atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Bībeles "morāle"
pich007
Iesūtīts: 2009.09.11 16:42:08
Tas viss ir bībelē, bet vai jums tas šķiet pieņemami? Neko neesmu pats izdomājis- ar visu zemāk rakstīto var iepazīties šajā adresē http://bibele.lv/bibele/bibele.php

5. Mozus grāmata
22:28-29 Bet, ja kāds vīrs sastop meiteni, kas ir jaunava un kura vēl nav saderināta, un to sagrābj un pie tās guļ, un tie tiek atrasti,
tad tas vīrs, kas pie viņas ir gulējis, lai dod meitenes tēvam piecdesmit sudraba seķeļus, un tā lai kļūst viņam par sievu, tāpēc ka viņš to ir piesmējis; tas viņu nedrīkst atlaist visu savu mūžu.

5. Mozus grāmata
28:53 Un tu ēdīsi pats savas miesas augļus, savu dēlu un savu meitu miesas, ko Tas Kungs, tavs Dievs, tev devis, apspiestībā un postā, ar ko tavi ienaidnieki tevi spaidīs.

2. Mozus grāmata
21:5-6 Bet, ja vergs teiks: es mīlu savu kungu, savu sievu un savus bērnus, - tad lai viņš neaiziet brīvībā.
Tad lai viņa kungs to nostata Dieva priekšā un lai to ved pie durvīm vai stabiem, un kungs lai ar īlenu izdur cauri viņa ausij, un tas lai kalpo viņam mūžīgi.
21:20-21 Bet, ja kāds sit ar koku savu vergu vai verdzeni, ka tie no viņa rokas mirst, tad lai tas tiek riebtin atriebts.
Bet, ja tas vēl dzīvo vienu vai divi dienas, tad viņš nav jāsoda, jo tā ir viņa nauda

2. Samuēla grāmata
12:11 Tā saka Tas Kungs: redzi, Es likšu nelaimei nākt pār tevi no tava paša nama un tev to redzot: Es ņemšu tavas sievas un tās nodošu kādam tavam tuviniekam, lai viņš guļ ar tavām sievām gaišā dienas laikā, saulei spīdot

3. Mozus grāmata
25:44 Bet vergus un verdzenes, kas tev ir, pērc no apkārtnē mītošām tautām, no tām jums būs pirkt vergus un verdzenes.

Atklāsmes grāmata
9:4-5 Un tika sacīts viņiem [siseņiem- aut.] nemaitāt zemes zāli, ne kādu zaļumu, ne kādu koku, bet tikai cilvēkus, kuriem nav uz pierēm Dieva zīmoga.
Tiem tika dots, ne viņus nokaut, bet mocīt piecus mēnešus ilgi, un viņu mokas līdzīgas mokām, kad skorpions sadzēlis cilvēku.

1. Mozus grāmata
22:2 Tad Viņš teica: "Ņem savu vienīgo dēlu, kuru tu mīli, Īzāku, un ej uz Morija zemi un upurē to tur par dedzināmo upuri uz kāda no kalniem, kuru Es tev norādīšu."
22:10 Un Ābrahāms izstiepa savu roku un satvēra nazi, lai nokautu savu dēlu.
22:12 Bet tas sacīja: "Te es esmu." Un viņš sacīja: "Neizstiep savu roku pret savu dēlu un nedari tam it nekā, jo tagad Es zinu, ka tu bīsties Dieva un neesi taupījis savu vienīgo dēlu Manis labad."
Mans komentārs: Lai arī Ābrahams nenogalināja savu dēlu Īzaku, padomāsim par to, kādas mokpilnas šausmas Īzaks piedzīvoja mirklī, kad viņa paša tēvs, satvēris nazi, bija gatavs viņu nogalināt (upurēt)

2. Mozus grāmata
12:29 Un notika nakts vidū, ka Tas Kungs sita visus Ēģiptes pirmdzimušos, sākot ar faraona, kas sēž uz sava troņa, pirmdzimto, līdz cietumnieka pirmdzimtajam, kas bija cietumā, un visus lopu pirmdzimušos.

