atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu kā vērtējam
Gnostiķis
Iesūtīts: 2009.10.20 17:33:57
visu šito
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.10.20 19:05:56
tie paši torsionu lauki
armilo
# Iesūtīts: 2009.10.20 19:08:17
Gnostiķi, sākumā viss bija ok, pavidu bija visādi, bet tagad atkal ir ok! Tikai atšķirība starp pirmo un otro "ok" ir tāda, ka sākumā es bērna paļāvībā pieņēmu visu, bet tagad es vairāk vai mazāk zinu visu. Protams ne visu, jo tā sacīt būtu liela augstprātība, bet pamatu līmenī savu ticību varu aizstāvēt pret meļiem un ākstiem un citiem sivēniem.
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.10.20 19:18:18
Ctulhu, nu nezinu nezinu.
Esmu šo to lasiijis par tiem laukiem
izklausās gana ticami, un tur bija ne tikai Genādijs Šipovs.
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.10.20 19:22:40
vispār , nav jau iespējams pierādīt kaut kādu nemateriālu būtību Tev šeit vārdiski.
Man šķiet - ir cilvēki kuriem tā dāvana ir dota, un ir - kam nav.
un tas ir viss.
kas ir labāk, grūti teikt
Gnostiķis
# Labojis Gnostiķis: 2009.10.20 21:19:48
nu, tieši tādēļ vēsturē daudz zināmu cilvēku ir reliģiozi - Mahatma Karamčands Gandijs, Mārtins Luters Kings, Māte Terēza, Jēzus Kristus, Haidakānas Babadži, Alberts Einšteins, Bobs Mārlijs
Un viss, ko šie cilvēki spēj dot citiem ir-
cerība un ticība saviem sapņiem, ticība, ka zemei ir jābūt labākai vietai, nekā tā ir tagad, ticība saviem spēkiem un kādam mūžīgam, nemirstīgam principam, kurš vada cilvēku dzīves un tiem, savā ticība ejot, pavada tos līdz pat nāvei.
Ticība dod spēku mirt un dzīvot.
Ko dod ateisms?
mārrutku vilks
# Labojis mārrutku vilks: 2009.10.20 22:10:28
Gnostiķis
hmm, vai tēmas autors joprojām dzer konjaku un pa vakariem iet demolēt veikalus?

LELB ir baznīca, kurā notiekošās lietas visdrīzāk nenotiek autora minēto iemeslu dēļ un, iespējams, vispār nenotiek tā, kā autors iedomājas.
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.10.20 22:57:02
hah.
jā, tagad arī iznīcinu pagānus pa svētdienām
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.21 18:40:24
Mulder, ko Tu domā par , piemēram, Modri Plāti, Juri Rubeni, Juri Cālīti?

No shitiem nedaudz ir redzeets, lasīts un klausīts Rubenis... Pietiekoši maz lai es personīgo viedokli precīzi izveidotu! Cālītis - izmests - ar to arī viss pateikts... par Plāti daudz kas dzirdēts, bet nu... viena tante teica... griež abos virzienos, tā kā nezinu!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 157 , pavisam kopa bijuši: 209