atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Baznīcas attieksme pret genocīdu šodien.
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.10.27 14:24:54
Vēsture ziņo par lieliem pavērsieniem valstu un tautu dzīvē, kur valsts vadību ir uzņēmušies īsti Dieva vīri. Viņi ir motivējuši tautu sākt ar Dieva palīdzību realizēt pārmaiņas.
Ar ko nodarbojas baznīca laikā , kad Latvijā notiek ekonomiskais genocīds? Vai tagad ir īstais laiks teoloģiskām konferencēm? Savējo apkarošanai? Dievs taču kristiešiem ir devis gudrību, kas ir augstāka. Gudrs cilvēks nevar neredzēt un nejust tautas ciešanas. Tad kur ir problēma?
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.29 08:34:32
Bet varbūt jāsāk skaitīt, cik daudz taisnu vīru ir Latvijā, un jāapsver vai nav laiks ņemt kājas pār pleciem? 1. Mozus 18. - 19. nodaļā ir arī tāds stāsts, bez visādas karošanas un uzvarām.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.29 10:58:55
lēnprātīgais
Dievs dod gudrību kā to darīt. Svētrunai ir jāizskan ne tikai no kanceles , bet reizēm svētrunu jādzird visai tautai. Šis ir tas laiks , kad visai tautai ir jādzird baznīcas svētruna par genocīdu. Citādi baznīcai nav vērtības.
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.29 11:05:19
Aivars
Man kaimiņos džeks to vien dara , kā kopj savus laukus - ved *****s ar rokām , kaut ko iesēj, darbina traktoru , kaut kas pastāvīgi lūst....Es uz viņu noskatījos ar vīpsnāšanu. Bet , nu jau pašam ir traktors, savi kartupeļi, bietes. Gribēju jau visam atmes ar roku un tīties uz kādu misijas grupu , vai uz Norvēģiju šancēt.....bet .....nu , ir vēl cerība.
Šis laiks ir jāsaprot. Un šī laika garīgās mācības zīmes. Pēc šīs saprašanas vadoties ir jāprot noformulēt galvenais , kas ir kā pirmā nepieciešamības prece. - Lauciniekam tie ir kartupeļi. Kas mums? Kristiešiem?
danar
# Iesūtīts: 2009.10.29 13:38:24
Aivars LapšānsMan skiet,ka sis ir laiks,kad ikviens kristietis loti labi var liecinat,ka nevajag kadus lielos tautas iedvesmotajus.Ka katrs no mums var but par "svetrunu"lidzcilvekam.Cilvekam jaierauga tas uz ko tu liec savu ceribu,kam tu tici,kapec tas tev dod mieru.Bet dziedat lidzi..krīze,krīze ak šausmas,ak šausmas ko darit,kur tas tautas glabejs balta zirga....tad jau kristietis sanak tada pasa purva ka nekristietis.Ka nav ceribu...bet mums ir ceriba

Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.29 16:59:25
danar
Tev jau taisnība. Bet tas ir tāds maza cilvēciņa sindroms. Ja ved uz sibīriju, bērnus met pa vagonu ārā. Labi. Mans vēl nav izmests. Un ja manu izmetis , es gaidīšu savu kārtu...Ko nu es...
Viens iedvesmotājs kristietis Dimiters ir uzrakstījis Lugu . Reiz es viņam teicu , ka mums vajadzīgs Ulmanis. Viņš tā neapdomīgi - ai , kam , jāskatās uz citām vērtībām. Bet , re gadi pagājuši un Ulmanis ir noticis tieši no Dimitera puses.
Arī ,,Krusta skola, ir liels tautas iedvesmotājs. Pieņemu Tavu viedokli. Bet man ir citi plāni.....
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.29 17:53:50
Par to vai Ulmanis bij sveetiiba vai laasts LV tautai, par to veel veesture striidaas!
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 21 , pavisam kopa bijuši: 32628