atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Par Svēto Vakarēdienu
danar
Iesūtīts: 2009.10.05 12:04:12
Ir teikts,ka pie Vakarēdiena nepielaiž tos,kuri dzīvo atklātā grēkā un to nenožēlo.
Kas tie ir par grēkiem,kuru dēļ cilvēku nepielaiž pie Vakarēdiena?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 15:31:30
Mulders Nē, es ticu, ka maize un vīns ko pieņemu ir Viņa miesa un asinis. Jo ir teikts visu ko dariet dariet ticībā, un ja kas ko dara neticībā tam tas ir par grēku.

Es jautaaju, vai tad, ja tu NETICI, vai tad taas ir vinja miesas un asinis?

Pietam Rom 14 neattiecas uz vakareedienu, bet uz elku upuru galju!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:32:27
Mulders Nē, simbolisku tai nozīmē, ka Jēzus to iestādīja ar maizi un vīnu, bet nevis pats savas asinis un miesu deva dzert un ēst mācekļiem. Bet ticībā reāli tai nozīmē, ka , jā - tā ir Kristus miesa un asinis ar ko es savienojos!
nekonezinis [95.68.1.134]
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:32:55
Mulders Pameditee par to, ar ko atshkjiras situaacija, kad iestaadiijuma vaardus runaa bazniicaa Dievkalpojumaa un Rimchikaa... Vai abos gadiijumos Kristus buus klaatesoshss? Kaapeec?

Pareizi. Ir jābūt nolūkam.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 15:33:08
Nē, simbolisku tai nozīmē, ka Jēzus to iestādīja ar maizi un vīnu, bet nevis pats savas asinis un miesu deva dzert un ēst mācekļiem. Bet ticībā reāli tai nozīmē, ka , jā - tā ir Kristus miesa un asinis ar ko es savienojos!

Taatad Kristus meloja, sakot ka taas IR vinja miesa un IR vinja asinis?

Aceries, tu kaadreiz teici, ka tici Dieva Vaardam, kaa tas staav rakstiits... luuk tev veel viens tests, kur sastopas Dieva Vaards ar to kam tu iisteniibaa tici!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:34:18
Mulders Rom.14 bij darbošanās ticībā vai neticibā salidzinajums, nevis vakarediena.

Ja es neticu? Kā to saprast? Jo es taču ticu, ka tā ir viņa miesa un asinis, ko pieņemu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:35:19
Mulders Kristus nemeloja, tā teikdams, tam es ticu, ka jā, tās ir viņa miesa un asinis!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:35:45
Mulders
Runājot par to atraisīšanu un sasiešanu, kā arī Debesu valstības atslēgām, ir jau zināmas tās standarta interpretācijas, bet nav slikti pārdomāt šīs Rakstu vietas pašu Rakstu un vēsturiskās situācijas kontekstā.
Manuprāt, ir liela kļūda pasludināt, ka mācītājam (kristietim!!) ir PIENĀKUMS NEPIEDOT.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:35:56
Pareizi. Ir jābūt nolūkam.

Vai to zin muusu maaciitaaji?

Un tieshi taapeec es saku, ka Baptistiem un Harizmaatiem ir apshaubaama shii klaatesamiiba un sveetaa vakareedeina sveetiskums vai vakareedieniskums... jo vinji nekautreejoties pazinjo, ka taads nav vinju noluuks pulceeties ap Kristus miesu un asiniim... Tad aiz kaada paarbiilja lai es, no malas naacis cilveeks, uzticeetos, ka Kristus tur buus... vinjsh tachu soliija buut tikai tur, kur notiek shaada pulceeshanaas... bet nekaadus soliijumus nedeva par vienkaarshaam vakarinjaam!

Kas interesanti... arii Kristiibas prasa sho kontextu... nevaram mees nobljauties pludmalee pa mikrofonu "Es juus Kristiiju Dieva Teeva Deela un Sv. Gara vaardaa" un visi, kas tai briidii saskaraas ar uudeni iemanto kristiibu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:36:38
Ja es neticu? Kā to saprast? Jo es taču ticu, ka tā ir viņa miesa un asinis, ko pieņemu.
Labi, ja Vilibalds Kaapostinjsh tev blakus dzer no taa pasha kausa un eed no taa pasha maizes... un NETIC? Tad Kristus tur ir vai nav?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 15:37:19
Manuprāt, ir liela kļūda pasludināt, ka mācītājam (kristietim!!) ir PIENĀKUMS NEPIEDOT.

Eeee... a kursh taadas muljkjiibas sludina? Pilniigi tev piekriitu!
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:38:14
Mulders
A kas to vakareedienu padara par sveetu? Kad mees varam zinaat, ka tas ir sveetais vakareediens nevis pieminjas mielasts, maazhoshanaas vai "hokus pokus"?

Tev nepietiek ar Kristus vārdiem? Citas garantijas nav.
(Protams romas tradīcija te pievieno `pareizo` ordināciju)
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:40:02
Tev nepietiek ar Kristus vārdiem?

