atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Mazirbes rekolekciju centrs un rekolekcijas vispār
vilks
Iesūtīts: 2009.11.05 10:41:55
Nesen atvērts LELB izveidots Mazirbes rekolekciju centrs.
Vai esat tur bijuši un vai grasieties kādreiz turp aizbraukt?

Kādus rekolekciju centrus jūs vēl zināt un kāda ir jūsu rekolekciju pieredze? Vai jums tā šķiet nozīmīga?

diskusija kristiešiem
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.05 10:49:15
vilks
Jautājums luterāņiem?
skolniekss
# Iesūtīts: 2009.11.05 10:58:37
Skaista, jauka vieta. Iesaku katram, kam ir laiks un vēlēšanās pabūt klusumā, Mierā turp doties. Tur jūs gaida...
Saulespuķe
# Labojis Saulespuķe: 2009.11.05 10:58:58
Labi sagatavotas rekolekcijas var būt ļoti liels ieguvums garīgajā ceļā, jo ne visi savā draudzē var rast iespēju "rakt dziļāk", ne visi savā personiskajā ikdienā kādu iemeslu dēļ var sistemātiski nodoties Dievam vairāk, kā ierastais lūgšanu ritms. Ir tik lietderīgi kādu laiku pilnībā sevi nodot Dievam un Baznīcas ritmam, klausoties un pārdomājot Dieva lietas un piedaloties kopīgajās lūgšanās un dievkalpojumos. (Rekolekcijas, kurās piedalos, strukturē stundu lūgšanas un dievkalpojumi, kas personīgi man ir ļoti svarīgi, jo šādā ritmā nevaru dzīvot savā ikdienā.)

Nedomāju, ka speciāli došos uz Mazirbi (kaut visnodaļ priecājos par šo centru kā iespēju), jo man laimējies jau pasen atrast savas rekolekcijas, ja tā var sacīt. Un tieši pateicoties Dieva žēlastībai un rekolekciju pieredzei, mana garīgā dzīve un domāšana ir izveidojusies tāda, kāda tā ir Paiet gadi, kad rekolekcijās iegūtais tik izteikti nevis veido fundamentu (jo tas jau izveidots! ), kā tas bijis pirmajos gados, kad viss ir jauns, bet gan nu jau ar kādām būtiskām niansēm ļoti bagātina vai iepriecina Dievā!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.05 10:59:40
domāju, ka rekolekcijas ir laba lieta. piedalos iespēju robežās par mani interesējošām tēmām.
katoļiem šķiet arī ir kādi rekolekciju centriņi, nu, piemŗam Mārupē pie dominikāņu māsām ir feins namiņš, tur arī pavadu sesiju laika vakara un nakts stundas.
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.11.05 11:08:50
Nu tieši jūsu centrā neesmu bijusi.
man pat;īk rekolekcijas. Sr jau pieminēja Māsas Mārpupē, kur foršs namiņš,. Foršas rekolekcijas taisa māsas ķīpsalā... tagad nākamnedēļ arī būs - Kā es varu cīnīties ar ļaunumu.
Vēl foršas nedēļas nogales rekolekcijassievietēm organizē Dominikāņu māsas Liepājā,.... rekolekcijas un gulēšana notiek klostera telpās. Ar;ī māsas Ludzā taisa labas rekolekcijas.
Man vislabāk patīk vairākdienu pasākumi, jo tad ir iespēja atslēgties no ikdienas un daudz ko pārdomāt, lai gan sestdiena pie māsām Ķīpsalā ar dod labu dvēseles mieru un vielu pārdomām. (pasākumu vada priesteri, kas lasa lekcijas, ir mise, ir vnk lūgšanas un pat slavēšanas dziesmas, kas man tur nez kādēļ patīk )

vēl man patīk vienas katahētes svētceļojumi, kas ir kā rekolekcijas uz riteņiem.... sajūties tiešām kā caur gaļasmašīnu izlaists, daudz informācijas, daudz lūgšanu, mises... bet tad dvēselei ir tik viegli viegli
Mulders
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:21:17
nee neesmu bijis, nee tuvakaa laikaa neplaanoju aizbraukt!
S.R...
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:26:23
Sicilia Lemingoviča
Liepājā bija baisi auksts!
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.05 11:46:52
S.R...
kad mēs bijām nebija viss... mēs bijām decembrī pirms ZS un bija auksts ārā... bet man bija džempurs un vilnas zeķes
Чудо Домовой
# Iesūtīts: 2009.11.05 12:01:49
esmu nepiemērots cilvēks rekolekcijām. ja mani sestdien pieceļ 7.00 un visu dienu lekcijas, tad noteikti iemigšu! man labāk patīk aiziet uz lekciju RARZI vai līdzīgā vietā vai doties SVC.
Sicilia Lemingoviča
# Iesūtīts: 2009.11.05 12:04:07
Чудо Домовой
a kā tu zini ka rekolekcijas sākas 7 ja nekad neesi bijis. māsu klosterī sākas vispār 12 liekas vai 10....
tu jau kā čukča - ņičitol no mņeņije imeju
Чудо Домовой
# Iesūtīts: 2009.11.05 12:06:17
Sicilia Lemingoviča
nu kā ierodas piektdien, un tad sestdien no rīta viss sākas. labi , labi varbūt arī neesmu bijis `ISTĀS ROKOLEKCIJĀS` , bet netaisos arī doties `ĪSTO ROKOLEKCIJU` meklēkumos
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.11.05 12:14:12
Чудо Домовой
tu gan esi jokains to es sapratu pirms daudz gadiem, kad tu uztaisīji histēriju pie Mārupes māsām
Чудо Домовой
# Iesūtīts: 2009.11.05 12:15:52
tur nebija rekolekcijas bet liturģiskās dejas, cik atceros
Sicilia Lemingoviča
# Labojis Sicilia Lemingoviča: 2009.11.05 12:22:54
Чудо Домовой
nu un... vai tāpēc jātaisa tracis un histērija...
+ lekcija pirms tam bija laba un dejas bija pamācošas

Rudona
nea viņš uztaisīja histēriju ka nedejos un māsa Brigita izmeta viņu no telpas - teica, ja nedejo ka lūriķot nedrīkst... viņ;s apvainojās uz māsu
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.05 14:40:17
vilks es tā par tām rekolekcijām ne visai...
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2009.11.05 20:18:42
Saldus Gregorskolaa labas rekolekcijas bija

Un Saulespukjes piemineetaas-iespaidiigas.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.05 22:14:21
vilks. [213.175.126.13] ne visai zinu..
Sieviete
# Iesūtīts: 2009.11.05 23:26:07
Neesmu piedalījusies, bet gribētu.
vilks
# Iesūtīts: 2009.11.08 08:58:31
Rosalie
he he, tad jau varbūt kādreiz esam saskrējušās Saldus rekolekcijās?
Batseba
# Iesūtīts: 2009.11.09 14:50:36
Rekolekcijas mēdz būt dažādas. Man ir pieredze klusuma rekolekcijās - 6x pa 8 dienām. Kopumā ņemot, katram rekolekcijas "darbojas" dziļi individuāli.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 29 , pavisam kopa bijuši: 34398