2. Ķēniņu grāmata
2:23-24 Un no turienes viņš devās augšup uz Bēteli; un, kad viņš vēl pa ceļu gāja augšup, tad mazi puikas bija iznākuši ārā no pilsētas, un tie viņu mēdīja un viņam sacīja: "Nāc augšā, plikgalvi! Nāc augšā, plikgalvi!"
Un tad viņš apgriezās un, tos ieraudzījis, nolādēja Tā Kunga Vārdā. Tad divi lāči iznāca no meža, un tie saplosīja no tiem četrdesmit divus zēnus.

Jeremijas grāmata
19:9 Es likšu tiem ēst savu dēlu un meitu miesas, tie ēdīs ikviens sava tuvākā miesu tai postā un bēdās, ar ko tos spaidīs viņu ienaidnieki un tie, kas tiecas pēc viņu dzīvības

Psalmi
137:9 Svētīgs tas, kas sagrābs tavus mazos bērnus un viņus satrieks pret klintīm!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 13:57:26
Mulders
tu muuzhiigi sponsoreesi un provaidosi "eertiiabs" bandiitam!
Nebūs mūžīgi! Otrkārt, man tās ērtības absolūti neko nemaksā.

Taapat es ticu ka ir iespeejami cilveeki, kas sevi tieshi taapat ar savu gribu iecementee absoluutaa ljaunumaa!
Šāda ticība uzrāda nevarīgāku Dievu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 13:58:26
Ctulhu
Nu tad vinji ir vai nu jaaremontee , nereekjinoties ar vinju gribu vai jaalikvidee.
Vai arī tādi nav jāražo. Jau pašā "cilvēks" tipā nav jābūt iespējai neatgriezeniski sabojāties.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:00:19
Pat tas ir labaak, nekaa muuzjiigi uztureet moku kambari, tak EM provaidos nevis kuurortu, bet maaciibu vidi jamiem.



Maaciit var to, kas grib maaciities...
Un te nu arii mees atshkjiramies - tu uzskati, ka uztureet ljaunumu ir labaak, nekaa to noshkjirt no visa labaa... Un aciimredzot tu uzskati, ka shii uztureeshana ir jaaveic tam "labajam" -> respektiivi labajam ir vienalga savi resursi muuzhiigi jaaveltii ljaunuma uztureeshanai! Manaas ausiis tas ir absurds... bet nu aciimredzot sheit mums dazhaada izpratne par to, kas ir labais un kaada ir taa daba un kas ir ljaunais un kaada ir taa daba!

Nu tad vinji ir vai nu jaaremontee , nereekjinoties ar vinju gribu vai jaalikvidee.
Taatad... remonteet taadu pret vinja gribu -> mociit... Tu tak pret to iebildi! Un lobotomijas rezultaatu nevar uzskatiit par remontu! Taa ir taa pati izolaacija, tik savaadaakaa veidaa - psihologjiska izolaacija/izvaroshana!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:03:45
Nebūs mūžīgi! <- ticiibas artikuls, bet ja es buutu ljauns un zinaatu, ka tu izej no shaada imperatiiva -> tas man dotu labu pamatu muuzhiigi buut ljaunam Jo es zinaatu to ko tu nezini! Es zinaatu, ka es izmantoshu tavus resursus lai muuzhiigi realizeetu savu ljaunumu, bet taa kaa tu nezini jeb netici, ka es tieshaam plaanoju to dariit muuzhiigi, tu muuzhiigi mani uztureesi un sponsoreesi... taadeejaadi tu pats kljuusti par ljaunumu, jo esi shii ljaunuma "baterija"... kura pati darbojas uz savu aplamo subjektiivo ticiibu, ka es reiz laboshos Ha ha ha!

Otrkārt, man tās ērtības absolūti neko nemaksā.

