atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Par mešanos ceļos dievkalpojumā
vilks
Iesūtīts: 2009.09.11 13:47:41
Un ne tikai mešanos ceļos, bet arī stāvēšanu, sēdēšanu u.tml. - kāpēc to vajag un kāpēc mēs to darām (vai nedarām)?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
sica. [78.84.130.105]
# Iesūtīts: 2009.09.11 21:08:49
чудо дома!
tad jānomaina priesteri, jo pāsreizējie pat priekš manis par brīvdomīgu un modernu
nekogudrunepateikšu
# Iesūtīts: 2009.09.13 20:14:04
> skolniekss
Vīrs, kurš ir jau 10 gadus laulībā domā: "Vai mana sieva mani mazāk mīlēs, ja es viņai nepasniegšu ziedus un nepateikšu kaut ko jauku? Ja būšu bijis slikts pret viņu, vai viņa man nepiedos, ja palūgšu piedošanu nevis, nometies ceļos, bet sēžot sakrustotām kājām?"
Vai vīram te kaut kas nav jāmaina?
1. Vīrs nedod sievai ziedus, lai viņa to mīlētu, bet tāpēc, ka pats sievu mīl. Vai mēs tikai gribam kaut ko darīt, lai Dievs mūs mīlētu, vai arī esam gatavi kaut ko darīt tāpēc, ka paši vienkārši Viņu mīlam?
Pirmos mēnešus puisis dāvā ziedus, jo "tā jūtas". Pēc desmit gadiem, viņš visdrīzāk TĀ NEJUTĪSIES! Kā no tā izbēgt? Parūpēties, lai tas izveidojas par IERADUMU!
2. Poza PARĀDA sirds stāvokli!!! Ja neesmu gatavs nomesties Dieva priekšā ceļos JEBKAD, es visdrīzāk neesmu tā nopietni apdomājis un sapratis, NO KĀ DIEVS MANI IR ATPESTĪJIS! Ja dievkalpojumā izskaudīsim nomešanos ceļos, jo kādam lūk sirds stāvoklis varētu nebūt atbilstošs, tad sanāks, ka mēs vairāk rūpējamies par lepnajiem, nekā pazemīgajiem...
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.09.13 20:51:36
nekogudrunepateikšu Vai esmu teicis, ka jāizskauž ceļos mešanās?
Es saku, neizbēgami meties tad, kad tie liecas. Un nevajag lekt galējībās, par sakrustotām kājām. Vai neesi ievērojis, ka cilvēkam ir īpašība noliekt galvu, raudāt. Un vai sejā patiešām nepamani piedošanas lūgšanu. Ja lūdzu piedošanu, tad ne jau mana ceļos nomešanās būs zīme, ka nožēloju. Un kam man tā zīme ir jārāda?. Vai ne tā Brāli? Vai ieradums man dod Piedošanu...?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.13 22:31:15
Manā draudzē ir brīva iespēja katram būt tajā pozā, kā tajā brīdī šķiet ērtāk - nav noteiktas kārtības - stāvēt, sēdēt uz ceļiem. Jāatzīst, ka uz ceļiem iespējams esmu tupējusi savas kristīgās dzīves pirmsākumos, kad apmeklēju baptistu draudzi, kurai dk notika luterāņu baznīcā. Tas bij pirms 11 gadiem. Vairāk to neesmu darījusi - nav ērti un galvenais nav motivācijas, kāpēc būtu jāpacieš tādas nēērtības. Lūgt imho visērtāk ir guļus (ne velti Dāvids gulēja Dieva priekšā uz sava vaiga) Tiesa baznīcā to neizveicu - tur vai nu stāvu vai sēžu.
