atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Baznīcas attieksme pret genocīdu šodien.
Aivars Lapšāns
Iesūtīts: 2009.10.27 14:24:54
Vēsture ziņo par lieliem pavērsieniem valstu un tautu dzīvē, kur valsts vadību ir uzņēmušies īsti Dieva vīri. Viņi ir motivējuši tautu sākt ar Dieva palīdzību realizēt pārmaiņas.
Ar ko nodarbojas baznīca laikā , kad Latvijā notiek ekonomiskais genocīds? Vai tagad ir īstais laiks teoloģiskām konferencēm? Savējo apkarošanai? Dievs taču kristiešiem ir devis gudrību, kas ir augstāka. Gudrs cilvēks nevar neredzēt un nejust tautas ciešanas. Tad kur ir problēma?
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.10.27 14:30:52
Vēsture ziņo par lieliem pavērsieniem valstu un tautu dzīvē, kur valsts vadību ir uzņēmušies īsti Dieva vīri. Viņi ir motivējuši tautu sākt ar Dieva palīdzību realizēt pārmaiņas.
Ar ko nodarbojas baznīca laikā , kad Latvijā notiek ekonomiskais genocīds? Vai tagad ir īstais laiks teoloģiskām konferencēm? Savējo apkarošanai? Dievs taču kristiešiem ir devis gudrību, kas ir augstāka. Gudrs cilvēks nevar neredzēt un nejust tautas ciešanas. Tad kur ir problēma?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 14:34:16
Problēma ir tā, ka kristieši atdala laicīgās lietas no garīgām, lai gan Dievs tā nav paredzējis. Dievs ir paredzējis, ka kristieši iet iekšā politikā, izglītībā, zinātnē, medicīnā un visās pārējās sfērās un veic tajās kardinālas izmaiņas, balstoties uz Dieva Vārdu un no Dieva doto gudrību. Diemžēl, mēs, kristieši to neapzinamies, un tāpēc arī mums nav vajadzīgās ietekmes uz notikumu attīstību valstī.
danar
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:07:55
Kapec domajat,ka Dievs tik mazins..ka nevar veikt vajadzigas izmainas ari caur nekristiesiem,ari caur bledigiem valsts viriem.Un kardinalas izmainas notiek..tikai viss sakas ar mums pašiem,musu ģimenem,draudzi utt.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:18:16
Es tā nedomāju, ka Dievs ir tik maziņš, ka nevar. Es zinu to, ka Dievs darbojas caur cilvēkiem, un tāpēc, ja kāds ir nedievbijīgs pie varas ir grūtāk nonākt līdz uzplaukumam un labklājībai, jo Dievs pamatā darbojas caur saviem ļaudīm, ticīgajiem.
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:21:19
jūsu bez gala un malas ticīgais šlesers ir pie stūres- drīz krīze būs beigusies
visticamāk, ka šlesers ik vakaru aizlūdz par saviem rīdziniekiem (un cerams arī par pārējiem valsts iedzīvotājiem), lai tikai viss būtu kārtībā
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:23:10
Aivars arī Babilonas Gūsts bij Dieva darbs Izraēlī... tur bij 70 gadu posts un izsūtījums... a tu jau čīxti pie 1a gada ekonomiskām lixtām... varbūt Dievs māca cilvēkiem ar savu Valsti un mantu apieties...

Šie Paradīzēs cēlāji Zemes Virsū ir bijuši visur un vienmēr un ar lieliem lozungiem kāreiz visvairāk ir zarus salauzuši!

Baznīca nav no šīs Pasaules!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:26:02
Dievs nemāca neko cilvēkiem caur krīzi, jo Dievs nav tās autors. tas, ka cilvēks var no šīs krīzes mācīties, piem., to, ko pats ir iesējis to arī nopļauj - tā ir patiesība. Baznīca nav no šīs pasaules un necīnās pasaulīgām metodēm, bet, Dievs nav pret un ir par to, ka Viņa ļaudis ir iekšā visās valsts sfērās.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:29:30
Svētais,

Dievs tieši caur krīzēm cilvēkiem māca visu, lai arī nav šīs krīzes autors. Cilvēks pats neko nevar iemācīties, ja ar viņu nav patiesības gars. Dievs nav apsolījis Paradīzi uzcelt šajā pasaulē, bet gan tieši otrādi, to ka šī pasaule ies bojā, tāpēc mēģinājumi novilkt Debesis šajā Pasaulē būs un paliks tikai cilvēku mēģinājumi! Mēs neesam Musulmaņi, kas cīnās par vienas Kristīgas Valsts izveidi uz Zemes, tas nav iespējams un nenotiks šajā Pasaulē, tādu apsolījumu mums nav
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:31:17
Neko tādu arī neesmu teicis, ko tu apgalvo. Cilvēks mācās no tā tas tiesa, bet Dievs viņu nemāca no tā aspekta, ka viņš būtu izraisītājs tam, lai kaut ko cilvēku iemācītu. Tā nav patiesība.
pich007
# Labojis pich007: 2009.10.27 15:32:26
Svētais
Dievs nav tās autors