Kaa jau teicu... es neuzskatu par iipashi labu taadu Dievu, kas, pat buudams bezgaliigi bagaats... sagaadaa eertiibas ljaunumam! Shaadu miilestiibu sauc par nodeviibu!
Tad kaads motiivs ir vispaar buut labam, ja Dievs tevi taapat uzturees eertiibaas muuzhiigi...
Tu Dievu uztver kaa Kosmisko bateriju, Kosmisko dzhinu... cilveeks var dariit ko gribi, cik ilgi grib, kaa grib un ar ko grib... jo zin, ka Dievs vienmeer un muuzhiigi to akceptees un ljaus to dariit un veel vairaak... sagaadaas kuurortu taa dariishanai
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:04:26
Ctulhu
dievs, kas redz potenciala BG agenta izveelju keedi, var pienjemt leemumu taisiit doto buutni vai netaisiit.
Ir cita iespēja - taisīt Būtnes, kas tiecas būt laimīgas.
Praktiski, kristiešu postulāts ir tāds, ka Dievs ir uztaisījis tādas Būtnes, kuras var būt laimīgas tikai tad, ja dzīvo tādā veidā, kā Dievs paredzējis.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:05:22
Jaa, pie kam dievs, kas redz potenciala BG agenta izveelju keedi, var pienjemt leemumu taisiit doto buutni vai netaisiit.

Redzi un shajaa vietaa arii mees iespruustam... jo esmu n-taas reizes daudz un gari runaajis, ka neexistee izveeles pirms pashas izveeles agjenta... bet tu to nepienjem... Tev zvana skanja iespeejama pirms zvana existences Sorry... man tas does not compute, bet ja tu shaadu argumentu uzskati par savu trumpi un ar to uzskati, ka esi rendereejis Kristietiibu invaliidu... tad sorry... nesnaaks mums kopiiga valoda ultimately
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:06:15
Problema saakas peec tam - ko dariit ar noskirtajiem bijaatajiem SB.

Mans uzskats -> Neko -> Vienkaarshi nelaist vairs atpakalj pie labajaam buutneem... Vinjas savu izveeli izdariijushas, vinjas shajaa izveelee grib palikt... tad arii taas tur jaatstaaj!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:07:43
Jaa, bet iislaiciigi, ne muuzjiigi.

Nu taatad... razhojam robotus... Taatad tava pasaule ir pasaule, kuraa Dievs piespiezh SB staigaat ierindaas taa kaa reglamentaa ir rakstiits... kaadaa veidaa taads SB vispaar ir SB?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:08:38
Mulders
tu nezini jeb netici, ka es tieshaam plaanoju to dariit muuzhiigi, tu muuzhiigi mani uztureesi un sponsoreesi...
Vispār jau Dievs tāpat sponsorēs visus ļaunos - kaut vai nodrošinot viņu eksistenci.

Shaadu miilestiibu sauc par nodeviibu!
Kāpēc?

Tad kaads motiivs ir vispaar buut labam, ja Dievs tevi taapat uzturees eertiibaas muuzhiigi...

Motīvs ir pašam justies labāk. Jo - Dievs ir radījis Būtnes, kuras ir laimīgas tikai tad, ja dzīvo tā, kā Dievs gribēja.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:09:51
Praktiski, kristiešu postulāts ir tāds, ka Dievs ir uztaisījis tādas Būtnes, kuras var būt laimīgas tikai tad, ja dzīvo tādā veidā, kā Dievs paredzējis.

Mazliet nepareizi... buutne var buut absoluuti laimiiga tikai tad, ja taa ir absoluuti savienota ar Dievu... Bet buutnes var buut kaut-cik-laimiigas arii ja Dievu aizstaaj ar laimes-surogaatiem... naudu, baudu, graudu... visu to ko mees ikdienaa redzam, ko cilveeki teicaas esot vinju laimes avots!
Taadeejaadi... tu nevari narkomaanam ieboreet ka smags darbs personiigaa kartupelju laukaa var buut varens laimes avots, kur nu veel kaut kaads netverams Dievs... jo taads narkomaans ir laimiigs savaa shmigaa!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:09:57
Mulders
Nu taatad... razhojam robotus...
Pirmkārt, labāk robots nekā Būtne, kas mūžīgi mocās.
Bet vai Būtne, kurai vienīgais nemocīšanās veids ir klausīt Dievam, tāpat nesanāk robots? Kāda tur sevišķa brīvība?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:13:37
Vispār jau Dievs tāpat sponsorēs visus ļaunos - kaut vai nodrošinot viņu eksistenci.