Balss
# Iesūtīts: 2009.09.13 22:38:47
esenif
Kādā draudzē esi tagad?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.13 23:12:16
Šitajā - laikam pie harizmātiskajām pieskaita.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.13 23:45:23
Negribās jau būt dikti bezkaunīgam, bet kāpēc draudzē, kur tik `brīva iespēja katram savā pozā` Dievu lūgt, visi ieņēmuši `Gitļer kaput` pamatstāju?
esenif
# Iesūtīts: 2009.09.14 00:00:52
Aivars
ne īsti sapratu jautājumu - kādu stāju un kas ieņēmis?
чудо дома!
# Labojis чудо дома!: 2009.09.14 00:34:31
kā tad būs pareizi ceļos tupēt, slaidi , saliecot apakšstilbus pret pārējo ķermeni pa 90°? - vai salīkušam uz priekšu vai atpakaļ- aiz nevēlēšanās tupēt taisni, nevarēšanas vai pazemības???

ja tā padomā, tad vai maz ceļos mešanās ar palīglīdzekļiem - klasisko baznīcsolu un altārsētiņu, maz ir ceļos mešanās...

šīs te diskusijas sakarā baznīcā sāku pētīt kā nu kurš tup ceļos
(*:*) [84.237.161.149]
# Iesūtīts: 2009.09.14 00:44:13
чудо дома! "baznīcā sāku pētīt kā nu kurš tup ceļos " tas ir viss, ko tu pēti?
Aivars
# Iesūtīts: 2009.09.14 08:08:12
esenif
ne īsti sapratu jautājumu - kādu stāju un kas ieņēmis?
Paskatījos bildes tajā lapā, kur bija tā draudze, kur katrs lūdz kā ērtāk. Redzu, ka visi kājās stāv paceltām rokām, kā karagūstekņi. Secinu- šajā draudzē arī neizpaliek liturģiskā horeogrāfija, tikai tajā iztrūkst ceļos mešanās.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.14 08:24:22
чудо дома!
vai vai... ja rēķina ka ceļos stāv tikai pašos nozīmīgākajos brīžos, tad sanāk ka pētot apkārtējos, tu neesi bijis vienbots ar Dievu un piedalīšanās misē tāda.... nu nekāda bijusi....
чудо дома!
# Iesūtīts: 2009.09.14 09:17:37
to, kas notiek baznīcā, es jūtu un man nav daudz jāskatās!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.14 09:23:20
чудо дома!
tu taču teici, ka pētīji un kā avr just, ka aiz tevi 8tajā rindā baznčias pretējā stūrī, kāds šmaucas ar stāvēšanu uz ceļiem?
чудо дома!
# Iesūtīts: 2009.09.14 09:25:24
sicilia
tev būs staigāt uz baznīcu (tikai) katru svētdienu , visus savu dzīvi un tad tu jutīsi arī!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.14 09:27:50
чудо дома!
nezinu gan... es eju uz baznīcu pietiekami bieži un vispār lielāko daļu savas dzīves gāju ne tikai svētdienās, bet katru dienu un vienalga nejutu ko kāds dara, jo parasti atrodoties uz ceļiem es esmu vienotīb;ā ar Dievu nevis ar tanti aiz muguras, kas nevis stāv uz ceļiem bet kaut kā citādi::DD
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.09.14 09:28:56
Nevaru raskstīt par citiem, bet par sevi gan. Man ir bijušas reizes, kad nometos ceļos tikai tāpēc, ka to dara arī pārējie. Un, jā, tad palūdzu un kad pārējie ceļas es arī pieceļos. Tā skaisti un organizēti Bet sevī jūtu un zinu ka tā nav riktīgi.
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.14 09:30:42
skolniekss
es tak tev nepiesienos, es bij piesienos čudo judo
чудо дома!
# Iesūtīts: 2009.09.14 09:40:59
sicilia
es domāju, ka esi labojusies pēc LN!
sicilia
# Iesūtīts: 2009.09.14 10:04:28
чудо дома!
ne neesmu un netaisos
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 18 , pavisam kopa bijuši: 4577