atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Pazemība ir - pieņemt Dieva viedokli par sevi!
Svētais
Iesūtīts: 2009.09.09 10:46:11
Esmu Dieva svētais, mīļotais, aicinātais un izredzētais, ķēniņš un priesteris, pasaules un enģeļu tiesātājs. Un to es saku pazemībā, pieņemdams Dieva viedokli par sevi, jo tas būtu augstprātīgi, ja es par sevi izteiktu citu viedokli pretēju Dieva viedoklim par mani. Protams, ka es tam ticu, un pieņemu to ticībā, bet nevis sava svētuma, dievbijības vai spēka dēļ!

http://media.christinfo.lv/Audio/A_W/Kristiesu_filozofija.htm
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:47:23
Bet % ta var pateikt, un korelācijas! Piem, no neticīgajiem daudz vairāk aizies uz elli, vai ne?

Mmm... runaajot par cipariem... nu redzi ir vairaaki cipari!

1) Tiek teikts, ka izglaabjas mazaakums - uvi!
2) Kad krita Engjelji, tad krita 1/3 kas noziimee 2/3 nekrita... vai Engjelju statistiku var uz cilveekiem attiecinaat - domaaju ka nee, jo shiem vide ir cita... vinji Dievu piedziivo empiiriski un tieshi!

Bet ar to mazaakumu arii taa ir kaa ir... Peec statistikas vienam no mums buutu jaabuut kjiinietim... ebt taa nav... jo praksee to nevar attiecinaat!

Taakaa... pat ja es pasaku ka ellee aizies 51% cilveeku (lai 49% lielaakais mazaakums) es tomeer baazeejoties shais tatistikaa nevaru pateikt vai shitais Ctulhu ir 51% vai 49%

A ja paveero prikolu ar to... ka cilveeki daudz maxaa par 20 tonnu zemes norakshanu lai atrastu 1 gramu dimanta... var izraadiities, ka tie % shuupojas visos virzienos nu pa visu skalu!

A veel var buut ka shii elle ar sho Dievishkjo JA x TAD y ir pedagogjiska iespeejamiiba par kuras piepildiishanos es nezinu... Ir bijushi precedenti, kad Dievs piedraud nu ar baigo shaizi... bet kad Ninives iedziivotaaji no greekiem atgriezaas, tad tomeer vinjiem gaaja secen Dieva paredzeetais sods... incanti sho vietu noraada kaa Rakstu vietu, kur Dieva pravietojums nepiepildaas... tas ir atkal tas gadiijums, ka Ja x tad y gadiijumaa pieveersh uzmaniibu tikai y bet ne x!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:50:00
Ja jau tu nevari novērtēt, tātad kristietībai nav nekādas jēgas. Ir viņa tur vai nav, ir vai nav ticīgie, tas nekas, tu nevari pat pateikt, ka "no neticīgo bara biezākā slānī iet uz alli nekā no ticīgo bara"?

Kristietiiba ir Personiigas attieciibas ar Dievu!

Kopiba veidojas uz sho personiigo attieciibu baazes!

Tobish krsitietiiba man var pateikt MAN Dieva verdiktu un attiexmi... bet vinja man neatklaaj ultimate pasaules veerteejumu par ikvienu cilveeku!

Kristeitiiba, protams, tic un paredz... ka pasaule savu greeku deelj iet uz galu... BET... tas man kaa kristietim nedod tiesiibas sho pasauli taapeec acpaardiit... jo staav paveele - Ejiet un Sludiniet VISIEM... Atkriteeji Atkritiis un manifesteesies PASHI!

Teixim vot mees nezinaam kas notiktos katastrofas briidii... var izraadiities, ka mees visi 3 kopaa staipiitu no tuveejaas bazniicas paliidziibu cieteejiem... a VAR gadiities, ka mee 3 sirotu pa kaiminju pagalmiem shaujot cilveekus nost un atnjemot vinjiem cukuru
Lixi galvu kjiilaa par sevi?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:51:02
jamie taapat eksistee aarpus laika?

Nazinu Engjelologjijaa vaajsh esmu!

Iipashi zinot ka "Engjelis" tulkojuma air Suutnis - kas implicee funkciju, nevis strukturaalo organizeetiibu!
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.09.11 17:51:22
Mulders
Taakaa... pat ja es pasaku ka ellee aizies 51% cilveeku (lai 49% lielaakais mazaakums) es tomeer baazeejoties shais tatistikaa nevaru pateikt vai shitais Ctulhu ir 51% vai 49%
To jau nemaz neprasu, es prasu tikai to, lai pasaki, ka no "luterāņu grupas" uz elli aizgāja 0.001%, bet no "Ctulhu grupas" 99%!