Kuriem?

Taatad tu uzskati, ka vaardi iztiekti Rimchikaa visas viina buteles un maizi tajaa izsauks Kristus Apsoliijuma izpildi... ???
Taatad tu tomeer esi "hokus pokus" paarstaavis?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:40:22
Mulders Tad tas viņam tiek pieskaitīts par grēku, jo to ko viņš dara viņš dara neticībā vai nezināšanā sev par sodu, neizšķirdams tā Kunga miesu un asinis. Tas iepriekš salīdzināts Rom.14. Tad priekš viņa tur Kristus nav! Bet priekš manis ir!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 15:42:14
Tad priekš viņa tur Kristus nav! Bet priekš manis ir!

Vot ij manifesteejaas shii hereeze!

Taatad tu netici Kristus objektiivai klaatesamiibai viinaa un maizee! Tu tici tikai subjektiivai... tb Kristus ir taapeec, ka tu tici, bet ja netic, tad Kristus nav... un ja visa Cilveece kolektiivi paarstaas ticeet, tad Niichem buus taisniiba - Dievs nomirs!
Lab ka ir Sveetie, kas tic uz Kristu, citaadi vinjsh izkuupeetu!

Vai tad Kristus Vakareedeinaa toreiz zaljajaa ceturdienaa bij taapeec, ka vinja maaceklji ticeeja vinja klaatesamiibai. Jeb vinji ticeeja klaatesamiibai, jo Kristus tur objektiivi BIJ?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:43:08
Mulders
Nu re, bet ja grēku piedošanu saprot, nevis kā cilvēku atraisīšanu un nelabā saistīšanu, bet grēcinieku šņorēšanu mācītāja izpildījumā, tad mācītājs sanāk kā tās sadomazohistu `ceremonijmeistars`, kura pienākums ir kādam kaut ko `nepiedot` .
Raugoties uz minētajām Rakstu veitām, es redzu vispirms milzīgu atbildību par Evaņģēlija pasludināšanu, ko Kristus uztic saviem draugiem, nevis par pilnvarošanu kļūt par vagariem
Raimonds
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:43:24
Svētais
Redz, ja arī Svētais nav luterānis, tad tik un tā Tu dziļi rocies . Protams, nav jau viegli sacensties, ja ar luterāņiem, kur Sv.V.ir fudamentāli izdiskutēts.
nekonezinis [95.68.1.134]
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:43:38
Aivars Un ja dievkalpojumā nejauši somā maize ar vīnu līdz paņēmusies, tad mācītājam konsekrējot dievagladu arī vīns somā būs koncekrēts? Varbūt neesmu tevi pareizi sapratis, bet pagaidām izsecinu šo.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:44:34
Nu re, bet ja grēku piedošanu saprot, nevis kā cilvēku atraisīšanu un nelabā saistīšanu, bet grēcinieku šņorēšanu mācītāja izpildījumā, tad mācītājs sanāk kā tās sadomazohistu `ceremonijmeistars`, kura pienākums ir kādam kaut ko `nepiedot` .

Shiten leenaak!

Paskaidro kaa no pirmaa seko otrais!

Kaa no taa ka Jaanim Kalninjam ir vara patureet greekus greeciniekam, izriet tas, ka vinjam tas ir obligaati jaadara? Potence veel nav Aktualitaate!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.10.05 15:45:17
Aivars, tas ko nekonezinis teica... kaa buus? Ja taa, tad protams rodas jautaajums par "efekta raadiusu"... tas vareetu tikt iestraadaats Bazniicu buuvprojektos, lai netiktu skarts tuvumaa esoshie veikali, jo mees tach negribam lai ateisti taadu viinu un maizi lieto un ieberzhaas nepatikshanaas...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.10.05 15:48:42
Mulders es laikam īsti nesaprotu par ko tu runā.

Ja es eju pa biezu ledus kārtu, tad man nav jātic par to, ka ledus neielūzīs, jo vienkārši tāpēc, ka fizikas likumi un viņš ir biezs. Ja es eju pa plānu ledu, man ir nepieciešama ticība un palīdzība no Dieva, ka spēšu pāriet šo ūdenskrātuvi, jo ledus ir paplāns un var ielūzt.

Ja es kaut ko daru neticībā, Dieva Vārds to uzskata par grēku, un tāpēc man tas tā tiek arī pieskaitīts. Nu piem. Izraēla tauta neiegāja apsolītajā zemē neticības dēļ, bet iegāja tikai divi vīri Jozua un Kālebs. Viņi bija starp citiem 12 izlūkiem, taču desmit pārnāca un stāstīja citādāk un savādāk nekā šie divi, lai gan visi redzēja vienu un to pašu. Tāpēc Dievs ieveda tos, kas redzēja ticībā savādāk, lai arī tikai divus cilvēkus no apm.1-3 milj. cilvēku.( jo pārēja tautas daļa tika samusināta no tiem desmit, kas neticēja Dieva spēkam ieņemt šo zemi)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 140 , pavisam kopa bijuši: 12243