kā tu to zini? un kur ir saraksts ar lietām, kurām viņš ir autors un kurām- nav? ja ticīgais krīzē saskata iespēju laiku, tad viņš taču pasakās dievam, vai ne? varbūt šis ticīgais uzskata, ka krīze ir dieva svētība un nepiekrīt tev?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:36:09
Cilvēks mācās no tā tas tiesa, bet Dievs viņu nemāca no tā aspekta, ka viņš būtu izraisītājs tam, lai kaut ko cilvēku iemācītu.

Tā ir Patiesība, ka Dievs māca cilvēku VISĀS situācijās, vai to autors būtu Dievs, cilvēks vai kāds cits... mācību var dabūt visur un vienmēr... un Dievs Izraēli mācīja caur 70 gadu Izsūtījumu...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:37:05
pich007 Saraksts ir atrodams Dieva raksturā. Tas nekad nav ar mērķi cilvēku kaut kādā veidā nokaut. Tas, ka ticīgais šajā krīzē saskata iespēju laiku un pateicās par to Dievam, tas ir tikai normāli.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:37:34
Mulders Pēdējam apgalvojumam piekrītu.
pich007
# Labojis pich007: 2009.10.27 15:42:17
Svētais
bet par ko tad pateikties? tu teiksi: "par to, ka dievs deva apgaismību kā izmantot situāciju", vai ne?

bet ja ateists, kurš pilnībā noliedz dievu un paļaujās tikai uz saviem spēkiem, arī izmanto krīzi šādā pat veidā un gūst panākumus- ar ko tas izskaidrojams?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:50:34
pich007 Tieši tāpēc es apgalvoju, ka cilvēkam ir vara un noteikšana pār savu dzīvi, tāpēc šajā ziņā ateistiem arī ir visas iespējas gan izmantot situāciju, gan gūt no tās kādu labumu.
danar
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:50:50
masiks [212.93.96.2]tu taču Dievam netici,ko uztraucies
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 15:52:47
pich007 Pateikties tu vari par to, ka tev ir divas rokas, kājas, acis un tu elpo vari kaut ko uzrakstīt un kaut ko arī saprast. Ja es šīs krīzes laikā tev piedāvātu naudu par vienu tavu roku, tu man atteiktu, jo tajā brīdī varbūt varētu un sāktu saprast cik patiesībā esi bagāts, un ka par to var pateikties.
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:00:24
Svētais
cilvēkam ir vara un noteikšana pār savu dzīvi

šito gribēju dzirdēt
nu tad kāpēc ticīgie lūdz dievu par to, lai neizgāstos darba intervijā, par otra cilvēka veselību, par to, lai laba raža utt, ja jau viss ir pašu rokās???
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:07:42
pich007 Viss ir pašu rokās, un cilvēks pats nosaka savas dzīves gājumu, bet atšķirība stapr mani un tevi ir sekojoša. Tad, kad es iešu uz darba interviju un būšu lūdzi svisvarenā palīdzību, Viņš palīdzēs man un man veiksies. Tad, kad būšu briesmās lūgšu Viņa žēlastību un Viņš mani no man]am briesmām izraus. Tā ir tā atšķirība. es neesmu viens pa savu dzīvi, visvarenasi ir mans palīgs uz ko es paļaujos. Viņa žēlastība ir mans vairogs. Taču es pats esmu tas, kas nosaka kā mana dzīve noritēs. es varu to sabojāt sējot nepareizo un nopļaujot nepareizo. Es varu to sabojāt izvēlotie nāvi dzīvības vietā, vai lāstu svētības vietā. Es varu to sagandēt, ja ļauju grēkam ņemt virsroku savā dzīvē. Es varu to sabojāt, ja nestājos pretim velnam, kas ir par iemeslu, ka viņš nebēg tad no manis. Dievs ir manās rokās devis šo varu- to kā es to izmantoju Viņš nekontrolē.
pich007
# Iesūtīts: 2009.10.27 16:12:54
Svētais

kāpēc lai grēks sagandētu dzīvi, pār kuru tev pašam ir vara? ja tu izbaudi grēku (es nerunāju par kriminālnoziegumiem), tad varbūt dzīve ir izdevusies?
un lūgšana dievam negarantē 100% pozitīvu rezultātu- kur jēga? rezultāts būtu identisks arī nelūdzot dievu.
panākumus dzīvē ir jāgūst nevis lūdzot dievu un gaidot, ka tev tie tiks doti, bet gan darot pašam

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 27 , pavisam kopa bijuši: 3003