējais "pravietis" Kas visu zin un visu var, bet citi ir muljkji un diikdienji, kas neko nedz zin nedz var zinaat, bet ja kaads zin, tad taapeec, ka shamo apchakareejushi kaadi ljaunie saatana gari!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.01.04 13:28:00
Ctulhu, delfos es vairs nevaidu... taakaa nezinu! Bet jukushie visi viens otram liidziigi!
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 103 , pavisam kopa bijuši: 9041