Un neko vairaak... vinjsh vinjus nevar "nesponsoreet" jo "existenci` Dievs vinjiem ir uzdaavinaajis by-design... Muuzhiiba var buut milziiga sveetiiba un tai pat laikaa... taa pati par sevi var tapt par elli, ja tu esi ljauns!

Ir pat taada doma... tur muuzhiibaa Dievs ir visiem redzams... no vinja nevar pasleepties... taapeec tiem, kas Dievu nepienjem - un mees redzam, ka pa pasauli staigaa daudz cilveeku kas gatavi zemi gaisaa spert, ja tik saruna iet par Dievu - taadiem cilveekiem shaada existence buutu elle... kaa tumsas radiijumam dziivot spozhaa saulee!

Motīvs ir pašam justies labāk. Jo - Dievs ir radījis Būtnes, kuras ir laimīgas tikai tad, ja dzīvo tā, kā Dievs gribēja.

Nu tas ir veselai buutnei... bet sabojaatai buutnei arii "justies labi" ir sabojaats! Piemeeram kaads sexuaalais perverts tieshaam nejuut kaifu no normaala sexa ar preteejo dzimumu... vinjam vajag perversiju. Tas pats Chikotillo... vinju draivoja sexuaala perversija, vinjsh baudu guva tikai onaneejot uz saviem mirstoshajiem upuriem... citaadi vinjsh nevareeja sexuaalu baudu guut... Luuk tev moraalais kolapss!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:14:10
Interesanti... un kāpēc Dievs tā iekārtojis?

Loaded Quiestion!

Vispirms pajautaa - VAI Dievs to taa iekaartojis?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:14:14
Mulders
neexistee izveeles pirms pashas izveeles agjenta... bet tu to nepienjem...
Nē. Dievs var visu zināt:
1) VD: "Pirms Es tevi radīju mātes miesās, Es tevi jau pazinu"
2) Ja Dievs to nevarētu, tad sanāktu netaisnība, jo visiem cilvēkiem nevar iedot vienādu laiku Dieva pieņemšanai. Arī tad, ja cilv`;eki ir dažādi, un krutajiem vaag mazāk laika. Piemēram, ir terorists, kas uzsper gaisā lidmašīnu ar skolēniem. Tā kā tā ir terorista brīva izvēle, tad Dievam būtu jāzin, ko darīs terorists, un izejot no šīm zināšanām, jāsaražo tādi kruti skolnieki, kuriem pietiek laika.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:16:15
Jo buutnei A, kura izveeleejusies klausiit dievam un buutnei B, kura paartaisiita klausiisanai dievam, strukturas var buut identiskas.

Nevar!!!
Vienai griba ir personiiga izveele, otrai taa ir aareeji kazuaali noteikta... Aareeji UZVEDIIBA ir identiska, bet struktuuras ir kardinaali atshkjiriigas! Robots un Briiva SB...
Ja tev uzdevums ir izveidot aareeji "paklausiigu" sisteemu, tad der roboti, bet ja uzdevums ir izveidot taadu sisteemu, kura pati sakaartojas izza pashu SB kvalitaates, tad roboti neder...

Robot -> dziivnieki! Nekvalificeejas nemaz par SB... un tad pat tevis pasha pants par SB suverenitaates neaizskaramiibu iet pakaljaa...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:19:19
bez Dieva vēl kāds kaut ko var iekārtot?