Konkrētie cilvēki mūs neinteresē!

P.S. Sākās tas viss no
Ctulhu neticēja pirms gada, mēneša, dienas. Pieņemsim, mums ir 10000 Ctulhu tipa cilvēki. No tiem 100 uzkrīt panelis uz galvas. Kāda ir varbūtība, ka tieši šie 100 pēdējā brīdī pārdomāja?

ERROR... does not compute
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:53:48
Nure, pats atbildeeji. Dievs ta progresa skalaa veel taalaak par mums, taatad vinjam jaabuut zinaamaam veel labaakaam metodeem.

Nu droshi vien zin... probleema ar to, ka MEES nezinaam... Lai komuniceetu nepietiek, ka man ir dators... vajag taadu pashu datoru tavaa galaa... ja tavaa galaa ir primitiivs Morzes Piixtulis, mans dators tur maz ko var paliidzeet!

Taapee Dievs iemaaca mums ne tikai komuniceet, bet daavaa mums sociaalpsihologjisku vidi un politisku vidi lai speetu mums iekomuniceet kaut ko vienkaarshu, kas senaak bij jaakomunicee ar rungu!

Senaak cilveeki patieshaam vairaak reagjeeja instinktiivi... shodien uzdod jautaajumus - a kaapeec... Kaa buus riit... es pat nezinu!

Varbuut Demokraatija ir tikai viens kjiegjelis skaistaa Nookraatijas muurii... amosh Dievam ir kas LABAAKS padomaa! Kaut kas ko ne tu ne es pat veel iedomaajusheis neesam, taapat kaa cilvji pirms 1000 gadiem diez vai vareeja iedomaaties kvantu datorus!

Dziive ar Dievu ir viena trakoti interesanta padariishana... nekad nezini kas aiz naakamaa stuura sleepjaas! Bet zini, ka tas ir baigi inchiigais...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:57:24
To jau nemaz neprasu, es prasu tikai to, lai pasaki, ka no "luterāņu grupas" uz elli aizgāja 0.001%, bet no "Ctulhu grupas" 99%!

Eeeee... Atkal... diez vai Dievs peec konfesijas veertees...

Un kazi... Dievs tos luteraanjus ir uzorganizeejis kaareiz tamdeelj, lai taadus Ctulhu dabuutu Paradiizee... mosh Luteraanju uzdevums ar to arii aprobezhojas!

Zin kaa... ilgstoshi un daargi glaabeeju trenninji speciaalaas glaabeeju skolaas un glaabeeju helikopteros, ar iesaistiiiem instiuutiem kas izstraadaa tehnologjijas ir tikai tamdeelj, lai izglaabtu vienu ne paaraak veixmiigu pusnoziedziigu gjimeni veetraa! Vai TAMDEELJ tie pirmie ir labaaki par otrajiem un vairaak pelniijushi " dziivot" kaa otrie... Tieshi nee... Tie pirmie apzinoties "dziivot" veertiibu, tamdeelj iespringst... to otru deelj!

Varbuut viss viss Ctulhu muuzhs, darbs, puules ir veltiitas tikai tam lai izglaabtu vienu vieniigu beernu kuru vinjsh pat nepaziist!

Pajautaa Ctulhu... vai TAD vinjsh uzskatiis, ka vinja dziive ir bijusi veltiiga... ja zinaas, ka vinja darba deelj ir izglaabts viens vieniigs beerns, kursh nomirtu un ciestu, ja Ctulhu buutu lunjojies!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:58:08
Ctulhu
Visticamaak, ka taa arii ir.
Jā, tikai ar piebildi, ka balsu svars visiem nav vienāds, un ka balso tikai tie, kas pārzin, par ko balso.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.09.11 17:59:50
Jā, tikai ar piebildi, ka balsu svars visiem nav vienāds, un ka balso tikai tie, kas pārzin, par ko balso.

Tas pieprasa to, lai tauta kljuust gudraaka!

Es ceru, ka naakamajaas veeleeshanas tauta neuzrausies uz Tautas Partijas solijiumiem? Bet tauta ir slinka... maacaas leenaam!

Te jau ir... ja Demokraatijaa iespriceetu mazleit izgliitiibas... mosh balsotu nevis par aktieriem, bet par reaaliem politikjiem ar atbilstoshu izglitiiibu un prasmeem!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 139 , pavisam kopa bijuši: 9546