atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par Baznīcu Kas notiek Amerikā?
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.09.03 20:03:49
http://www.youtube.com/watch?v=ALk1z5euBxI

Noskatieties!
Dievs visu skaidri pasaka, bet kāpēc mēs nedzirdam? Mīļie cilvēki, izvilksim savus korķus no ausīm un piecelsimies!
Kristus klaudzina pie mūsu durvīm- bet mēs nedzirdam, jo mēs guļam! Ir laiks Dieva draudzei pamosties un bruņoties ar visiem Dieva ieročiem, lai parādītu īsto Gaismu un patiesību Kristū!

Es tiešām nesaprotu, vai ELCA ir akla!? Vai viņi neredz, kas rakstīts Bībelē?

Pāvila 1.kor. 6:9-11
3.Mozus 18.nod.
Jesajas 3:9
Jesajas 5:20

God. Arhibīskap! Baznīcas pārstāvjiem taču notiek visādas kopīgas sanākšanas un konferences visā pasaulē! Vai tur tiek lasīts Dieva Vārds un no tā ņemts piemērs! Izskatās, ka tagad notiek tas pats, kas Romas baznīcā- pāvests kaut ko izdomā un atzīst par patiesību, tā tagad ELCA, Zviedrija u.c. izdomā kā homoseksuālisms ir normāls un pieņemams, un atzīstams Baznīcā!
AutorsZiņas teksts
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.09.03 20:07:03
Visi homoseksuāļi ir Dieva bērni, viņiem Kristus mīlestībā jāpalīdz cīnīties, nevis izturēties tā, ka tā ir jūsu problēma, tieciet ar to galā, bet ja nespējat-- mēs nevaram neko palīdzēt- izkārtosim tā, ka tā ir vispārpieņemta norma, pat propogandējama norma!

Pasaule iet uz galu! Mums ir jāatgriežas no grēkiem! Un Baznīcai ir uzdevums to veicināt!
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.09.03 20:08:13
Noskatieties līdz galam- kas notika ar baznīcu pēc tornādo! Man sirds sažņaudzās!
skolniekss
# Labojis skolniekss: 2009.09.03 20:42:49
Mekletajs Vai Tu patiešām domā ka nedzird? Piedodiet par šiem vārdiem, bet kronis galvā dod cilvēkam pilnvaras, kuras viņš izmanto. Tikai ar savu dzīvi es spēju parādīt kam ticu un kas ir mans Kungs. Tas nemaz nav viegli, vismaz man, kaut saku, ka ticu... Starp citu tepat Latvijā var daudz redzēt un ne tā vien sirds sažņaudzas.
armilo
# Iesūtīts: 2009.09.04 00:02:51
Pārsteidzoša sakritība ir, ka tieši protestantu spārna baznīcas krīt viena pēc otras iepretīm katoļiem un pareizi godājošajiem. Tas liek par kaut ko aizdomāties...
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.04 08:15:21
Varbūt Tas Kungs ir runājis uz amerikāņu luterāņiem un teicis viņiem tā darīt un akceptēt homoseksuālismu?
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.09.04 13:44:39
armilo, Tu mani ar katoļu "pareizi godājošo" attieksmi sasmīdināji!
Aivars Lapšāns
# Iesūtīts: 2009.09.07 00:43:57
incognito
Ja un visai afgāņu tautai audzēt narkotikas , lai to amerikāņu Luterāņu tautu pievestu ātrāk sātanam pie kājām....Visi sapīpējušies , izņemot Tevi....
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.07 08:17:14
Aivars Lapšāns
Nu..
pirmkārt - Tas Kungs regulāri runā ar kristiešiem, pēc viņu pašu izteikumiem;
otrkārt - tā kā Bībelē, sevišķi VD, bet arī dažās Pāvila vēstulēs, homoseksuālisms ir nosodīts, tad no kristieša atzīt to par pieņemamu realitāti ir grūti.
treškārt - ja kristietis tomēr tā dara, tad acīmredzot tam ir savi iemesli. Runa nav vien par svētdienas kristiešiem, arī sirmbārdaini bīskapi sākuši pieņemt, ka citi bīskapi varētu būt homoseksuāli. Kas gan varētu būt mainījis viņu domas, ja ne Tas Kungs?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.07 08:23:45
incognito
Redz, te nav runa par to, ka bīskapam jābūt absolūti bezgrēcīgam, bet gan, ka viņam ir jābūt par paraugu citiem, viņam ir jāatgriežas no sava grēka. Te jau runa ir par to, ka grēks netiek atzīts par grēku vairs - lūk tur jau ir problēma un tad jājautā, kā tad tiem sirmbārdainajiem ar to ticību ira? Ņem vērā, ka tas, ka kādi autoritatīvi cilvēki maina savas domas nenozīmē, ka tā viņiem iedvesis Svētais Gars. Tas Kungs Savu Vārdu nekad nemainīs, kaut arī pats Mozus, Pāvils, Pēteris vai Marija sludinātu ko citu Viņš Savas domas nekad nemainīs
incognito
# Labojis incognito: 2009.09.07 08:41:17
Ingars
Tas Kungs Savu Vārdu nekad nemainīs...