Var... Jebkursh briivas gribas agjents shai pasaulee kljuust par jaunu kazuaalo kjeediishu avotu! Tad kad es kaut ko gribu, tad ES to girbu, nevis Dievs rausta strikjiiti un mani gribina... lai arii vinjsh to vareetu, vinjsh to nedara... Vinjsh uz manu gribu iedarbojas aareeji... caur aareejiem notikumiem, nevis mainot ieksheeji manu struktuuru bez manas piekrishanas!

Taapeec... arii mani var uzskatiit par atbildiigu manas gribas aktu sekaas! Tieshi taapat... narkomaans ir atbildiigs par savu izveeli nonarkoties... Dievs vinju nepiespieda narkoties... tas, ka shaads narkomaans Dieva daavanu -> savu kjermeni -> paarveersh par miskasti, taa ir Narkomanaa nevis Dieva iekaartojums!

Tu neesi atbildiigs par to, ja tevis celtaa istabaa tavs deels pie sienas salipina tev varbuut netiikamus plakaatus/tapetes/interjera priekshmetus!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:20:43
Nu un nokjert cjikatilo un, teiksim, ar smalku neirokirurgiju palabot vinja smadzenes ir slikti?

Vai panjemt Ctulhu un teixim ar smalku psihologjisku iedarbiibu palabot vinja smadzenes ir slikti?

Jo ja tu uzskati, ka tev ir moraalas tiesiibas "labot Chikotillo", tad jebkura par tevi augstaaka un moraali attiistiitaaka buutne (jo tu tak sevi par taadu uzskati attieciibaa pret chikotillo) driixt to pashu izdariit ar tevi?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:22:26
Nepareizi. Atskiriigas buus izgatavosanas tehnologijas.

Redzi... tu SB uzskati par lokalizeetu `notikumu`, es SB uzskatu par 4Dimensijaas "izsmeereetu" procesu! Liidz ar to, pati izgatavoshanas tehnologjija ir dalja no shiis SB buutiibas... Taapeec identisku struktuuru tu nekad neieguusi, citaadi taa buus viena un taa pati SB... jo ja visi atribuuti sakriit, tad taa ir viena un taa pati SB!

Vienai softs buus izstraadaajies cerez feedbackiem pasapmaaciisanaas procesaa, otrai, teiksim, iekrauts gatavs.
Piemeeram antiviirusu progzas ir nepaartraukti mainiigs softs... Statisks nemainiigs softs nav tas, kas atbilst SB!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:23:14
Neiet pakaljaa, peec tavas logikas es bojaatas SB, piemeeram manjakus, nedriixtaatu ar varu aarsteet.

Vari tikai tad, ja pats esi ideaals... citaadi... vispirms vajadzeetu tevi TIESHI TAAPAT salabot, lai tu ar savaam liikajaam rocinjaam, labojot visai biistamu SB nesalaid kaut ko veel vairaak deelii
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.14 14:25:21
Driixt, protams - ja es abdraudu citas SB un nereageeju uz racionaliem izskaidrojumiem dialoga reziimaa.

Redzi... sev tu uzstaadi kaut kaadus nosaciijumus

Chikotiilo droshi vien taapat var pateikt -> Driixt, ja man netiek laupiita sexuaalaa bauda slepkavojot cilveekus

Sorre... redz pret sevi tu gribi kaut kaadu kontroli un nosaciijumus... jeb citiem vaardiem, tu gribi lai tevi aarstee peec taviem standartiem... bet citus tu neaarsteesi peec vinju standartiem, bet peec saviem... tobish tu savus standartus uzskati par saistoshus visiem... bet tavi standarti nevar buut labi kaameer tu pats neesi labs, citiem vaardiem... shitais nazis griezh abos virzienos!

Ja tu pieljauj ka tu esi kvalficieets chinjiit Chikotillo, tad pienjem, ka arii kaads cits meta-Ctulhu ir kvalificeets chinjiit tevi peec saviem ieskatiem...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 177 , pavisam kopa bijuši: 36701