Atvaino, bet tas nu gan nav taisnība. Lūk, piemērs no Mateja evaņģēlija:
"Jūs esat dzirdējuši, ka ir sacīts: aci pret aci un zobu pret zobu.
Bet Es jums saku: jums nebūs pretim stāvēt ļaunajam; bet, kas tev sit labajā vaigā, tam pagriez arī otru."

Ievēro, ka te Tas Kungs skaidri maina Savu Vārdu no 3.Mozus 24:19-20
"Un, ja kas ievaino savu tuvāku, tad lai tam atdara tāpat, kā viņš ir darījis: lūzumu pret lūzumu, aci pret aci, zobu pret zobu, un, kādu vainu viņš ir nodarījis cilvēkam, tāpat lai viņam top atdarīts."

Tātad nav iemesla ticēt, ka Tas Kungs nevarētu mainīt arī regulas homoseksuālisma jautājumā.
danar
# Iesūtīts: 2009.09.10 10:01:30
incognitoTātad nav iemesla ticēt, ka Tas Kungs nevarētu mainīt arī regulas homoseksuālisma jautājumā

Bet tu tacu redzi,ka sis "izmainas"(no Mozus uz Mateju) ir rakstitas Varda un tu ar tam vari iepazities,to izlasot,bet par homosek.ta nava.Vai varbut esi atradis,ka ir?
Ja,uzskati ka Dievs var mainit savas domas,ka Vinam iegribas un nostaties pret savu Vārdu,tad esam pazudusi,tad nav nekadas drosibas,ka tiksi sveika cauri.


incognito
# Labojis incognito: 2009.09.10 20:09:20
danar
Nu es domāju, ka ELCA ir saņemtās atklāsmes kaut kur pierakstījusi. Nav neiespējami, ka pēc gadiem 400 kāds koncils to atzīs par kanona sastāvdaļu.
Galu galā, kad Kristus staigāja apkārt pa pasauli, nekādu Jaunās Derības Rakstu vēl nebija. Bet tas nekavēja apustuļus sākt ticēt un rīkoties.
Pats Kristus rakstītā Vārda pielūdzējus diez cik augstu nevērtēja. Viņš tos sauca par "rakstu mācītājiem" un teica, piemēram: "Vai jums, rakstu mācītāji un farizeji, jūs liekuļi! Jo jūs esat līdzīgi nobaltētiem kapiem, kas no ārpuses izskatās jauki, bet no iekšpuses ir pilni ar miroņu kauliem un visādu netīrību" .

Dažu baznīcu veiktās reformas homoseksuālisma vērtējumā man liekas ir turpinājums tendencei baznīcas vēsturē, kas saistās ar pārdomām, kas īsti ir grēks. Nemz tik sen par grēku tika uzskatīts arī, ja sieviete ir baznīcā ar neapsegtu galvu. Un arī tam ir biblisks pamatojums.
Vai tas ir grēks, ja nelaulājušies vīrietis un sieviete sdzīvo kopā? Vai tas ir grēks, ja vientuļajai mātei piedzimst bērns Vai tas ir grēks, ja vīrietis bāž čibriku citam vīrietim dibenā vai mutē? Vai ir grēks, ja tas notiek ar sievieti? Tie ir pārdomu vērti jautājumi.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.09.11 09:36:10
Kam Sv. Raksti nav autoritatīvs Dieva Vārds, tam beigās nekas vairs nav grēks.
Papucs
# Iesūtīts: 2009.09.11 10:07:22
Pēc tik gara ievada biju gaidījis, ka tā baznīca būs drupās, un sākumā jutos vīlies, bet tas skats ar nolauzto krustu tomēr bija gana labs
Ingars
# Iesūtīts: 2009.09.15 11:22:52
incognito
Starp citu, ir bībelē runāts par veco telti un jauno, vecajiem vīna traukiem un jaunajiem. Protams, ka vecās derības ceremonijas un valsts iekārta ir atcelta, un tās vietā nākusi pilnīgā valstība. Lasi vēstuli ebrejiem un domā līdz.
danar
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:16:01
incognitoJezus ir teicis,ka Ceļš ir šaurs un daudzi bus,kas atkritis no pareizas macibas.Un runa iet par kristiesiem,kuru skaita ietilpst ari sirmbardaini priesteri,biskapi,macitaji u.c.Nu,nav kur citur parbaudit,ka tikai Raksti.Un Atklasmes gramatas beigas ir rakstits par to,kas notiks ar cilvekiem,kuri kaut ko pieliks vai atnems no ta,kas rakstits.
danar
# Iesūtīts: 2009.09.15 13:21:12
masiks [212.93.96.2]Nu,tad paliekam katrs pie sava
incognito
# Iesūtīts: 2009.09.15 22:57:17
danar
Var būt arī tā. Bet man tomēr ir tuvāks viedoklis, ka tā nav Dieva darīšana, kurš ar kuru guļ, ja vien tas notiek ar abpusēju piekrišanu un atbildīgu vecumu sasniegušiem partneriem.
hgjnfg [113.175.52.4]
# Iesūtīts: 2024.04.17 11:25:48
I really enjoy reading your essay because it is very thorough and interesting, and I hope you keep sending me more work like this. trap the cat

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 87 , pavisam kopa bijuši: 1615